PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ای داد از این اکسترکت!!!کمک

apolo12engage
17-05-2011, 21:39
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز من تازه وارد سایت عالیتون شدم!خوشحالم از اینکه چنین سایتی رو برو بچ ایرونی راه اندازی کردن!آقا کمک!!!خواهشا بهم بگین چرا خیلی از فایلهایی که دانلود میکنم و rar هستن موقع اکسترکت اذیت میکنن و معمولا ایراد CRC failed!!!یا ازین قبیل ایرادای چرت میده:41:مثلا همین نسخه آخر سرویس پک جدید ویندوز XP رو از سایتتون دانلود کردم وقتی میخوام اکسترکتش کنم سر قسمت چهارمش دقیقا سر 99% اینا Error میده خواهشا راهنمایی کنین این همه وقت و هزینه به هدر نره ممنون میشم

babakamin
17-05-2011, 23:02
من هم همین مشکل رو دارم فکر کنم پسورد اشتباه باشه کسی پاسخگو هست؟

E.I
17-05-2011, 23:02
بر روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Extract files را انتخاب کنید در این مرحله تیک گزینه keep broken files را بزنید و برروی ok کلیک کنیداین روش بیشترواسه فایلهای تصویری عملی هستش:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babakamin
18-05-2011, 08:55
سلام دوست عزیز این کار را هم انجام دادم فایل اکسترکت شد اما فایل iso کلا توسط برنامه های با قابلیت خواندن فایل های iso قابل خواندن نیست!
فکر کنم از پایه فایل اصلی iso خراب بوده !
ما هم سرکار بودیم!

saeed_136915
18-05-2011, 16:50
به احتمال زیاد با IDM فایل هارو دانلود کردین. IDM این مشکل رو داره و اگه چندتا فایل رو باهم دانلود کنید احتمالش خیلی بیشتر میشه

apolo12engage
18-05-2011, 18:17
سعید جان من هرکاری که بگی کردم واسه رفع این ایرادای اکسترکت WinRar! اتفاقا چندین راه هست ولی هیچکدوم جواب نداد!حتی دیگه خوب که ایراد داشت اکسترکت کردن معمولا میگن دوباره فایلی کا مشکل داره رو دانلود کن.من اینکارم کردم اما باز ایرادشو میگیره!!!بیشترم این ایرادو میگیره CRC FAILED!

vaghean
18-05-2011, 22:03
سلام بر دوستان
اینقدره خودتونو اذیت نکنید عزیزان منم همین مشکلو داشتم اونی که آپلود کرده دستشم درد نکنه یدونه w زیاد گذاشته پاسوورد:
فقط خدا کنه پاکش نکرده باشین!:46:

saeed774
18-05-2011, 22:57
علت اصلی ناقص دانلود شدن یا خرابی سرور دانلود هست . شما باید پارتی که بهش اشکال میگیره رو دوباره دانلود کنین.

به احتمال زیاد با IDM فایل هارو دانلود کردین. IDM این مشکل رو داره و اگه چندتا فایل رو باهم دانلود کنید احتمالش خیلی بیشتر میشه
این نظر محترم شما رو من قبول ندارم . البته جسارت نباشه :10: من اکثر فایلامو در حالت 4 یا 5 کانکشن همزمان دانلود میکنم که هر کدوم هم به 16 پارت تقسیم میشن ولی اصلا چنین مشکلی با IDM نداشتم.
همانطوری که گفتم علت اصلی در آپلود مشکل دار یا خرابی سرور هست . البته یکبار هم بطور ناگهانی برق کامپیوتر به هنگام دانلود قطع شد و با وجود ادامه دانلود ، پارت دانلود شده مشکل دار شد. به همین جهت همیشه گزینه Pause رو بزنین و بعد شات داون کنین نه اینکه در حالت دانلود سیستم رو خاموش کنین یا یه دفعه از پریز بکشین.

البته شما نرم افزار زیرو هم برای تعمیر کردن فایلای Rar امتحان کنین ولی با وجود ریپیر کردن فایلای Iso باز مورد دار میشن . برای بقیه فایلا بخوبی جواب میده :
Rar Repair Tool v.4.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از یوزر و پسورد زیر برای رجیستر استفاده کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید