PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال ستایش

صفحه ها : [1] 2 3

nar nia
20-05-2011, 20:58
الان چند قسمت از این سریال پخش شده.
اوایلش زیاد جالب به نظر نمیومد ولی الان خیلی جالب شده
نظرتون راجع به این سریال چیه؟

masoud71
20-05-2011, 21:00
سلام
درسته اوایل زیاد خوب نبود
ولی من این فیلم رو خیلی دوست دارم
واقعا عالیه
بازی استاد داریوش ارجمند زیباست
مهدی پاکدل هم با نجابت بازی می کنه
انصافا سریال بدی نیست

من که خوشم اومده و همیشه نگاه می کنم

یا علی

بی باک بی بال
20-05-2011, 22:05
اما پر از سوتی :31:

vahid0801
20-05-2011, 22:09
امروز اخراش رو نگاه کردم چقدر خندیدم.
ملتو چی فرض کردن با این فیلماشون......

SHADEL
20-05-2011, 22:12
بله واقعا به نظر منم سریال خوبیه .داستان خوبی داره.همچنین هیجان داستانی داره.جزء محدود سریالایی که من خوشم اومده.
بازیگرای خوبی هم داره.
سوتی که دیگه بخشی از سریالای ایرانی.:31:
دیالوگ ها هم کمی مصنوعی هست.که فکر کنم بیشترین سوتی تو این بخش.

masoud71
20-05-2011, 22:14
چرا ؟ مگه چه سوتی داشت؟

pcforlife
20-05-2011, 22:19
منم اوایل نگاش نمی کردم... ولی چند وقته جسته و گریخته و احیانا به صورت مداوم نگاه میکنم... جالب شده!
علی الحساب مشتاق قسمت بعدی... امشب که خیلی خوب بود... خصوصا صحبت های پدر زن طاهر. (محمود عزیزی)

masoud glx
20-05-2011, 22:29
من چندان وقت نمی کنم تلویزیون ایران رو نگاه کنم ولی یک قسمت که دیدم از این سریال مثلا فضای برای زمان جنگ ایران و عراق بود که توی همه خیابون ها انواع ماشین های مدل روز رو می شد ببینی !!!!! سکانس بسیار غیر حرفه ای بود .

SAMCRO
20-05-2011, 22:35
من خودم هر چند بار یه بار می بینمش ..
فقط داریوش ارجمندخوب بازی می کنه ... بقیه خیلی مصنوعی بازی می کنن ( مث همیشه ) ...

scali
20-05-2011, 22:54
منم اوایل نگاه نمی کردم ولی چند هفته ای میشه دنبال میکنم .

داریوش ارجمند خیلی قشنگ بازی کرده . ولی بقیه بد نیستن خوب هم نیستن .

legolas 224
20-05-2011, 23:24
به نظرم سریال قشنگیش به داستانشه :20:
اون قسمتهایی که طاهر با محمد (داداش ستایش )بود چقدر من و مامانم به گند کاری های این محمد خل وچل حرص می خوردیم :دی
اما یه چیزی که برام جالب بود تو این سریال این بود که داستان مثه سریال های دیگه ایرانی بعد از رسیدن دختر و پسر تموم نشد
و اینکه اصل داشتان بعد ازدواجشون بود :20:
ولی انصافا سوتی هاش خیلی ضایع هست :دی
اون روز تو اتاق بیمارستان ستایش عکس ماهی نمو بود:دی
یا همین قسمتش وقتی اون انیس فتنه:دی با برادرش تو ماشین بود از کنارشون یه ماشین رد شد که بال داشت رو صندوق عقبش:دی(به احتمال زیاد مزدا 3 بود:27::دی)

چن قسمت ؟:دی فک کنم یه سه چهار ماهی هست رو انتنه :دی

nar nia
21-05-2011, 15:45

22 قسمتش پخش شده.

AMIR.KIK
22-05-2011, 00:32
کسی این سریال رو سراغ نداره که دانلود کنم؟

yahoda
22-05-2011, 17:48
سریال عامه پسندی هستش و ماجراهاش خیلی سطحی و داستانیه ! قرار شده سری دومش هم ساخته بشه و بر میگرده به زمانهای نزدیک به الان

Steps-Rap
22-05-2011, 23:09
اون تیکه آخر فیلم جالب بود ... پلیسا موادو تو کامیون جلوی چشمشون زیر صندلی که تازه نصفشم بیرون بود پیدا کردن یارو گفت خیلی زرنگه .. یه جایی گذاشته که عقل هیشکی بهش نمیرسه...

h-y2009
22-05-2011, 23:30
دو-سه قسمت قبلیش واقعا افتضاح کار کردند
اینقدر که این زن و شوهر چرت و پرت گفتند که داشتم بالا میاوردم:2:
ولی الان بهتر شده

Lady parisa
23-05-2011, 08:39
در این سریال بینندگان در خانه‌های دهه 60 کابینت ام‌دی‌اف می‌بینند!

باشگاه جوانی برنا/ سریال ستایش هر جمعه شب از شبکه سوم سیما به کارگردانی سعید سلطانی پخش می‌شود. داستان سریال ستایش از دهه 60 آغاز می‌شود و بعد ماجراها در زمان دیگری روایت می‌شود.

نکته قابل توجه در این سریال گاف‌های فراوانی است که در پرداخت قصه مشاهده می‌شود. در صحنه‌های بسیاری اشتباه‌های فاحشی از سوی نویسنده و طراح صحنه دیده می‌شود، برای مثال تکیه کلام‌های داریوش ارجمند، اصطلاح هایی هستند که امروزه رواج دارد، اما او از این تکیه کلام‌ها در قصه ای که مربوط به دهه 60 است استفاده می‌کند.

وقتی مادر مهدی پاکدل برای عیادت ستایش به بیمارستان می‌رود با دسته‌ای از گل های لیلیوم روی صفحه تلویزیون ظاهر می‌شود، در حالی که بعید به نظر می‌رسد در دهه 60 با دسته گلی که امروزه هم کسی برای عیادت بیمار آن را انتخاب نمی‌کند، به عیادت بیمار بروند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در همین صحنه طاهر خطاب به مادرش می‌گوید:« ببینم سر آقام رو کوبوندی به طاق یا پیچوندیش و اومدی؟!»

فرزند اول طاهر، دختر تازه متولد شده‌اش در قسمت‌های قبلی در کریر امروزی دیده می‌شود. در این سریال بینندگان در خانه‌های دهه 60 کابینت ام‌دی‌اف می‌بینند. لوازم خانه عروس بزرگ خانواده فردوس کاملا امروزی است.

ظاهرا گاف‌های سریال ستایش که البته سازندگان آن قصد دارند قسمت دوم آن را هم آماده پخش کنند، تمام شدنی نیست! مخاطبان این سریال در هر قسمت از آن با گاف‌های تازه‌ای موجه خواهند شد.
:13::2:

legolas 224
23-05-2011, 14:54
اون قسمتی که ستایش دردش گرفته بود:دی بعد دوستش پشت در بود ، یکی نبود بگه که حالا چه اسراری حتما باید در رو باز کنی:دی خب یه صدایی :دی دادی چیزی می کرد که دوستش در رو بشکونه ، میخوان به زور هیجان بدن به فیلم:دی

h-y2009
23-05-2011, 21:54
اون قسمتی که ستایش دردش گرفته بود:دی بعد دوستش پشت در بود ، یکی نبود بگه که حالا چه اسراری حتما باید در رو باز کنی:دی خب یه صدایی :دی دادی چیزی می کرد که دوستش در رو بشکونه ، میخوان به زور هیجان بدن به فیلم:دی

اتفاقا اون موقع منم همین رو گفتم . یک ساعت خودشو به زور بطرف در میکشوند.بدجوری داشت رو اعصابم راه میرفت
ولی برام جالبه که با این همه سوتی و ضایع بازی بازم پاش میشینم و تماشا میکنم

legolas 224
23-05-2011, 22:17
اتفاقا اون موقع منم همین رو گفتم . یک ساعت خودشو به زور بطرف در میکشوند.بدجوری داشت رو اعصابم راه میرفت
ولی برام جالبه که با این همه سوتی و ضایع بازی بازم پاش میشینم و تماشا میکنم
اره :دی ولی خب دلیل نگاه کردنمون میتونه داستانش باشه:31::27:

Dark Prince
24-05-2011, 12:52
اره :دی ولی خب دلیل نگاه کردنمون میتونه داستانش باشه:31::27:

هم داستان! هم بازیگرها! واقعا بازیگر های فیلم خیلی به نقششون میان و هرکدوم جذابیت خاص خودشون رو دارن. حتی سیما تیرانداز هم در نوع خودش فوق العادس...

Lady parisa
25-05-2011, 07:42
حامد بهداد ماه‌ها قبل، در ابتدای تولید مجموعه تلویزیونی «ستایش» در مقابل پیشنهاد بازی در نقش «طاهر» برای هر ماه مبلغ چهل میلیون تومان را تقاضا کرده بود.

شبکه ایران: حامد بهداد برای بازی نکردن در یک سریال تلویزیونی درخواست دریافت دستمزد بالایی را مطرح کرد تا ماجرا خود به خود منتفی شود!

شنیده می‌شود بهداد ماه‌ها قبل، در ابتدای تولید مجموعه تلویزیونی «ستایش» در مقابل پیشنهاد بازی در نقش «طاهر» برای هر ماه مبلغ چهل میلیون تومان خواسته است. سازندگان سریال نیز که حاضر به پرداخت چنین دستمزدی نبوده‌اند، پس از آنکه از چانه زدن برای تجدید نظر بهداد نتیجه‌ای نگرفتند، مهدی پاکدل را جایگزین او کردند.

جالب آنکه گویا بهداد در جمعی خصوصی با اشاره به این اتفاق، گفته بوده که اصلاً قصد بازی در چنین سریالی را نداشته و به عمد رقم مذکور را پیش کشیده تا قضیه بدون ایجاد کدورت، رفع و رجوع شود.

بهداد سال گذشته نیز پیشنهاد بازی در سریال «به کجا چنین شتابان» را با بی جواب گذاشتن گروه تولید، از سر باز کرد تا نقش موردنظر به بابک حمیدیان برسد.

هر چند بازی بهداد در سریال «سایه آفتاب» طی اوایل دهه حاضر به شدت با استقبال بینندگان تلویزیون رو به رو شده بود، اما سریال بعدی‌اش که در همکاری با حسین سهیلی‌زاده (مجموعه «آخرین دعوت») شکل گرفت، چنگی به دل نزد. اتفاقی که احتمالاً این بازیگر جوان را از تلویزیون دلزده کرده است. هر چند حذف بخشهایی از بازی او در سریال «یک مشت پر عقاب» را نیز می‌توان عامل دیگری برای دوری خود خواسته‌اش از عرصه سریال یا تله‌فیلم ارزیابی کرد.

Lady parisa
25-05-2011, 08:09
دکتر «محمود عزیزی» ازجمله بازیگرانی است که به راحتی نقشی را نمی‌پذیرد و علاوه بر بازیگری، سالیان درازی است که در دانشگاه تهران تدریس می‌کند. «عزیزی» که متولد ۱۳۲۳ است تاکنون در فیلم‌هایی همچون «جنگ نفت کش‌ها»، «لیلی با من است» و «دختری با کفش‌های کتانی» نقش آفرینی کرده است. «عزیزی» برای بازی در نقش «محمود نادری» به انتخاب «اصغر ‌هاشمی» قرارداد بست و بعد از تغییر کارگردان، دوباره از سوی «سعید سلطانی» دعوت به کار شد. وی هم اکنون با سریال «ستایش» میهمان قاب شیشه ای است. وی که با «داریوش ارجمند» بازی خوبی در این مجموعه ارائه داده است می‌گوید: متاسفانه نوع تولید در سینما و تلویزیون فرصت زیادی برای تمرین نمی‌گذارد. ولی با شناختی که از نوع کار «ارجمند» و متقابل ایشان از نوع بازی ام داشت، بده و بستان‌هایمان خوب درآمد. در فرصتی که دست داد، با وی گفت وگویی داشتیم.

شما یکی از بازیگران موفق، باتجربه و خاک صحنه خورده تئاتر هستید. تجربه تئاتری تان چقدر در ارائه نقش‌هایتان موثر است؟
ما در تئاتر تحلیل نقش، تحلیل موقعیت، محتوا و ارزیابی بین شخصیت‌ها داریم. این تجربه به من کمک می‌کند تا بتوانم در نوع دکوپاژ، نگاه و زاویه تصویری که کارگردان می‌بیند، متمرکز شوم. با او همکاری کنم تا قصه جلو برود. بازی در تئاتر و مقابل دوربین، تفاوت‌هایی با هم دارند که بازیگر آن‌ها را درک می‌کند و از این تفاوت‌ها در کارش بهره می‌گیرد.

به انتخاب اصغر ‌هاشمی ‌مقابل دوربین رفتید یا سعید سلطانی؟
هنگامی‌که اصغر ‌هاشمی‌ مسئولیت کارگردانی را برعهده داشت من را برای نقش «محمود نادری» انتخاب کرد. قرارداد بستم، اما متاسفانه مسائلی برایش پیش آمد و قرارداد فسخ شد، تا این که آقای «سلطانی» کارگردانی را برعهده گرفت. پیشنهاد بازی در مجموعه دوباره از سوی ایشان به من مطرح شد و جلوی دوربین رفتم. البته در گذشته هم با ایشان کار کرده بودم و ایشان با خلق و خو و نوع نگاه من و شخصیت‌هایی که برایش ایفا کرده بودم آشنا بود.

به عنوان بازیگر نقش «محمود نادری» چه قدر با خود کلنجار رفتید، تا این نقش را درآوردید؟
وقتی بازیگر قصه را می‌خواند، یک سری نشانه‌ها درباره شخصیت به او می‌دهد. در کنار آن کارگردان هم دخیل است و بخشی هم به بازیگر برمی‌گردد. این مجموعه دست به دست هم می‌دهد و قصه شکل می‌گیرد. البته بازیگر در بعضی از کارها، باید زحمت بیشتری بکشد و نگاه وسیع تری داشته باشد.

نقش‌های منفی که ابعاد مختلف شخصیتی دارند بیشتر دیده می‌شود، علاقه نداشتید نقش «حشمت فردوس» را بازی کنید؟
داریوش ارجمند این نقش را به خوبی ایفا کرده و هم قد و قواره اش است. در جامعه ما نقش منفی‌ها خوش شانس تر هستند و بیشتر دیده می‌شوند. در خیلی موارد دزد و آدم بد، قهرمان داستان هستند.

معضلی که در اغلب مجموعه‌های تلویزیونی وجود دارد، آماده نبودن فیلم نامه است. گویا مجموعه «ستایش» هم با این مشکل روبه رو بوده است. این مسئله در شکل گیری شخصیت‌ها لطمه ای نمی‌زند؟ زیرا بازیگر بلاتکلیف است و نمی‌داند چه اتفاقی در قسمت بعد برای نقش خواهد افتاد؟
مجموعه «ستایش» این مشکل را داشت. ولی ما این شانس را داشتیم که با مجموع نویسندگان، درباره نقش صحبت می‌کردیم. آن‌ها نیز سیر تحولات، افت و خیز شخصیت‌ها را برایمان توضیح می‌دادند. از این بابت امتیاز بود ولی به هر حال همیشه این خطر وجود دارد.
بازیگر نمی‌داند چه اتفاقی برای شخصیت می‌افتد و معلوم نیست که در قسمت بعدی حضور دارد یا خیر. درگیر کردن ذهن بازیگر، مشکلاتی را برایش فراهم می‌کند. البته کارگردان هم به فیلم نامه اشراف داشت و لطمه زیادی به نقشم وارد نشد. آماده نبودن فیلم نامه مشکلی است که همیشه وجود دارد. وقتی بازیگر، قصه ای از یک شخصیت می‌خواند یک سری نشانه به او می‌دهد. اگر به آن نشانه‌ها نزدیک شود و آن‌ها را خوب بشناسد، به طور قطع شخصیت صدمه نمی‌بیند. من نیز همیشه سعی می‌کنم این کاررا در ارائه نقش انجام دهم.

در این مجموعه بازیگرکم تجربه ای هم چون نرگس محمدی (ستایش)، در کنار پیشکسوتی چون شما بازی می‌کند. چه قدر برای رسیدن به نقش با شما مشورت و هم فکری می‌کرد؟
علاقه دارم در جمعی که کار می‌کنم، عمر مفیدی داشته باشم. خیلی خوشحال می‌شوم و لذت می‌برم وقتی تلاش جوانان را می‌بینم. آن‌ها با ارائه درست نقش، می‌توانند آینده درخشانی داشته باشند در مجموعه «ستایش» چند جوان علاقه مند بودند که خیلی تلاش کردند و خوب پیش رفتند. علاقه مند بودم که با آن‌ها کار کنم ازجمله «مهدی سلوکی» و «مهدی پاکدل». به خصوص خانم نرگس محمدی هم خیلی زحمت کشید که البته سهم کارگردان را در کار نباید فراموش کرد.

بازی شما و داریوش ارجمند بسیار درخشان است و بده بستان‌های خوبی با هم دارید. برای رسیدن به این لحظه‌های موفق چه قدر تمرین کردید؟
متاسفانه نحوه تولید در سینما و تلویزیون فرصت زیادی، برای تمرین نمی‌گذارد. ولی با شناختی که از نوع بازی یکدیگر داشتیم، بده و بستان‌ها خوب از کار درآمد. داریوش ارجمند به عنوان یک بازیگر صاحب نام، نشانه‌ها را به خوبی می‌شناسد. بازیگری که در مقابلش ایفای نقش می‌کند در سکانس‌های مختلف به وجد می‌آید و در مقابل او بازی خوبی ارائه می‌دهد. رابطه خوبی میان تمام اعضای گروه پشت صحنه و جلوی دوربین همیشه وجود داشت که نتیجه خلق و خوبی لطیف و ظریف هنرمندانه کارگردان بود. بازی در مجموعه «ستایش» یک موقعیت استثنایی بود که هرگز در مجموعه ای دیگر ندیده بودم. فکر می‌کنم مجموع این عوامل است که یک اتفاق جذاب و خوب را رقم می‌زند.

«سعید سلطانی» کارگردانی است که در کارنامه خود مجموعه پرمخاطب و به یادماندنی «پس از باران» را دارد. تصور می‌کنید «ستایش» هم مانند این مجموعه بعد از گذشت سال‌ها قابل دفاع باشد؟
یک نویسنده ممکن است ده‌ها رمان نوشته باشد اما چند رمان او به یاد ماندنی شده اند. در مجموعه آثار یک نقاش چند اثر او به یادماندنی است. یا از قطعاتی که یک موسیقیدان یا رهبر ارکستر کار می‌کند برخی آثارشان قابل دفاع است. بعضی اوقات هم اتفاق می‌افتد سال‌ها باید طول بکشد که تابلوی یک نقاش مطرح شود و جایگاهی را برای خودش رقم بزند. کار یک کارگردان هم این گونه است. باید دید اثر در چه مقطعی و چگونه کار ارائه شده و هم زمان با آن چه کارهایی با چه قوت و توان و تبلیغاتی پخش شده است. بعید است کاری از محبوبیت خاصی برخوردار باشد و کمتر دیده شود. کار هر کارگردان، بازیگر و هر فردی که کار فرهنگی و هنری می‌کند، نیز این گونه است.
ماندگاری یک اثر به نوع نگاه جامعه و کسانی که مسئولیت درج وقایع تاریخی و هنری جامعه را برعهده دارند برمی‌گردد. این که چه قدر مسئولانه برخورد کرده و دقت داشته اند و چه قدر سهل انگاری کرده اند.

بازتاب مجموعه «ستایش» را درباره نقش خود چگونه دیده اید؟
از مردم شنیده ام که چرا بعضی مواقع این همه خشونت به خرج داده ام. شاید فرصت نباشد که برایشان توضیح بدهم این فقط نمایش است و این خشونت لازمه منطق و مناسبات داستان و شخصیت است. ولی در هر صورت دید مردم دقیق است. دوست دارند این شخصیت‌ها را دنبال کنند که چه سرنوشتی خواهند داشت.

یکی از مشکلات بازی در مجموعه‌های طولانی، مدت درگیر شدن با نقش و تعهدی است که بازیگر به گروه می‌دهد. تصور می‌کنید دستمزدی که به بازیگر می‌دهند کفاف این را می‌دهد که در اثر دیگری بازی نکند؟
نوع تولید مملکت ما مشکل دارد. قاعدتا وقتی بازیگر قرار است چند سال در یک پروژه حضور داشته باشد، آن کار باید پاسخ گوی نیاز بازیگر باشد. البته به طور معمول این گونه نیست. به خصوص وقتی بازیگر قرارداد می‌بندد و دو ماه در آن بازی می‌کند. ناگهان قراردادش فسخ می‌شود و سپس دوباره دعوت به کار می‌شود، این ازجمله مشکلات اساسی است.

nar nia
25-05-2011, 22:28
طاهر این هفته در «ستایش» دستگیر می‌شود

به گزارش خبرنگار تلویزیون برنا، در این قسمت از سریال «ستایش» که به کارگردانی سعید سلطانی جمعه شب از شبکه سوم به روی آنتن خواهد رفت، شاهد شک ماموران پلیس به شخصیت طاهر با بازی مهدی پاکدل و دستگیر شدن او خواهیم بود.

از طرفی حشمت فردوس پدر وی نیز به این که چه کسی این پاپوش را برای طاهر درست کرده مظنون شده و عروس خانواده را دچار ترس از آشکار شدن نیرنگ‌هایش می‌کند.

سریال «ستایش» درباره دو پدر، حشمت فردوس و محمود نادری است که تمام امیدهایشان را به آینده پسرانشان بسته اند ، تا شاید آرزوهای دیرینه شان به بار بنشیند. حشمت فردوس بقای نظامی را که ریخته است می خواهد و محمود نادری ادامه اعتقاداتش را.

داریوش ارجمند، محمود عزیزی، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، سیما تیرانداز، محمد مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، رامسین کبریتی و شیوا خنیانگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

عوامل «ستایش» عبارتند از تهیه‌کننده: آرمان زرین‌کوب، ناظر کیفی: حمیدرضا شیروانیان، مدیر تصویربرداری: ناصر محمودکلایه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر چهره پردازی: مسعود ولدبیگی، صدابردار: محمد علیزاده، تدوین: ژیلا ایپکچی،عکاس :نادر پیرزاده.

nil2008
31-05-2011, 22:04
اين فردوس حشمت بالاخره ته و توي قضيه رو در مياره ...خدا به داد انيس جون برسه...:13:

nil2008
03-06-2011, 21:43
تا هفته ي آينده دوحالت پيش مياد...اول اينكه واقعا" طبق گفته ي پزشكان محترم ،طاهر دچار مرگ مغزي ميشه وميرن براي اهداء عضو ...ودومي با معجزه ي دعا خوندنِ ستايش بطور ناگهاني ،طاهر،بيدار ميشه و ميذارن تا حالش خوب بشه ببرنش اعدامش كنن سر مواد مخدر ي كه تو ماشينش پيدا شده...:27:كه در هر دو صورت ديگه خدا رحمت كنه طاهر رو...
ولي چيزي كه عجيب بود اينكه آدمي مثل حشمت فردوس كه اينقد تيز و بزه يهو دم درِخونه ي غلومي آي كيوش در حد اورانگوتان بشه ونفهمه اوني كه داره با اين وضع ضايع فرار ميكنه همين غلوميه...ايندفه نيفتاد!!!:13:

MOHAMMAD2010
03-06-2011, 22:05
دومي با معجزه ي دعا خوندنِ ستايش بطور ناگهاني ،طاهر،بيدار ميشه
خدا کنه این جوری نشه چون غیر طبیعی میشه سریال !

shir_farhad
03-06-2011, 22:39
این طاهر از کما در میاد.
بگین خو.
بعد فراریش میدن.
بگین خو.
از همون مرزی که رفیقش رو فراری داد میره فرار کنه دخلش رو میارن.

حالا ببینین.

moslem47
03-06-2011, 23:18
طاهر شفا پیدا میکنه
غلومی دستگیر میشه و همه چی رو لو میده
بعد طاهر و حشمت اشتی و.....ولی سریال قشنگی بود
همه چی آرومه

yashgin128
03-06-2011, 23:31
این طاهر از کما در میاد.
بگین خو.
بعد فراریش میدن.
بگین خو.
از همون مرزی که رفیقش رو فراری داد میره فرار کنه دخلش رو میارن.

حالا ببینین.
خو...
نکنه منظورت این بود که با برانکارد و امبولانس میخوان از مرز ردش کنن...
اخه دستش که خراش بر نخورده که تا هوش اومد در ره.
به نظر من همون بمیره بهتره چون اگه زنده هم بمونه احتمالا ناقص هست و وبال ستایش جون میشه.

ولي چيزي كه عجيب بود اينكه آدمي مثل حشمت فردوس كه اينقد تيز و بزه يهو دم درِخونه ي غلومي آي كيوش در حد اورانگوتان بشه ونفهمه اوني كه داره با اين وضع ضايع فرار ميكنه همين غلوميه...ايندفه نيفتاد!!!:13:
ها ای ارونگولایی که وگفتی یعنی چه؟
-------------------------

اما میرسیم به یکی از بزرگترین سوتی هایی که در تمام عمرم مشاهده کردم البته خواستم یه تاپیک جدا بزنم دیگه منحرف شدم گفتم همینجا بگم خیلی هم ریا نشه.

تو ماشین همین پسره 3کیلو تریاک پیدا کردند ،درسته؟
اخه یکی نبود به کارگردان بگه تو اون تاریخی که فیلم توش جریان داره شما نوار ویدئو هم بزور میشد پیدا کرد اخه چطور 3 کیلو تریاک پیدا کردید؟
اخه اگه بزرگترین باند مافیایی کشور هم قصد توطئه علیه طاهر داشت نمیتونست این همه تریاک یه جا پیدا کنه؟
چطور یه کاراکتر اون هم یه دختر که کسانی هم که اطرافشن(برادرش و غلومی)هم خودشون تو هفت و هشت زندگیشون موندن 3 کیلو تریاک اینطور راحت بدست اوردن؟
فک کنم اینا با این کارشون دیگه برای واژه گاف و سوتی ابرویی نذاشتن

toolhelp
04-06-2011, 09:11

اما میرسیم به یکی از بزرگترین سوتی هایی که در تمام عمرم مشاهده کردم البته خواستم یه تاپیک جدا بزنم دیگه منحرف شدم گفتم همینجا بگم خیلی هم ریا نشه.

تو ماشین همین پسره 3کیلو تریاک پیدا کردند ،درسته؟
اخه یکی نبود به کارگردان بگه تو اون تاریخی که فیلم توش جریان داره شما نوار ویدئو هم بزور میشد پیدا کرد اخه چطور 3 کیلو تریاک پیدا کردید؟
اخه اگه بزرگترین باند مافیایی کشور هم قصد توطئه علیه طاهر داشت نمیتونست این همه تریاک یه جا پیدا کنه؟
چطور یه کاراکتر اون هم یه دختر که کسانی هم که اطرافشن(برادرش و غلومی)هم خودشون تو هفت و هشت زندگیشون موندن 3 کیلو تریاک اینطور راحت بدست اوردن؟
فک کنم اینا با این کارشون دیگه برای واژه گاف و سوتی ابرویی نذاشتن

اي بابا اين سريال سوتي كم نداشت. يكيشم برگه آزمايشي بود كه ستايش به شوهرش نشون ميداد كه بگه بارداره.... اون برگه آزمايش اگه دقت كرده باشين مربوط به آزمايشگاهاي خصوصي ميشه كه فقط 3-4 سالي ميشه اون شكلي چاپ ميشه ! اونم با دستگاه ها و نرم افزارهاي مدرن. نميدونم اون موقع اونا آزمايشگاه خصوصي از كجا آوردن !

MoH_@_MaD
04-06-2011, 10:04
چند قسمت پیش هم داشتن تلویزیون نگاه میکردن یهو گفت تاجر پوسان :27:

پ.ن : دوستان تکرار این قسمت چه ساعتی پخش میشه ؟؟

shir_farhad
04-06-2011, 10:26
چرا داستان این سریال مربوط به قدیم میشه؟

kortol
04-06-2011, 11:02
به نظر من که طاهر نباید شفا پیدا بکنه وگرنه کل علم پزشکی زیر سوال میره!!!!! خیر سرشون چندین پزشک جمع شدن و مرک مغزی رو اعلام کردند حالا یهو بلند بشه که دیگه همه اونهایی که بستگانشون مرگ مغزی شدن شاکی میشن و میگن فامیل ما زنده بود و شما کشتیدش !!!!!!!!!!!
اما داستان بدون طاهر ادامه پیدا میکنه و فردوس زن طاهر رو تنها میزاه و اون توی سختی بزرگ میشه اما پسرش شبیه یا طاهر میشه یا محمد که احتمال طاهر خیلی بیشتره ......چون مابقی داستان در آینده اتفاق می افته پسره طاهر هم در دانشگاه دختر عموش رو می بینه و عاشقش میشه ولی مادره دختره از این کار راضی نیست ...شخصیت ها پیرو پاتال فیلم هم همه یکی بعد از دیگری می میرند... پایان فیلم هندی !!!!

yashgin128
04-06-2011, 11:37
چند قسمت پیش هم داشتن تلویزیون نگاه میکردن یهو گفت تاجر پوسان :27:

لااقا میگفتن لینچان میشد یه کم باور کنن

simul8or
04-06-2011, 13:15
من فکر می کنم ستایش خانوم خیلی سریع بچه میاره. طبیعی نیست!!! :27:

R A H A
04-06-2011, 13:45
من فکر می کنم ستایش خانوم خیلی سریع بچه میاره. طبیعی نیست!!!
]آخه چیه این فیلم طبیعی بوده که بخواد بچه اوردن ستایش طبیعی باشه؟؟؟؟
اینا شورشو در اوردن.
یا همه به هم میرسن.
یا همه میمیرن.
تعادلی تو فیلم های ایرانی وجود نداره.

mohammad_ali_7
04-06-2011, 15:09
به نظر من که طاهر نباید شفا پیدا بکنه وگرنه کل علم پزشکی زیر سوال میره!!!!! خیر سرشون چندین پزشک جمع شدن و مرک مغزی رو اعلام کردند حالا یهو بلند بشه که دیگه همه اونهایی که بستگانشون مرگ مغزی شدن شاکی میشن و میگن فامیل ما زنده بود و شما کشتیدش !!!!!!!!!!!
اما داستان بدون طاهر ادامه پیدا میکنه و فردوس زن طاهر رو تنها میزاه و اون توی سختی بزرگ میشه اما پسرش شبیه یا طاهر میشه یا محمد که احتمال طاهر خیلی بیشتره ......چون مابقی داستان در آینده اتفاق می افته پسره طاهر هم در دانشگاه دختر عموش رو می بینه و عاشقش میشه ولی مادره دختره از این کار راضی نیست ...شخصیت ها پیرو پاتال فیلم هم همه یکی بعد از دیگری می میرند... پایان فیلم هندی !!!!

منم همینو میگم طاهر میمیره بعد نقش پسرشو خودش بازی میکنه هنوز اسم پسرشم انتخاب نکردن اسم پسرشم میزارن طاهر

s-a-l-i-m
04-06-2011, 18:19
:31: بابا عجب چیزی نوشتی .
ولی اینجا هندی تره . تا باباش بفهمه چه خبره طاهر هم شفا پیدا میکنه یا تو حالت بیهوشی روحش پیگیر قضیه هست ..
حالا از نگاه فیلم ترسناک : روحش میاد انتقام همه این ها رو میگیره :31:
ولی طاهر زنده میشه { چون مورد های زیادی داشتیم که بعد چند ماه بهوش امدن یکیش هم طاهر خودمون :31:

aligol172
04-06-2011, 18:41
سلام.
تاپیک فیلم هندیه؟؟:18:
آقا دمت گرم کلی مارو خندوندی!!:31:

tik-tak
04-06-2011, 19:02
طاهر میمیره . پست 26 رو نگاه کنید ستایش یچه به بغل سیاه پوش گریه میکنه . آخرین عکس هم پدر مادر طاهر سیاه پوشن .
اهدای عضوی هم فکر نکنم در کار باشه اگه باشه سوتی دیگه ای از این فیلمه چون اهدای عضو این چند سال اخیر مد شده .

pcforlife
04-06-2011, 19:40
طاهر بمیره (که اینجور دوستان هم اشاره کردن میمیره) داستان خلاصه میشه به رو شدن دست انیس و غلومی و احیانا نقشه های انیس برای ستایش و بچه هاش... فقط امیدوارم اگه این شرایط پیش بیاد خدا کنه داستان بدون گره نمونه! چون کارکتر اصلی مرده!

Sayam
04-06-2011, 19:41
اینجا که شده تاپیک پیش بینی پایان این سریال...:21:
ولی خوبه... اصلا کاش عنوان تاپیک همین بود... ادامه بدین... نظرات جالبی رو خوندم
مخصوصا این

روحش میاد انتقام همه این ها رو میگیره
-----
پیش بینی من:

طاهر احتمالا تو همین قسمت بعد میمیره
مادر طاهر هم بعد از اون دق مرگ میشه
حشمت یک آدم داغون، پیر، افتاده، ورشکسته، و در کل یه چیزی 180 درجه مغایر با الانش میشه
انیس اون آخرای داستان بدجوری پا میخوره (مثلا سرطان یا هر چیز بد دیگه ای)
پسر طاهر یک انسان خیلی موفق میشه و مرحمی بر زخمهای مادرش میشه (با دوستمون که گفته بودند این نقش رو مهدی پاکدل و یا مهدی سلوکی بازی می کنه موافقم)
غولومی میمیره و اونو توی جهنم / طاهر رو توی بهشت نشونش میدند
من پیش بینی می کنم اون آخرای داستان (اونجایی که قراره زمان حال رو نشون بده) یه سری پیام های سیاسی هم داشته باشه...

nil2008
04-06-2011, 22:57
[/COLOR][COLOR=DarkSlateGray]
[/B]
دوست عزيز...
منظوراز اورانگوتان يك نوع ميمونه...:8:

kar1591
04-06-2011, 23:06

فیلنامه لو رفته تا کجا شما پیش رفتی:13:

M A M M U T
04-06-2011, 23:33
اگه طاهر بمیره اون وقت انیس به خواستش میرسه چون به پسر طاهر ارث نمیرسه مگه فردوس خودش بهش بده...

Golbarg01
05-06-2011, 13:21
احتمالا تا چند قسمت دیگه فصل اول سریال تموم میشه
طاهر هم میمیره.

فصل دوم هم زمان سریال 20 سال میره جلو یعنی میرسیم به زمان حال
داریشو ارجمند هم هنوز زندست اون موقع اینو از گریمش در سریال میشه فهمید.
چون معلومه از قصد موهاشو مشکی کردن که بیست سال بعد سفیدش کنن تا معلوم باشه پیر شده!

Geronimo_AD
05-06-2011, 19:23
وقتی میگن یکی دچار مرگ مغزی شده یعنی تا چند روز دیگه خواهد مرد چه دستگاه بهش وصل باشه چه نباشه... ولی تو کما سطح هوشیاری پائینه در حالیکه طرف میتونه اعمال غیر ارادی مثل تنفس رو بدون دستگاه هم انجام بده...
ولی اگه طاهر بمیره خیلی بی مزه میشه مگر اینکه سریع بپرن تو زمان حال و بقول دوستان دوباره یکی از مرده ها نقش پسر طاهرو بازی کنه...
ولی خدائیش عزرائیل زیادی به اینا گیر نداده؟

R A H A
06-06-2011, 12:19
ولی خدائیش عزرائیل زیادی به اینا گیر نداده؟
چرا گیر نداده؟؟؟
فقطم به اینا گیر داده.

Lady parisa
06-06-2011, 12:25
فقط امیدوارم یهو زنده نشه
که آبروی تیم پزشکی ایران می ره هاااا
========
پ.ن دختر 3ساله به نام آتنا رفته 3خرداد لوزه عمل کنه بعد از 12روز توی کما بودن مرده!!!
خیلی هاااااااااااا

aligol172
06-06-2011, 12:27
ولی اگه طاهر بمیره خیلی بی مزه میشه مگر اینکه سریع بپرن تو زمان حال و بقول دوستان دوباره یکی از مرده ها نقش پسر طاهرو بازی کنه...
به شخصه ترجیح میدم فیلمی ببینم که از روی واقعیت ساخته شه نه از روی بالیوود!!:2:

R A H A
06-06-2011, 12:35
به شخصه ترجیح میدم فیلمی ببینم که از روی واقعیت ساخته شه نه از روی بالیوود!!
نباید بین فیلم های ایرانی دنبال چنین چیزی گشت.

Lady parisa
06-06-2011, 12:45
منم بانظر علی آقا موافقم.کمتر سریالی پیش می یاد که ساخته بشه و مورد توجه قرار بگیره.مگه عامه خوششون بیاد که
خب ایرادی نمی شه گرفت

Amir_oscar
06-06-2011, 17:07
به نظر من امکان نداره الآن حال طاهر خوب بشه و از کما دربیاد! یا می میره، یا بعد چند سال خوب می شه. با توجه به عقاید نویسنده و پیشبرد داستان می گم!

befermatooo
06-06-2011, 17:49
احتمالا طاهر فراموشی میگیره یا یه مشکلی واسش پیش میاد تا بعدا بتونن از این موضوع استفاده کنن. این مطلب رو از این حیث میگم که قراره ستایش 2 هم ساخته بشه /

Lady parisa
07-06-2011, 14:48
ولی دوستان مد نظر داشته باشن که دکتر گفت: مرگ مغزی(اگه اشتباه نکنم).و گفت فقط با دستگاه زنده است

Sayam
08-06-2011, 14:34
به قشنگی چشمایه ستایش، مردونگی طاهر،گیجی صابر، تحمل آتی ، پول حشمت فردوس، سوزش انیس و... میخامت. افتاد؟
:3:

moucker_boy
09-06-2011, 08:53
اینو بگم که سریاتش خیلی چرت شده و فکر کنم که خیلیم چرت تموم شه. :2:
.
.
.

MoH_@_MaD
09-06-2011, 10:27
اینو بگم که سریاتش خیلی چرت شده و فکر کنم که خیلیم چرت تموم شه. :2:
.
.
.

من از اول این سریال رو دنبال نکردم !!
کلا همین 3-4 قسمت آخر رو دیدم !!
به نظرم اینقدرا هم که شما میگی بد نیست !!

meha
09-06-2011, 10:35
یکی از بچه های نت که با تهیه کننده آشنا بوده چند ماه پیش گفت سریال چی میشه کسی اینجا نگفته آخه یک سری چیزهاش یادم رفته

Manager_66
09-06-2011, 18:30
یکی از بچه های نت که با تهیه کننده آشنا بوده چند ماه پیش گفت سریال چی میشه کسی اینجا نگفته آخه یک سری چیزهاش یادم رفته

دست گلتون درد نکنه !!!

mojtaba2321
10-06-2011, 23:10
صابر زنده میشه سریال ایرانی بازیه شک نکنید.

meha
10-06-2011, 23:15
دست گلتون درد نکنه !!!

این پست اسپم معنیش دقیقا چیه که یک تشکر هم زده شده؟!

صابر زنده میشه سریال ایرانی بازیه شک نکنید.

صابر که چیزیش نشده!طاهر درسته؟!

ولی صابر توی قسمت بعد مشکی پوشیده یعنی چی پس؟!

Mr.Crow
10-06-2011, 23:28
این بنده خدا داداشش و ننه ـش و شوهرش که مُردن ! :دی یتحمل چند روز دیگه باباش هم میمیره ! بچه هاش قرار نیست بمیرن ؟! :دی کلآ فکر کنم یه حالت شیطانی داره که همه اطرافیانش باید بمیرن !

nil2008
11-06-2011, 07:12
این بنده خدا داداشش و ننه ـش و شوهرش که مُردن ! :دی یتحمل چند روز دیگه باباش هم میمیره ! بچه هاش قرار نیست بمیرن ؟! :دی کلآ فکر کنم یه حالت شیطانی داره که همه اطرافیانش باید بمیرن !
آره طفلي خيلي سرخوره...:18:باباش نميميره ...آلزايمر ميگيره كه دست كمي از مردن نداره...طاهرم كه حالا حالاها به دستگاه وصله ...ولي آي حال كردم اين انيس جون سكته رو زد...حقش بود ...اينكه ميگن آه ِ مظلوم ،دامن ِظالمو ميگيره همينه ديگه ...هنوز دو دقيقه از سيلي كه خوابونده بود تو گوش ِ دختره نگذشته بود ،افتاد وسكته زد:21:

Lady parisa
11-06-2011, 07:23

ولی خدائیش

داداششو که به کشتن داد! شوهرشو که یه یک یا دوسال زندان فرستاد

مادرشو که دق مرگ کرد! باباشو که آواره و بی خانمان کرد! تازه بیچاره می گه : محمد میاد کمک:31:بدبخت دختر

همسایشون که توی دردسر 2تا بچه افتاده!!!

مادر طاهر که دیگه یه کم مونده!!:31: تا حتی به انیس هم که رحم نکرده! :31:دیگه خود طاهر هم که دیگه دیگه
:27:

moucker_boy
11-06-2011, 09:47
آخه من نمی دونم کی به یه دختر به اون کوچیکی میگه که مواظب داداشت باش؟ کی؟
واقعاً که ای ستایشه یه استعداد کشف نشدس.
.
.
.

mohsentanha
11-06-2011, 10:08
ولی خدائیش

داداششو که به کشتن داد! شوهرشو که یه یک یا دوسال زندان فرستاد

مادرشو که دق مرگ کرد! باباشو که آواره و بی خانمان کرد! تازه بیچاره می گه : محمد میاد کمک:31:بدبخت دختر

همسایشون که توی دردسر 2تا بچه افتاده!!!

مادر طاهر که دیگه یه کم مونده!!:31: تا حتی به انیس هم که رحم نکرده! :31:دیگه خود طاهر هم که دیگه دیگه
:27:
یکم دیگه ادامه بده فیلم نیمه کاره تموم میشه (عوامل پشت صحنه اینا:27:)

yahoda
11-06-2011, 17:56
یک نکته جالب اینه که زمان این فیلم برمیگرده به دوران جنگ و سریال هم با جبهه و رزمنده ها شروع شد ولی در این قسمتها دیگه نشانی از جنگ نیست !

nar nia
11-06-2011, 19:49
یک نکته جالب اینه که زمان این فیلم برمیگرده به دوران جنگ و سریال هم با جبهه و رزمنده ها شروع شد ولی در این قسمتها دیگه نشانی از جنگ نیست !
حتما ندیدی چون چند قسمت پیش در سریال اعلام کردن جنگ تموم شد.

moucker_boy
12-06-2011, 08:15
این خونه ای که فروختن چند میلیارد بوده که می خوان با اون خرج بیمارستانو بدن؟ بعدشم اون موقع اصلا بیمارستان خصوصی نبود که بخوان ببرن اونجا...
چه سوتی های خفنی.... :دی

Lady parisa
12-06-2011, 08:37
من خیلی نمی تونم درمورد بیمارستان خصوصی نظر بدم! نمی دونم بوده یا نه! ولی اگر طاهر زنده بشه و به هر عنوانی
معجزه صورت بگیره! دیگه بحث اهدای عضو و بیمارای مثل طاهر خیلی ناجور میشه هااااااااا
البته بمان چند سال پیش اعلام کردن خانمی اگر درست بگم بعد از 35 سال از کما دراومد اما فکر کنم کما با مرگ مغزی
فرق داره هااا

smallfrank
12-06-2011, 12:44
سلام

چند روز پیش همین بازیگر ستایش و چندتا بازیگر دیگه اومده بودن روستایی به نام مرندیز برای فیلمبرداری
نزدیکای بیرجنده

بعدش اونجا مردم دورش کردن اونم بهشون گفته طاهر نمیمیره

منم دیگه قسمت پریشبو نگاه نکردم چون میدونستم چی میشه.

nar nia
12-06-2011, 13:54
معظمي: برخي شخصيت‌هاي «ستايش» مبتلا به اغراق هستند

خبرگزاري فارس: يك منتقد گفت: شخصيت «حشمت فردوس» (داريوش ارجمند) به رغم باورپذيري با اغراق و دوري از جامعه امروز ما به تصوير كشيده شده است، جامعه‌اي كه امروز ادبيات آن با ديروز بسيار متفاوت است.

«حسن معظمي» عضو شوراي مركزي انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس در مورد مجموعه تلويزيوني «ستايش» ساخته سعيد سلطاني، اظهار داشت: سريال «ستايش» كه مدتي است كه از پخش آن از شبكه سوم سيما مي‌گذرد، توانسته با دستمايه قرار دادن موضوعي اجتماعي، خانوادگي كه برگرفته از خشم، نفرت و در عين حال محبت بين افراد خانواده‌هايي از طبقات مختلف اجتماعي در مقطع زماني كه شايد به نوعي با امروز فاصله داشته، توانسته مخاطباني براي خود دست و پا كند.
وي در ادامه تاكيد كرد: مجموعه تلويزيوني «ستايش» به رغم داشتن موضوعي خوب از پردازش در روايت و شخصيت‌پردازي‌ها دچار مشكل است، با وجود اينكه ريتم روايي «ستايش» در قسمت‌هاي ابتدايي و مياني آن منطقي به نظر مي‌رسيد، آرام آرام در مسير شيب به سمت پايان داستان از داير منطق خارج شده و به نوعي به ورطه تكرار همچون سريال‌هاي مشابه خود دچار شده است.
معظمي تصريح كرد: احساس قرابت پدري به پسري و يافتن آرزوها در او در عين خشم و نفرت نسبت به جامعه پيراموني و افراد حاضر در روايت «ستايش» تناقض‌هايي را براي مخاطب در ارتباط‌گيري با شخصيت‌هاي اصلي داستان به وجود آورده است.
اين منتقد در ادامه به فارس، گفت: شخصيت «حشمت فردوس» (داريوش ارجمند) به رغم باورپذيري اما با اغراق و به يك نوعي دوري از جامعه امروز ما به تصوير كشيده شده است، جامعه‌اي كه امروز ادبيات آن با ديروز بسيار متفاوت بوده و خواستگاه آدم‌ها در طبقات اجتماعي متناسب با احوالات مجموعه تلويزيوني «ستايش» نيست.
عضو شوراي مركزي انجمن منتقدان در ادامه افزود: احوالاتي كه شايد در ديروز آن گونه كه تصوير شده بود اما عينيت و ما به ازاي بيروني نيز نداشته است، خشم از اطرافيان و محبت به نزديكان، اطلاعت‌پذيري محض را در خانواده‌اي كه پدر حرف اول و آخر را مي‌خواهد بزند تبديل به داستاني تكراري در بسياري از سريال‌هاي تلويزيوني شده است.
معظمي ادامه داد: در فضايي كه امروز فرزندسالاري حرف اول را مي‌زند، پدرسالاري ديروز با اغراق نمايي در سريال «ستايش» جبران مافات نمي‌كند هر چند كه «طاهر فردوس» (مهدي پاكدل) به عنوان پسر سر به راه و به تعبيري بچه مثبت داستان تلقي شود اما ما به ازاي بيروني براي مخاطب ندارد.
اين منتقد در ادامه افزود: سريال «ستايش» مي‌توانست با پردازش مناسب قصه، اعمال وسواس كارشناسانه در شخصيت‌پردازي و همچنين تطابق‌سازي دايره روايي داستان با احوالات امروز اثري متوسط رو به بالا نزد مخاطب جاي گيرد، هر چند كه اين مجموعه توانسته بخشي از خانواده‌ها را نيز درگير داستان و شخصيت‌هاي خود هم كند.
معظمي تصريح كرد: به هر سوي مي‌توان از همين حالا پايان داستان سريال «ستايش» را حدس زد، عاقبتي كه براي اكثر توليدات تلويزيوني مي‌توان اينگونه تصور نمود، «ستايش» آدم‌هاي ديروز را در همان تاريخ مصرف خود تعريف كرده است و از مخاطب امروز به نوعي دور مانده هر چند كه در ذات خود اندرزگويي و به يك نوعي مقايسه ديروز با امروز را در دستور كار خود دارد.
اين منتقد ادامه داد: آدم‌هاي امروز ما بايد براي مخاطب عينيت بيروني داشته باشد و گفتمان مطابق با سليقه و جامعه امروز ميان شخصيت‌ها جاري و ساري گردد.
«حسن معظمي» در پايان اين گفت‌وگو خاطرنشان كرد: اميد است در مجموعه‌هايي كه خانواده، جوانان و اولياء جامعه هدف آن هستند، بيش از پيش دقت، ظرافت و رفتارشناسي در حوزه اجتماع در دستور كار برنامه‌سازان و فيلمسازان قرار گيرد.

materlink
12-06-2011, 19:46
تا الآن که خوبه.اگه کاری نکنن توی گلوی مردم گیر کنه بهترم میشه.

OSEN
12-06-2011, 20:11
سلام .

احتمالا خالی بسته .
ولی خدا وکیلی اگه طاهر نَمیره خیلی ضایع میشه . با توجه به اینکه گفتن مرگ مغزی شده طرف . الآن دیگه کسی نمیره طرف اهدای عضو . همه میگن طاهر خوب شده پس ....

pooria_googooli
13-06-2011, 00:20
این خونه ای که فروختن چند میلیارد بوده که می خوان با اون خرج بیمارستانو بدن؟ بعدشم اون موقع اصلا بیمارستان خصوصی نبود که بخوان ببرن اونجا...
چه سوتی های خفنی.... :دی
اون زمان بیمارستان خصوصیم بوده . من پرسیدم :31: مشکلی که ای تیکش داشت این بود که گفت شبی 100 هزار تومان . به نظرتون 100 هزار تومن اون زمان یکم زیاد نیست؟ :31:

meha
13-06-2011, 01:28
سلام

چند روز پیش همین بازیگر ستایش و چندتا بازیگر دیگه اومده بودن روستایی به نام مرندیز برای فیلمبرداری
نزدیکای بیرجنده

منم دیگه قسمت پریشبو نگاه نکردم چون میدونستم چی میشه.

مگه هنوز فیلمبرداری دارن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا جایی که من میدونم بازیگر ها حتی به خانواده هاشون هم به زور میگن بعدا چی میشه!!!!!

pooria_googooli
13-06-2011, 07:13
مگه هنوز فیلمبرداری دارن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا جایی که من میدونم بازیگر ها حتی به خانواده هاشون هم به زور میگن بعدا چی میشه!!!!!
خانواده فرق داره با اینکه بری توی یه روستا کلی آدم بریزن سرت ازت بپرسن . مرد میخواد که جواب نده :31:

s-a-l-i-m
13-06-2011, 12:14
اون زمان بیمارستان خصوصیم بوده . من پرسیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلی که ای تیکش داشت این بود که گفت شبی 100 هزار تومان . به نظرتون 100 هزار تومن اون زمان یکم زیاد نیست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم تو همین فکر بودم . اون زمان جنگ که حداقل 20 سال پیشه و م ن اصلا دنیا نبودم :31: حقوق بابام 11 هزار تومن بود :دی
الانشم اگه بری توی کما فکر کنم خیلی بیمارستان خوب باشه روزی 800 باشه که اگه یک حساب سر انگشتی کنی میبینی که زیادی بلوف شده تو این کار :31:

nar nia
13-06-2011, 15:58
با حضور صحت، چگيني، قاسم‌خاني، تشكر، برق‌نورد و قادري؛
«ساختمان پزشكان» در فرهنگسراي رسانه نقد مي‌شود

خبرگزاري فارس: اولين نشست از سلسله برنامه‌هاي «پيشواز» فرهنگسراي رسانه، به نقد و بررسي سريال «ساختمان پزشكان» به كارگرداني سروش صحت اختصاص يافته است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي فرهنگسراي رسانه، مجموعه «ساختمان پزشكان»، كاري از گروه فيلم و سريال شبكه سه سيماست و موضوع آن درباره: روانشناسي به نام نيما افشار است كه با همسرش (يكي از بيماران سابقش) است در همسايگي والدينش زندگي مي‌كند. داستان‌هاي مجموعه به زندگي پر درد سر نيما مي‌پردازد. در ميان مشكلاتش با بيماران مختلف و گرفتاري‌هاي مالي ناشي از پرداخت اجاره خانه، اقساط مختلف، مهريه همسر سابقش، تلاش دائمي براي حفظ آرامش و صلح بين والدين بي‌ملاحظه و همسر وسواسي‌اش دارد.
اين سريال در 60 قسمت 40 دقيقه‌اي به تهيه‌كنندگي محسن چگيني ساخته شده و بهنام تشكر، بيژن بنفشه‌خواه، شقايق دهقان، هومن برق‌نورد، فرناز رهنما، هوشنگ حريرچيان، پروين قائم مقامي، رضا كريمي، اميد روحاني، اصغر حيدري، نعيمه نظام دوست، مونا فرجاد، مهدي محمدزاده، مجيد شهرياري، ميثاق جمشيدي و محمد شيري در آن ايفاي نقش مي‌كنند.
نشست نقد و بررسي مجموعه تلوزيوني «ساختمان پزشكان» روز سه شنبه 24 خردادماه با حضور «سروش صحت»، «محسن چگيني»، «مهراب قاسم‌خاني»، «بيژن بنفشه‌خواه»، «بهمن تشكر»، «هومن برق‌نورد»، «شقايق دهقان»، «فرناز رهنما» و «امير قادري» از ساعت 15در فرهنگسراي رسانه برگزار مي شود.
علاقمندان جهت شركت در اين برنامه مي‌توانند به ميدان وليعصر ابتداي بلوار كشاورز جنب پايگاه انتقال خون فرهنگسراي رسانه مراجعه و يا با شماره تلفن :888 كنند.
همچنين نشاني اينترنتي rasaneh.farhangsara.ir آخرين اخبار از برنامه‌هاي فرهنگسراي رسانه را در اختيار علاقمندان قرار مي‌دهد.

moucker_boy
14-06-2011, 10:46
فیلم دیگه داره رو به چرت و پرتی می ره.
دیگه ارزش نگا کردنو نداره.
.
.
.

nar nia
15-06-2011, 17:34
سريال «ستايش» تمايل مردم به اهداي اعضا را كاهش مي‌دهد

خبرگزاري فارس: مدير گروه سلامت رواني - اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي تهران گفت: در پي پخش سريال «ستايش» از تمايل مردم به اهداي اعضا كاسته خواهد شد.

«دكتر شهرام خرازي‌ها» منتقد سينما در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس در مورد سريال «ستايش»، اظهار داشت: اصرار ستايش به زنده نگه داشتن كذايي همسرش كه دچار مرگ مغزي شده از نظر طبي كاملا غلط و بسيار بدآموز است.
عضو انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران تأكيد كرد: «كما» و «مرگ مغزي» به مد روز سيما و سينماي ايران تبديل شده‌اند! در يكي دو سال اخير بيش از پنجاه فيلم سينمايي، سريال و تله فيلم با سوژه‌هاي «كما» و «مرگ مغزي» به نمايش درآمده‌اند و اين‌طور كه پيداست اين دو سوژه به سبب قابليت‌هاي دراماتيك زياد همچنان بسيار مورد توجه سناريست‌ها و كارگردان‌ها است.
مدير گروه سلامت رواني - اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي تهران در ادامه به فارس گفت: «كما» و «مرگ مغزي» ماهيت و تعريف متفاوتي دارند و نبايد اين دو عارضه را همسان فرض كرد.
وي ادامه داد: در «كما» احتمال بازگشت بيمار به زندگي وجود دارد؛ اما در «مرگ مغزي» مريض عملاً مرده است و فقط با كمك تجهيزات خاص پزشكي تنفسش برقرار مي‌شود؛ در اين حالت چون فرصتي براي بازگشت به زندگي وجود ندارد، مي‌توان با اهداي برخي اعضا بدن به بيماران نيازمند كمك كرد.
دكتر شهرام خرازي‌ها افزود: متأسفانه فيلمنامه‌نويسان ايراني به مشاوره با پزشكان حين نگارش فيلمنامه اعتقادي ندارند و تفاوت «كما» و «مرگ مغزي» را نمي‌دانند در نتيجه ناخواسته به اين باور غلط دامن مي‌زنند كه بيمار دچار «مرگ مغزي» را مي‌توان به زندگي بازگرداند!
اين منتقد سيما و سينما در ادامه خاطرنشان كرد: حتي اگر در قسمت‌هاي بعدي سريال «ستايش» (طاهر) زنده نشود باز هم اصرار همسرش براي جلوگيري از قطع دستگاه‌ها بسيار بدآموز است.
عضو انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران تأكيد كرد: «ستايش» يكي از بهترين سريال‌هاي تلويزيون در سال‌هاي اخير است. داستان اين مجموعه آن قدر قوي و گيراست كه با وجود فقط يك نوبت پخش در هفته مي‌تواند بينندگان را به‌دنبال خود بكشاند. چنين سريال جذاب و پركششي طبعاً به باورهاي برخي از بينندگانش تا حدودي جهت مي‌دهد و به آن‌ها اين گونه القا مي‌كند كه در صورت دچار شدن عزيزانشان به مرگ مغزي از اهداي اعضا بدن وي خودداري ورزيده و خواستار تداوم تنفس مريض با دستگاه شوند كه البته اين كار هيچ سودي ندارد و بسيار هزينه بر است.
«شهرام خرازي‌ها» در پايان اين گفت‌وگو خاطرنشان كرد: خطاهاي طبي در سريال «ستايش» كم نيستند؛ «ستايش» بر اين تصور است كه خطوط و علائمي كه روي صفحه مانيتور دستگاه‌ها ظاهر مي‌شوند به حيات شوهرش گواهي مي‌دهند در حالي كه اين پيش فرض از اساس غلط است و مردم را هم به اشتباه مي‌اندازد. مراحل جدا كردن طاهر از دستگاه‌ها و انتقال وي به بيمارستاني ديگر با آمبولانس فاقد تجهيزات نيز غير علمي و مغاير با واقعيت است. با اين همه اشتباه طبي در مجموعه‌هاي تلويزيوني به ويژه سريال‌هاي پزشكي مثل: «زمين انسان‌ها» و «ساختمان پزشكان» اين سؤال مطرح مي‌شود كه شوراي سياست‌گذاري سلامت در صدا و سيما چه جايگاه و عملكردي دارد؟

kortol
15-06-2011, 23:34
سريال «ستايش» تمايل مردم به اهداي اعضا را كاهش مي‌دهدمنم بابا همون موقع گفتم که این طاهر نباید زنده بشه و گرنه کل علم پزشکی زیر سوال میره .!!!!! ...
حالا نمی دونم چرا چند قسمت رو به منتقل کردن و تلاش ستایش برای زنده بودن طاهر اختصاص دادن !!!
بابا توی خیلی از فیلم های بزرگ هم گاهی یه سری از شخصیت ها رو برای اینکه فیلم بهتر بشه حذف می کنند و کاری ندارن که طرف کی هستش یا چه بازیگری هستش ..........خیلی بهتر و جذاب تر میشه اگه این اتفاق بیافته و طاهر بمیره ...
حدس :
حالا که فعلا گیر دادن به انیس و احتمالا انیس سکته مغزی می زنه و فلج میشه شوهرش هم که چون سست عنصر هستش میره اون دختر خدمتکاره رو می گره و طرف هم پسر زا ( Boy Maker !!!! ) هستش و میشه سوگلی خونه و حشمت فردوس!!!!!!!!!!!!

Ice Pain
16-06-2011, 19:18
کسی میدونه ایرج قادری تو این فیلم چیکاره بوده؟
چون ازش تشکر شده

nar nia
17-06-2011, 14:54
سعيد سلطاني ـ كارگردان «ستايش»:
روح اميد بايد در پايان تلخ‌كامي‌هاي يك سريال باشد

كارگردان سريال «ستايش» درباره‌ي ممنوعيت ساخت سريال‌هاي تلخ در تلويزيون عنوان كرد: داستان واقعي زندگي افراد، مجموعه‌اي از تلخي‌ها و شيريني‌ها است؛ اگر روايتي صرفا به خوشي‌ها و يا ناكامي‌ها بپردازد، روايت صادقانه‌اي نيست و ناكامل است.

سعيد سلطاني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عنوان كرد: بيان زندگي واقعي در تلويزيون به شكل تلخ و شيرين، روايت ناكارآمد و غلطي نيست. ولي پرهيز از سياه‌نمايي به اين دليل است كه گاهي يك داستان فقط به نقاط تاريك زندگي مي‌پردازد.

اين كارگردان در پاسخ به پرسش خبرنگار ايسنا مبني بر اينكه آيا مي‌توان سريالي از واقعيت‌هايي اجتماعي ساخت كه تلخي در آن ديده نشود؟ اظهار كرد: تلخي يك عبارت نسبي است و تعريف و اندازه ندارد؛ ما برخي از مجموعه‌ها را مي‌سازيم كه صرفا اسم طنز رويشان مي‌گذاريم و قصدمان اين است كه اوقات مفرحي براي مخاطبان ايجاد كنيم؛ ولي صرفا مجموعه‌هايي نمي‌سازيم كه قصدمان اين باشد كه برخلاف سريال‌هاي طنز اوقات بينندگان را به سمت تلخي بكشانيم.
سلطاني خاطرنشان كرد: ايرادي ندارد كه به تلخكامي‌هاي زندگي اجتماعي بپردازيم ولي بايد روح اميد در انتهاي هر مجموعه‌ي تلويزيوني ديده شود؛ چون اينگونه مجموعه‌ها قابل درك و موثرتر مي‌شوند.

وي در ادامه مجموعه‌اي را كه در آن اميدي براي افراد داستان نباشد و تلاششان به ثمر نرسد را يك مجموعه تلخ عنوان كرد.

وي در پاسخ به پرسش ديگر خبرنگار ايسنا مبني بر اينكه تامل و فرصت كافي براي توليد چقدر بر روي كيفيت يك سريال تاثير مي‌گذارد؟ عنوان كرد: كيفيت اتفاقي نيست؛ از بدهيات توليد هر مجموعه‌اي اين است كه بر روي متن، اجرا و انتخاب‌هايش تامل شود؛ با چنين نگرشي افراد مي‌توانند تخصص خودشان را در ساخت يك فيلم و سريال نشان دهند.
وي ادامه داد: در چنين حالتي نتيجه‌ي كار نيز بهتر خواهد بود.

سلطاني كه سريال ماه رمضاني «شكرانه» را در كارنامه كاري‌اش دارد، درباره‌ي تفاوت بين كارهاي مناسبتي و سريال‌هايي كه به دور از شتابزدگي و با حوصله ساخته مي‌شوند، گفت: ‌نقطه‌ي تمايز اين دو تمركز است؛ فيلم و سريال مناسبتي را مي‌توان با دقت و تامل بيشتري ساخت، اما متاسفانه طوري پيش مي‌رود كه گروه‌هاي سازنده به ناچار در يك مضيقه زماني قابل توجهي قرار مي‌گيرند و مجبور مي‌شوند يك مجموعه را كه به طور عادي در زمان كافي مي‌سازند در كمتر از سه ـ چهار ماه با يك متن ناقص توليد كنند.
وي در ادامه افزود: طبيعتا اثري كه در چنين شرايطي ساخته مي‌شود از كيفيت مورد نظر گروه توليد فاصله مي‌گيرد.
اين كارگردان خاطرنشان كرد: البته گاهي مجموعه‌هاي مناسبتي هم ديده‌ايم كه با ايجاد تركيب‌هاي درستي از كارگردان، تهيه‌كننده و نويسنده، آثار قابل توجهي بوده‌اند.

سعيد سلطاني همچنين اظهار كرد: فيلم و سريال مناسبتي به واسطه اينكه در يك زمان مشخص پخش مي‌شوند و همزمان چند شبكه ديگر نيز اقدام به پخش مجموعه‌هاي مناسبتي مي‌كنند، موقعيت خوبي است براي افرادي كه مي‌خواهند كار كنند و در يك دور نمايش، خود را آزمايش كنند.

LAMBO ML
17-06-2011, 21:06
سلام

راستی اون نونی که ستایش به باباش داد، باباش کجا گذاشتش؟؟ در ضمن ستایش اخرش ناخن های طاهر رو گرفت یا نه؟؟

ولی خوشم اومد طاهر مرد :31: نسبت به بعضی فیلمای دیگه خیلی خوب بود.اگه زنده میموند فیلم خیلی ضایع میشد. :13:

Sayam
17-06-2011, 21:12
تو این قسمتش دوتا از پیش بینی هام به وقوع پیوست :27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fariborz_1
17-06-2011, 21:14
هیچی بقیه سریالم رو گرفتن پسره می چرخه
ببییییییییییییییییییییین :31:

aligol172
17-06-2011, 22:14
آخیش
تو خونه گفته بودم،
اگه طاهر زنده بمونه دیگه نگاه نمیکنم.
خدا رو شکر طاهر مرد و منم میتونم با خیال راحت ادامه فیلمُ ببینم!!:31:

4870x2
17-06-2011, 22:56
فردوس مرد... و اینجاست که بیمارستان خصوصی یعنی کشک !

AMIR.KIK
17-06-2011, 23:13
منم خیلی خوشم آمد که طاهر مرد .
بابای ستایش هم بمیره خیلی خوب میشه:31:

4870x2
17-06-2011, 23:23
منم خیلی خوشم آمد که طاهر مرد .
بابای ستایش هم بمیره خیلی خوب میشه
ستایش و پدرش تو تصادف بمیرن...پسره طاهر بیفته دست بابای طاهر...دختر طاهر رو بندازن پرورشگاه...اون دختر فلجه هم خوب بشه: دی
اوه یه "اینجا جایی برای پیرمرد ها نیست میشه "ستایش" : دی

pooria_googooli
17-06-2011, 23:38

دوستان تو این عکس دقت کنید! نوشته پرونده قتل ؟؟؟؟

Lady parisa
18-06-2011, 08:52
من دیشب که طاهر مرد گفتم:بچه رو از ستایش می گیره!!!

وقتی دختره هم عطر زد گفتم شاید صابر(داداش طاهر) از کلفته خوشش می یاددد

چون خانواده مرد در صورت فوت همسر می تونن بچه ها رواز لحاظ قانونی بگیرن بگیرن.البته قبلا تا سه سالگی بوده حالا هفت سالگی شده

moslem47
18-06-2011, 13:30
سلام

راستی اون نونی که ستایش به باباش داد، باباش کجا گذاشتش؟؟ در ضمن ستایش اخرش ناخن های طاهر رو گرفت یا نه؟؟

ولی خوشم اومد طاهر مرد :31: نسبت به بعضی فیلمای دیگه خیلی خوب بود.اگه زنده میموند فیلم خیلی ضایع میشد. :13:
نون را حتما گذاشت تو یخچال چون یخچال داشت.
ناخن گرفتنش را هم مستقیما نشون نداد ولی گرفت شاید شما متوجه نشدید

جدای از این بحث ها من نمی دونم مشکل از ماست یا از فیلم ها که بجای اینکه بشینیم و فیلم را ببینیم و پندها و عبرت ها و ....... را درک کنیم همش به دنبال این هستیم که کجا سوتی داده ............

moucker_boy
18-06-2011, 16:24
وقتی به ستایش گفتن که بابات کارت داره و فوری هم هست، یه سکته ناقص زدم. همون جا بود که گفتم الآن می گن طاهر زنده شده. ولی وقتی مرد، خیالم راحت شد.
به نظرم داستان سریالو عوض کردن. آخه تو قسمت پیش تو در آینده خواهید دید نشون دادن که صابر می فهمه همه کارا تقصیر انیس بود ولی تو این قسمت نشون دادن که انیس نمی تونه حرف بزنه و صابر هم از هیچی خبر دار نمیشه.
.
.
.

SHADEL
18-06-2011, 16:26
خدایی قبول دارین سریال و آب دوغ خیاری کردن رفت.طاهر که به طرز تابلویی توی طول خیبون داشت فرار میکرد سر چهار راه زدن کشتنش.آخه کیو دیدین وقتی از پلیس فرار می کنه.از وسط خیابان بدوه.مثل این میمونه که یکی بره وسط اتوبان بدوه.
بعدش انیس خیلی تابیل اینجوری شد.آخه مگه میشه فشار عصبی اینقدر فشار بیاره اونم تو این سن وسال.

LAMBO ML
18-06-2011, 19:44
نون را حتما گذاشت تو یخچال چون یخچال داشت.
ناخن گرفتنش را هم مستقیما نشون نداد ولی گرفت شاید شما متوجه نشدید

جدای از این بحث ها من نمی دونم مشکل از ماست یا از فیلم ها که بجای اینکه بشینیم و فیلم را ببینیم و پندها و عبرت ها و ....... را درک کنیم همش به دنبال این هستیم که کجا سوتی داده ............

درسته.ولی در حین این که فیلم رو نگاه میکنیم باید سوتی هاشو هم بگیریم. به نظر من مشکل از فیلمهاست

(اکثرا ایرانی) چون شما کدوم فیلم رو دید که توش سوتی نباشه؟؟

3Dmajid
18-06-2011, 19:48
من مطمئنم خیلیا با مرگ طاهر سوپرایز شدن !
چون ما ایرانیا عادت کردیم به اینکه تو همچین مواقعی صد در صد معجزه میشه و طرف شفا پیدا میکنه !
این دیگه واقعا کلیشه ای شده ...
اگه این فیلمم اینجوری میشد واقعا مسخره و کلیشه ای بود و مطمئنم کارگردان به خاطر همین که از حالت کلیشه ای فیلمشو در بیاره گفته طاهر بمیره ! :38:

Golbarg01
18-06-2011, 19:52
اگه طاهر نمی مرد :
1- تبلیغی میشد برای بیمارستان های خصوصی هم ضد تبلیغ برای بیمارستان های خصوصی
2-علم پزشکی میرف زیر سوال
3-دیگه کسی اگه کسی تو جامعه مرگ مغزی میشد اعضای بدنشو اهدا نمی کردن و مثل ستایش منتظر می موندن شفا بگیرن!

Masоud
18-06-2011, 19:54
یجورایی یاد کلید اسرار خودمون افتادم (قضیه انیس و طاهر) :31:

David.Jn
18-06-2011, 19:59
اگه طاهر می مرد :
1- تبلیغی میشد برای بیمارستان های خصوصی هم ضد تبلیغ برای بیمارستان های خصوصی
2-علم پزشکی میرف زیر سوال
3-دیگه کسی اگه کسی تو جامعه مرگ مغزی میشد اعضای بدنشو اهدا نمی کردن و مثل ستایش منتظر می موندن شفا بگیرن!
منظورت ایشون نمی مرد بوده اشتباه تایپی شده
چون باعث شد من برم از خانواده بپرسم مگه طاهر نمرد :دی

mojtaba2321
19-06-2011, 01:02
حوصلم نمیشه صفحات قبلو بخونم ولی کسی دیشهای ماهواره و سمند تاکسی رو تو این قسمت آخر دید؟:31:

mojtaba2321
19-06-2011, 01:08
وقتی دختره هم عطر زد گفتم شاید صابر(داداش طاهر) از کلفته خوشش می یاددد

حدس من اینه که داداش انیس کلفته رو میخواسته.
بقیه طلاهاش رو هم احتمالا داده به همین معتاده داداش انیس، یا خودش زده به جیب/ زوم بیش از حد دوربین رو روی جعبه طلاهای انیس داشتید؟

pooria_googooli
19-06-2011, 12:02
بعدش انیس خیلی تابیل اینجوری شد.آخه مگه میشه فشار عصبی اینقدر فشار بیاره اونم تو این سن وسال.
حواست نبوده دیگه :31: دل به کار نمیدی برادر :31: داشت برا مادرش میگفت هیچ کس دیگه نمیتونه اینارو ازم بگیره . حتی خدا هم دیگه نمیتونه تا اینو گفت سکته زد تا بفهمه خدا میتونه بگیره :31:

Amir M.ohAma.D
19-06-2011, 12:16
خیلی مسخره شده.همرو دارن میکشن.اول محمد.بعد مادرش.حالا هم طاهر حتما بعدیشم نوبته یا فردوسه یا حاج نادری
اخرشم مینویسن به دلیله فوته بازیگرا سریال تموم شد :دی
انیسو خیلی بهتر میتونستن زمینگیرش کنن.اینطوری خیلی تخیلی شد

Lady parisa
19-06-2011, 12:16
ولی عکسی که یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشت که زنجیر و مدال بود و مربوط به قتل بود ؟ چی؟

نکنه حشمت دست به قتلی چیزی بزنه! اما اگه بدونه انیس باعث مرگ پسرشه فکر نکنم کاری انجام بده
چون خدا خودش گذاشته توی کاسه انیس

===
اما دوستان جدا راسته که می گن چوب خدا صدا نداره هاا

Dj_aghamajid
19-06-2011, 12:29
مزخرفترین سریالی هست که تا حالا دیدم!
یعنی هر چی سریال جدی درست میشه باید تو چند نفر بمیرن و هم گریه و زاری؟ بابا خسته شدیم!

nar nia
19-06-2011, 14:36
فاز دوم "ستایش" یک ماه دیگر کلید می‌خورد

تولید فاز دوم مجموعه "ستایش" به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب یک ماه دیگر در تهران شروع می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش‌تولید بخش دوم این مجموعه شروع شده و تصویربرداری یک ماه دیگر در تهران آغاز می‌شود، فاز اول این مجموعه روی میز تدوین است و ژیلا ایپکچی تدوین "ستایش" را انجام می‌دهد.

نرگس محمدی، مهدی پاکدل، محمود عزیزی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، داریوش ارجمند و... بازیگران این مجموعه هستند که مدتی است از شبکه سه روی آنتن می‌رود. فاز اول "ستایش" به کارگردانی سعید سلطانی 45 قسمت است.

سعید سلطانی مجموعه‌های "جوانی"، "پس از باران"، "مامور بدرقه" و... را کارگردانی کرده است

3Dmajid
19-06-2011, 14:39
مزخرفترین سریالی هست که تا حالا دیدم!
یعنی هر چی سریال جدی درست میشه باید تو چند نفر بمیرن و هم گریه و زاری؟ بابا خسته شدیم!

مردم همینجوریشم واسه خودشون دارن !! :41:
به جاییکه یه فیلم بسازن روحیه ی ملتو ببره بالا شادشون کنه ! حداقل اینکه یه نکته ای، پیامی داشته باشه !!
میان از این شر و ورا میسازن :13:

Lady parisa
19-06-2011, 14:50
خدائیش دیگه آخرشه هااااا.از این عربا یاد بگیرن به خدا

جمعه شب ! به قول خودشون حال می دن به ملت! به نظرم این مدل سریال فقط به درد پدر و مادرا و افراد سن دار میخوره! هیچ جذابیتی برای نسل جوون نداره!

دختره خیره سر پدرشو سر پیری آواره کرد! با ندونم کاریاش یه عمر خاطره رو از بین برد! اگه بیفته توی فقر و بچه هاش در عذاب بمونن تقصیر خودشه!

بی باک بی بال
19-06-2011, 18:58
خدائیش دیگه آخرشه هااااا.از این عربا یاد بگیرن به خدا

جمعه شب ! به قول خودشون حال می دن به ملت! به نظرم این مدل سریال فقط به درد پدر و مادرا و افراد سن دار میخوره! هیچ جذابیتی برای نسل جوون نداره!

دختره خیره سر پدرشو سر پیری آواره کرد! با ندونم کاریاش یه عمر خاطره رو از بین برد! اگه بیفته توی فقر و بچه هاش در عذاب بمونن تقصیر خودشه!
نه بابا اخرش دوباره عروسی میکنه

farshidshd
19-06-2011, 22:34

حتما با بابای طاهر !!!!! : دی

hojjatinho
19-06-2011, 22:49
حوصلم نمیشه صفحات قبلو بخونم ولی کسی دیشهای ماهواره و سمند تاکسی رو تو این قسمت آخر دید؟:31:
اینو من دیدم البته توی نت:31:

mojtaba2321
20-06-2011, 00:14
ای ول دیش تو همین سکانس بود هم یکی دیگه.
البته دیش ماهواره اون موقع بوده ولی فقط روی ترکست که اونم سر دیش رو به آسمونه این جهت هاتبرد رو گرفته.
یه جا دیگه هم تو بهشت زهرا از پشت درختا یه سمند تاکسی زرد رد شد.:19:

D r i v e r
20-06-2011, 01:07
یعنی چرت تر و مزخرف تر از این سریال خودشه!
خیلی هم با اعتقادات مردم بازی شد
اون از سوار کردن و کمک کردن به بین راهی ها
اون از اون آویز الله که بسته مواد رو هی جلو و عقب میبرد زیر صندلی
اون از اون همه دعا که هیچکدومش فایده نکرد
و خیلی چیزای دیگه که میشه اضافه کرد....
اینهمه آدم هم کشتن و اشک ملت رو در آوردن روحیه رو خراب کردن
تو خونه که ما فقط فوحش نثار نویسنده و کارگردان میکنیم
از همون اولش و کشته شدن اون محمد بدبخت معلوم بود قراره چی از آب در بیاد

Lady parisa
20-06-2011, 13:55
یکی از دوستان توی صفحات قبل سوتی دیش و ماهواره رو خواسته بود

خیلی جالبه که ادامه داره و قراری سری جدیدی هم بسازن:2:

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

نه منظور از آخر شه هااااا!
یعنی ؛ دیگه شورشو درآوردن :31:

rami_hemi
20-06-2011, 13:57
مرسی امیر حسین جان واقعا این مصیبت نامه ها رو تا کی میخوان به خورد مردم بدن ؟
همون اولش خوب بود که در مورد جنگ خیلی چیزا رو رک گفت و یه چیزایی رو نشون داد ولی معلوم بود باید خط دهی بشه تا خدایی نکرده وجهه جنگ از تقدیس بی افته (با عرض معذرت از مدریت)
وقتی دیدم دارن دونه دونه میکشن دیگه فهمیدم شده مصیبت نامه و چرند .

Ice Pain
20-06-2011, 15:31
از همه مزخرف تر همونجایی بود که مادر ستایش مرد
نه معلوم شد مریضه نه دلیل دیگه ای برای مرگش بود

کلا این دو قسمت اخیرش یه اتفاقایی افتاد که فیلم بی مزه شده
ولی بازم باید بقیه ش رو دنبال کرد شاید دوباره اوج بگیره
من نمیگم سریال خوبیه اما یه جورایی بد هم نیست در قیاص با خیلی دیگه از سریالهای ایرنی میشه گفت بد نیست

در مورد این که میگین سمند و ماهواره و ... تو این سریال دیده شده ، اگر بوده من متاسفانه متوجه نشدم فقط یه بار در خونه ی فردوس رو دیدم که انگار از ام دی اف بود

MOHAMMAD2010
20-06-2011, 15:39
اون از اون همه دعا که هیچکدومش فایده نکرد
خب انتظار داشتین فایده داشته باشه !؟
معلومه مرگ مغزی دیگه خوب نمیشه !
مثل این میمونه یه آدم بمیره دعا کنیم زنده بشه !
به نظر من هیچ ربطی به از بین بردن اعتقادات نداشت ! اگه مردم فکر میکردن مرگ مغزی با دعا خوب میشه ، همون بهتر که تو ستایش فهمیدن با دعا خوب نمیشه !

nar nia
20-06-2011, 19:14
بازیگران جدید در فاز دوم "ستایش" بازی می‌کنند

پیش‌تولید فاز دوم مجموعه "ستایش" به کارگردانی سعید سلطانی شروع شده و به زودی گروه تازه‌ای از بازیگران به این مجموعه اضافه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، گروه کارگردانی این مجموعه در حال انتخاب بازیگران جدید و عقد قرارداد با آنها هستند، گوهر خیراندیش، ولی‌الله شیراندامی و شهاب عسگری بازیگرانی هستند که مذاکره‌هایی با آنها انجام شده و به زودی قرارداد همکاری‌شان را ثبت می‌کنند. همزمان ژیلا ایپکچی تدوین این مجموعه را انجام می‌دهد.

نرگس محمدی، مهدی پاکدل، داریوش ارجمند، مهدی عزیزی، شیوا خنیاگر، سیما تیرانداز و... بازیگران فاز اول این مجموعه هستند که این روزها از شبکه سه پخش می‌شود. آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده "ستایش" است.

moslem47
20-06-2011, 23:32
این ستایش 2 قضیش چیه ؟ یعنی ادامه می ده
چند قسمت دیگه تا پایان ستایش مونده؟

masoudtr
21-06-2011, 00:35
بازیگران جدید در فاز دوم "ستایش" بازی می‌کنند
تا زمانی که مردم این آشغالا را ببین این آشغالا:31: هم سریال هاشون را ادامه میدن
چند وقت پیش تو نونوایی نوبت گرفته بودم نشسته بودم حدود ساعت 10 شب بود داشت ستایش هم از تلویزیونش پخش میشد یک زنه کنارم نشسته بود همینجوری که سریال را میدید گریه میکرد
نمیدونستم به حماقتش بخندم یا به وضع اش گریه کنم
با توجه به شرایط سخت اقتصادی باید با این سریال ها یک جوری نشون بدن که طرف اگه نون شب هم نداره فکر کنه خوشبخته
چون مادرش الکی نمرده یاباباش هنوز نفس میکشه

fariborz_1
21-06-2011, 08:01
یکی به ما بگه این سریال کدوم جنبه ی اخلاقی رو ترویج داده ؟
من که هر چند تا صحنه ای که موقع رد شدن از جلوی تلویزیون ازش می دیدم یه نفر می مرد
احیانا چند تا بازیگر زنده داره برای مردن

mojtaba2321
21-06-2011, 11:01
پس ستایش میشه گوهر خیر اندیش

befermatooo
21-06-2011, 11:14
لعنت بر نحسیت این دختره ستایش !

داداشش رو کشت
مامانش رو کشت
شوهرش رو کشت
هووی خودشو سکته داد
خانواده ها رو از هم پاشوند .
باباشو سکته داد .
کاری کرد که قراره قسمت دوم ستایش ساخته بشه !

اه . جالبه اینقدر پر رو هست که خودشو مظلوم نشون میده مخصوصا وقتی حشمت فردوس رفت بیمارستان واسه ملاقات پسرش ، این ستایش فقط داشت نگاهش میکرد . اه . من اگه جای حشمت بودم یک " یه تا پرنده " میزدم تو فکش :دی

kortol
21-06-2011, 13:46
خیلی از دوستان هی می پرسن چرا بازیگر های ستایش می میرند :
خوب این دیگه سوال کردن داره همه اونهایی که مردند فهمیده بودند فیلم چرت هستش و ارزش نداره از مجموعه کنار کشیدن و بهترین راه حذف کردنشون هم مرگ اونها توی فیلم بود !!!!!

با توجه به شرایط سخت اقتصادی باید با این سریال ها یک جوری نشون بدن که طرف اگه نون شب هم نداره فکر کنه خوشبخته ای بابا شما چه توقعی از اینها دارید ها !!! اینها می خوان به همه نشون بدن که بد بخت تر از شما ها هم هست پس ساکت بشینید سرجاتون و غصه هاتون رو بزنید توی آب خالی بخورید ( نون هم دیگه نداریم )
اون پیره زنه هم احتمالا تلویزیون نداشته اومده نانوایی فیلم ببینه وگرنه کی دیگه نون می خره تو این زمونه !!!

یکی به ما بگه این سریال کدوم جنبه ی اخلاقی رو ترویج داده ؟نکته اخلاقی فیلم :
اگر با دختری ازدواج کردید که قبل از عروسی داداشش مرد و بعد از عروسی هم مادرش سریع از اون طلاق بگیرید یا اگه میشه یه تیر تو سرش خالی کنید چون نفر بعدی که خواهد مرد خود شما هستید !!!!!

D,Freeman
22-06-2011, 10:36
واقعا قراره سریه دومش هم ساخته بشه...؟! :16::2:
به خدا هر دفعه میبینم چه اشکی این پدر ومادرا پای این سریال میریزن واقعا متاسف میشم...! ما که ندیدیم پای تلویزیون بخندن... فقط گریه هاشون رو دیدیم...! ایشالله تو سریه دومش همه عوامل سریال میمیرن از جمله کارگردان خیال ملت راحت میشه...! :2:
سعید سلطانی واقعا داره خوب اشک مردم رو با این سریال ساختناش در میاره...!
واقعا فرار این پسره طاهر مسخره و بی دلیل بود...! آخه اول از همه یه مسافر بین راهی رو اون طوری سوار میکنه واون طوری براش جاساز میکنن...اینم تا مامورا رو میبینه جیمز باند میشه پا میزاره به فرار...! :18::27:
من نمیدونم این سریالا به جز عده معدودی از این مردم عامی والبته تو رنج سنی بالا بیننده دیگه ای هم داره...؟!

Hasan.M
22-06-2011, 10:44
اخبار هاكي از اون بود كه بايد فيلم و سريالهاي غمگين متوقف ميشدند و سريال هاي شاد ساخته ميشدند ولي گمون نكنم سير فيلم هندي شدن فيلمهاي ايراني متوقف بشه :41:
اون بد بخت هم اگه اين هفته نميمرد بايد هفته ي بعد ميمرد چون مرگ مغزي كه بلند نميشه يه دفعه سالم بشه :31:

Lady parisa
25-06-2011, 09:31
داداشش رو کشت
مامانش رو کشت
شوهرش رو کشت
هووی خودشو سکته داد
خانواده ها رو از هم پاشوند .
باباشو سکته داد .
کاری کرد که قراره قسمت دوم ستایش ساخته بشه !

امیدوارم جام جم اینو پخش نکنه! خیلی ضایست به خدااااا
+ من نگران دوستشم که از بچه هاش نگهداری می کنه و نخ سوزن(مخصوصا) دو طفل معصومش:31:

fariborz_1
25-06-2011, 10:49
یکی دیگه از ارزش های اخلاقی که توسط این سریال داره معرفی میشه
اگه زنت دیگه نتونست از عهده ی کاراش بر بیاد ببییییییییین سریع میری یکی دیگه میاری جاش :31:

s-a-l-i-m
25-06-2011, 10:56
اگه تو نیاری جاش میارند :31:
پول که داره چرا زن اضافه نگیره :31: حقشه .. اگه من بودم جای اون 10 تا زن می گرفتم اون زنیکه پست فطرت رو می کردم تو انباری :27:

mr_khodaei2008
25-06-2011, 10:58
منم ميگم مسخرش كردن خيلي بد شده

اخه چرا بايد طاهر ميمرد؟

jeremy28
25-06-2011, 11:14
واقعا قراره سریه دومش هم ساخته بشه...؟! :16::2:
به خدا هر دفعه میبینم چه اشکی این پدر ومادرا پای این سریال میریزن واقعا متاسف میشم...! ما که ندیدیم پای تلویزیون بخندن... فقط گریه هاشون رو دیدیم...! ایشالله تو سریه دومش همه عوامل سریال میمیرن از جمله کارگردان خیال ملت راحت میشه...! :2:
سعید سلطانی واقعا داره خوب اشک مردم رو با این سریال ساختناش در میاره...!
واقعا فرار این پسره طاهر مسخره و بی دلیل بود...! آخه اول از همه یه مسافر بین راهی رو اون طوری سوار میکنه واون طوری براش جاساز میکنن...اینم تا مامورا رو میبینه جیمز باند میشه پا میزاره به فرار...! :18::27:
من نمیدونم این سریالا به جز عده معدودی از این مردم عامی والبته تو رنج سنی بالا بیننده دیگه ای هم داره...؟!
واقعاً آشغال ترین سریالیه که دیدم، دیدم که نه! می شنوم. آخه هر وقت توی اتاقم هستم، صداش از تلویزیون میاد:2:

توی اخبار اون یارو سعید سلطانی می گفت قراره فصل (یا همون سیزن خودمون:18:) دوم از این سریال هم ساخته بشه!!!!

چه جوری روشون میشه از این واژه استفاده کنن، من موندم. (تو خیال خودشون اینم ورژن ایرانی فرار از زندان و لاست و ... است دیگه لابد احتمالاً!!!)

مخصوصاً صدای اون ستایش حالم و بد می کنه، نمی دونم چرا روی اینا صدا نمی ذارن؟!!

صدای بعضی دیگه از بازیگرا مثل الناز شاکردوست هم خیلی توووو مُخیه:2:

MOHAMMAD2010
25-06-2011, 11:17
بابا بعضی حاهاشم دیگه بد نیست
ماها فقط بلدیم ایراد بگیریم !

befermatooo
25-06-2011, 11:44
بابا بعضی حاهاشم دیگه بد نیست
ماها فقط بلدیم ایراد بگیریم !

ممد جان ، نشد !

اینجا فقط باید نقد کنیم :دی ما منقدیم مثلا :31:

+

الان میام تو پروفایلت

farshidshd
25-06-2011, 13:12
واقعا افتضاحه ...

چیه این سریال خوبه که میخوان فصل دوم هم بسازن

هنوز خیلی دیگه مونده تا تموم بشه

Lady parisa
25-06-2011, 13:22
هنوز خیلی دیگه مونده تا تموم بشه

تازه داشتن بازیگرا یکی یکی می مردن! خانوم رفته توی مهدی کودک!:27:

rami_hemi
25-06-2011, 13:30
خب مهد کودک هم بمب میخوره خلاص :دی
ولی خداییش داریوش ارجمند ناخدا خورشید و امام علی کجا این کجا
ولی در کل چند تا بازیگر قدیمی خوب بازی میکنن . ولی دیگه محمود عزیزی واسه من با این نقشاش کلیشه شده . خیلی معدود نقشی غیر این تیپ رو بازی کرده .
داریوش ارجمند مثل همیشه داد و بی داد کردنش رو دوس دارم یهو میره بالا یهو اروم میشه ولی همیشه عصبانی . من یه فیلم دیگه از این دختره دیدم اینم عینهو همین رو بازی میکنه کار دیگه ای بلد نیست
تک تیپ تقریبا مثل محمود عزیزی

mohsen_gh1991
25-06-2011, 13:31
تازه داشتن بازیگرا یکی یکی می مردن! خانوم رفته توی مهدی کودک!:27:
با این پاقدم نحسی که این دختره داره احتمالا تو مهد کودک اتیش سوزی میشه همه بچه ها از بین میرن :27:

beenHere-doneThat
25-06-2011, 13:54
مرسی امیر حسین جان واقعا این مصیبت نامه ها رو تا کی میخوان به خورد مردم بدن ؟
همون اولش خوب بود که در مورد جنگ خیلی چیزا رو رک گفت و یه چیزایی رو نشون داد ولی معلوم بود باید خط دهی بشه تا خدایی نکرده وجهه جنگ از تقدیس بی افته (با عرض معذرت از مدریت)
وقتی دیدم دارن دونه دونه میکشن دیگه فهمیدم شده مصیبت نامه و چرند .
من که اصلا دنبال نمی کنم.فقط وقتی خانواده میبینه نگاهم میفته یا صداشو میشنوم. ولی خداییش همش عزاست..ناله زاری گریه مرگ.:2:
من به نظرم میاد که خیلی از سریال های تلویزیون الان این تیپی اند. :13:

iMosi
25-06-2011, 14:00
من عاشق این سریالم/...
دیالوگ های دیشب داریوش ارجمند خیلی با حال بود..
پسر دنیا همینه....

D,Freeman
25-06-2011, 14:12
من عاشق این سریالم/...
دیالوگ های دیشب داریوش ارجمند خیلی با حال بود..
پسر دنیا همینه....

خدارو شکر... بالاخره یکی پیدا شد از این سریال خوشش بیاد...! :31:

mojtaba2321
26-06-2011, 01:10
خدارو شکر... بالاخره یکی پیدا شد از این سریال خوشش بیاد...! :31:
همه این سریالو دوس دارن، اگه کسی دوست نداشت به این تاپیک سر نمیزد.

yashgin128
26-06-2011, 01:23
خداییش هیچ چیز شاخی من تو این سریال پر از سوتی و گاف ندیدم حالا اگه سریال های قبلی شبکه سه بود یه چیزی ..
داستان که کاملا مشخص و مبرهن ...
خیلی خیلی هم داستان کلیشه و نصیحت واری داره .. اخه میزاشتین یه چندماهی یا چند سالی مثلا از مرگ طاهر میگذشت بعد اون بلا سر زن صابر میومد.
همین ساختمان پزشکان و اخر شب هم برره (شبکه استانیمون)تمام سهم من از برنامه های گوناگون و وسیع ! صدا و سیما برای شب های منه

Lady parisa
26-06-2011, 08:36
ولی خداییش داریوش ارجمند ناخدا خورشید و امام علی کجا این کجا

از نظر چهره و قیافه هم خیلی افت کرده!!

befermatooo
26-06-2011, 08:41
رابطه سریال ستایش و شعور مخاطب

در قسمت بیست و ششم از سریال ستایش که شب گذشته از شبکه سوم سیما پخش شد، گاف‌های تازه ای از این سریال رو شد .

باشگاه جوانی برنا/ در قسمت بیست و ششم از سریال ستایش که شب گذشته از شبکه سوم سیما پخش شد گاف‌های تازه‌ای از این سریال رو شد. در صحنه‌ای از سریال، بعد از اینکه ستایش متوجه فراموشکاری پدر می شود او را به مطب دکتر می برد، دکتر بعد از پرسش و پاسخ هایی که روان‌شناسان از مراجعان‌ می پرسند و بررسی و واکاوی فلسفی فراموشکاری او، برای محمود عزیزی، پدر ستایش «ام آر آی » تجویز می کند! او با گیجی می پرسد راستی دکتر! این آم آر آی که گفتی چی هست؟! و آقای دکتر با توضیح کامل و جامعی می گوید:یک جور عکس برداری است!

البته صحنه‌های دیگری هم جای تامل داشت، مثلا صحنه ای که مربی مهد کودکی که ستایش قرار بود در آنجا مشغول به کار شود اصرار داشت به خاطر روحیه لطیف بچه ها او نباید لباس تیره بپوشد! در حالی که تقریبا همه مان به یاد داریم که در سال‌های دهه 60 خانم‌ ها بیشتر لباس های تیره می پوشیدند و کمتر کسی با مانتوهای رنگ یاسی و صورتی دیده می شد، حتی دانش آموزان هم در دهه 60 مانتو، شلوار و مقنعه های تیره می پوشیدند.

داستان سریال روزهای جنگ را روایت می کند، در حالی که تقریبا نشانه ای از جنگ و وقایع آن در این سریال دیده نمی شود.

به نظر می رسد نویسنده محترم سریال ستایش نه تنها زحمت تحقیقی کوتاه قبل از نوشتن را به خود نداده، بلکه به نظر می رسد تنها به گریاندن مخاطب بخت برگشته فکر می کرده است.

منبع : khabarfarsi

ahriman323
26-06-2011, 10:19
آهنگ جدید و بسیار زیبای امیر عباس به نام ستایش .

.: این آهنگ تیتراژ سریال پر طرفدار ستایش میباشد :.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Ali*
26-06-2011, 13:52
رابطه سریال ستایش و شعور مخاطب

...

منبع : khabarfarsi

خبرگذاری های فارسی؟ :2:
واقعا نمیدونم کی به نویسنده های این خبرگذاری ها پول میده.
اونا قراره فیلم رو بی طرفانه نقد کنند یا نویسنده و کارگردان رو بدون هیچ ترس و واهمه ای یک طرفه تخریب کنند؟
نه مثلا باید به حاجی نادری که هیچی از پزشکی بارش نیست میگفت ام آر آی یک نوع تصویر برداری با استفاده از پدیده تشدید مغناطیسی است که ... ؟
یا اون قسمت مهد کودک ، هر دهه شصتی یعنی اول سال 60؟ سال های آخر جنگ بوده یعنی سال 67 ، اون وقت که کم کم دهه 60 رو پشت سر میذاشتیم فکر کنم یخورده با سال های اول فرهنگمون فرق میکرد و نوع لباس پوشیدن متفاوت شده بود. سال های آخر جنگ هم یعنی روزهایی که دیگه از بمب و وضعیت قرمز و سفید خبری نیست. اون وقتی که پسر طاهر داشت دنیا میومد رادیو رو گوش کردید که راجع به قطع نامه گفت؟ اصلا گیریم که خبری بوده باشه آیه قرآن گفته هر فیلمی تو زمان جنگ بود باید یه تیکه هایی ازش نشون داده بشه؟
واقعا متاسفم برای این خبرگذاری های فارسی که فقط هدفشون خالی کردن عقده توی نقد هاشون هست و ذهن مخاطب رو هرجور که دوست دارن هدایت میکنند و حرمت روزنامه نگاری و نویسندگی رو زیر پا گذاشتند. صد رحمت به رسانه های آمریکایی و غربی.

befermatooo
28-06-2011, 11:09
ضرغامی : ستایش تلخ نیست !

ضرغامي در بخش ديگري از صحبت‌هايش درباره‌ي ممنوعيت به روي آنتن رفتن سريال‌هاي تلخ، گفت:‌خوشبختانه برنامه‌هاي نمايشي سيما از لحاظ شاد و مفرح بودن‌، وضعيت خوبي دارد ما الان به بلوغ نمايشي رسيديم و با يك توليد گسترده در انواع ژانرها دستمان پر است؛ در حال حاضر سه مجموعه «سه ،‌پنج،‌دو» ‌، «توطئه فاميلي» ‌، «ساختمان پزشكان» با فضاي طنز پخش مي‌شود كه جز شرايط كم نظير سازمان است.

او در ادامه در پاسخ به پرسشي درباره‌ي سريال «ستايش» كه با محتواي تلخ جمعه شب‌ها پخش مي‌شود، گفت: با اولويتي كه معاون سيما به درستي اعلام كرده‌اند ما سعي مي‌كنيم جهت‌گيري‌مان را در حوزه برنامه‌هاي شاد و مفرح افزايش دهيم. در كنار اين برنامه‌ها با شاخصه طنز‌، برنامه‌هاي ملودرام داريم. برنامه‌هاي ملودرام را از نمي‌توان «تلخ» ناميد؛ تلخ يك معناي ديگري دارد. برنامه‌اي كه ملودرام است يعني مبتني بر يك قصه جذاب و پر از پيام و تجربه انساني است كه مي‌تواند براي جامعه بسيار مفيد باشد. من از معاون سيما خواسته‌ام روي همين سريال «ستايش» كار بيشتري كنند. بسياري از اتفاقاتي كه در اين سريال رخ مي‌دهد مي‌تواند دستمايه‌ي بسياري از برنامه‌هاي گفت وگو محور باشد.

ضرغامي يادآور شد: اين ها اتفاقاتي است كه در جامعه‌ مي‌افتد؛ آسيب‌ها و مشكلاتي است كه مردم دارند. در واقع مردم بخشي از واقعيت‌هاي جامعه را در سريال‌هايي مثل «ستايش» مي‌بينند. اين سريال، سريال طنز نيست، اما يك ملودرام واقعي اجتماعي است كه حتما توليد و پخش آن براي جامعه ضرورت دارد.

تابناک ( IR. )

Manager_66
28-06-2011, 12:09
نسبت به زهر مار خوب آره تلخ نیست ...

LAMBO ML
28-06-2011, 18:48
سلام دوستان

به نظز من اگر گلشیفته فراهانی میموند ایران و نقش ستایش رو بازی میکرد این فیلم هم بیننده ی بیشتری داشت و هم خیلی چیزای دیگه که فقط خوراک گلشیفته است.

دوست دارم گلی جون.:40:

*Ali*
28-06-2011, 23:28
سلام دوستان

به نظز من اگر گلشیفته فراهانی میموند ایران و نقش ستایش رو بازی میکرد این فیلم هم بیننده ی بیشتری داشت و هم خیلی چیزای دیگه که فقط خوراک گلشیفته است.

دوست دارم گلی جون.:40:
حتما به خود سعید سلطانی بگید:27:

نسبت به زهر مار خوب آره تلخ نیست ...
نابرده رنج هم کم اتفاقات تلخ نداشتا. اسد بعد از 9 ماه حبس کشیدن هنوز آدم نشده و خرابکاری میکنه.
عادت کنیم توی سریالها همش دنبال اتفاقات خوشایند خودمون نباشیم. یکم به پیام اتفاقا توجه کنیم.

meha
29-06-2011, 00:36
فکر کنم الان در ستایش باید سال 70 باشه درسته؟

EhsanCPU
29-06-2011, 01:51
یه بار نشد تواین سریالهای ایرانی اثری از مرگ و میر نباشه
مردم اینقدر گرفتاری و غم و غصه دارن میخوان جمعه شب بشینن با خانواده یه سریال تماشا کنن که شاد بشن
فرداش میخوان برن سر کار روحیه بگیرن باید یشینن و :41: :18: :45::37: :sad:
واقعا صدا و سیما در شاد کردن مردم نقش خیلی خوبی داشته
ا

Hamid Hamid
29-06-2011, 07:39
اين چند صفحه دوستان انتقاد داشتن به غمگين بودن سريال و اينكه چرا مردم رو شاد نميكنه ...

در جواب اين حرف بايد گفت كه زندگي همش شادي و خوشي نيست ... زندگيه و غم و شادي ... يعني در كنار هم هستن.

اين سريال اشتباه توش زياد هستش ... همه هم ميدونيم... مثل يكي از سكانس هاي اوليه كه طاهر داشت تو بازار راه ميرفت و اونجا يه نفر داشت با موبايل حرف ميزد.

حرفم اينه كه درسته كه سريال شاد نيست اما بعضي نكات مثبتش رو هم ميشه ديد. اينكه نبايد كسي رو مجبور به ازدواج كني. پدر و مادر ها بايد بچشون رو مشاوره بدن ... اما مجبورشون نكنن براي ازدواج و تركشون نكنن.

و اينكه دوستان ميگن مي خوايم شاد بشيم... الان سريال هاي ساختمان پزشكان ( با اون تيكه هاي خوبش به بعضي ها ) + توطئه ي فاميلي سريال هاي شادي بايد باشه ... ( من دومي رو نديدم اما انگار درون مايه ي طنز دار )

+

من طرفدار صدا و سيما نيستم ... اما خوبه كه فقط تو زندگي دنبال شاد بودن هم نباشيم ... كمي غم هم بد نيست + نكات آموزنده ( كه اين سريال كمي داره).
من خيلي كم پيش مياد از صدا و سيما سريال ببينم ... اما الان دارم ستايش و ساختمان پزشكان رو ميبينم.( غم در كنار شادي : دي )

و اين رو هم فراموش نكنيم ... ما انسان ها قدرت اختيار داريم ... يعني اگه ما احساس ميكنيم اين سريال همش بدبختي رو نشون ميده ... ميتونيم تلويزيون رو خاموش كنيم و بجاش سريال Friends ببينيم. من خودم خيلي وقت ها اصلا نگاه نميكنم تلويزيون.
:

هر كه او بيدار تر رخ زرد تر ... هر كه او هشيارتر پر درد تر

موفق باشيد

پ.ن: از اين پست هم نقل قول نگيريد ... نظر خودتون رو بگيد.ممنون

Lady parisa
29-06-2011, 08:16
اين چند صفحه دوستان انتقاد داشتن به غمگين بودن سريال و اينكه چرا مردم رو شاد نميكنه ...

در جواب اين حرف بايد گفت كه زندگي همش شادي و خوشي نيست ... زندگيه و غم و شادي ... يعني در كنار هم هستن.

اين سريال اشتباه توش زياد هستش ... همه هم ميدونيم... مثل يكي از سكانس هاي اوليه كه طاهر داشت تو بازار راه ميرفت و اونجا يه نفر داشت با موبايل حرف ميزد.

حرفم اينه كه درسته كه سريال شاد نيست اما بعضي نكات مثبتش رو هم ميشه ديد. اينكه نبايد كسي رو مجبور به ازدواج كني. پدر و مادر ها بايد بچشون رو مشاوره بدن ... اما مجبورشون نكنن براي ازدواج و تركشون نكنن.

و اينكه دوستان ميگن مي خوايم شاد بشيم... الان سريال هاي ساختمان پزشكان ( با اون تيكه هاي خوبش به بعضي ها ) + توطئه ي فاميلي سريال هاي شادي بايد باشه ... ( من دومي رو نديدم اما انگار درون مايه ي طنز دار )

+

من طرفدار صدا و سيما نيستم ... اما خوبه كه فقط تو زندگي دنبال شاد بودن هم نباشيم ... كمي غم هم بد نيست + نكات آموزنده ( كه اين سريال كمي داره).
من خيلي كم پيش مياد از صدا و سيما سريال ببينم ... اما الان دارم ستايش و ساختمان پزشكان رو ميبينم.( غم در كنار شادي : دي )

و اين رو هم فراموش نكنيم ... ما انسان ها قدرت اختيار داريم ... يعني اگه ما احساس ميكنيم اين سريال همش بدبختي رو نشون ميده ... ميتونيم تلويزيون رو خاموش كنيم و بجاش سريال Friends ببينيم. من خودم خيلي وقت ها اصلا نگاه نميكنم تلويزيون.
:

هر كه او بيدار تر رخ زرد تر ... هر كه او هشيارتر پر درد تر

موفق باشيد

من اصلا موافق گفته های ایشون نیستم
به خاطر اینکه اگه صدا وسیما داره خودشو می کشه که آآآی ماهواره نبینین، خوب نیست اخه ،بده، جیزه
وظیفشه که فیلم و سریال قشنگ بذاره
بابا8تاکانال داریم کلی هم کانال شهرستان
یه شبکه هنوز برای کودکان نداریم که 24 ساعته کارتون بده! تمام فیلم های فردا و پس فردا رو دوره کنین! چند تاش نمایش دست چندومی آخه!!!
سال 2011 و 90شمسیه هنوز سوتی و گاف داریم توی سریال و سینما

اگر قراره که آخر هفته توی ایران جمعه باشه باید خیلی متفاوت باشه! بابا یه هفته با بدبختی کله صبح آدم بیدار میشه توی ترافیک و دود و سرو صدا و هزار تا داستان میرسه سرکار، تا عصر با هزار نفر سروکله می زنه! تا شب ساعت 8-9برگرده خونه با این اوضاع .........! انصافا رسمش نیست که آخر هفته کلی واسه ستایش غصه بخوری! کلی واسه مختار بعد داستان هفت که عقاید شخصی خودشون رو بریزن توی مغز آدم و کسی مثل کلاه برداری رو با اون فیلم مسخره بیارن و ...... حالت از اوضاع فرهنگی بهم بخوره نیگا به ساعت بندازی ببینی ساعت 2 صبح شنبه است وتو موندی با کلی سردرد از برنامه هایی که دیدی و بخوابی تازه شانس بیاری اگه فوتبالی هم بوده باشه استقلال خوب بازی کرده باشه
تا فردا که روز از نو روزی از نو
دقیقاً مصداق این حرفم میشه مثل یه بچه توی یه خانواده:
وقتی بچه ای توی خانواده ای باشه که همش جنگ و دعوا باشه و غم و غصه بچه می گرده و سرگرمی خودش رو پیدا می کنه

befermatooo
29-06-2011, 08:22
واقعا صدا و سیما در شاد کردن مردم نقش خیلی خوبی داشتهرسانه مردم محور اینه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته مهم اینه که شما تلخ رو چی ببینی !

من شنیدم که تلخی ستایش رو تو قسمت دوم بیشتر کنن ، به این صورت که :

خلاصه داستان ستایش 2

محمد فرزند ستایش ، محتاط به مواد مخدر میشه و بعدا می فهمن تو بدنش کرم افتاده / ستایش غصه می خوره .
دختر ستایش ، در راه برگشت از خونه ، سوار مسافر بر شخصی میشه و ماشین از جاده اصلی منحرف میشه و ... / ستایش خیلی غصه می خوره .
پدر ستایش 3 سال پیش به بهزیستی سپرده میشه و همونجا هم به فنا میره . البته این تقصیر ستایش نبوده چون بیچاره گم شده بود و بهزیستی پیداش کرد و از همه مهمتر این که ستایش هیچ وقت پدرش رو پیدا نکرد / ستایش خیلی خیلی غصه میخوره
اون مهد کودک رو یادتونه ؟ 90 درصد بچه هاش یا محتاط شدن یا شکست عشقی خوردن . / ستایش خیلی خیلی خیلی غصه خورد .

در اخر ستایش با یک میلیونر ایرانی ازدواج میکنه و میره کانادا . اونجا به خوبی خوشی دارن زندگی میکنن و صاحب یک بچه شدن که اسمش رو گذاشتن ستایش 2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
29-06-2011, 08:53
ببینید دوستان زندگی غم داره شادی داره درست ولی بدبختی تا این حد دیگه وحشتناکه همیشه هم از این موضوع بدم میاد که آدمهای که وضعیت مالی خوبی دارن بد هستن ماشین خارجی سوار میشن و آدمای خوب همیشه فقیر
تو چند تا سریال این تابو شکسته شد و ادمهای خوب و خیر خواه هم بودن که وصعیت مالی خوبی داشتن .
میتونم بگم ستایش یعنی اوشین ایرانی. واقعا یک کپی از اوشین میتونه باشه .
ستایش همیشه یک بدبختی داره هر موقع میخواد خوشی ببینه بدبختی میاد سراغش
به خدا توی زندگی بدبخت ترین آدمها هم یه ذره خوشی یه لحظه خنده دار پیدا میشه
خلاصه کلام با ادامه دار شدن داستان توی سناریو باید آب میبندن میره.

Lady parisa
29-06-2011, 09:07
ما نمی گیم همچین کسایی نیستن! درسته وقتی مرگ یا مریضی سراغ کسی بیاد و اگه خدا نخواد!مطمئن باشین پولدار و فقیر کاری از دستشون برنمی یاد! به جز اینکه بگن سمعا و طاعتا
اما این دلیل نمیشه که بین این همه قشر آدم توی جامعه! درست انگشت بذارین روی یه همچین موضوعی
مضافاً اینکه این تیپ سریال خیلی زیاد شده! نمونش سریال نرگس و ....
درسته هستن دختر و زنانی که از صد تامرد بیشتر توی زندگی بار زندگی رو به دوش می کشن اما این جور سریال درست کردن با این شرایط خیلی قشنگ نیست! نه تابستون ملت رو به فنا ندن! دو روزه سرو ته ماجرا رو تموم کنن

rami_hemi
29-06-2011, 09:12
سریال اگه میخواست روند خوبی بگیره باید سیر داشتان عوض میشد
محمد کشته نمیشد .
هیجان سریال کلا صفر هستش برای خواب خوبه . خب همه رو داریم دونه دونه نابود میکنیم ادم بده زود به نتیجه اعمالش میرسه کسی که به راه راست هدایت نشد کشته شد .
می شه به این هم به راحتی سیر کلی داشتان رو حدس زد
نمیدونم نویسنده و کارگردان ملت رو چی فرض کردن

Sayam
29-06-2011, 10:57
سلام دوستان
اولا بگم که حمید خیلی قشنگ گفته بود ،
اما به حرفش گوش نکردین :20:

..........

محمد کشته نمیشد .
منم موافقم ... محمد بخشی از سریال بود ، نباید کشته میشد
در کل این چند قسمت اخیرش به شدت افت کرده اما احتمالا تا چند قسمت دیگه بهتر میشه... :46:

Hamid Hamid
29-06-2011, 13:09
من با نظر دوستان موافقم كه ديگه خيلي داره بدبختي نشون ميده ... حق با دوستان هستش. منم كمي غم رو دوست دارم نه تا اين حد.

اما نكته ي منفيش اينه كه همش داره بلا مياد سر ستايش ... اولش برادرش فوت شد... بعد مادرش و شوهرش ... الانم كه باباش آلزايمر گرفته و تو همين يكي 2 هفته احتمالا ميره و برنميگرده : دي ... بچشم كه بابا ي طاهر ميگيره !

خلاصه ستايش يه پا كوزت ميشه ... اين ديگه خيلي غم داره.

اما از اين همه غم كه بگذريم يه جاهاييش آموزنده هست ... ولي قسمت غمش خيلي زياد شده قبوا دارم.

*Ali*
29-06-2011, 19:06
من با نظر دوستان موافقم كه ديگه خيلي داره بدبختي نشون ميده ... حق با دوستان هستش. منم كمي غم رو دوست دارم نه تا اين حد.

اما نكته ي منفيش اينه كه همش داره بلا مياد سر ستايش ... اولش برادرش فوت شد... بعد مادرش و شوهرش ... الانم كه باباش آلزايمر گرفته و تو همين يكي 2 هفته احتمالا ميره و برنميگرده : دي ... بچشم كه بابا ي طاهر ميگيره !

خلاصه ستايش يه پا كوزت ميشه ... اين ديگه خيلي غم داره.

اما از اين همه غم كه بگذريم يه جاهاييش آموزنده هست ... ولي قسمت غمش خيلي زياد شده قبوا دارم.

مطمئن باشین نویسنده ها بیخودی ریسک نکردن و این همه حوادث تلخ برای ستایش ننوشتند و انتقاد برای خودشون نخریدن. صبر کنید تا تهش ببینیم چه هدفی از این کارا داشتند.

mortal kombat 2008
29-06-2011, 19:29
من نمی دونم چرا انقدر از این سریال بدم میاد. اگه یه وقت حوصله کنم ببینم اصلا از سریال لذت نمی برم. سریالش مثل کلید اسرار می مونه. خیلی نفرت ها و عشق ها توش عمیقه.

R A H A
29-06-2011, 19:56
مثل کلید اسرار نیست.
دست کلید اسرار رو از پشت بسته.

EhsanCPU
01-07-2011, 15:47
اونایی که از این سریال غمناک دفاع میکنند
معلومه آدمایی هستند که تو زندگیشون به هیچ عنوان غم و غصه ای ندارن
به نظر شما چرا صدا سیما مردم رو درک نمیکنه ؟

Golbarg01
02-07-2011, 21:35
ایرج قادری دقیقا چه نقشی تو این سریال داشته که اسمشو تو تیتراژ آخر می نویسه؟

Ice Pain
02-07-2011, 21:41

من هم چند صفحهی پیش همین سوال رو پرسیدم

راستی تو قسمت پیش دوتا سوتی فجیع دیگه :
حشمت فردوس با اون پولداریش به پلیسه گفت ما بچه های پایین شهر یه اصطلاحی داریم....
و
کمد و جالباسی تو اتاق سرهنگ جعفری ام دی اف بود

Golbarg01
02-07-2011, 22:07
من هم چند صفحهی پیش همین سوال رو پرسیدم

راستی تو قسمت پیش دوتا سوتی فجیع دیگه :
حشمت فردوس با اون پولداریش به پلیسه گفت ما بچه های پایین شهر یه اصطلاحی داریم....
و
کمد و جالباسی تو اتاق سرهنگ جعفری ام دی اف بود

اولیه که سوتی نیست! چون بچه پایین شهرم می تونه پولدار باشه!
اتفاقا کاراکتر و طرز فکر حشمت فردوس کاملا پایین شهریه و خودشم همونطور که تو یکی از قسمتا گفت اولش بی پول بوده و با تلاش و جون کندن تونسته این ثروتو جمع کنه

LAMBO ML
02-07-2011, 22:29
به نظرم تو این فیلم حشمت فردوس از همه بهتر بازی میکنه البته همه ی بازیگرا نقششون رو خوب بازی

میکنن اما حشمت یه چیز دیگه ست.

narsis22
02-07-2011, 23:09
اول قرار بود قادری کارگردان باشه بعد شد هاشمی اونم نشد رسید به سلطانی

narsis22
02-07-2011, 23:15
ولی خداییش خدای فیلم ستایش مثله کلید اسراره.سه سوت ادم بدارو حالشونو میگیره.مثله خدای ما ایرونیا نیست

nar nia
02-07-2011, 23:27
عوامل مجموعه "ستایش" تقدیر شدند

در مراسمی که از سوی شبکه سه برگزار شد از دست‌اندرکاران مجموعه "ستایش" تقدیر ‌شد. به گزارش خبرگزاری مهر، در این مراسم ابتدا علی اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه سه با تبریک عید مبعث پیامبر اکرم (ص)، از هنرمندان، عوامل و دست‌اندرکاران این مجموعه قدردانی و ضمن اعلام اقبال عمومی بیش از 70درصد بیننده و رضایتمندی بیش از 90 درصد از مجموعه تربیتی - آموزشی ستایش، خاطرنشان کرد: مردم با تماشای مجموعه‌های تلویزیونی و با ابراز رضایتمندی، مسئولان را به تلاش بیشتر تشویق می‌کنند.

پورمحمدی افزود: در سال‌های اخیر روند سریال‌سازی در تلویزیون رو به پیشرفت است و برنامه‌های نمایشی تا پایان سال 91 تنظیم شده است و امسال شاهد برنامه‌های خوبی از شبکه سه خواهیم بود.
در ادامه نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده و چند تن از بازیگران این سریال تقدیر شدند.

nar nia
03-07-2011, 00:34
مصاحبه با بازیگر نقش ستایش

رسانه آرمانی در جدیدترین مصاحبه خود با هنرمندان این بار به سراغ نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش رفته است تا مصاحبه ای متفاوت با این هنرمند داشته باشد.
نرگس محمدي
نرگس محمدی دختر خوب اين روزهاي تلویزیون است که این روزها با نقش ستایش خود را به عنوان چهره اول جعبه جادویی معرفی کرده و توانسته با بازی خوب و تاثیرگذارش جای خود را بین خانواده‌های ایرانی پیدا کند. این گفت وگو به بهانه درخشش نرگس در نقش ستایش با او انجام شده است. خيلي‌ها دوست دارند او را بيشتر بشناسند، او و مادرش مهمان دوربين ما بودند.

پرستار بازیگر
نهم فروردین در تهران متولد شدم، همزمان با تحصیل در دانشگاه ( رشته پرستاری) در کلاس‌های بازیگری کارنامه شرکت کردم و از آن‌جا برای بازی در فیلم «مرگ یک پینوکیو» معرفی شدم که فیلم خوبی هم بود اما به دلایلی هنوز به اکران عمومی در نیامده است. بعد از این فیلم حدود یک سال در تئاتر فعالیت کردم که در همین مدت موفق شدم جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کنم. بعد از تجربه‌ای که در تئاتر کسب کردم به سینما بازگشتم و در فیلم‌هایی چون ریسمان؛ باز، آناهیتا، سوپر استار و اخراجی‌ها2 بازی کردم. البته فیلم‌هایی مثل سوپراستار و اخراجی‌ها 2 بیشتر برایم جنبه تجربی داشت.

اتفاقی که باعث جدایی از هنر شد...
از ابتدا دوست داشتم در رشته هنر ادامه تحصیل دهم اما روزی که باید در آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما شرکت مي‌کردم اتفاقی برایم افتاد که امتحان را از دست دادم. به همین دلیل در شاخه تجربی کنکور دادم و در رشته پرستاری پذیرفته شدم، درسم تقریبا در رشته پرستاری به پایان رسیده و فقط برای ارائه طرح، باید مدتی در یک بیمارستان مشغول به کار شوم. که ان‌شاا... به زودی این کار را انجام خواهم داد.
شاگرد پرويز پرستويي و...
ما جزو آخرین هنرجویان موسسه کارنامه بودیم که استاد پرستویی و آقای حبیب رضایی در آن‌جا حضور داشتند. آقای رحمانیان نيز در کنار این دو بزرگوار حضور داشتند، خانم تیموریان و استاد رایگان، پیام دهکردی و رضا بهبودی هم درس‌های زیادی از بازیگری به ما آموختند. در مجموع، کلاس‌ها بسیار پر بار و خوب بود اما بد نیست بدانید همان روز اولی که برای ثبت نام به «کارنامه» مراجعه کردم، آقای پرستویی و رضایی گفتند که ما شرایطی را برای بچه‌ها فراهم مي‌کنیم که به شدت سخت است و به همین دلیل ممکن است خیلی از بچه‌ها در میانه کار عطای بازیگری را بر لقایش ببخشند و همین هم شد، ما در ابتدای کلاس‌ها بیست هنرجوی دختر و بیست هنرجوی پسر بودیم، اما اواخر کار، از این جمع چهل نفره فقط پانزده نفر باقی مانده بود. من از ابتدا خودم را برای این سختی‌ها آماده کرده بودم و از آن‌جایی که این حرفه و هنر را دوست داشتم تمام سختی‌ها را تحمل کردم.

حس و تکنیک مکمل یکدیگرند
به نظر من حس و تکنیک مکمل هم هستند.تو به عنوان یک بازیگر اگر مي‌خواهی موفق باشی باید از تکنیک این کار سررشته داشته باشی و آن را با حس دربیامیزی تا به نتیجه مطلوبی در کار دست پیدا کنی... اگر بازیگر بخواهد صرفا از تکنیک استفاده کند، شبیه ربات مي‌شود و اگر هم قرار باشد، فقط از حس در بازی استفاده کند، باز هم نمي‌تواند به موفقیت کامل دست پیدا کند.

به شهرت و پول فکر نمي‌کردم
آن زمان كه مي‌خواستم وارد اين عرصه شوم اصلا به پول و شهرت فکر نمي‌کردم، نمي‌دانم چه بود، شاید اگر از اکثر بازیگرها این سوال را بپرسید نتوانند به طور دقیق به این سوال جواب دهند. وقتی بچه بودم تنها تفریح و لذت‌بخش‌ترین تفریح برایم فیلم دیدن بود و ساعات زیادی از روز را به این کار اختصاص مي‌دادم، اما الان وقتي به دختر دایی‌هایم که سن و سال کمتری هم دارند مي‌گویم فیلم ببینید توجهی نمي‌کنند، این علاقه‌ای است که باید در وجود هر کس باشد و نمي‌توان آن را توصیف کرد.

باید برای کبوترها دونه پاشید
تئاتر «باید برای کبوترها دونه پاشید» از فیلتر بازبینی نيز عبور کرده بود و خود را برای اجرای عمومی آماده مي‌کرد که متاسفانه مشکلی برای یکی از بازیگران اصلی به وجود آمد و من به فاصله 10 روز مانده به اجرا جایگزین او شدم. در این مدت کم، فقط و فقط به دلیل صمیمیتی که در گروه وجود داشت توانستم با نقش ارتباط خوبی برقرار کنم و خدا را شکر در جشنوار «ماه» هم توانستم جایزه بهترین بازیگر آن دوره را از آن خود کنم.

براي مردم كار كن
ماندگاری یعنی تلاش و با عشق برای مردم کار کردن.این خیلی مهم است که بازیگر برای مردم کار کند.باید مردم تو را بپذیرند و محبوب مردم باشی و بتوانی کارهای خوبی به مخاطب ارائه دهی تا ماندگار شوی. من به شخصه تلاش زیادی مي‌كنم تا مردم را از خودم راضی نگه دارم و امیدوارم در این کار موفق باشم.

همیشه وام‌دار محبت مردم هستم
این روزها متاسفانه حال مادربزرگ عزیزم خوب نیست و به دلیل بیماری در بیمارستان بستری هستند، دیروز که برای عیادت به بیمارستان رفته بودم خانم میانسالی به اتاق آمد و من را شناخت و لطف کرد و خواست که با هم در راهرو عکسی به یادگار بیندازیم. همین که وارد راهروي بیمارستان شدم، دیدم جمعیت زیادی برای دیدن من در راهرو جمع شده‌اند، اینها واقعا لطف خدا و محبت مردم است که معقتدم اگر نباشند ما هم نیستیم و همیشه وام‌دار محبت‌های این مردم عزیز و دوست‌داشتنی‌ام.

من و ستايش
نمی‌شود گفت که من و ستایش شبیه هم هستیم اما به هرحال برخی از خصلت‌های من در ستایش دیده مي‌شود اما این‌طور نیست که بگویم من خودم را بازی کردم. ستایش بعضی اوقات یک کارهایی انجام مي‌دهد که قطعا اگر من (نرگس) جای او بودم هیچ وقت آن کارها را انجام نمي‌دادم. البته برخی از ویژگی‌هایش هم بی‌شباهت به من نیست، مثل مهربانی، صبوری و... . یکی از مواردی که وجود داشت این بود که ستایش هم‌نسل من نبود و برای رسیدن به این شخصیت باید حال و هوای بیست سال پیش را درک مي‌کردم و با آن روزگار کمی آشنا مي‌شدم.

يك‌سال مقابل دوربين بودم
من هشت ماه بعد از آغاز پروژه، جلوی دروبین آقای سلطانی رفتم و همین موضوع باعث شد کمی جو براي‌مان سنگین باشد اما گروه این‌قدر صمیمی و خوب برخورد کرد که سختی‌های کار برایم آسان شد. من تقریبا یک سال مداوم سرکار بودم اما سختی کار برایم لذت‌بخش بود چون به نتیجه آن امیدوار بودم و برای دیدن کار لحظه شماری مي‌کردم.

فيلمي را مي‌پسندم که بفروشد...
به نظرم نمي‌شود سینماي هنری و سینمای تجاری را از هم جدا کرد چون این دو سینما به نوعی مکمل یکدیگرند و من به عنوان یک بازیگر اگر توانایی این را داشته باشم که در یک کار تجاری یک تعداد تماشاگر و مخاطب جذب کنم و حالا بتوانم با بازی در یک فیلم هنری آن مخاطب و تماشاگر را باخود برای دیدن فیلم هنری به سینما بکشانم يا به عبارتی دیگر برای دیدن فیلم هنری که به نظرمن، حرف‌ها و مفاهیم خیلی بیشتری را به مخاطب منتقل مي‌کند و به نوعی پل ارتباط شوي فکر می‌کنم و وظیفه‌ام را انجام داده‌ام. در مجموع به شخصه فیلم خوبی را مي‌پسندم که بفروشد. چون فکر می‌کنم یک کارگردان فیلمي را مي‌سازد که تماشاگر آن را ببیند. به نظر من اگر دست اندرکاران اصلی سینما بتوانند فیلمی را تولید کنند که در ضمن داشتن مفاهیم خوب، تمام معیارهای یک فیلم هنری و شاخص‌های فروش را نيز رعایت کرده باشد، سینمای آرماني به وجود مي‌آید.

دوست دارم بازیگر خوبی باشم
دوست دارم مردم من را به عنوان یک بازیگر خوب بشناسند و حداقل وقتی بعد از چند سال خودم به یاد کارهایم افتادم و کارنامه کاری‌ام را مرور کردم از کارهایم لذت ببرم و به رزومه‌ام افتخار کنم. برایم مهم نیست که به عنوان بازیگر سینما شناخته شوم یا بازیگر تئاتر یا تلویزیون، هرجا که کار خوب باشد اولویت من است و ترجیح مي‌دهم فقط به خود بازیگری فکر کنم نه به مدیوم آن. البته این را کتمان نمي‌کنم که من هم مثل خیلی از بازیگران دیگر دوست دارم روزی صاحب سیمرغ فجر شوم یا با کارگردان‌هاي بزرگی مثل اصغر فرهادی، داریوش مهرجویی، حسن فتحی و... كار کنم.

کلیشه شدن هرگز
اگر دخترهای آن دوره را با دخترهای هم نسل خودمان مقایسه کنیم مي‌بینیم که ستایش مطابق با نسل خودش پیش مي‌رود و زیاد هم مثبت نیست. دخترهای آن موقع همین‌طور مطیع و حرف گوش کن و البته صبور بودند، برعکس من و هم نسل‌های من (خنده). اما در مجموع دوست ندارم در نقش‌های مثبت کلیشه شوم و به همین دلیل در همین مدت چند کار که نقش‌های مثبت داشت را رد کرده‌ام تا کلیشه نشوم. همه آدم‌ها خاکستری‌اند، کسی مطلقا سیاه يا مطلقا سفید نیست.

نرگس؛ تنها دوست من
من از بین کارهای منزل فقط آشپزی را دوست دارم و هر وقت که بتوانم به مادرم در این زمینه کمک مي‌کنم.
مادر نرگس مي‌گويد: من از نرگس در مورد کارهای خانه راضی‌ام. نرگس از کودکی تنها دوست من بوده و هست و همیشه در کنار من حضور داشته، البته این چند ساله به دلیل مشغله کاری کمی در کارهای منزل تنبل شده که آن را هم مي‌گذاریم به حساب مشغله کاری‌اش (خنده).

مادر؛ بهترين نعمت خدا
مادر، عزیزترین و بهترين نعمتي است که خداوند به هر بنده‌اش مرحمت مي‌نماید، برای من هم عزیزترین موجود روی زمین مادرم است و با تمام وجود دوستش دارم. بعد مادرش را بغل مي‌كند و مقابل دوربين ماهنامه «خانه آرماني» مي‌ايستد.
مصطفی امامی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zzzzzzzzzzzzzzzzzzzznargesmohammadi/nagesmohammadi01.jpg

befermatooo
03-07-2011, 09:20
فکر کنم 20 دقیقه بینندگان رو تو کلانتری کاشتن ! دزد رو هم 10 دقیقه اونجا نگه نمیدارن چه برسه به ... :دی

دیگه زیاد دارن فیلم رو کش میدن ، میتونستن در قالب " کلید اسرار " :دی تو چند قسمت تمومش کنن .

حشمت فردوس هم دیگه لوس شده ، از تیکه کلاماش زیاد استفاده میکنه و باعث شده یه جورایی لوس به نظر بیاد .

در خاتمه ، امیدوارم بچه بیاد تو دست فردوس ، اینجوری من چشم انداز خوبی برا بچش می بینم :31:

mortal kombat 2008
03-07-2011, 14:43
فکر کنم 20 دقیقه بینندگان رو تو کلانتری کاشتن ! دزد رو هم 10 دقیقه اونجا نگه نمیدارن چه برسه به ... :دی

دیگه زیاد دارن فیلم رو کش میدن ، میتونستن در قالب " کلید اسرار " :دی تو چند قسمت تمومش کنن .

حشمت فردوس هم دیگه لوس شده ، از تیکه کلاماش زیاد استفاده میکنه و باعث شده یه جورایی لوس به نظر بیاد .

در خاتمه ، امیدوارم بچه بیاد تو دست فردوس ، اینجوری من چشم انداز خوبی برا بچش می بینم :31:

کاملا موافقم. نمی دونم چرا سازنده هاش خجالت نمی کشند که این همه بیننده رو دارن مسخره می کنند. به نظرم داستانش بدک نیست ولی کارگردان خیلی بد فیلم رو ساخته.

NirvanaH
04-07-2011, 10:35
خدایا با نام تو
با سلام
<اقعا جای تأسف داره برای این شبکه به اصطلاح ملی ما که این چنین سریال های مسخره ای با 90درصد بازیگر آماتور یا در پیت که میدن به خود مردم!!! من که فقط به عشق داریوش ارجمند و بازی قشنگش یکی دو قسمت نگاه کردم و بعدش دیگه تحمل جفنگیاتش خارج از توانم بود و گذاشتمش کنار!!!

weronika
04-07-2011, 12:09
سلام به همگي
به نظر منم خيلي سريال بي خوديه چه طوري روشون ميشه همچين سريال درجه 5 رو پخش كنن و اين همه تو بوق و كرنا كنن و از خودشون تعريف كنن .

ejbaree
04-07-2011, 16:52
به نظرم من سریال خوب و با معناییه. و روند داستان جوریه که کشش داره.همینه که دارن سری دومش میسازن.

mortal kombat 2008
04-07-2011, 21:43
وای برا چی قسمت دوم ؟؟
کل سریال رو تا الان میشه تو 30 دقیقه توضیح داد ، مگه چقدر داستانش وسیع و جالبه که به قسمت دوم نیاز داره ؟؟ دقیقا بر عکس سریالای خارجی که هر قسمتش یه فیلم سینماییه ، این سریال در کل به اندازه یه فیلم سینمایی هم نمی ارزه.

NIMA 36
05-07-2011, 19:22
سریالو دیگه خیلی الکی کشش میدن.
برای ایجاد داستان هم به چیزای خیلی مسخره ای متوسل شدن.
این سریال باید خیلی وقت پیش تموم میشد....
چی؟سری دوم؟ولمون کن بابا!
این سریال تا همینجاش یه عالمه قسمت اضافی داره،حاله چه برسه بخوان سری دومشو بزنن!!
سریال شروع و ادامش تا یه جاهایی خیلی عالی بود،داستانش هم خیلی قشنگ بود،اما بیخود سریالو کش دادن
و گند زدن به داستانش.منم همینجوری نگاش میکنم،ببینم آخرش چی میشه.

Amir M.ohAma.D
09-07-2011, 20:06
حركتايه فردوس اكثرا حركتايه ايرج قادريه
مثلا يكيش همون استكان تو دست شكوندنش......

Ice Pain
09-07-2011, 23:42
صد رحمت به قفس آهنی خیلی قشنگ بود ، کلا سکانس گفتگوی حشمت و عروسش خوشم امد

Lady parisa
10-07-2011, 11:27
سکانس توی مهد کودک که بابا آخرشه دیگه! اسباب بازیهاش! حوض توپش! تیپ مربی مهد

همین الان حوض توپ توی خیلی از مهدکودکا نیست!

NirvanaH
10-07-2011, 12:19
سکانس توی مهد کودک که بابا آخرشه دیگه! اسباب بازیهاش! حوض توپش! تیپ مربی مهد

همین الان حوض توپ توی خیلی از مهدکودکا نیست!

خدایا با نام تو
با سلام
دیگه باید عادت کرد! من که وقتی بعضی موقعها سریال رو نگاه میکنم، این حس که دارم فیلمی که فضاش متعلق به دهه 60 هست میبینم، بهم دست نمیده!!

حامد:11:

Lady parisa
11-07-2011, 08:35
نرگس محمدی یکی از بازیگران جوانی است که با اولین تجربه تلویزیونی خود بعد از یکی دو فیلمی که در سینما بازی کرد در نقش ستایش نادری.

می ‌خواهم به عنوان اولین سوال از نخستین تجربه ‌ات در جلوی دوربین برایمان بگویی و این ‌که چطور وارد سینما و تلویزیون شدی ؟!

از دوران دبیرستان دوست داشتم هنر بخوانم که به دلیل یک سری اتفاقات نتوانستم در کنکور هنر شرکت کنم ، رشته تحصیلی‌ ام تجربی بود و بعد از این ‌که دانشگاه قبول شدم به این فکر افتادم که در کلاس ‌های بازیگری شرکت کنم ، در آموزشگاه بازیگری ثبت ‌نام کردم و بعد از پایان دوره به یک کار سینمایی به کارگردانی آقای اربابیان معرفی شدم ، کار خیلی خوبی بود ولی متاسفانه به دلیل یک سری مشکلات اکران نشد ، بعد از آن در حوزه هنری تئاتر کار می ‌کردم و همان سال‌ ها بود که جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را در جشنواره تئاتر گرفتم ، این سال‌ ها برایم تجربیات خوبی به همراه داشت.

یک همزمانی خیلی خوبی هم رخ داده آن هم نخستین فیلم سینمایی ‌ات (آناهیتا)‌ و اولین سریال تلویزیونی ‌ات (ستایش)‌ همزمان به نمایش در می‌ آید.

بله اتفاق خوبی است ولی این اتفاق بعد از سه چهار سال افتاد ، البته من قبل از آناهیتا حدود ۲ سال پیش در فیلم سینمایی «ریسمان ‌باز» بازی کردم و این اولین تصویر من روی پرده نقره‌ ای بود.

از ابتدای ورود به این رشته فکر می ‌کردی که به بازیگری به عنوان یک حرفه و شغل اصلی نگاه کنی ؟!

فکر می ‌کنم خیلی نمی ‌توان به بازیگری به عنوان یک شغل اصلی نگاه کرد ، از اولی که شروع کردم می ‌دانستم که نمی‌ توانم به آن به عنوان یک حرفه درآمدزا نگاه کنم ولی تجربه بازیگری را دوست داشتم و شروع کردم ، بازیگری به عقیده من یک اتفاق است ، اتفاقی که انتخابش خیلی دست خودت نیست ، ممکن است ۲ سال هیچ پیشنهادی نباشد.

اولین حضورت چه در تلویزیون و چه در سینما کنار گروهی از بازیگران چهره و سرشناس بود ، ترسی نداشتی از این‌ که ممکن است کنار این همه ستاره دیده نشوی ؟!

چرا نگرانی ‌ام بابت این قضیه بسیار زیاد بود ، البته این اتفاق برایم خیلی خوشایند بود که در کنار این بازیگران نخستین تجربه ‌ام را آغاز می‌ کنم ، من فکر می‌ کنم این ترس از دوربین خیلی به بی ‌تجربگی و حضور کوتاه ‌مدت ارتباطی نداشته باشد و به نظرم یک بازیگر ۳۰ سال هم که کار کند باز هم در یک فیلم جدید نگرانی حاصل از حضور در مقابل دوربین را خواهد داشت ، این نگرانی در سریال ستایش کمتر شد ، قبل از آن هم ۳ تا تله‌ فیلم برای تلویزیون کار کرده بودم ولی در این کار آنقدر راهنمایی ‌ها و هدایت سعید سلطانی (کارگردان)‌ و همچنین گروه خوب بود که همه‌ چیز برایم شکل عادی و طبیعی پیدا کرد.

می ‌توانی خودت را در یکی دو جمله تعریف کنی ؟!

فکر می ‌کنم آدم حساسی هستم ، شخصیت آرامی دارم و راجع به مسائل خیلی عمیق فکر می ‌کنم.

فکر می ‌کنی نقش ‌هایی که تا امروز به تو پیشنهاد شده و نقش ‌هایی که از این به بعد پیشنهاد می ‌شود چقدر قرار است شبیه خودت باشد ؟!

ستایش را از جهاتی به خودم شبیه می‌ دیدم ، نقش‌ هایی که تا امروز بازی کرده ‌ام خیلی از من دور نبوده چون قطعا ‌باید جزئی از وجودم باشند که بتوانم آنها را بازی کنم ، بیشتر دلم می‌ خواهد نقش‌ هایی را به ‌عهده بگیرم که بخشی از آن را در زندگی خودم تجربه کرده باشم ، به نظرم کار سختی است.

فکر می ‌کنی بر چه اساسی برای نقش ستایش انتخاب شدی ؟!

سال پیش در یکی از اپیزودهای شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بازی کردم و توسط کارگردان به آرمان زرین ‌کوب معرفی شدم ، بعد هم که آقای سعید سلطانی من را برای این نقش پذیرفت.

پس از همان اول با گروه ستایش همراه بودی ؟!

نه اتفاقا ، من زمانی وارد این گروه شدم که حدود ۹ ماه بود از تصویربرداری کار گذشته بود ، کمی برایم سخت بود و تا حدودی احساس غریبی می‌ کردم ولی خوشحالم که خیلی زود توانستم با این گروه ارتباط برقرار کنم.

نقش ستایش برایت چه ویژگی ‌هایی داشت ؟!

قصه ستایش مربوط به سال ۶۴ و سال‌ های جنگ است و در این قسمت‌ هایی که تا به حال پخش شده بیشتر خود ستایش و خانواده ‌ها معرفی شده ‌اند ، لحظه لحظه ستایش را دوست داشتم ، تلویزیون را خیلی دوست دارم و همیشه دلم می ‌خواست نقش قابل قبولی داشته باشم – سریال ، داستان خوبی را دنبال می ‌کند و بسیار خوب می‌ تواند ارتباط برقرار کند ، نقش من مربوط به سال ‌ها پیش است و من با کمک آقای سلطانی پیش ذهنیت و تصاویر ذهنی خودم را تا آنجا که امکان داشت به فضای آن سال ‌ها نزدیک کردم ، سعید سلطانی کارگردان بسیار دقیقی است و نگاه ریزبینی به تک ‌تک جزئیات دارد.

بر چه مبنایی نقش ‌هایت را انتخاب می ‌کنی ؟!

خیلی به دنبال این نیستم که زودتر در نظر مخاطب دیده و شناخته شوم ، دلم می ‌خواهد به دنبال نقشی باشم که حرفی برای گفتن داشته باشد ، دوست دارم وقتی چند سال گذشت و من به تماشای سریالی که خودم در آن بازی کرده بودم نشستم ، خیلی شرمنده آن نشوم ، نقشی که در آناهیتا بازی کردم را خیلی دوست دارم حتی اگر تا آخر عمرم هم فرصتی برای تجربه دوباره سینما برایم فراهم نشود آناهیتا را فراموش نمی ‌کنم.

تصویربرداری ستایش هنوز ادامه دارد ؟!
بله ادامه دارد ، ستایش در دو فاز زمانی مختلف اتفاق می ‌افتد و تصویربرداری فاز اول آن همچنان ادامه دارد.

الان برای کار جدید هم پیشنهادی داری ؟!

بله ، اتفاقا زیاد بود ولی خیلی قصه‌ های خوبی نداشت ، در ضمن تا زمانی که ستایش ادامه داشته باشد کار جدیدی نمی‌ پذیرم.

با توجه به این که حضورت در تلویزیون و سینما با نقش ‌های اول و اصلی فیلم بوده از این به بعد هم برایت مهم است که نقش اول را بازی کنی ؟!

نه ، خیلی مهم نیست ، برایم مهم است که نقش خوب باشد و جای کار داشته باشد.

و صحبت آخر درباره ستایش …

ستایش را دنبال کنید ، چرا که خیلی اتفاقات قرار است در این مجموعه بیفتد.

*Ali*
11-07-2011, 13:58
دیگه باید عادت کرد! من که وقتی بعضی موقعها سریال رو نگاه میکنم، این حس که دارم فیلمی که فضاش متعلق به دهه 60 هست میبینم، بهم دست نمیده!!
من بعد از ازدواج طاهر و ستایش فیلم رو شروع کردم به دیدن ، باورتون میشه بعد از کلی وقت یهو از همه پرسیدم اینا که این همه پولدارن واسه چی پیکان سوار میشن؟ گفتن مگه نمیدونی فیلم مال سال 67 ـه !! :دی

HEGMATANEH
11-07-2011, 14:50
با سلام خدمت دوستان .
این فیلم خیلی سوتی داد.مثلا قسمتای اولس تو بنگاه فردوس چراغ کم مصرف استفاده کرده بودند .ولی خداییش خیلی داستان پخته وزیبایی داره .یه داستان کاملا ایرانی یعنی یه زندگی چند خونواده ایرانی رو نمایش داده.به نظرم بهترین سکانس این سریال صحبت فردوس با عروسش بود.اشخاص باید بدونند که بلایایی که به سرشون میاد دامیه که خودشون پهن کردند

NirvanaH
11-07-2011, 15:38
من بعد از ازدواج طاهر و ستایش فیلم رو شروع کردم به دیدن ، باورتون میشه بعد از کلی وقت یهو از همه پرسیدم اینا که این همه پولدارن واسه چی پیکان سوار میشن؟ گفتن مگه نمیدونی فیلم مال سال 67 ـه !! :دی

با سلام
علی جان، دقیقا همین طوریه که میگی. چون منم برای اولین بار با یه همچین پاسخی روبرو شدم!!!

Amir M.ohAma.D
15-07-2011, 20:59
حاج نادري هم مرد....اسمه فيلمو عوض كنن بذارن سياحته غرب خودشونو راحت كنن:5:

neon_91
15-07-2011, 23:28
حاج نادري هم مرد....اسمه فيلمو عوض كنن بذارن سياحته غرب خودشونو راحت كنن:5:

تا حالا خیلی تلفات داده این سریال جالبه که می خوان سری دومشم بسازن البته اگه همشون تو سری 1 کشته نشن:31:

smallfrank
16-07-2011, 10:04
ببخشید دوستان این نرگش محمدی چند سالشه ؟

Mr.Crow
16-07-2011, 10:47
تا حالا خیلی تلفات داده این سریال جالبه که می خوان سری دومشم بسازن البته اگه همشون تو سری 1 کشته نشن:31:
کلآ هرکی با این دختره باشه تلف میشه ! :دی از داداشش و شوهرش و مادرش تا پدرش ! فقط بچه هاش موندن که احتمالآ پسره میره دست داریوش ارجمند و دختره هم زیر دست ستایش یا سرطان میگیره یا میمیره ! :دی
البته بیشتر این طور به نظر میاد که پسره وقتی میره زیر دست فردوس , از ستایش و دخترش جدا میشه و بعد توی سری دوم یه سری هندی بازی و اینا می بینیم و خواهر و برادر بعد از سالها همدیگه رو میبینن و مثلآ عاشق هم میشن و بعد میفهمن خواهر برادر هستن !

offlineinternet
16-07-2011, 12:38
من میگم اگه این جوری پیش بره قسمت آخر فقط خود ستایش میمونه تو فیلم و همه مردن :31:
یک ساعت باید بشینیم فقط نرگس ببینید:31:
بعد هم نرگس یه دفعه تبدیل به ازراعیل میشه:31:{تخیل رو حال کردی}

alone_boy
16-07-2011, 13:24
به سلامتی تیتراژ پایانی این سریال رو هم عوض کرن . . .!

SA3EDLORD
16-07-2011, 13:37
ینی تیراژ پایانیش مورد داشت؟

alone_boy
16-07-2011, 13:47
مصرع دومش که "همه چی داغونه" باشه رو عوض کردن + گیج و ویجم،خسته م

pcforlife
16-07-2011, 14:18
این حشمت فردوس نمیتونه ستایش رو برای صابر خواستگاری کنه؟! یعنی یه سریال قراره چقدر کشدار باشه؟!!:2:

Lady parisa
16-07-2011, 14:21
لوله کشی گاز دم در خونه ستایش اگه درست بگم باید سکانس آخر باشه(و سکانس قبلش دعوای هندونه فروشه )تابلو بود و توی کادر:21:

دیگه فقط دم کارگردان گرم!:13:

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

این حشمت فردوس نمیتونه ستایش رو برای صابر خواستگاری کنه؟! یعنی یه سریال قراره چقدر کشدار باشه؟!!:2:

صابر مگه بدبخت چند تا زن می خواد؟+ دعوای مسخره ای توی مهد داشتن! بی خودی دیالوگ درست کردن!

pcforlife
16-07-2011, 14:49
صابر مگه بدبخت چند تا زن می خواد؟
: دی
من میگم به جای اینکه بره زیور رو بگیره برای صابر که نوه های این پسرش راحت باشن و از اون طرف بره دادگاه و منت کشی هندونه فروش و قهوه چی و وکیل و وزیر و... رو کنه، تا نوه (هاش) از طاهر رو هم پیش خودش داشته باشه، بیاد ستایش رو بگیره برای صابر، سریال اینقدر کش پیدا نمیکه! والا خیلی خیلی مسخره و کشدار شده...
باز پس از باران رو به همراه جذابیت کش میداد و گره های خوبی به داستان اضافه می کرد... ولی تو ستایش...:13:

moucker_boy
16-07-2011, 16:08
بهتر نیست این حشمت یه دونه بزنه پس کردن این ستایش بعد هم کلی خانواده ستایش رو ببره خونش؟
همیشه راه کارای سنتی جواب میده. :31:
.
.
.

meha
16-07-2011, 20:58
من نمیدونم چرا میخوان ستایش رو بی گناه و عزیز جلوه بدن؟!

همینطور حشمت رو یک گرگ!

mhv_kntu
16-07-2011, 21:06
تو این سریال هر 2 یا 3 قسمت یکی از نقش ها کله پا میشه !

چند قسمت دیگه مونده تا سریال بره سال 1384 ؟ نقش پسر طاهر رو وقتی 22 ساله شد کی بازی می کنه ؟

Open-Source
16-07-2011, 21:11
واقعا حیف آقای ارجمند که توی این سریاله...:41:

SHADEL
17-07-2011, 03:44
آخه دیگه چه قدر مسخره کل خانواده ستایش مردن که.

NirvanaH
17-07-2011, 10:22
با سلام
ای بابا دیگه باید چه کار کرد!!!

s-a-l-i-m
17-07-2011, 11:01
جدی این زنشه تو عکس بالایی ؟؟
ایشالله به پای هم پیر شن :40:

SA.JJ.AD
17-07-2011, 12:52
نقد سریال در یک کلام : اشغال ‍‍!!:2:

nar nia
17-07-2011, 14:19
«ستايش» مهرماه تمام مي‌شود

پخش سريال «ستايش» به كارگرداني سعيد سلطاني كه جمعه شب‌ها از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود، از نيمه گذشت.

سعيد سلطاني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا با اعلام اين خبر افزود: «ستايش» 47 قسمت است كه تا به حال 29 قسمت از آن روي آنتن رفته است.

وي با بيان اينكه مشخص نيست «ستايش» در ماه رمضان پخش مي‌شود، گفت: اگر «ستايش» در ماه رمضان روي آنتن برود، پخش «ستايش» در مهرماه به پايان مي‌رسد.

به گزارش ايسنا، پخش «ستايش» از 12 آذر ماه سال گذشته آغاز شد. اين مجموعه كه توسط آرمان زرين‌كوب تهيه شده از سال 87 كليد خورده است. «ستايش» يك داستان اجتماعي را روايت مي‌كند.

داريوش ارجمند، مهدي پاكدل، محمود عزيزي، زهرا سعيدي، رامين كبريتي، نرگس محمدي، مهدي سلوكي، سيما تيرانداز، شايسته تهراني، قربان نجفي و شيوا خنياگر بازيگران اصلي سريال «ستايش» هستند.

smallfrank
17-07-2011, 16:25
با سلام
ای بابا دیگه باید چه کار کرد!!!

اینکه مرده بود....:18::18::18::18:..

نکنه اینجا برزخه.:27:........یا بهشته :21:؟؟؟!!!!!!

ویرایش نشده ؟ یکمی غیر طبیعیه....

Lady parisa
18-07-2011, 13:55
آخرین نیوز: بانی فیلم گزارش جالبی درمورد بازیگرانی كه قرار بوده در سریال ستایش بازی كنند منتشر كرده است.

نقش طاهر در سریال ستایش: نیما شاهرخ‌شاهی و حامد بهداد پیش از آمدن مهدی پاكدل، گزینه‌های اصلی بازی در نقش طاهر بودند. شاهرخ‌شاهی یكی- دو جلسه با سازندگان مذاكره كرد، ولی گویا چون برنامه دیگری داشت، تصمیم خود مبنی بر بازی نكردن در سریال‌ها را بهانه كرد و كنار رفت. حالا بماند كه چندی بعد با سریال سطحی «موج و صخره» قرارداد بست و حاصل آن، تصاویر متحرك بی‌مزه‌ای بود كه نوروز امسال در شبكه تهران دیدیم!

پس از شاهرخ‌شاهی، سازندگان با حامد بهداد نیز رایزنی‌هایی داشتند، اما او كه دستمزد بالایی را طلب كرده بود نیز با عوامل تولید مجموعه به توافق نرسید.

گرچه بعدها شنیده شد بهداد در جمعی خصوصی در این باره گفته بود اصلاً قصد حضور در تلویزیون را نداشته و با طرح درخواست این میزان دستمزد، تنها می‌خواسته موضوع را از سر باز كند. نقش طاهر را مهدی پاكدل بازی كرد.

aligol172
18-07-2011, 15:45
جدی این زنشه تو عکس بالایی ؟؟
ایشالله به پای هم پیر شن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بله سلیم جـــــــــــون
بهنوش طباطبایی همسرشه،
حدود 6-7ماه پیش مزدوج شدند/:20:

Golbarg01
18-07-2011, 19:05
«ستايش» مهرماه تمام مي‌شود

پخش سريال «ستايش» به كارگرداني سعيد سلطاني كه جمعه شب‌ها از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود، از نيمه گذشت.

سعيد سلطاني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا با اعلام اين خبر افزود: «ستايش» 47 قسمت است كه تا به حال 29 قسمت از آن روي آنتن رفته است.

وي با بيان اينكه مشخص نيست «ستايش» در ماه رمضان پخش مي‌شود، گفت: اگر «ستايش» در ماه رمضان روي آنتن برود، پخش «ستايش» در مهرماه به پايان مي‌رسد.

به گزارش ايسنا، پخش «ستايش» از 12 آذر ماه سال گذشته آغاز شد. اين مجموعه كه توسط آرمان زرين‌كوب تهيه شده از سال 87 كليد خورده است. «ستايش» يك داستان اجتماعي را روايت مي‌كند.

داريوش ارجمند، مهدي پاكدل، محمود عزيزي، زهرا سعيدي، رامين كبريتي، نرگس محمدي، مهدي سلوكي، سيما تيرانداز، شايسته تهراني، قربان نجفي و شيوا خنياگر بازيگران اصلي سريال «ستايش» هستند.

فصل اولش 47 قسمته یا کل سریال؟

چون من خونده بودم که سریال قراره در 90 قسمت ساخته بشه.
گفتم شاید دو تا فصل 45 قسمتیه یا یه 47 قسمتی یه 43 قسمتی!

nedaii
20-07-2011, 16:02
ارزش دیدن نداره اصلا":13:

Jiraya_Sama
20-07-2011, 16:20
ارزش دیدن نداره اصلا

حالا اکثر فیلما ارزش دیدنو نداره :20:

وقتی چیز درست حسابی تو دستشون نیست هر فیلنامه ی آشغالی تبدیل فیلم وسریال میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی با نویسندگان خوب بد رفتار میشه و حقشون خورده میشه(البته حق همه خورده میشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین میشه

NirvanaH
22-07-2011, 10:21
خدایا با نام تو
سلام دوستان
منتظر یه سری تصاویر از این سریال باشید:18::18::18:

AMIR.KIK
22-07-2011, 12:54
بچه های ستایش هم بمیرن دیگه خیلی عالی میشه تا ستایش دق کنه :27:

aligol172
22-07-2011, 22:39
آقا این چه وضعشه
هرچی حقوقِ زن بود تو این قسمت زیرِ پا گذاشته شد
نمیدونم کدوم آدمِ چیزی این دیالوگا رو برای آقای ارجمند نوشته که اینجوری زنا رو بکوبونه؟!:2:

meha
22-07-2011, 23:05
آخخخخخخخ وای اون صحنه که یک سیلی به ستایش زد آی دلم خنک شد....:دی

legolas 224
22-07-2011, 23:47
اصلن مگه اون موقع از این جا پیاز و سیب زمینی پلاستیکی بوده ؟:دی

AMIR.KIK
22-07-2011, 23:48
آره منم خیلی حال کردم که زدش:21:

SHADEL
23-07-2011, 01:05
وقتی چیز درست حسابی تو دستشون نیست هر فیلنامه ی آشغالی تبدیل فیلم وسریال میشه

وقتی با نویسندگان خوب بد رفتار میشه و حقشون خورده میشه(البته حق همه خورده میشه)همین میشه

باور کن اینجوریا هم نیست.
خودشون فکر می کنن یک اثر ماندگار ساختن.
کلی هم تعریف و تمجید می کنند.

moucker_boy
23-07-2011, 10:33

آخ گفتی. منم باهاش خیلی حال کردم. به این می گن پرستار. یه دونه خوابوند تو گوشش. من آخر سر می دونستم این ستایش کتکه رو میخوره. تنش خیلی میخارید.
فک کنم به ستایش سیمرغ بهترین بازیگر کولی زن رو اهدا کنن. انشاء الله... :31:
.
.
.

Lady parisa
23-07-2011, 10:44
بچه های ستایش هم بمیرن دیگه خیلی عالی میشه تا ستایش دق کنه :27:

چه با غیظ میگی! :27::31:

من گفتم دیگه باباهه مرده! اما نه خیر فعلا خان 5 سریالیم

Lady parisa
26-07-2011, 12:41
آخرین برنامه «صندلی داغ» قبل از ماه مبارک رمضان جمعه هشتم مرداد ساعت 19 روی آنتن شبکه دوم سیما خواهد رفت و سیما تیرانداز مهمان این برنامه خواهد بود. او در این برنامه در مورد ورود خود به حوزه بازیگری، سختی‌های کار در این حرفه و نگاهش به شهرت سخن گفته​است.

بخش‌هایی از صحبت‌های او به این شرح است:

- در دوره دبیرستان خیلی جدی برای معماری درس می‌خواندم. در همان سال‌های هنرستان یکی از دوستانم از کلاس بازیگری صداوسیما برایم صحبت کرد که من هم ابراز علاقه کردم در این کلاس‌ها شرکت کنم. شش ماهی کلاس رفتم و علاقه به بازیگری تا حدی در من قوت گرفت که معماری را رها کردم و بازیگری را ادامه دادم.

- معلم بودن را خیلی دوست دارم. اگر بازیگر نمی‌شدم یا معلم می‌شدم یا استاد دانشگاه. علاقه‌ام به رشته‌های هنری است و اگر تدریس می‌کردم در این حوزه فعالیت می‌کردم و پیانو درس می‌دادم.

- بازیگر شدن من هیچ وقت به خاطر دست‌یابی به شهرت نبوده است. شهرت خوبی‌هایی دارد؛ به درد گوشت فروشی و نان فروشی و صف بانک و سوار شدن به تاکسی می‌خورد، ولی من همیشه از این مسائل فرار کردم. ناخودآگاه شهرت انسان را در معرض توجه قرار می‌دهد این در شرایطی است که ما هم مثل سایر افراد عصبانی می‌شویم و رفتاری مانند دیگران داریم، اما در مقام یک بازیگر کسی انتظار رفتار اینچنینی از ما ندارد و این کار را سخت می‌کند. این در معرض توجه بودن من را خسته می‌کند. بازیگری برای من جذاب‌تر از شهرت آن است. لذت بازیگری را باید بچشید تا بفهمید منظور من چیست. اینکه شخصیتی را خلق می‌کنید و بزرگ می‌کنید و دیالوگ‌های شخصیت را از زبان خود می‌گویید برای من و خیلی از دوستان بازیگرم مهمتر از این است که دیده شویم و شهرت به دست آوردیم.

- متاسفانه این تفکر وجود دارد که ما بازیگران زندگی خیلی خوب و مرفهی داریم و مردم با ما در مورد دستمزدهایمان صحبت می‌کنند. به اعتقاد من اگر بازیگری دستمزد بالایی می‌گیرد حق اوست چون برای کارش زحمت زیادی می‌کشد. عمر بازیگری بسیار کوتاه است. تا وقتی که در دوران جوانی هستید می‌توانید از بازیگری‌تان استفاده کنید و نقش‌هایی به شما پیشنهاد می‌شود. زمانی که پا به سن می‌گذارید مقدار پیشنهادها کمتر می‌شود. بنابراین پولی که دریافت می‌کنید بابت این دوره است و تا آخر عمر تکرار نمی‌شود. یک بازیگر به دلیل سختی کارش باید دستمزد بالا بگیرد.

- تکرار شدن یکی از آفت‌های بازیگر است؛ اینکه بازیگری در یک قالب جا می‌افتد و نقش‌های مشابهی به او پیشنهاد می‌شود. آفت بزرگ دیگر حرفه‌ای شدن است؛ به این معنی که خوب ببینی و خوب نقش بازی کنی، اما دیگر ذات نقش مهم نباشد.

- برای من هیچ لذتی در دنیا بالاتر از این نیست که نقشی را ایفا کنم، حرکات دست او را اجرا کنم، نشستن او را دربیاورم. بازیگری برای من مهمترین حرفه عالم است. در عین حال بزرگترین مسئله این حرفه نبود امنیت شغلی است.

- شخصیت انیس در «ستایش» ویژگی‌های منفی دارد، اما این ویژگی‌ها را در شرایطی که واقع می‌شود نمایان می‌کند. من زمانی سر این کار رفتم که حدود ده دوازده قسمت از فیلمنامه نوشته شده بود. در ادامه راه تصویری که از انیس در نظر داشتیم از خط اولیه فاصله گرفت و شخصیت به سمت خیلی منفی شدن پیش رفت و من این را خیلی دوست نداشتم.

Inter
26-07-2011, 19:50
بــــیـــــبـــــیــــــن

من فقط واسه هنرنمایی داریوش ارجمند این سریالو میبینیم

افتـــــــــــاد ؟ (اسمایلی با دو دست در حالت قرینه که انگشت شست با خط افق زاویه 45 درجه می سازد و انگشت اشاره عمود بر محور انگشت شست می باشد)

farshidshd
27-07-2011, 12:56
آخرین برنامه «صندلی داغ» قبل از ماه مبارک رمضان جمعه هشتم مرداد ساعت 19 روی آنتن شبکه دوم سیما خواهد رفت و سیما تیرانداز مهمان این برنامه خواهد بود. او در این برنامه در مورد ورود خود به حوزه بازیگری، سختی‌های کار در این حرفه و نگاهش به شهرت سخن گفته​است.

بخش‌هایی از صحبت‌های او به این شرح است:

- در دوره دبیرستان خیلی جدی برای معماری درس می‌خواندم. در همان سال‌های هنرستان یکی از دوستانم از کلاس بازیگری صداوسیما برایم صحبت کرد که من هم ابراز علاقه کردم در این کلاس‌ها شرکت کنم. شش ماهی کلاس رفتم و علاقه به بازیگری تا حدی در من قوت گرفت که معماری را رها کردم و بازیگری را ادامه دادم.

- معلم بودن را خیلی دوست دارم. اگر بازیگر نمی‌شدم یا معلم می‌شدم یا استاد دانشگاه. علاقه‌ام به رشته‌های هنری است و اگر تدریس می‌کردم در این حوزه فعالیت می‌کردم و پیانو درس می‌دادم.

- بازیگر شدن من هیچ وقت به خاطر دست‌یابی به شهرت نبوده است. شهرت خوبی‌هایی دارد؛ به درد گوشت فروشی و نان فروشی و صف بانک و سوار شدن به تاکسی می‌خورد، ولی من همیشه از این مسائل فرار کردم. ناخودآگاه شهرت انسان را در معرض توجه قرار می‌دهد این در شرایطی است که ما هم مثل سایر افراد عصبانی می‌شویم و رفتاری مانند دیگران داریم، اما در مقام یک بازیگر کسی انتظار رفتار اینچنینی از ما ندارد و این کار را سخت می‌کند. این در معرض توجه بودن من را خسته می‌کند. بازیگری برای من جذاب‌تر از شهرت آن است. لذت بازیگری را باید بچشید تا بفهمید منظور من چیست. اینکه شخصیتی را خلق می‌کنید و بزرگ می‌کنید و دیالوگ‌های شخصیت را از زبان خود می‌گویید برای من و خیلی از دوستان بازیگرم مهمتر از این است که دیده شویم و شهرت به دست آوردیم.

- متاسفانه این تفکر وجود دارد که ما بازیگران زندگی خیلی خوب و مرفهی داریم و مردم با ما در مورد دستمزدهایمان صحبت می‌کنند. به اعتقاد من اگر بازیگری دستمزد بالایی می‌گیرد حق اوست چون برای کارش زحمت زیادی می‌کشد. عمر بازیگری بسیار کوتاه است. تا وقتی که در دوران جوانی هستید می‌توانید از بازیگری‌تان استفاده کنید و نقش‌هایی به شما پیشنهاد می‌شود. زمانی که پا به سن می‌گذارید مقدار پیشنهادها کمتر می‌شود. بنابراین پولی که دریافت می‌کنید بابت این دوره است و تا آخر عمر تکرار نمی‌شود. یک بازیگر به دلیل سختی کارش باید دستمزد بالا بگیرد.

- تکرار شدن یکی از آفت‌های بازیگر است؛ اینکه بازیگری در یک قالب جا می‌افتد و نقش‌های مشابهی به او پیشنهاد می‌شود. آفت بزرگ دیگر حرفه‌ای شدن است؛ به این معنی که خوب ببینی و خوب نقش بازی کنی، اما دیگر ذات نقش مهم نباشد.

- برای من هیچ لذتی در دنیا بالاتر از این نیست که نقشی را ایفا کنم، حرکات دست او را اجرا کنم، نشستن او را دربیاورم. بازیگری برای من مهمترین حرفه عالم است. در عین حال بزرگترین مسئله این حرفه نبود امنیت شغلی است.

- شخصیت انیس در «ستایش» ویژگی‌های منفی دارد، اما این ویژگی‌ها را در شرایطی که واقع می‌شود نمایان می‌کند. من زمانی سر این کار رفتم که حدود ده دوازده قسمت از فیلمنامه نوشته شده بود. در ادامه راه تصویری که از انیس در نظر داشتیم از خط اولیه فاصله گرفت و شخصیت به سمت خیلی منفی شدن پیش رفت و من این را خیلی دوست نداشتم.

اولا که جمعه میشه هفت مرداد ، نه هشتم
ثانیا این هنوز نیومده حرفاش از کجا اومده؟

nar nia
27-07-2011, 18:14
نويسنده «ستايش»:
من هم پايان سريال را نمي‌دانم

نويسنده سريال «ستايش» گفت:‌ نگارش سري دوم اين سريال هنوز شروع نشده است، اما طرح اوليه را شروع كرده‌ام و روي آن كار مي‌كنم.

نويسنده «ستايش» درباره سري دوم سريال سعيد سلطاني به خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا گفت: سري دوم نيز مثل بخش اول آن يك ملودرام اجتماعي است؛ منتهي سري اول «ستايش» متعلق به 25 سال قبل است اما سري دوم متعلق به امروز است.

مطلبي افزود: «ستايش 2» در 45 قسمت ساخته مي‌شود و به مسائل امروز جامعه مي‌پردازد.

نويسنده سريال «ستايش» با اشاره به پايان اين سريال گفت:‌ اگر بخواهيد از پايان «ستايش» و اين كه چه اتفاقي مي‌افتد بپرسيد بايد بگويم خودم من هم هنوز نمي‌دانم چه اتفاقي مي‌افتد.

به گزارش ايسنا، پخش «ستايش» از آذر ماه سال گذشته آغاز شده و قرار است تا مهر ماه به پايان برسد.

به گفته سعيد سلطاني ـ كارگردان ستايش ـ سري دوم اين سريال در مراحل و تدارك اوليه به سر مي‌برد.

در ستايش 2 برخي بازيگران سري اول نيز حضور خواهند داشت.

Ice Pain
27-07-2011, 23:39
(اسمایلی با دو دست در حالت قرینه که انگشت شست با خط افق زاویه 45 درجه می سازد و انگشت اشاره عمود بر محور انگشت شست می باشد)
بسازید اسمایلشو

NirvanaH
30-07-2011, 14:33
خدایا با نام تو
این سریال که دیگه واقعا حال به هم زن شده. با اون سکانسهای 5دقیقه ای که فردوس پیادش میکنه دیگه چندش آور شده. این هم دو تا شات اسکرین از این مجموعه:

meha
30-07-2011, 17:46
آقا مگه اون موقع توی تهران بعضی محله ها گاز کشی نشده بوده؟!

Inter
31-07-2011, 18:24
این سعـــــــــــــــــید سلطـــــــــــــــــــانی کارگردان این سریال تخصص بسیاری در کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــش دادن سریال و آب بندی به داستان داره نمونش پس از باران بود که اون موقع هم همه رو گذاشته بود سر کار:31:

Golbarg01
31-07-2011, 19:00
یه سوتی دیگه تو این قسمت هم اینکه
اونجا که حشمت فردوس با وکیله تو سالن دادگاه رو صندلی نشسته بودن داشتن حرف میزدن یه پسره اونطرف وایساده بود شلوار لی سنگ شور پاش بود!!!!!

moucker_boy
31-07-2011, 19:06
دیگه واقعا دارن شورشو در میارن. نصف این قسمت فقط سر شعر خوندن خانوم خانوما تلف شد.
.
.
.

NirvanaH
04-08-2011, 20:19
خدایا با نام تو
سلام
خدا به داد اونایی برسه که بعد از ماه رمضون می خوان این سریال واقعاً.....رو دنبال کنند. این سریال...:2:

VAHID
04-08-2011, 21:45
به نظر من هم دارن الکی طولش میدن این سریال رو
هیچ چیز بدرد بخوری تو سریال نیست همش حرف زدنه
حالا دیگه بخواین سری دومش رو هم بسازن ....

NirvanaH
08-08-2011, 21:51
سلام
ظاهراً قراره جمعه پخش بشه!!!این خبر بد حقیقت داره؟؟؟؟
:2:اگه داشته باشه دیگه اخرشه:2:

mortal kombat 2008
08-08-2011, 23:40
این تاپیک هم که دیگه پر شده از انتقاد ... خبری از طرفداراش نیست :31:
من هر 10 قسمت ، یه قسمت رو میبینم ... اخرین باری که دیدم احساس کردم کارگردانش داره بهتر عمل میکنه ولی در کل خیلی بیخوده سریالش :31:

mojtaba2321
10-08-2011, 04:21
جمعه احتمالا قسمت جدید میخواد بزاره.

nar nia
10-08-2011, 17:43
شبكه سه تصميمش را عوض كرد: «ستايش» پخش مي‌شود
سعيد سلطاني: اين تصميم براي افزايش مخاطب گرفته نشد

برغم تصميم شبكه سه درخصوص موكول شدن پخش ادامه‌ي قسمت‌هاي «ستايش» به بعد از ماه مبارك رمضان، شبكه سه اين سريال را پس از يك هفته پخش نشدن، از جمعه اين هفته ـ 21 مرداد ماه ـ روي آنتن مي‌برد.

سعيد سلطاني ـ كارگردان «ستايش» ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا با تاييد اين خبر، خاطرنشان كرد: كنداكتور پخش در اختيار تلويزيون و پخش يك سريال نيز متعلق به تلويزيون است.

وي تاكيد كرد: تلويزيون، ‌مطمئنا ملاحظاتي دارد كه در ماه رمضان يك سريال را پخش مي‌كند. با اين حال ما به عنوان كارگردان،‌ كمتر در مسائلي مثل زمان و نحوه پخش درگير مي‌شويم.

سلطاني با رد اين احتمال كه شبكه سه سيما به دلايلي مثل عدم استقبال از سريال ماه رمضان اين شبكه، ‌پخش «ستايش» را از سر گرفته است،‌ گفت: تلويزيون ما يك تلويزيون دولتي است؛ كابلي و خصوصي نيست كه هر شبكه‌اي به صورت جداگانه سعي كند آمار مخاطبش را بالا ببرد.

اين كارگردان يادآور شد: در حال حاضر،‌ كنداكتور شبكه‌هاي سيما طوري طراحي شده‌اند كه همه بتوانند سريال‌هاي همه‌ي شبكه‌ها را ببيند و اين طور نيست كه شبكه سه به خاطر افزايش مخاطبانش، يك مجموعه ديگر را پخش كند.

وي در ادامه درباره تصويربرداري «ستايش» خاطرنشان كرد: تصويربرداري پنج قسمت پاياني همچنان ادامه دارد و تا دو ماه آينده به طول خواهد انجاميد. بعد از اين مدت، پيش توليد «ستايش 2» را كه هم‌اكنون در مرحله‌ي نگارش فيلمنامه است پيگيري مي‌كنيم.

به گزارش ايسنا،‌ در «ستايش» به كارگرداني سعيد سلطاني و تهيه‌كنندگي آرمان زرين كوب، بازيگراني مثل داريوش ارجمند و محمود عزيزي بازي مي‌كنند. اين سريال 40 قسمتي است و پخش آن تا مهرماه ادامه پيدا مي‌كند. در قسمت‌هاي پاياني اين سريال، جمشيد مشايخي به بازيگران «ستايش» اضافه شده است.

NirvanaH
10-08-2011, 18:53
سلام به همگی
پس بدا به حاله به تماشاچیاش!!!

mojtaba2321
11-08-2011, 04:31
ای بابا........پس اینطور که معلومه و 5 قسمت پایانی رو هم هنوز نگرفتن فکر کنم تا پاییز سریال رو آنتن باشه.

moucker_boy
11-08-2011, 09:57
آخه خیلی کم دارن کشش می دن می خوان تو ماه رمضونم پخش کنن تا بیشتر بتونن کشش بدن.
این ستایشم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مصنوعی بازی می کنه:2::2::2::2::2::2::2:
.
.
.

NirvanaH
11-08-2011, 12:15
پس موقع پخش باید یه کیسه پاکتی بزرام کنارم تا در موقع لزوم پرش کنم....از همونیایی که واسه حالت تهوع میدنا....

moucker_boy
12-08-2011, 13:00
پس موقع پخش باید یه کیسه پاکتی بزرام کنارم تا در موقع لزوم پرش کنم....از همونیایی که واسه حالت تهوع میدنا....

کار ما که از یه کیسه پاکتی گذشته. باید بریم سراغ دو تا کیسه پاکتی، سه تا کیسه پاکتی، جهار تا کیسه پاکتی، پنج تا کیسه پاکتی، شیش تا کیسه پاکتی، هفت تا کیسه پاکتی یا شایدم بیشتر :31:
:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2 ::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:: 2::2:
.
.
.

oranoos2007
12-08-2011, 14:25
من اين سريال خيلي نديدم شايد چند قسمت آخرش ديده باشم به نظرم خيلي جالب نيومد . مگه دوره جاهليت كه طرف از دختر بدش بياد پسر حلوا حلوا كنه فكر كنم اين فيلمنامه براي اون زمان باشه . بعدش اين دختره ستايش حرف زدنش عادي اش هم با گريه است . خيلي ضعيف جلوه ش دادند .

Luxe
12-08-2011, 15:59
مگه مجبورتون کردن که ببینید پشتشم اوقق بزنید :27:

s9b5
12-08-2011, 16:12
مگه مجبورتون کردن که ببینید پشتشم اوقق بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونه دهنت
شماهایی که از فیلم بدتون میاد واسه چی یه ساله دارید دنبالش میکنید و به قول دوستمون تندتند اوق میزنید
معلومه که از فیلم خوشتون میاد وگرنه این همه مدت دنبالش نمیکردید!...:27: