PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل show hidden fileعجیب

mehdi_135f
18-05-2011, 19:56
دچار مشکل show hidden file شدم وقتی هم میخوام از طریق منوRun و دستور Regedit عمل کنم و تنظیمات رو درست کنم(با توجه به آموزش های همین سایت) وقتی دستورregedit رو تایپ میکنم صفحه مربوط به دستور ظاهر میشه اما بلافاصله خودبخود محو میشه و احتمالا ویروس اجازه دسترسی رو به این بخش نمیده! باید چیکار کنم؟؟؟:41: آنتی ویروسم: NOD32 ESET Smart Security آپدیت شده

saeed774
18-05-2011, 23:16
محتویات پوشه زیرو ، تک به تک اجرا کن و بعد یکبار ریست کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr Hannibal
19-05-2011, 09:39
اگر مشکلت باقی ماند یعنی آلودگی هنوز وجود داره پس:

1_ابتدا به تاپیک مرجع برو و پست یک رو مطالعه کن. تمام اطلاعات لازم نوشته شده.

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2_ سپس طبق قوانین که در همان تاپیک ارائه شده تاپیک جدید بزنید. حتما دستورات لازم رو انجام بدید و log های خواسته شده رو هم اعلام کنید.

==================================

احتیاج به مشورت بیشتر دارم:

دوستان عزیزی که احتیاج به مشورت بیشتر دارند در بخش اورژانس سیستم های آلوده با رعایت موارد زیر تاپیک جدید ایجاد کنند:

1_تمام موارد بالا رو مطالعه کنید ، مراحل بسیار ساده هستند و فقط باید دقت کنید. اگر مشکل رفع نشد و... تاپیک جدید بسازید.

2_ عنوان تاپیک را درست انتخاب کنید.

3_ توضیح کامل از ایرادات ، نوع ویندوز و اقداماتی که تا بحال انجام دادید و هر نکته ای که به نظر شما کمک میکنه تا تصمیم دقیق تری گرفته بشه را توضیح دهدید.

4_ (مهم) در انتها لوگ فایل rkill و combofix رو حتما قرار بدید. که توضیحات کامل در برای استفاده از این 2 فایل گفته شده.

5_ تمام کارهایی که تا الان کرده اید رو توضیح بدید ، نوع آنتی ویروس های استفاده و.... تا راهنمایی تکراری نشود.

نکته:

دقت کنید شما 2 بار فایل rkill رو اجرا میکنید ، یک بار برای اولین بار قبل از نصب آنتی ویروس ها و اسکنر هایی که در بالا معرفی کردم و یک بار هم در آخر ( در صورتی که ایراد باقی مانده بود ) اجرا میکنید و تاپیک جدید میزنید.

پس باید 2 لوگ از rkill قرار بدید.

===========================

اگر مشکل شما رفع نشد من و دوستان دیگه منتظر تاپیک شما با اصول فوق هستیم.

موفق باشید

بسته شد.