PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسئله این است رینگ 15 یا 16

habibi1374
22-05-2011, 11:24
برای ال 90 فول برای قشنگی بدون کم کردن ارتفاع سایز 15 یا 16 بهتر است ؟از نظرقشنگی و ایمنی
رینگ نو خودش رو چند بر می دارند؟
اگر 16 بهتر چه سایز تایری و چه مارکی و چند؟

ehsan_wwe
12-06-2011, 13:07
رينگ چهارده بزار كه اگه تو جاده لاستيك جر دادي بتوني تو آپاراتيا لاستيكيو كه ميخايو پيدا كني
وگرنا بايد كلي خرج كني جرثقيل ببرتت تا خونت

D r i v e r
12-06-2011, 21:42
برای ال 90 فول برای قشنگی بدون کم کردن ارتفاع سایز 15 یا 16 بهتر است ؟از نظرقشنگی و ایمنی
رینگ نو خودش رو چند بر می دارند؟
اگر 16 بهتر چه سایز تایری و چه مارکی و چند؟
سلام
میزانه بودجه؟
رینگ های فابریکشون نوش فکر کنم دونه ای 120 اینا باشه!
دقیق نمیدونم
من استوک زیر صفری جفتی 90 گرفتم :)
اگه قرار به استفاده از 15 اینچ هست که توصیه میکنم همون رینگ های خودتون رو که هم استاندارد هستن و هم به ماشین میان استفاده کنین
اگه ماشین لاستیک نداره از یه لاستیک خارجی مناسب استفاده کنین
و صد البته رینگ های فابریکش به ماشین و ارتفاعش هم میاد
ماشین چه رنگی هست؟
رینگ 16 اینچی هم بخواین استفاده کنین مشکلی نیست و برای ECU قابل تعریف

rami_hemi
13-06-2011, 09:55
شما 15 یا 16 بخری اگه قصد نداری ارتفاع و سوسپانسیون رو دستکاری کنی بهتره تو انتخاب لاستیک هم دقت کنید
اندازه دیواره لاستیک رو طوری باید انتخاب کنید که اندازه کلی چرخها زیاد تغییر نکنه این تو مصرف اتومبیل هم تاثیر داره
همونطور که امیر عزیز گفت با دیاگ میشه به ECU تا 16 رو شناسوند ولی برای آسیب کمتر به زیر بندی و سیستم فرمان میرسه
مصرف تغییر چندانی نمیکنه ماشین سواریش زیاد خشک نمیشه .

total_overdose
13-06-2011, 12:16
سلام دوستان
جناب اقای رحیمی یه سوال دارم.مطمعن هستین برای ال 90 هم سایز رینگ و لاستیک برای ecu قابل تغییر هست؟
چون من خودم هم فقط شنیدم ولی نرفتم دیاگ بزنم البته از چنتا وارد پرسیدم گفتن نه ال90 نداره و 405 و ... هم نداره فقط پژو 206 دراه!
حالا اگر اطلاع درستی داری به ما هم بده.
ممنون

rami_hemi
13-06-2011, 14:06
من تا حالا دوستانم یا خودم با این مورد مودجه نشدم ولی اطلاعات منم در حد شنیده هستش
ولی در کل احتمال اینکه این امکان رو داشته باشه هست وگرنه کیلومتر شمار ماشین بعد تعویض درست عمل نمیکنه مگر اینکه اندازه کلی چرخ رو شما ثابت نگه دارید