PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرگیجه شدید بعد از بی حسی دنداپزشکی

faded
21-05-2011, 22:03
من امروز رفته بودم دنداپزشکی بعد از اینکه بی حسی زد شدیدا سرگیجه گرفتم الان هم که شب شده سرم خیلی گیج میره چه نشسته چه خوابیده همه جوره سرم گیج میره
ایا می تونه از ماده بیحسی باشه؟

Saeed System
22-05-2011, 22:19
سرگیجتون عصبیه یا سرگیجه معمولیه؟؟

اگر عصبی باشه که وا مصیبتا من 1 سال پیش بخاطر خوردن یه داروی روانپزشکی 3 ماه سرگیجه عصبی داشتم

هر وقت دراز م یکشیدم به مدت 3 دقیقه تمام دنیا دور یرم میچرخید... حتی کارم به mri کشید ولی نرفتم

شما 2-3 روز به خودتون فرصت بدید تا ماده بیهوشی از بدنتون دفع بشه و قدرت قلب برگده چون رو قلب فشار میاد

انشالله خوب میشید... فکر نکنم سرگیجتون عصبی باشه .. چون لیدوکاوین که تزریق کردن تو لپتون و دندانتون رو ساپورت بی

حسی کردن وارد خونتون شده و رو قلبتون فشار آورده دفع میشه خوب میشید..

اگ رخوب نشدید برید با پزشکتون در میون بزارید

faded
22-05-2011, 22:38
سرگیجتون عصبیه یا سرگیجه معمولیه؟؟

اگر عصبی باشه که وا مصیبتا من 1 سال پیش بخاطر خوردن یه داروی روانپزشکی 3 ماه سرگیجه عصبی داشتم

هر وقت دراز م یکشیدم به مدت 3 دقیقه تمام دنیا دور یرم میچرخید... حتی کارم به mri کشید ولی نرفتم

شما 2-3 روز به خودتون فرصت بدید تا ماده بیهوشی از بدنتون دفع بشه و قدرت قلب برگده چون رو قلب فشار میاد

انشالله خوب میشید... فکر نکنم سرگیجتون عصبی باشه .. چون لیدوکاوین که تزریق کردن تو لپتون و دندانتون رو ساپورت بی

حسی کردن وارد خونتون شده و رو قلبتون فشار آورده دفع میشه خوب میشید..

اگ رخوب نشدید برید با پزشکتون در میون بزارید
از نیم ساعت بعد از تزریق سر گیجه گرفتم وقتی وسط کار خواست از دندونم عکس بگیره به سختی از روی صندلی بلند شدم بعدشم خیلی سردم میشد
این دکتره می گفت از بی حسی مخصوص بیمارای قلبی استفاده کرده لابد دروغ می گفته