PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در دانلود از اينترنت

amirgooran
04-06-2006, 00:21
سلام...من از IE 7.0 beta 2 استفاده مي كنم...وقتي مي خوام يه فايلو دانلود كنم...بعد از دريافت قسمتي از فايل دانلود متوقف ميشه و پيغام پايان دانلود ميده...فايل هم اجرا نميشه...البته نه يك فايل...بلكه در مورد تموم فايل ها اينجوريه...اعصابم به هم ريخت :angry: :angry: چه كار كنم؟...يكي كمك كنه :sad:

nightmare
04-06-2006, 00:25
خوب دوست خوبم چرا از یه دانلود منیجر استفاده نمی کنی؟
هم سریعتر می گیرن ... هم قابلیت ادامه دانلود دارن......
منم بهت Internet Download Manager رو پیشنهاد می کنم.

nightmare
04-06-2006, 00:34
راستی اینم لینک دانلود Internet Download Manager :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد برنامه به نقل از ----------- :
Internet Download Manager یکی دیگر از نرم افزارهای کمکی برای دانلود است که با تقسیم پکت مورد دانلود به 5 قسمت مساوی، مانند نرم افزارهای مشابه دیگر تا حدودی به افزایش سرعت دانلود و کاهش زمان آن کمک می کند.
از امکانات این نرم افزار می توان به مواردی از قبیل:

- امکان Resume در مواردی از قبیل ایجاد مشکل در شبکه
- دانلود تمامی لینکهای موجود در یک Web page با یک کلیک
- کمک به تکمیل سازی جستجوگر در حالت offline
- رد شدن از فیلتر و دانلود پکتها
- و ...

Info یکی از خصوصیات این نرم افزار کمی حجم آن است؛ که همه ایرانی های عزیز نیز میتوانند به راحتی آن را دانلود کره و از امکاناتش استفاده کنید !

این برنامه از پروتکلهای FTP,[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کند.

amirgooran
04-06-2006, 00:56
سلام...من دو تا دانلود منجر دارم...يكي فلش گت...يكي getright...اما همهشون بعد از دانلود مقداري ازفايل،هنگ مي كنند...نمي دونم چه كار كنم

shahedi
06-06-2006, 17:32
همون طور كه خودت گفتي نسخه آلفا نيست ولي دليل ديگش سايتهايي كه شما قصد بازديدش رو داري شلوغه و سرعت خط ها پايين در ضمن اگر نوع ويندوز را مشخص كني جواب بهتري مي گيري پيامش رو هم بنويس در ضمن goziilaهم ميتونه نرم افزارت را سريعتر دانلود كنه هم سايتي را پيدا كنه كه كمترين ترافيك رو داره در ضمن شايد خطا از آنتي ويروست باشه اگه ديدي مشكلت برطرف نشد اطلاع بده