PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

clickestan
19-05-2011, 15:03
میخواستم بدونم بازی آنلاین کردن چقدر از ترافیکمون کم میکنه؟
مثلا یه دست فیفا زدن؟
فرق اینکه هاست بشی یا نباشی تو چیه؟
بعد گرافیک بازی که زیاد باشه یا کم رو سرعتمون تو بازی تاثیر گذاره؟(لگ زدن موقع بازی)

-Albis-
19-05-2011, 15:29
بستگی داره . ولی اونچانن نیستش . اکثرا فقط یه سری کد ارسال میشه .

mami_m2
19-05-2011, 15:48
من قبلا تو GARENA دوتا ال استار بازی میکردم فکر کنم هر 5 ساعت 100 الی 120 کم میکرد حالا فیفا رو نمیدونم هاست بودن یعنی اینکه تو سرویس دهنده باشی بقیه از تو سرویس بگیرن مثل گیم نت میمونه که یه نفر server میشه بقیه هم join میشن بازی میکنن البته اونایی که هاست میشن از حجم ترافیکشون بیشتر کم میشه چون باید به چند نفر دیگه هم سرویس بدن ، گرافیکه بازی تو lag تاثیر نداره lag بیشتر بر میگرده به پینگی که isp تون میده معلولا پینگه خوب برای بازی انلاین 120 به پایین است اگه میخوای ببینه پینگت چنده Command Prompt رو باز کن تایپ کن ping
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به جای یاهو میتونی هر سایته دیگه ای رو بنویسی حالا میبینی که پینگتو به این صورت نوشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت time نشون دهنده ی پینگته که معمولا بالا بودنش بر میگرده به فاصله از isp تون یا همون فاصله از سرور و پهنای باند ، البته بعضی از isp ها هستن که با پهنای باند 128 هم پینگه خوب میدن من دیگه تا همین حد اطلاعات داشتم شرمنده:11:

clickestan
19-05-2011, 16:16
گرافیکه بازی تو lag تاثیر نداره lag بیشتر بر میگرده به پینگی که isp تون میده
گرافیک بازی تو ترافیکی که ازت کم میشه چی؟تاثیر داره؟

mami_m2
19-05-2011, 17:51
شاید!!! اینو نمیدونم خودت تستش کن به ما هم بگو:31:

resident
19-05-2011, 18:00
میخواستم بدونم بازی آنلاین کردن چقدر از ترافیکمون کم میکنه؟
مثلا یه دست فیفا زدن؟
فرق اینکه هاست بشی یا نباشی تو چیه؟
بعد گرافیک بازی که زیاد باشه یا کم رو سرعتمون تو بازی تاثیر گذاره؟(لگ زدن موقع بازی)

از برنامه های کنترل ترافیک استفاده کنید. برای هربازی متغیره.
میتونی از BWMeter 5.4.0 استفاده کنی.
درمورد اینکه هاست (میزبان) باشی ترافیک بیشتری ازت کم میشه تنها درصورتی این اتفاق میفته که بیش از دونفره بازی کنید، وگرنه اگر دونفره بازی کنید هیچ فرقی نداره.
لگ هم همونطور که دوستمون گفتن به پینگتون مربوط میشه که مستقیما به کیفیت ISPتون مربوطه.

گرافیک بازی تو ترافیکی که ازت کم میشه چی؟تاثیر داره؟

بازهم بستگی به بازی داره، بهتره از نرم افزارهای کنترل ترافیک استفاده کنید.