PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب و غریب

danesh00
18-05-2011, 16:12
سلام
من یه چند وقتیه سیسیتمم عجیب هنگ میکنه موقع هایی که هنگ نمی کنه ارور های عجیب وغریب میده
و فقط تا چند روز اول پس از نصب ویندوز خوب کار میکنه بعدا یواش یواش میره واسه خودش
ویندوز عوض کردم فرقی نکرد fdisk کردم فرقی نکرد
لازم به ذکره که فقط این هارد این طوریه
لطف کنید راهنمایی کنید

Erfan.B
18-05-2011, 16:35
سلام
من یه چند وقتیه سیسیتمم عجیب هنگ میکنه موقع هایی که هنگ نمی کنه ارور های عجیب وغریب میده
و فقط تا چند روز اول پس از نصب ویندوز خوب کار میکنه بعدا یواش یواش میره واسه خودش
لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز ، منظورتون از هنگ كردن چيه؟ يعني صفحه رو مي بيني و مثلاً مأوس رو حركت مي دي ، رو صفحه تغييري ايجاد نمي شه؟ يا اين كه صفحه ي آبي رو مي بيني. اين خيلي مهمه چون ممكنه هاردت ايراد سخت افزاري پيدا كرده باشه. حتماً اين مورد رو جواب بده و حد المقدور مشخصات سيستمت و اين كه چند تا هارد داري و چه ويندوزي رو هم استفاده مي كني رو بنويس. يه شات هم از ارور ها بذاري بدك نيست.:46:
موفق باشي.

danesh00
18-05-2011, 16:41
ایراد سخت افزاری نیست چون من سه تا هارد دارم و ویندوز های دیگه توی هارد های دیگه بدون مشکله
واین هاردو تنها بالا میارم
توضیح اینکه مثلا اد ریمو از کار افتاده البته گاهی گاهی هم ماوس حرکت نمیکنه کلا سیستم جنیه

Erfan.B
18-05-2011, 17:53
ایراد سخت افزاری نیست چون من سه تا هارد دارم و ویندوز های دیگه توی هارد های دیگه بدون مشکله
واین هاردو تنها بالا میارم
توضیح اینکه مثلا اد ریمو از کار افتاده البته گاهی گاهی هم ماوس حرکت نمیکنه کلا سیستم جنیه

خوب دوست عزيز اتفاقاً مي تونه مشكل سخت افزاري باشه! چون مي گي ويندوزهاي ديگه تو هاردهاي ديگه مشكلي ندارن ولي اين هاردت مشكل داره.
به هر حال اول توسط برنامه ي hdsentinel هاردت رو چك كن ببين performance و مخصوصاً health اون چند درصده و چه اروري مي ده و تو قسمت تب smart هم باز چك كن ببين مشكلي هست يا نه.
اگه اين 3 تا هاردت رو يه سيستمه و فقط وقتي با اين هارد بوت مي شي و ويندوزت گير مي كنه مي تونه مشكل از ويندوز و يا هاردت باشه. مدل هارد رو هم مي گفتي بد نبود ، 3 تا هاردت ساتاست يا ide? (اگه فكر مي كني مشكل از هاردت نيست ويندوزت رو يه بار عوض كن ببين درست مي شه يا نه)

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

ببين شما خودت مي گي با عوض كردن ويندوز درست نشده پس اول حتماً با نرم افزاري كه گفتم از سلامت اون هارد مطلع شو اون وقت بقيه ي مراحل رو توضيح مي دم.

Dj_aghamajid
18-05-2011, 18:10
کابلها رو عوض کنید!
این هاردت IDE نیست؟

Dr Hannibal
19-05-2011, 09:38
سلام

این انجمن برای بررسی احتمال آلودگیه . اگر فرک میکنید از آلودگی ویروسیه مراحل زیر و اگر هم فکر میکنید از سخت افزاری هست در انجمن مربوطه مطرح کنید.

1_ابتدا به تاپیک مرجع برو و پست یک رو مطالعه کن. تمام اطلاعات لازم نوشته شده.

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2_ سپس طبق قوانین که در همان تاپیک ارائه شده تاپیک جدید بزنید. حتما دستورات لازم رو انجام بدید و log های خواسته شده رو هم اعلام کنید.

==================================

احتیاج به مشورت بیشتر دارم:

دوستان عزیزی که احتیاج به مشورت بیشتر دارند در بخش اورژانس سیستم های آلوده با رعایت موارد زیر تاپیک جدید ایجاد کنند:

1_تمام موارد بالا رو مطالعه کنید ، مراحل بسیار ساده هستند و فقط باید دقت کنید. اگر مشکل رفع نشد و... تاپیک جدید بسازید.

2_ عنوان تاپیک را درست انتخاب کنید.

3_ توضیح کامل از ایرادات ، نوع ویندوز و اقداماتی که تا بحال انجام دادید و هر نکته ای که به نظر شما کمک میکنه تا تصمیم دقیق تری گرفته بشه را توضیح دهدید.

4_ (مهم) در انتها لوگ فایل rkill و combofix رو حتما قرار بدید. که توضیحات کامل در برای استفاده از این 2 فایل گفته شده.

5_ تمام کارهایی که تا الان کرده اید رو توضیح بدید ، نوع آنتی ویروس های استفاده و.... تا راهنمایی تکراری نشود.

نکته:

دقت کنید شما 2 بار فایل rkill رو اجرا میکنید ، یک بار برای اولین بار قبل از نصب آنتی ویروس ها و اسکنر هایی که در بالا معرفی کردم و یک بار هم در آخر ( در صورتی که ایراد باقی مانده بود ) اجرا میکنید و تاپیک جدید میزنید.

پس باید 2 لوگ از rkill قرار بدید.

===========================

اگر مشکل شما رفع نشد من و دوستان دیگه منتظر تاپیک شما با اصول فوق هستیم.

موفق باشید

بسته شد.