PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وایرلس asus eee pc 1001 pxd

Dell1558
22-05-2011, 19:39
سلام دوستان

من یه لپتاپ asus eee pc 1001pxd گرفتم که روش ویندوز نصب نبود ، خودم یک ویندوز xp نصب کردم و درایورهاشو نصب کردم . اما برای وایرلسش با اینکه درایورش هم نصبه اما کار نمی کنه ، واقعا اعصابم خرد شده ، کسی می دونه باید چه کار کنم ؟ راستی اون پایین رو عکسه کامپیوترا یه ضرب در زده و نوشته the cable in unplugged و وقتی کابل بهش وصل می کنم درست میشه اما وایرلسش کار نمی کنه

لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

pasha-85
22-05-2011, 23:38
اون عکس کامپیوتر که شما میگید برای lan هست ..وایرلس رو روشن کنید و از کنترل پنل تو تب کانفیگش چک کنید ..جستجو کنید ببینید چیزی پیدا میکنه یا نه

hovo
23-05-2011, 08:44
خدمت شما (اول سیستم عاول رو از قسمت OS انتخاب کن و بعد درایور ها رو دانلود و نصب کن)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی یه سوال برام پیش اومده..؟
اگه نت بوک رو نو خرید کردید..
زیر کیبورد نزدیک تاچ پد شما هیچ لیبلی از ماکروسافت یا ویندوز 7 استارتر نمیبینید؟
یا پشت نت بوک لیبل ماکروسافت با یه شماره سریال و یه بارکد نمیبینید؟

Dell1558
23-05-2011, 09:12
اون عکس کامپیوتر که شما میگید برای lan هست ..وایرلس رو روشن کنید و از کنترل پنل تو تب کانفیگش چک کنید ..جستجو کنید ببینید چیزی پیدا میکنه یا نه

دقیقا کجای کنترل پنل ؟

Dell1558
23-05-2011, 09:18
خدمت شما (اول سیستم عاول رو از قسمت OS انتخاب کن و بعد درایور ها رو دانلود و نصب کن)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی یه سوال برام پیش اومده..؟
اگه نت بوک رو نو خرید کردید..
زیر کیبورد نزدیک تاچ پد شما هیچ لیبلی از ماکروسافت یا ویندوز 7 استارتر نمیبینید؟
یا پشت نت بوک لیبل ماکروسافت با یه شماره سریال و یه بارکد نمیبینید؟

داداش این درایور هارو خود سی دی داشت از رو همون نصب کردم اما همچنان وایرلس کار نمی کنه

آره نو گرفتم اما اینایی که شما گفتی رو نداره ،پشت لپتاپ هم یه بارکد و سریال خورده اما مربوط به مایکروسافت نیست مدل لپتاپ رو نوشته روش
.................................................. ..............
راستی من رو این یکی لپتاپم که مدلش dell 1558 هست ویندوز سون دارم بعد وقتی وایرلس رو روشن می کنم ، پایین کنار ساعت عکسه وایرلس میاد که باید رو اون کلیک کنم و connect رو بزنم تا وصل شه ، ولی تو xp چیزی نمیاد اصلا که بخوام connect کنم !!!

hovo
23-05-2011, 16:21
آخه اصلا من نت بوک asus ندیدم که ویندوز نداشته باشه....

بگذریم
دنبال کلید سخت افزاری هم بگرد دور ور نت بوکت باید یه شاسی کشویی باشه که شاید اول بایدسخت افزاری روشن بشه تا بعد با fn +f2 روشن بشه
ضمنا تا جایی که میدونم pxd علاوه بر وایر لس باید بلوتوث هم داشته باشه...
توی xp هم تفاوت زیاده تمی کنه به غیر از این که سرچ رو خود 7 انجام میده و با کلک روی آیکن وایر لس همه آنتن ها رو لیست میکنه
توی xp باید دبل کلیک بکنی یه ویندوز جدید باز میشه داخلش لیست میکنه همین چیز دیگه ای نداره....

Dell1558
23-05-2011, 18:54
وقتی وایرلس رو روشن می کنم با fn+f2 چراغ وایرلس روی نت بوک روشن میشه ، اما از نظر نرم افزاری اتفاق خاصی نمی افته !

hovo
24-05-2011, 07:43
وقتی وایر لس خاموش یا روشن میشه شما شکل وایر لس رو وسط و پایین دسکتاپ می بینید به شکل آبی کم رنگ که یه دایره قرمز روش میاد و میره یا نه ؟
اگه این رو میبینید که هیچی وایر لس دقیقا روشن میشه صددر صد درست کار میکنه مشکل از نت بوکتون نیست از وایر لس فرستنده است
اگه نه باید وایر لس رو آن اینستال کنیدو اول وایر لس بعد بلوتوث رو دوباره نصب کنید
Version V7.7.0.377

Version V1092.0.628.2010

Version V1.4.7.1
در ضمن درایور شما در سه ورژن متفاوت ارائه شده همه بالا یی ها رو پشت سر هم نصب کن یا میشه یا ارور میده به هر حال این طور مواقع باید بیشتر آزمون و خطا کرد تا مشکل رو پیدا کرد..

Dell1558
24-05-2011, 18:29
وقتی وایر لس خاموش یا روشن میشه شما شکل وایر لس رو وسط و پایین دسکتاپ می بینید به شکل آبی کم رنگ که یه دایره قرمز روش میاد و میره یا نه ؟
اگه این رو میبینید که هیچی وایر لس دقیقا روشن میشه صددر صد درست کار میکنه مشکل از نت بوکتون نیست از وایر لس فرستنده است
اگه نه باید وایر لس رو آن اینستال کنیدو اول وایر لس بعد بلوتوث رو دوباره نصب کنید
Version V7.7.0.377

Version V1092.0.628.2010

Version V1.4.7.1
در ضمن درایور شما در سه ورژن متفاوت ارائه شده همه بالا یی ها رو پشت سر هم نصب کن یا میشه یا ارور میده به هر حال این طور مواقع باید بیشتر آزمون و خطا کرد تا مشکل رو پیدا کرد..

برای وایرلس اون پایین چیزی نمیاد اما وقتی بلوتوث رو روشن می کنم اون کامپیوتره میادد که روش ضربدره قرمز زده

pasha-85
25-05-2011, 09:21
وقتی وایرلس رو روشن می کنم با fn+f2 چراغ وایرلس روی نت بوک روشن میشه ، اما از نظر نرم افزاری اتفاق خاصی نمی افته !

ببينيد شما وقتي چراغ وايرلس رو روشن ميكنيد وهيچ اتفاقي نميفته ايراد ميتونه از تنظيمات وايرلستون باشه كه تو كنترل پنل ميتونيد درستشون كنيد و از همونجا شبكه هارو سرچ كنيد ..بگيد سيستم عاملتون چيه راهنمايي كنم.

Dell1558
25-05-2011, 10:06
ببينيد شما وقتي چراغ وايرلس رو روشن ميكنيد وهيچ اتفاقي نميفته ايراد ميتونه از تنظيمات وايرلستون باشه كه تو كنترل پنل ميتونيد درستشون كنيد و از همونجا شبكه هارو سرچ كنيد ..بگيد سيستم عاملتون چيه راهنمايي كنم.

سیستم عاملم xp هست

یه مورد دیگه هم اینکه وقتی من درایور بلوتوث یا لن رو نصب می کنم کنار ساعت یه آیکون اضافه میشه که میزنه found new hardware و اسمه بلوتوث یا لن رو هم می نویسه که پیدا کرده ، اما وقتی درایور وایرلس رو نصب می کنم ، چون چندبار تا الان نصب کردم ، بعضی وقتا چیزی پیدا نمی کنه بعضی وقتا هم میزنه found new hardware اما مثه قبلیا اتوماتیک پیدا نمی کنه یه صفحه ی سرچ برام باز می کنه ، بعد هم پیدا نمی کنه و آخر سر اون آیکونی که پایین بود میزنه هاردور پیدا شد اما ممکنه به درستی کار نکنه !

ممکنه اشکال از ویندوز باشه ؟

hovo
25-05-2011, 15:22
نه دقیقا شما توی نصب وایر لس مشکل دارید..
همه ویندوز های ساتا ادیشن سرویس پک 3 مثله همه هستن اگه غیر از این نصب کردی پس حتما ویندوز عوض کن..
درایور رو از اون لینک صفحه قبل بگیرو نصب کن البته هر سه تاش رو بگیر و نصب کن 100٪ مشکل حل میشه...
در ضمن تا ویندوز 8 هست چرا xp?

حمزه f
25-05-2011, 15:38
سلام
میتونم یه راهنمایی بکنم 1-اصلا سخت افزارت نصب هست 2 -اگه نصبه بر تو تنظیمات شبکه قسمت وایرلس اونجا باید شبکه وایرلست رو configکنی3- اگه سخت افزارت نصب نیست یا میتونی از سایت asusدانلود کنی اگر باز هم قبول نکرد رو سخت افزار تو لیست سخت افزاری ویندوز ids سخت افزاریت رو پیدا کن بعد تو اینترنت بگرد پیدا میکنی