PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل وصل لپ تاپ به وايرلس مودم adsl

goleyasamin
21-05-2011, 10:51
سلام دوستان عزيز
من يه مودم ADSL D-Link دارم و يه خط ADSLويندوز pcرو عوض كردم نميدونم دوباره چطوري تنظيم كنم مودم رو واينكه آيا كارت شبكهpc بعد نصب ويندوز بايد درايوري چيزي داشته باشه كه من نصب كنم بعد مودم رو تنظيم كنم يا ربطي نداره؟
مشكل ديگه اينكه لپ تاپ منDELL Vostro A840ويندوزxpهستش چطوري به شبكه وايرلس وصل شم كانكشن وايرلس ايجاد كردم ولي شبكه وايرلس رو شناسايي نميكنه:41::45::42:

joe_satriani
21-05-2011, 19:36
با سلام
دوست عزیزم به پست اول این تاپیک مراجعه کنید و اگه بازم مشکل داشتید در همون تاپیک سوال کنید

راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

kissyou
06-06-2011, 18:50
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یه مودم dlink dsl-2730u دارم.

چرا وقتی من با وایرلس به لپتابم وصل میشم {مدل لپتاب vaio f116 } سرعت کانکت شدنم رو که از قسمت status میبینم زده 72 mbps در حالی که مودم وایرلس من n150 رو ساپورت میکنه به گفته خودش.

چرا سرعت وصل شدنم به لپتاب انقدر کمه من ار لپتابم خیالم راحته چون وایرلس n رو به طور کامل ساپورت میکنه

فکر کنم مشکل از مودمه اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.:10:

ممنون و موفق باشید:11:

joe_satriani
06-06-2011, 19:31
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یه مودم dlink dsl-2730u دارم.

چرا وقتی من با وایرلس به لپتابم وصل میشم {مدل لپتاب vaio f116 } سرعت کانکت شدنم رو که از قسمت status میبینم زده 72 mbps در حالی که مودم وایرلس من n150 رو ساپورت میکنه به گفته خودش.

چرا سرعت وصل شدنم به لپتاب انقدر کمه من ار لپتابم خیالم راحته چون وایرلس n رو به طور کامل ساپورت میکنه

فکر کنم مشکل از مودمه اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.:10:

با سلام
اون سرعتی که زده مثلا 72 به صورت اسمی هست نه واقعی
به صورت اسمی معمولا از واقعی خیلی بیشتره توی شبکه

موفق باشید.

kissyou
06-06-2011, 19:47
با سلام
اون سرعتی که زده مثلا 72 به صورت اسمی هست نه واقعی
به صورت اسمی معمولا از واقعی خیلی بیشتره توی شبکه

موفق باشید.

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت

اخه مشکل من این نیست من وقتی دارم فایلها رو از کامپیوترم به لپتاپم انتقال میدم از طریق وایرلس سرعت انتقال اطلاعات 6 مگابایت در ثانیه هستش که من این سرعت رو تو مودم قبلیم که وایرلس g داشت داشتم

چرا باید تو این مودم که وایرلس n هستش سرعتم با سرعت وایرلس g یکی باشه مگه سرعت وایرلس n 150 بیشتر از وایرلس g نیست؟؟؟

Cheric1986
18-09-2011, 04:39
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت

اخه مشکل من این نیست من وقتی دارم فایلها رو از کامپیوترم به لپتاپم انتقال میدم از طریق وایرلس سرعت انتقال اطلاعات 6 مگابایت در ثانیه هستش که من این سرعت رو تو مودم قبلیم که وایرلس g داشت داشتم

چرا باید تو این مودم که وایرلس n هستش سرعتم با سرعت وایرلس g یکی باشه مگه سرعت وایرلس n 150 بیشتر از وایرلس g نیست؟؟؟

سلام دادا منم همین مدمو دارم واسه منم توی statuse connection ۷۲ زده شما پیگیری کردی؟ مودم ایراد داره یا کلا همینه