PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك براي راه اندازي دفتر فني

haddadha23
18-05-2011, 20:30
سلام
من می خواهم یک چاپخانه ساده جهت چاپ متون کارت عروسی و کاغذ با ضخامت بیشتر از برگ و فتوکپی ساده سیاه و سفید و چاپ اعلاميه رنگي راه اندازی نمایم به نظر شما چه دستگاهی برای انجام این امور استفاده كنم برام به صرفه تره.
حداكثر بودجه ام براي
كپي سياه سفيد 1.5
كپي رنگي2 تومنه.در ضمن كپي حتما داراي حافظه باشه تا كپي هاي سري را راحت بشه زد،..

alirezajah
12-07-2011, 00:13
سلام دوست عزیز.
شما برای خرید حتماً سیاه و سفید دستگاه های آفیشیو و رنگی مینولتا رو مدنظر قرار بده.

haddadha23
14-07-2011, 10:38
دوستان اگه لطف كنن مدل دستگاهو رو هم بگن ممنون ميشم

alirezajah
14-07-2011, 20:42
آفیشیو اگر میخوای سرعت بالا داشته باشه میتونی آفیشیو 1075 یا 700 رو بگیری اما اگر سرعت خیلی مهم نیست آفیشیو 3045 گزینه خوبی هست. دستگاه مینولتا هم C350 گزینه خوبی برای کرا هست . هم سرعت خوبی داره 45 برگ در دقیقه و هم کیفیت خوبی داره. در ضمن خیلی کم نیاز به سرویس داره.

mohsensada
24-07-2011, 09:52
عزيزان خوبه درست راهنمايي كنيم كه دوستمون بعداً دچا مشكل نشه
من خودم هم افيشيو دارم و هم كونيكا از هركدام چندتا دارم
آفيشيو خوبه ولي آفيشيو روي همه مقوا ها چاپ خوبي بيرون نميده روي بعضي ها خوبه روي ليبل مات فقط خوب ميزنه نه براق يا جنس ديگه فكر كنم توشيبا براي اين كار بهتر باشه بازم خوبه بپرسي چون من توشيبا نداشتم ولي همكاراني كه داشتند خيلي تعريف چاپ روي مقوا را مي كردن و كونيكا هم كه حرف اول را ميزنه توي ايران

rozhaneydi
28-05-2012, 20:22
سلام
من فکر می کنم یک دستگاه جی تی او تک رنگ به درد شما می خوره.
یکی از نرم افزارهای مرتبط با کار گرافیک و چاپ هم که جدیدا تو بازار اومده و به درد همه می خوره نرم افزار محاسبه هزینه کار چاپی «ترام» از گروه پژوهشی عفراوی است که پیشنهاد می کنم.
موفق باشید.