PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برنامه

aleas22
22-05-2011, 08:02
بخدا نمیدونستم عنوان تاپیک چی بذارم پس خواهشا" مدیرا اگر خودشون میدونن عنوان درست کنن تاپیک نبندن

سلام خسته نباشید من برنامه ای ساختم با صفحات وب کار میکنه خب من این برنامه رو وقتی اجرا میکنم فرم رو
Hide
میکنم وآیکنشو میزارم کنار ساعت ولی وقتی با کامپیوتر کار میکنم مثلا دارم متنی تایپ میکنم یا تو مروگر ادرس سایتی مینویسم مثل حالتی که
focus

میره متن دارم تایپ میکنم یه دفعه
focus
اون کادری که دارم دخلش مینویسم میره دوباره باید انتخابش کنم و بقیه متن رو بنویسم مشکل چی؟ هر چند بار یکبار اینطور میشه
-------------------------
اینم دوتا مثال که بهتر متوجه منظورم بشین

این مثال وقتی فرم رو hide نمیکنم و آیکنشو کنار ساعت نمیذارم منظورم ساعت سیستم هسته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مثال هم وقتی فرم رو hide میکنم آیکنشو میزارم کنار ساعت سیستم

--------------------------

تو برنامه ام اصلا از دستور focus استفاده نکردم مشکل اینه سایت هایی میخوام باز کنم داخل سورس اون صفحه وب از دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

استفاده شده مثلا الان من یه برنامه برای مثال نوشتن که شما دوستان متوجه بشین مشکل چی تا راهنمایم کنین برنامه ای برای مثال نوشتم که این چهار تا سایتو باز میکنه که داخل هر کدوم یه عکس و از کد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هم داخل سورس سایت هسته
لینک دانلود سورس

فقط توروخدا زودتر یکی بگه راه حل چی؟ کارم بدجور گیره

سورس دانلود کنین بعد اجراش کنین روی command کلیک کنین بعد سری یه پنجره دگه باز کنین بیاد روی فرم

خب حالا خواهشا" اگر کسی میتونه راهنمایی کنه بگه وضمنا" برای باز کردن صفحات وب از WebBrowser استفاده میکنم و میخوام فقط از WebBrowser استفاده کنم که کاربر هر وقت که پنره رو میاره بالا صفحه سایتی که باز میشه بتونه ببینه

majj
01-06-2011, 10:46
من که متوجه نشدم مشکل چیه!!!!!!!!