PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سال سومی ها بیان تو ( امتحان نهایی )

صفحه ها : [1] 2 3

Eshghe_door
17-05-2011, 09:25
سلام!

خب من خیلی گشتم که ببینم آیا این تاپیک امسال هم ایجاد شده یا میشه

هیچ اقدامی از هیچ کسی ندیدم! منم گفتم خودم امسال این تاپیک رو راه بندازم

سال پیش میومدم سر میزدم به ایت تاپیک امتحان نهایی، خیلی مفید بود!

هر کی رشتش هرچیه بیاد بگه

چه امتحانی داره، چقد درس خونده و اینا!

جوابارم روزی که امتحانو دادیم میذاره تو سایت با هم بررسی کنیم ببینیم چه گلی به آب دادیم!!

:11:

منتظرتونم که توی این بحث شرکت کنین وگرنه بی شما این تاپیک به هیچ دردی نمیخوره:40::10:

Eshghe_door
17-05-2011, 12:15
خب من خودم رشتم ریاضیه!

و یک شنبه هم همونطور که میدونین امتحان دین و زندگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارم

ولی این هفته بیشتر حسابان خوندم، چون یه دفتر 200 برگ جزوه دارم! و طول سال هم هیچی نخوندم

البته تازه رسیدم سر تابع! ولی دارم ریز به ریز دفترمو حل میکنم

نمونه سوال هم نداریم امسال واسه حسابان، دیگه نمیدونم چقده وارد جزئیات این درس بشم، چون تو جزوه خیلیییییی کامل گفته معلمم

میترسم اونو که میخونم وقتمو بگیره نتونم برسونم

به نظرتون نمونه سوالای چند سال اخیر رو حل کنم واسه باقیه درسا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برعکس خیلیا من اصلا استرس ندارم! ولی یه حسی هست که وادارم میکنه خیلی بدرسم!

Eshghe_door
18-05-2011, 21:38
انگار توی این پی سی ورلد فقط من سال سومی ام!

silent mj
18-05-2011, 22:28
انگار توی این پی سی ورلد فقط من سال سومی ام!

منم سال سوميم ولي من رشته الكترونيك هستم
1شنبه امتحان دين و زندگي دارم و اين سه روز رو فقط درس تخصصي مدار رو خوندم(اين امتحان جزء امتحاناي آخريم هست ولي سخته) و طبق برنامم ميخوام از 5شنبه شروع كنم به دين و زندگي ( اين درس اعصابم و به هم ميريزه با اون كلمات قلمبه اي كه توش هست:18: )
من طول سال هم زياد اين درس رو نميخوندم ولي حالا ميخوام بخونم واسه 18-19 ببينيم يه14-15 بيارم:31:

درست منم اصلا استرس ندارم و حتي اگه هيچي هم نخونم برم سر جلسه با خيال راحت ميشينم تا آخر:31: ولي نمونه سوال حل كردن هم زياد خوشم نمياد و به نظر من اول بايد خود درس رو خوند و بعد رفت سراغ نمونه سوال ها

xerxes again
19-05-2011, 07:07
سال سوم ریاضی.
این چند روز هم دین و زندگی خوندم و هندسه. (طول سال دین و زندگی نخوندم و فصل 4 هندسه + عربی و ادبیات).
استرسم هم فقط روز امتحان

نمونه سوال هم نداریم امسال واسه حسابان
چرا دی از کتاب جدید امتحان گرفتن. لین کشو از گزینه 2 میزارم دانلود کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کلا من واسه من عربی سخت ترین امتحانه.

Arashdn
19-05-2011, 07:28
منم ریاضی فیزیکم ...
بیشتر وقتمو رو حسابان گذاشتم به خصوص که اولین دوره ایم که امتحان میدیم ....
دینی رو از امروز شروع میکنم (در طول سال خوندم)

چرا دی از کتاب جدید امتحان گرفتن. لین کشو از گزینه 2 میزارم دانلود کن.
این سوالا که دی ماه 89 گرفتن خیلی آسونه ....
بعید میدونم در این حد بدن ....

xerxes again
19-05-2011, 07:46
این سوالا که دی ماه 89 گرفتن خیلی آسونه ....
بعید میدونم در این حد بدن ....
اتفاقاَ چون دوره اوله به نظرم بیشتر تمرین کتاب بدن.
من حسابان اکثر قسمتاشو تستی کار کردم. به جز فصل آخر. سختم بدن واسه من خیالی نیست.

Arashdn
19-05-2011, 11:13
اتفاقاَ چون دوره اوله به نظرم بیشتر تمرین کتاب بدن.
من حسابان اکثر قسمتاشو تستی کار کردم. به جز فصل آخر. سختم بدن واسه من خیالی نیست.
منم تستی کار کردم
اصلا کتابو درست نخوندم همش روش های تستی و جزوه معلما بوده
کسی حل تمرین های کتابو داره؟؟؟
یه چیزی تو مایه های گام به گام ....

xerxes again
19-05-2011, 11:56
کسی حل تمرین های کتابو داره؟؟؟
یه چیزی تو مایه های گام به گام ....
منتشران گام به گام حسابانو زده
بعضی از تمرین های کتاب تمرین های سخت کتاب قبلیه که درسشم نداده.
مثلاَ تو بخش کاربرد مشتق، خط مماس بر منحنی 2 تمرین در مورد خط هادی سهمی داده که اصلاَ چیزی در موردش تو کتاب نیست.
3 ماهه یه کتابو از رو یه کتاب کمک درسی کپی می کنن همین میشه.

ashjaee
19-05-2011, 12:35
سلام بر همه عزیزانی که امتحان نهایی دارن.
فقط اومدم چند نکته رو بگم. که الان هرچی میتونین بخونین مثلا روزی حداقل 9 ساعت چون مطمئن باشین اگه کمتر بخونین بعدا پشیمون میشین باور کنین پشیمون میشین ببینین شما سال بعد می خواین کنکور بدین بعضی هاتون هم از همین الان شروع به تست زدن کردین برای کنکور اما باید بدونین امتحانایی که میدین حداقل یک سوم کنکور (که حتما بیشتر خواهد شد) اهمیت دارد. درضمن این درسایی که می خونین در طول همون مطالعه برای کنکورتون هست و اگه یک درسی رو خوب بخونین دیگه لازم نیست برای کنکور چندبار و چندبار دیگر بخونید. یادم میاد پارسال که پارسال امتحان نهایی داشتم دین و زندگی رو از ترم دوم هیچی نخونده بودم ترم اول هم شب امتحان! برای امتحان نهایی نشستم واو به واو کتاب رو حفظ کردم، طول کشید اما ارزشش رو داشت با وجود اینکه می گفتم دینی رو سخت گرفتن 20 شدم و الان هم که تست از دین و زندگی می زنم خیلی هاش رو یادم مونده.
دوم اینکه برای هز آزمون درس همون رو بخونین مگر اینکه خیلی مسلط باشین. مثلا الان نشینین حسابان بخونین بگین دینی روز آخر (که خیلی هاتون کردین) چون نمیرسین. دینی سنگین تر از اون هست که فکر میکنین. یکی از دوستام که حسابان رو 19.25 شد (سری سوال های حسابان سال ما عوض شد و خیلی سختتر گرفتن) چون دینی رو گذاشت برای روز آخر شد 16. به نظر من از همین الان بشینین دینی بخونین.
بعدم اینکه هرچی تاحالا تست زدین رو فراموش کنین. بشینین تمرین های کتاب رو اینقدر حل کنین تا حفظ بشین. سخت ترین سوال های امتحان از سخت ترین تمرین ها هست و توی هر آزمونی هم میاد.

موفق باشین

xerxes again
19-05-2011, 13:37
یکی از دوستام که حسابان رو 19.25 شد (سری سوال های حسابان سال ما عوض شد و خیلی سختتر گرفتن)
پارسال حسابان سخت نبود چون با هر سال فرق داشت سخت به نظر میومد. واسه همین نمره همه رو تو5/4 ضرب کردن. پس احتمالاَ دوست شما دور و بر 15 شده بود.
در کل حق با شماست
خیلی ممنون

Eshghe_door
19-05-2011, 13:50
واللا من دین و زندگی رو طول سال فقط روزهایی که میخواست ازم بپرسه خوندم! ( یه حسی بم میگفت امروز میپرسه!) اونم تو مدرسه
اصلا من درسهای حفظی رو تو خونه هیچکدومو نخوندم
حسابانم تیکه پاره از هرجا خوندم
ولی تموم نشد
میخواستم از فردا دینی بخونم
ولی انگار همتون از امروز میخواین بخونین
بسم الله پس منم از امروز میخونم
من عادت نداشتم تا حالا بیشتر از یه دور بخونم کتابو
ولی فک کنم این سری حداقل باید دو دور بخونم دیگه!!!
خدا بهم رحم کنه، چون من همیشه مفهومی خوندم، ولی حالا...

ashjaee
19-05-2011, 15:16
پارسال حسابان سخت نبود چون با هر سال فرق داشت سخت به نظر میومد. واسه همین نمره همه رو تو5/4 ضرب کردن. پس احتمالاَ دوست شما دور و بر 15 شده بود.
در کل حق با شماست
خیلی ممنون

به جون خودم سخت بود. :31: حاضرم با مثال و تمرین های کتاب بگم که چند تا سوال، سوال های کنکور بود و تمرین های مشکل حسابان که هیچ وقت نمیاوردن. البته من خودم رو کتاب مسلط بودم اما بازم میگم سخت بود.
نمره هم در هیچی ضرب نشده. خام خام گفتم بعدا برای کنکور تراز میگیرن و تاثیر میدن از هرجا شنیدین اشتباه بوده. من خودم 19.5 شدم. دوتاجا بی دقتی کردم پس باید بشم 24 :27:

xerxes again
19-05-2011, 16:12
به جون خودم سخت بود. :31: حاضرم با مثال و تمرین های کتاب بگم که چند تا سوال، سوال های کنکور بود و تمرین های مشکل حسابان که هیچ وقت نمیاوردن. البته من خودم رو کتاب مسلط بودم اما بازم میگم سخت بود.
نمره هم در هیچی ضرب نشده. خام خام گفتم بعدا برای کنکور تراز میگیرن و تاثیر میدن از هرجا شنیدین اشتباه بوده. من خودم 19.5 شدم. دوتاجا بی دقتی کردم پس باید بشم 24 :27:
تو کرج که یه سری رفتن جلو اداره اعتراض کردن.(معلم ریاضی ما تو کرج خیلی معروفه چون خیلی زحمت میکشه واسه بچه ها). به اونایی که جلو اداره اعتراض کردن گفتن فلانی بگه قبول میکنین؟ گفتن آره. اونم گفته امتحان تکراری نبود با گذشته فرق داشته ولی کاملاَ در چارچوب کتاب بوده. خودش گفت تقریباَ همه تو مدرسه ما 19 و 20 شدن بهشون گفته مغرور نشید که اداره گفته تو 5/4 ضرب کنین نمره ها رو.
چون خودش اصلاَ صحیح نمی کنه شاید بهش گفتن ضرب کردن ولی بعدا نکردن.
در هر صورت چون بیشتر بچه های مدرسه ما شاگرد خودش بودن بعید نیست خودشون 20 گرفته باشن.

ashjaee
19-05-2011, 19:00
تو کرج که یه سری رفتن جلو اداره اعتراض کردن.(معلم ریاضی ما تو کرج خیلی معروفه چون خیلی زحمت میکشه واسه بچه ها). به اونایی که جلو اداره اعتراض کردن گفتن فلانی بگه قبول میکنین؟ گفتن آره. اونم گفته امتحان تکراری نبود با گذشته فرق داشته ولی کاملاَ در چارچوب کتاب بوده. خودش گفت تقریباَ همه تو مدرسه ما 19 و 20 شدن بهشون گفته مغرور نشید که اداره گفته تو 5/4 ضرب کنین نمره ها رو.
چون خودش اصلاَ صحیح نمی کنه شاید بهش گفتن ضرب کردن ولی بعدا نکردن.
در هر صورت چون بیشتر بچه های مدرسه ما شاگرد خودش بودن بعید نیست خودشون 20 گرفته باشن.

بله در حد کتاب بود اما بخش های سخت یا نامانوس کتاب. مثلا دوره تناوب ده، بیست سال بوده نیاورده بودن
درضمن شما اگر از کسی که نمره اش 16 شده بپرسید چند شده مطمئن باشین میگه 16 نه 20 در ضمن اونطوری بین 16 تا 20 همه یک نمره میشن که عقلانی نیست.
مطمئن باشین اگر اینطوری بود خود aee.medu.ir اعلام می کرد.

xerxes again
19-05-2011, 19:41
بله در حد کتاب بود اما بخش های سخت یا نامانوس کتاب. مثلا دوره تناوب ده، بیست سال بوده نیاورده بودن
درضمن شما اگر از کسی که نمره اش 16 شده بپرسید چند شده مطمئن باشین میگه 16 نه 20 در ضمن اونطوری بین 16 تا 20 همه یک نمره میشن که عقلانی نیست.
همون که غیر منتظره بود سختش کرده بود.
منم در مورد 5/4 کاملا مطمئن نبودم. معذرت.
با این که دیروز هم دین و زندگی خونده بودم چون طول سال همه عمومی ها رو نخوندم امروز تونستم ترم 2 رو تموم کنم.
درسای ترم 1 خیلی آسون ترن به نظرم به جز درس 6

Dr.bermoda
19-05-2011, 19:52
سلام.من رشته تجربیم...تا الان دوتا امتحان آمار و تاریخو دادم که هردوشو عالی دادم(خیلی درسای سختی ماشالله بودن:31:) حیف تازه واردمو نمیتونم فیل پیوست کنم...وگرنه سوالای دینی پارسالو براتون میذاشتم...:41:

a.z.p.z
19-05-2011, 20:11
این دینی خیلی **** هست ادم هرچی هم میخونه بازم کمه ! ... تازه اون ایه ها و حدیث هایی که باید حفظ کنیم خیلی ستم هست
میخوام تقل بزنم اونا رو !!!:31:

ashjaee
19-05-2011, 20:36
این دینی خیلی **** هست ادم هرچی هم میخونه بازم کمه ! ... تازه اون ایه ها و حدیث هایی که باید حفظ کنیم خیلی ستم هست

همش 5 تا آیه و حدیث داره سخته :18: برای کنکور باید تمام آیات کتاب های دین و زندگی رو خفظ باشین اونجا که نمیشه تقل زد. همین دو سه روز حفظ کنین به نفعتونه

xerxes again
19-05-2011, 21:43
اتفاقا حدیثا و اینا برا من آسون ترن. خوبیش اینه که تکرار نشدن هر کدوم.
تقل هم خیلی خطریه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیین نامه شون که خیلی خوفه. البته کی تو این مملکت قانون میشناسه؟

mehdi_pro2
19-05-2011, 22:14
منم سومم رشته دریانوردی{ناوبری}! :21:
فنی و حرفه ای :31:
نمی دونم امتحان دینی رو چطوری بدم حالم از دینی بهم می خوره .
نهایی هم هست :41:
معلممون هم تو کل سال یه سوال هم نداده :19: :24::9:
داخل آیات یکم خوبم ( حالا نه که معلممون همه معنی هاشو گفته!) :31:
پس آیاتو نمی خونم! چون معنی هاشو ندارم
سوال هم ندارم
پس باید رو خونی کنم
حداقل خوبیش اینکه وقتی می رویم به دانشگاه کنفرانس های خوبی می دم :34:

Eshghe_door
20-05-2011, 10:19
بچه ها یه سی دی هست نمونه سوال های 26 سال امتحان نهایی

اونو اگه دارین از اون میتونین نمونه سوال بردارین

منم حالم از دینی بهم میخوره ولی کاریش نمیشه کرد! باید تحمل کرد

پس بچه های خوبی باشین و بشینین بخونین

من دیروزمو کاااااااااامل به بطالت گذروندم و هیــــــــــچی نخوندم

امروز و فردارو دارم فقط

امتحانم که ساعت 8 نمیشه زود بیدار شیم بخونیم

منم شبا نمیتونم بیدار بمونم

پس پیش به سوی خر خونی

باااااااااااااااای

Eshghe_door
20-05-2011, 11:33
دروس
اوّل تا پنجم 4 نمره
ششم تا هشتم 3 نمره
نهم و دهم 3 نمره
يازدهم و دوازدهم 4 نمره
سيزدهم 2 نمره
چهاردهم تا شانزدهم 4 نمره

پ _ ارزش يابي پاياني نوبت دوم و شهريور
تذکرات :
تذکر 1 : دروس ششم تا دوازدهم براي دانش آموزان اهل سنت حذف است وبه جاي آن ازکتاب ضميمه بر اساس جدول فوق امتحان گرفته مي شود.

تذکر2 : دبيران محترم وطراحان سئوال به نکات مندرج در ابتداي کتاب درسي با عنوان«چند نکته ي مهم درباره ي ارزش يابي» توجه نمايند و موارد زير درارزشيابي ها لحاظ نشود :
1- كليه پيشنهادها، يادآوري‌ها، گام‌ها، پاورقي‌ها
2- فعاليت ها : شامل تکميل درصفحه ی 11 - نمونه يابی درصفحات 193 و196 - بررسی در صفحات 21 ، 151 ، 220 و235 - جستجو در صفحه ی 53 - تطبيق در صفحات 61 و 175 - خودکاوي در صفحات 140 و 195 - مقايسه در صفحه ی 148 - برنامه ريزي در صفحه ی 156 - انديشه در صفحه ی 169 - طبقه بندي در صفحات 215 و219 راه حل در صفحه ی 223- شناسايي عوامل در صفحه ی 236 - ذکر نمونه 180
6- اشعار : درصفحات 41 ، 48 ، 51
7- ترجمه هايي که درمقابل آيات درکتاب نوشته شده است .
8- پاورقي ها
تذکر3 : حفظ کردن عين آيات وروايات به جز مواردي که درکتاب تعليمات ديني وقرآن (3 ) مشخص شده است ضروري نيست ، بلکه برداشت واستنباط از آن ها اهميت دارد. براي مثال ، نبايد از دانش آموزان خواسته شود که آيه يا حديثي درباره توبه بنويسند . بلکه بايد آيه يا حديث مطرح شود و دانش آموزان پيام ها ونکاتي را که از آيه يا حديث به دست مي آيد ، بنويسند.
تذکر4 : آياتي که ترجمة آن ها درکتاب آمده است نبايد ترجمة اين آيه ها درارزشيابي ها مورد سؤال قرار گيرد. هم چنين نبايد از کلمات ولغاتي که تداعي کننده درس عربي است سؤال شود.

alisun
20-05-2011, 18:51
من تا حالا دینی رو 2دور خوندم.

Eshghe_door
21-05-2011, 08:36
من تا حالا دینی رو 2دور خوندم.

شما تو بخش تضعیف روحیه کار میکنین؟!

من هنوز یه دورمو تموم نکردم

فک کنم وقت نمیکنم واسه دور دوم...

ولی خیلی ریز به ریز خوندم

البته فکر کنم!:18:

vahid-p
21-05-2011, 09:50
منم سومم رشته دریانوردی{ناوبری}!
فنی و حرفه ای
نهایی هم هست
معلممون هم تو کل سال یه سوال هم نداده
داخل آیات یکم خوبم ( حالا نه که معلممون همه معنی هاشو گفته!)
پس آیاتو نمی خونم! چون معنی هاشو ندارم
سوال هم ندارم
پس باید رو خونی کنم
حداقل خوبیش اینکه وقتی می رویم به دانشگاه کنفرانس های خوبی می دم
یه توصیه:
شما قید آیه ها رو نزن. چون خیلی راحت در حد معنی و چند تا پیام سادست. می تونی از یه منبعی معنی هاش رو پیدا کنی ( آیات و نکات گاج یا گام به گام و... )
به جز این بقیش فقط باید بخونی. کار خاص دیگه ای لازم نیست. البته چون دین و زندگی وقت زیاد بوده می تونستی راحت دو دور بخونی ولی خب بازم دیر نشده و ضمنا خیلی هم سخت فکر نکن.

سوال هم ندارم
سایت گزینه دو و سایت خود آموزش و پرورش پر از نمونه سواله.

این دو تا سایت رو تا آخر امتحانا و شاید تا سال بعد لازم داشته باشی. حتما نمونه سوال بخونین که خیلی وقتا تکراری میاد.

خشت اول چو معمار نهد کج، تا ثریا رود دیوار کج . پس از اول اعتماد بنفست رو از دست نده. اعتماد بنفس داشته باش و سعی کن از این امتحانا استفاده کنی و معدل خوبی رو برا کنکور سال آیندت بدست بیاری.
موفق باشید.

vahid-p
21-05-2011, 10:13
کاملا با شما موافقم. منم شدم 19.25 و یه بی دقتی کوچیک کردم(جای مثبت منفی نوشتم که نیم نمره رفت ) و یکی هم همون دوره تناوب که به متقارن بودن تابع دقت نکردم(اینم 25 صدم )، چون یکی از بخش های غیر مهم بود و این متقارن بودنش تو کتاب بحثی روش نشده بود جز یه تذکر داده بود. همین.
ولی خب تا طرف سر جلسه نباشه و یه دفعه با سوال مواجه نشه درک نمی کنه. مثل اینه که شما بشینی یه تست کنکور رو 10 دقیقه تحلیل و تفسیر کنی بعد بگی اینکه ساده بود، چرا می گن کنکور سخته؟
خلاصه این بحثا جاش نیست. به نظر من حسابان سال قبل خوب بود و یکی دو تا سوال رو داده بودن که راحت راحت هم نشه بیست گرفت.
ولی شیمی به نظر من یه سوال سخت داشت که می گفتن المپیادیه. درسته کلیت تو راهنمایی خوندی، ولی سر جلسه اصلا ذهنت به اون طرفا هم نمی ره.
فیزیک راحت بود.
بقیه هم همه متوسط بودن. ( کلا شاید کل امتحان های نهایی سال قبل دو یا سه سوال می شد بهش گفت غیر استاندارد. پس خیالتون راحت باشه و بشینین بخونین که سال بعد تاثیر معدل احتمالا بیشتر هم می شه )

xerxes again
21-05-2011, 10:31
مثه اسب خوندم
می خوام یه بار در عمرم دینی رو 20 کامل بگیرم.
فکر کنم 2-3 دور زدم.
پ.ن: دینی خوندن آدمو گشنه می کنه.:31:

vahid-p
21-05-2011, 18:55
پ.ن: دینی خوندن آدمو گشنه می کنه.
نکته خوبی اشاره کردی. تمرکز خوب در درس خوندن به تغذیه خوبه.

Eshghe_door
22-05-2011, 09:09
خب خب خب

من اومدم

نسبتا خوب دادم

یعنی بدتر از چیزی که انتظارشو داشتم!

0.75 غلط صد در صدی دارم

و باقیشو بعد ریز بارم باید بگم!!

ولی خداوکیلی سخت نبود، من یخورده کم لطفی کرده بودم...

و اما امتحانه بعدی : هندسه...

Arash_K7
22-05-2011, 09:14
سلام
منم سوم ریاضی ام
امتحان اسونی بود!
0.5 غلط دارم ولی خب امتحان نهایی تصیحش فرق میکنه دیگه .... تا ببینیم چی میشه.
و اما امتحان هندسه که به نظرم سخت ترین امتحان برای من باشه ....
برنامتون چیه برای هندسه؟!

Eshghe_door
22-05-2011, 09:36
بچه ها جوابارو کی میذارن؟

Diazepam
22-05-2011, 09:37
هــــیــــوای مـــن امتحان مســـخره ای بـــود !!! بیشترش رو از خودم نوشتم ولی حوزه امتحان خیلی با صفا بوووود ... اگه البرز دبیرستانه پس مدرسه ما چیه؟!:19:
مهدی راست میگه معلوم نبود امتحان دینی بود یا ولایت!:2:
در ضمن رشتم انسانیه ... .

xerxes again
22-05-2011, 09:40
یعنی من 19 تا 20 نشم میرم حوزه تصحیحو با مصححاش جر میدم.
فقط خدا کنه برگه منو یه زنه تصحیح نکنه. مو رو از همه چی مکشن بیرون. فقط به کلید نیگا میکنن.

والله ما نفهمیدیم این دینی بود یا بازی سیاسی!من از دو ماه قبل به رفیقام گفتم ولایت فقیه و این صحبتا حتماَ سوال میدن
پ.ن: اکثر بچه ها از جمله خودم با ریش و سبیل و یقه بسته اومده بودن. احتمالاَ نمره تشویقی بگیریم.:31:

Arash_K7
22-05-2011, 09:43
فکر کنم اشکال همه اون سوال انتظار باشه ، نه؟!

xerxes again
22-05-2011, 09:46
فکر کنم اشکال همه اون سوال انتظار باشه ، نه؟!

نه من اونو رو هوا زدم.
مشکل من همسرداریو و ارضاست.:31: اومدم گنده ... یه حدیث اخراع کردم زدم تنگش. پیوند 2 تا حدیث بود. البته نباید نمره کم کنن چون تعریفشو کامل نوشتم.

Arash_K7
22-05-2011, 09:53
نه من اونو رو هوا زدم.
مشکل من همسرداریو و ارضاست.:31: اومدم گنده ... یه حدیث اخراع کردم زدم تنگش. پیوند 2 تا حدیث بود. البته نباید نمره کم کنن چون تعریفشو کامل نوشتم.
دمت گرم باز اون سوال انتظار رو درست نوشتی !
فقط در عجبم که چه جوری حدیث لیوان آب رو با جهاد پیوند دادی :31:

Ssarshar
22-05-2011, 09:59
سلام دوستان من يه مشورت ازتؤن ميخواستم . راستش من همه ي سوالا رو تو برگ جواب تمام و كمال وارد كردم ولي متاسفانه يه سوال إز كفم رفت و نديدمش همون سوال مربوط به غيبت كبري . البته جوابا رو پشت سر هم نوشتم . حالا إمكانش هست مصحح به سوال نوشتم نشدم نمره بده و نبينتش ؟ آخه سوالو بلد بودن واقعا نميتونم تصور كنم چجوري سوالو نديدم . الانم خيلي عصبيم . ممنون إز راهنماييتون

Diazepam
22-05-2011, 10:04
تازه حدیث رو هم اینجوری نوشتم :

دادن یک لیوان آب به دست همسر برابر با ارزش شب زنده داری و روزه ی چندین روزه است! دیگه چندین روزشو خدا میدونه!!!:31:

مگــه باید حدیثشم مینوشتیم؟!؟!؟!؟!؟!:18:

Eshghe_door
22-05-2011, 10:06
سلام دوستان من يه مشورت ازتؤن ميخواستم . راستش من همه ي سوالا رو تو برگ جواب تمام و كمال وارد كردم ولي متاسفانه يه سوال إز كفم رفت و نديدمش همون سوال مربوط به غيبت كبري . البته جوابا رو پشت سر هم نوشتم . حالا إمكانش هست مصحح به سوال نوشتم نشدم نمره بده و نبينتش ؟ آخه سوالو بلد بودن واقعا نميتونم تصور كنم چجوري سوالو نديدم . الانم خيلي عصبيم . ممنون إز راهنماييتون

واللا سوالی که شما ننوشتی بهش چون نمره نمیده تو شمارش متوجه میشه که ننوشتی!!

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

مگــه باید حدیثشم مینوشتیم؟!؟!؟!؟!؟!:18:

نه فک نکنم

ولی من چون یخورده ناقص نوشته بودم! بافیدم:31:

xerxes again
22-05-2011, 10:09
فقط در عجبم که چه جوری حدیث لیوان آب رو با جهاد پیوند دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خودمم نمیدونم چی شد. یادم نیومد حدیث ماله کیه نوشتم امامان فرمودند. چون 1 نمره داشت بها حتمال فراوان می گیرم نمره رو.
نمیدونم نوشتم جهاد زن دادن لیوان آب است یا دادن آب مانند جهاد است و ثواب و از این چیزا داره.

سلام دوستان من يه مشورت ازتؤن ميخواستم . راستش من همه ي سوالا رو تو برگ جواب تمام و كمال وارد كردم ولي متاسفانه يه سوال إز كفم رفت و نديدمش همون سوال مربوط به غيبت كبري . البته جوابا رو پشت سر هم نوشتم . حالا إمكانش هست مصحح به سوال نوشتم نشدم نمره بده و نبينتش ؟ آخه سوالو بلد بودن واقعا نميتونم تصور كنم چجوري سوالو نديدم . الانم خيلي عصبيم . ممنون إز راهنماييتون اگه مصحح زن(که نقش های فلان رو در خونه داره) باشه به خطت هم نمره میده.
ولی اگه مرد باشه به خصوص با طرح درخشان هدف مندی یارانه ها اعصاب هم نداشته باشه امکانش هست. کلاَ تو این مملکت همه چیز ممکنه. حالا شما غم نخور که همه یه گندی به این دینی زدن به نوعی. ولی نمره پریده به احتمال زیاد. البته من امتحان هندسه پارسال یه بخش از یه سوالو ننوشتم 20 شدم. ولی فکر کنم اونو خود معلما تصحیح کردن.

paula
22-05-2011, 10:30
سلام
رشته ی منم ریاضی
امتحان تقریبا خوب بود ولی نزدیک بود خراب کنم سوال ولایت معنوی رو ندیدیم مجبور شدم بین 20 و 22 یه خطی که جا گذاشته بودم بنویسم خیلی ریز نوشتم با تلسکوپ باید بخونیش امیدوارم نمرشو بدن آخه همش درست بود
راستی این سوال آخریه چی بود من نخونده بودمش چرت و پرت نوشتم نمره میدن؟؟؟؟؟:41:
ادیت:گند زدم منم ویژگی های قران رو اشتباه کردم:19::18::37:

solo8
22-05-2011, 10:39
یکی اون انتظار که آینده ی سبز بود رو غلط نوشتم!یکی هم اون ویژگی های قرآن که 95% بچه های مدرسه ی ما با جامعبت همه جانبه و ... اشتباه گرفته بودن!

ولی من چون یخورده ناقص نوشته بودم! بافیدم:31:

منم مث شما اون حدیث رو بافیدم!خئا کنه درست تصحیح کنن!

این سوال نبود که!

تو رو خدا نگید که منم ندیدم! از این سابقه ها دارما!

کلا 18 با تصحیح خودم میشم.15 با تصحیح امتحان نهایی ای های نامرد!(البته اگه اونطور که میگن بد باشه!!!)

a.z.p.z
22-05-2011, 10:56
در سطح امتحانات قبلی بود ! ... منم 0.5 بلد نبودم سر سوالی که گفته بود اون کتاب احادیث رو کی جمع کرده و ...
پس فردا تجربی ها ریاضی دارن خداییش وقتش کمه موندم چه جوری تموم بشه !!! ای بابا ...

xerxes again
22-05-2011, 11:06
این سوال نبود که!همون ولایت معنوی بود.
من 0.5 نمره غلط رو پیدا کردم. به من دینی 20 گرفتن نیومده.
کلا این ویژگی قرآن همه رو قهوه ای کرده. من یکیشو درست زدم ولی دومی ول دادم. ولی با اعتماد به نفس ول دادم فکر کردم درسته.

Eshghe_door
22-05-2011, 13:01
بابا پس این جوابارو کی میذارن اعصابم خراب شدا دیگه

xerxes again
22-05-2011, 13:09
بابا پس این جوابارو کی میذارن اعصابم خراب شدا دیگه
گذاشتن که

من 19.5 رو شاخشه

Eshghe_door
22-05-2011, 13:28
گذاشتن که

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن 19.5 رو شاخشه

ببخشید من وقتی اعصابم خرد میشه چشمم کور میشه:31:

18 میشم

البته ممکنه بیشتر یا کمتر بشم

که کمتر گفتم 18 که بعدا دلم نسوزه

خدا کنه ورقم دست این زنای عقده ای بیچاره نیوفته

معلم ما که خودش تو مدرسه یه کلمه رو پس و پیش میگفتی کچلت میکرد

یه روز اگه وقت شد میام از سوتی هاش میگم بخندین:31:

خدایا کاری کن که از 18 کمتر نشم : آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآممـِی ـــــــــــــــــــــــــ ن

petr-cech
22-05-2011, 13:54
این سوال 13 مثل اینکه کار دست همه داده
منم اشتباه نوشتم :13:

Eshghe_door
22-05-2011, 15:52
سال سومی های دیروز

پیش های امروز

دانشجویان فردا

سال پیش هندسه سخت بود یا آسون؟ همه ی سوالای کتابو باید بلد باشیم؟ تو چی نمره ی بچه ها پریده بود؟؟

xerxes again
22-05-2011, 17:11
سال سومی های دیروز

پیش های امروز

دانشجویان فردا

سال پیش هندسه سخت بود یا آسون؟ همه ی سوالای کتابو باید بلد باشیم؟ تو چی نمره ی بچه ها پریده بود؟؟
هندسه رو بچسب به تنرینای کتاب و جزوه.
هندسه رو اگر بخوانم نمیتونن سخت بدن چون اگه سخت بدن 80-90 درصد نمی تونن حل کنن.
تنها قسمتی که می تونن مانور بدن فصل 1 هستش که باید نکته های تمرین ها رو بلد باشی.
مثلاَ تو اثبات همرسی میانه ها به این نتیجه میرسیم که از راس تا نقطه همرسی 2 برابر نقطه همرسی تا پای میانه است.

Eshghe_door
22-05-2011, 17:49
هندسه رو بچسب به تنرینای کتاب و جزوه.
هندسه رو اگر بخوانم نمیتونن سخت بدن چون اگه سخت بدن 80-90 درصد نمی تونن حل کنن.
تنها قسمتی که می تونن مانور بدن فصل 1 هستش که باید نکته های تمرین ها رو بلد باشی.
مثلاَ تو اثبات همرسی میانه ها به این نتیجه میرسیم که از راس تا نقطه همرسی 2 برابر نقطه همرسی تا پای میانه است.

سنکیو:11:

هندسه درس آسونیه فقط من تمرینارو جواباشونو ندارم! :27:

Reza_994
22-05-2011, 18:16
18 میشم تازه اگه خط به خط تصحیح نکنن

sam_sami_2000
22-05-2011, 19:51
نمیدونم چه دردیه وقتی میشه سوال مثل آدم داد میرن سوال رو از نا کجا آباد کتاب در میارن !

Arash_K7
22-05-2011, 22:12
سنکیو:11:

هندسه درس آسونیه فقط من تمرینارو جواباشونو ندارم! :27:
دقیقا ! والله ما که از اول سال فقط درس دادن تا درس به موقع تموم بشه . الان جواب بیشتر تمریناتو ندارم

ho3in0861
22-05-2011, 22:44
هندسه:41:
بدترین امتحان برای کلاس ما
چون بدترین معلممون بود معلم هندسه

sam_sami_2000
22-05-2011, 22:54
فصل 4 از این تمرین خشگلاش هم سوال میاد ؟! :18:

Electronic-Arts
22-05-2011, 23:12
من موندم شماها چه جوری میگین 19.5 میشین؟ مگر اینکه 5 6 روز پشت سر هم کل کتاب رو حفظ کرده باشین چون من حساب کردم حدود 18 میشم تازه من کل امتحان نهایی های 85 تا 89 رو هم خونده بودم

pooria_googooli
22-05-2011, 23:27
بچه ها من الان دانشجو ام ولی مطمئن باشید اکثر سوال ها از تمرین های کتاب میاد . جواب تمرین های کتابم که تو نت هست با یک سرچ ساده راحت پیدا میکنید .

vahid-p
23-05-2011, 00:42
در یک کلام هندسه سال قبل آسون بود. یکی دو تا اثباتای فصل هندسه فضایی وقت گیرن که می تونین کامل از حفظ کنید.
بقیش که دیگه ساده تر از قبلیاست.
فقط اینو بگم اگه آخر جلسه دستتون بی حس شد از نوشتن، تعجب نکنید. من حدود 4 یا 5 صفحه تمام خط ها رو نوشتم و البته تمیزی و خوانا بودن هم نشون دهنده تسلطتون رو مبحثه.
هندسه رو می شه نمره خوب آورد پس از دست ندید.

vahid-p
23-05-2011, 00:57
این سوال 13 مثل اینکه کار دست همه داده
منم اشتباه نوشتم
امتحان نهایی سوم هم مثل کنکوره. رقابتیه و همون ترازبندی و ایانا. پس نگران نیم تا یک نمره نباشین. مواظب باشین کمتر از این نشه که باید نگران شد :20:

MaSoUd555
23-05-2011, 02:42
ه ه :31: یادش بخیر ، خوب بخونید مثل من گند نزنید

عجب خاطراتی داشتیم موقع امتحان نهایی :31: با دوستم ساعت 12 شب استارت میزدیم (کتابی که یه بار هم نگاهش نکرده بودیم )

حدودای 4 5ه صبح حدود 3/4مش تموم میشد بقیشم تو راه و اتوبوس :ی تو حوزه هم جاهایی که ممکنه بیاد مرور میکردیم :31:

معدل کتبی نهاییم هم شد 13/58 :31:

xerxes again
23-05-2011, 06:51
هندسه درس آسونیه
هندسه اگه بخواد سخت بشه حسابانو دیفرانسیلو فیزیک لنگ میندازن.
شما برو همین تاپیک کنکور 90 بپرس کی هندسه بلده و خونده. اکثراَ میگن سخته و بی خیالش شدیم.

pooria_googooli
23-05-2011, 09:51
راستی اینم یادم رفت بگم . امتحان هندسه رو همه سوالاشو جواب دادم به امید 20 بودم . یهو نمرم اومد 14 . رفتم پیش معلمم راه حل هامو بهش گفتم گفت این راه حل ها تو کتاب نیست بهت نمره ندادند . پس حواستون باشه از راه هایی حل کنید که در سطح کتاب باشه وگرنه نمره نمیدن .

Ssarshar
23-05-2011, 10:04
آقا كسي ميدونه معمولا چند نمره إز قضايا امتحانات نهايي هندسه رو شامل ميشه ؟

Eshghe_door
23-05-2011, 10:18
بچه ها من الان دانشجو ام ولی مطمئن باشید اکثر سوال ها از تمرین های کتاب میاد . جواب تمرین های کتابم که تو نت هست با یک سرچ ساده راحت پیدا میکنید .

من که گشتم پیدا نکردم

اگه شما لطف کنین بدین آدرس این تمرینارو ممنون میشم:11:

pooria_googooli
23-05-2011, 11:25
هرموقع پیدا کنم براتون میذارم . این pdf هم مفیده .

paula
23-05-2011, 11:26
بچه ها هندسه اصلا سخت نیست خیلی هم برام راحته معلممون خیلی با خال بود تازه ما گاج سفید تستای 3 فصل اولو هم حل کردیم علاوه بر تمرینای کتاب فقط فصل اولش یکم زاده بقه فصل ها بخصوص نگاشت خیلی اسونه فصل چهارمم فهمیدنیه نه حفظ کردنی که این واقعا عالیه
راستی تمرینا ی کتابو اگه منتشران داشته باشید خوب حل کرده

pooria_googooli
23-05-2011, 11:37
همینطور که دوستمون گفت تمرین بخش هندسه فصایی رو سعی کنید بفهمید وگرنه اگر حفظ کنید سر جلسه قاطی میکنید . دوستانیم که حل سوال ها رو ندارن برن یه کتاب بگیرن که توش باشه . حیف به خاطر 3 4 تومن پول کتاب نمرتون کم بشه .

vahid-p
23-05-2011, 11:42
هندسه اگه بخواد سخت بشه حسابانو دیفرانسیلو فیزیک لنگ میندازن.
نمی شه کنکور رو با امتحان نهایی مقایسه کرد. مثلا عربی شاید برای خیلیا از جمله خودم در امتحان نهایی سختترین درس باشه ولی در کنکور آسونترین درسه. هندسه عکس عربی . تو امتحان نهایی آسونه و تو کنکور سخت. پس بهتره سختی و آسونی دروس رو با کنکور برای امتحان نهایی نسنجیم.

xerxes again
23-05-2011, 12:02
نمی شه کنکور رو با امتحان نهایی مقایسه کرد. مثلا عربی شاید برای خیلیا از جمله خودم در امتحان نهایی سختترین درس باشه ولی در کنکور آسونترین درسه. هندسه عکس عربی . تو امتحان نهایی آسونه و تو کنکور سخت. پس بهتره سختی و آسونی دروس رو با کنکور برای امتحان نهایی نسنجیم.
تو همین امتحان نهایی هم اگه بخوان می تونن یه کاری کنن همه لت و پار شن.
اگه از نکته های تمرینا سوال بدن تو کتابه ولی کلی میریزن.

Gam3r
23-05-2011, 15:55
ما که سال سوم نیستیم ... ( سال بعد میاییم ! )

ولی از تابستون همین سال ( تابستون سال دوم ) شروع کردیم کنکوری خوندن ... !! ( خرخون به این میگن ! :دی )

+

امتحان زبان فارسی امسال ما نهایی هست ظاهرا ! ( یا شایدم هماهنگ ؟! به ما گفتن نهایی !! )
من اول اومدم تمام کتاب رو خط به خط حفظ کنم ! اما بعد از صحبت با چند تا استاد با تجربه ، همشون گفتن اول تمرین هارو واو به واو حفظ کن ، مطمئن باش دو سوم نمره رو میگیری !

اومدم نظر شما رو هم بپرسم ... هــــم ؟

xerxes again
23-05-2011, 19:34
پاسخ نامه ها انگار دارن از خر امتحان می گیرن واسه دو دو تا چهار تا هم بارم گذاشتن.

petr-cech
23-05-2011, 21:19
اینجا هیچکی رشته اش تجربی نیست ؟

ما که ریاضی 3 داریم

XFIGHT3R
23-05-2011, 22:42
دوستان امیدوارم که همگی هندسه رو بالا بگیریم ... میخواستم بگم تو ادیبات مخصوصا معنی لغات رو فقط ماله کتابو بنویسین ! معلم ما که خودش مولف همین ادبیات 3 هست معنی بعضی از لغت هارو یک جور دیگه گفته که تو کلید تصحیح اون جور نیست ! از گاج سبز یا همین بخش اعلام کتاب استفاده کنین.

Eshghe_door
24-05-2011, 10:10
بچه ها چی کردین هندسه رو؟

برای من همه آسون بودن

بغیر از 3 سوال آخر

که باید نمره ها بیان تا ببینم چی کردم

معلممون درس حسابی درس نداد این فصل آخرو

کلا 2 3 جلا خوندیمش

اونم همه ی کتابو کپی کردیم تو دفتر! یا این جزوه گفتن ایشون

بجای توضیح دادن و یاد گرفتن فقط نوشتیم

خدا خودش رحم کنه

xerxes again
24-05-2011, 10:16
من نمرم بستگی به مصحح داره.
تمام سوالات رو حل جزوه رفتم معلممونم با سواده همش درسته ولی مطمئنم با کلید فرق داره.

Arash_K7
24-05-2011, 10:20
امتحان خوبی بود ...متوسط بود.
فکر کنم بین 17-19 بشم .

sam_sami_2000
24-05-2011, 10:24
اکثر دوستام سوالای فضایی رو مشکل داشتن بخاطر اینکه معلممون واسمون حل نکرده بود !
ولی بقیش به نظرم سخت نبود .

xerxes again
24-05-2011, 10:42
من اصلاَ نمی تونم در مورد نمرم نظر بدم

Reza_994
24-05-2011, 10:48
بچه ها چی کردین هندسه رو؟

برای من همه آسون بودن

بغیر از 3 سوال آخر

که باید نمره ها بیان تا ببینم چی کردم

معلممون درس حسابی درس نداد این فصل آخرو

کلا 2 3 جلا خوندیمش

اونم همه ی کتابو کپی کردیم تو دفتر! یا این جزوه گفتن ایشون

بجای توضیح دادن و یاد گرفتن فقط نوشتیم

خدا خودش رحم کنه

برا شما خوبه ما کل سال رو داشتیم مینوشتیم :31:
تنها چیزی که نمیگفت مفهوم بود
برای اثبات قضیه ها هم فکر میکردیم یه راه حل دیگه پیشنهاد میدادیم
میگفت حفظ کنید برید :18:

M A M M U T
24-05-2011, 10:53
اینجا هیچکی رشته اش تجربی نیست ؟

ما که ریاضی 3 داریم
من تجربیم....
-----------------------
ریاضی بد نبود از چیزی که فکر میکردم سختتر بود اما خب نمره ی خیلی خوبی میگیرم...غیر از سوال 14 قسمت دوم... که فکر کنم به راه حلم نمره نده:دی
اما خب جواب آخر رو درست نوشتم.....
اصلا تعیین دامنه مشتق پذیری رو درس نداده بودن به ما...:41:

shakerifar
24-05-2011, 11:36
من هندسه سوال 7 اثباتشو یادم رفته بود یه ربع داشتم فکر می کردم آخرین سوال رو هم فکر کنم کامل ننوشتم ولی در کل خیلی سخت نبود

Gam3r
24-05-2011, 13:31
ما که سال سوم نیستیم ... ( سال بعد میاییم ! )

ولی از تابستون همین سال ( تابستون سال دوم ) شروع کردیم کنکوری خوندن ... !! ( خرخون به این میگن ! :دی )

+

امتحان زبان فارسی امسال ما نهایی هست ظاهرا ! ( یا شایدم هماهنگ ؟! به ما گفتن نهایی !! )
من اول اومدم تمام کتاب رو خط به خط حفظ کنم ! اما بعد از صحبت با چند تا استاد با تجربه ، همشون گفتن اول تمرین هارو واو به واو حفظ کن ، مطمئن باش دو سوم نمره رو میگیری !

اومدم نظر شما رو هم بپرسم ... هــــم ؟

استاد ها افتخار نمیدین جواب بدین ؟!! :دی

sam_sami_2000
24-05-2011, 13:38

مگه مهمه ؟ همینطوری بخون برو یه نمره ای بیار ! نمرش که مهم نیست چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی حالا ؟ یاد دوم بخیر!

petr-cech
24-05-2011, 14:04
من تجربیم....
-----------------------
ریاضی بد نبود از چیزی که فکر میکردم سختتر بود اما خب نمره ی خیلی خوبی میگیرم...غیر از سوال 14 قسمت دوم... که فکر کنم به راه حلم نمره نده:دی
اما خب جواب آخر رو درست نوشتم.....
اصلا تعیین دامنه مشتق پذیری رو درس نداده بودن به ما...:41:

آره ریاضی خیلی خوب بود

این مراقبه هی می گفت زود باشید جمع کنید وقت تمومه ، حواس منو پرت می کرد

سوال آخر به جای اینکه سرعت متوسط رو حساب کنم سرعت لحظه ای رو حساب کردم :31:

ولی در کل سوال های خوبی داشت

Eshghe_door
24-05-2011, 14:06

بابا بیخیال!

من که میدونم الان شما رو جو محیط گرفته

ولی عیب نداره، تا چند روزه دیگه خوبه خوب مشین!

بابا ما که سومیم میشینیم از خرداد شروع میکنیم شما که دومی !!!!

برو تابستونتو حالشو ببر

این آخرین تابستونته که میتونی طعم خوش زندگی رو بچشی

وقت واسه درس خوندن زیاده:27:

petr-cech
24-05-2011, 14:16
بابا بیخیال!

من که میدونم الان شما رو جو محیط گرفته

ولی عیب نداره، تا چند روزه دیگه خوبه خوب مشین!

بابا ما که سومیم میشینیم از خرداد شروع میکنیم شما که دومی !!!!

برو تابستونتو حالشو ببر

این آخرین تابستونته که میتونی طعم خوش زندگی رو بچشی

وقت واسه درس خوندن زیاده:27:

آره این دوستمون راست میگه

ما هم می خواستیم از قبل عید شروع کنیم به درس خوندن که دیدیم نشد

الان داریم می خونیم زیاد هم سخت نیست مثلاً امروز یه پسره تو سالن از حال رفت ( این جور موارد طبیعی هست :10: )

راستی بچه ها شما ها شعر حفظ کردین ؟

من 1 دونه بیشتر حفظ نیستم :31:

misaghilb
24-05-2011, 14:42
راستی بچه ها شما ها شعر حفظ کردین ؟

من 1 دونه بیشتر حفظ نیستم :31:
من که اون دوتا نوبت اول هم که حفظ بودم یادم رفتن
اخ این چقدر از این ادبیات بدم میاد :31:

Headphone
24-05-2011, 19:21
بچه ها ! فقط يه چيز : امتحان نهايي چيزي جز متن و تمرين هاي كتاب درسي نيست ( حتي دروس اختصاصي مثل فيزيك ). به همين خاطر روي كتاب خيلي تاكيد داشته باشين ، خط به خطشو بخونين ، نذارين يه نقطه ي مبهم از كتاب براتون باقي بمونه ( از معلماتون، دوستاتون ، منتشران ، ... ) جواب سوالاتونو پيدا كنيد. راستي براي ادبيات اگه احساس مي كنيد معلمتون همه چي رو نگفته حتما از گاج سبز استفاده كنين خيلي كتاب خوبيه . من كه ادبياتو يه دور خوندم ، شما چطور ؟

a.z.p.z
24-05-2011, 19:42
دمت گرم چجوری تونستی تو یه نصف روز یه دور بخونی؟ ... من هنر کنم تا فردا عصر ترم 2 رو تموم کنم ترم 1 هم خودازمایی ها با
3 تا درس مهمش رو بخونم ...
*** راستی کسی معنی شعر ازماست که برماست رو نداره ؟ ... گم کردم ندارم یکی کمک کنه توروخدا !!!:41:

Eshghe_door
24-05-2011, 19:46
من هنوز شروع نکردم!

حسش نیس بخدا...

نیاز به سرزنش دارم

sam_sami_2000
24-05-2011, 20:14
دمت گرم چجوری تونستی تو یه نصف روز یه دور بخونی؟ ... من هنر کنم تا فردا عصر ترم 2 رو تموم کنم ترم 1 هم خودازمایی ها با
3 تا درس مهمش رو بخونم ...
*** راستی کسی معنی شعر ازماست که برماست رو نداره ؟ ... گم کردم ندارم یکی کمک کنه توروخدا !!!:41:

بیا حاجی سیوش کن کیفیتش درست شه بعد بچرخون و بخون ! مال جزوه جواد امیرسالاریه !

paula
24-05-2011, 20:43
من هنوز شروع نکردم!

حسش نیس بخدا...

نیاز به سرزنش دارم

دقيقا مثل من هنوز فقط درس اولو خوندمو دارم اقليم عشقو ميخونم همه ي دوستام شروع كردن غير من جيكار كنم يكي يه كم استرس به من بده

xerxes again
24-05-2011, 21:07
منم فقط فصل آخرو خوندم.
در طول سال هیچی ادبیات نخوندم ولی 3 تا شعرو نصفه نیمه حفظم 3 سوت حفظ میشم.
ولی فکر می کردم زیاده 4 برگ زدم دیدم زیاد نیست.(کلی از کتاب حذف شده خدا رو شکر)
من کلاَ پاسخ نامه هندسه رو دیدم روحیه ام پرید.(البته دیدم همه تو مایه های خودم نوشتن مطمئن شدم نمره رو می گیرم)

paula
24-05-2011, 21:33
منم فقط فصل آخرو خوندم.
من کلاَ پاسخ نامه هندسه رو دیدم روحیه ام پرید.(البته دیدم همه تو مایه های خودم نوشتن مطمئن شدم نمره رو می گیرم)

ولي همه ميكن خيلي زياده اونايي كه امتحان ندارن به جاي اميد دادن به ما بيشتر ناميدمون ميكنن
يعني تا فردا ميشه اين كتابو تموم كرد؟تا الان من فقط ٣ فصلو خوندم به همون ترتيبي كه مشاوره كزينه ٢ ميكفت خداروشكر تو سال خيلي ازمون امتحان كرفته وكرنه بيجاره ميشدم(ببخشيد اون جهار حرف رو نميتونم بنويسم اخه با ايبادم دارم ميام اينجا)

Eshghe_door
24-05-2011, 21:44
منم فقط فصل آخرو خوندم.

کجاش حذف شده؟

misaghilb
24-05-2011, 23:11
من الان همه معنی شعرا رو خوندم:46:

ALt3rnA
25-05-2011, 04:11
سلام
دیدم بد نیست یه مدت اینجا پست بدم .
هندسه و دینی که تموم شدن رفت .
اگه راضی نبودید اشکال نداره . تمام تلاشتونو بکنید برای امتحانای بعد . اگه هم دیدید حسش نیست یاد اون 30 درصد تاثیرش تو کنکور بیفتید .
ادبیات من تا آخر درس 6 خوندم امروز ! از گاج هم خوندم . از همون اولشم میدونستم این سنگینترین امتحانمونه . احتمالا پسفردا نیم ساعت مونده به شروع امتحان کارم تموم شه و احتمالا این چند ساعت خواب الان رو باید قدرشو شدید بدونم . الان ساعت 5 صبحه
(من شبا درس میخونم صبا میخوابم چون گرمه )

xerxes again
25-05-2011, 07:15
کجاش حذف شده؟
2-3 درس از کتاب پارسال و یه سری بیت از شعرا
من کتاب پارسالو خریدم رت تو پاچم.
یه 15-20 صفحه میشه فکر کنم

Eshghe_door
25-05-2011, 10:06
ولي همه ميكن خيلي زياده اونايي كه امتحان ندارن به جاي اميد دادن به ما بيشتر ناميدمون ميكنن
يعني تا فردا ميشه اين كتابو تموم كرد؟تا الان من فقط ٣ فصلو خوندم به همون ترتيبي كه مشاوره كزينه ٢ ميكفت خداروشكر تو سال خيلي ازمون امتحان كرفته وكرنه بيجاره ميشدم(ببخشيد اون جهار حرف رو نميتونم بنويسم اخه با ايبادم دارم ميام اينجا)

میشه بگین به چه ترتیبی گفتن ایشون؟:18:

paula
25-05-2011, 10:11
میشه بگین به چه ترتیبی گفتن ایشون؟:18:

اول درس اول - فصل دهم-فصل5-فصل3-فصل4-فصل7-فصل6-فصل9-فصل8-فصل1-فصل2
من الن فصل6م لا این ترتیب

Aryan007
25-05-2011, 12:22
2-3 درس از کتاب پارسال و یه سری بیت از شعرا
من کتاب پارسالو خریدم رت تو پاچم.
یه 15-20 صفحه میشه فکر کنم

منظورتو بهتر توضیح میدی؟یعنی چی از کتاب پارسال سوال میاد؟

Ssarshar
25-05-2011, 15:14
سلام بچه ها اگه سوالم یه کم خارج از بحثه ببخشید!!!! متولدین ۷۲ یعنی خیلی از سال سومیها میتونن از کشور خارج شن و یه سفر موقت رو داشته باشن ? مثلا میشه وثیقه گذاشت؟

Eshghe_door
25-05-2011, 17:36
منظورتو بهتر توضیح میدی؟یعنی چی از کتاب پارسال سوال میاد؟

کی گفت از کتاب پارسال سوال میاد

ایشون کتاب ادبیاتشون مال سال تحصیلی 88-89 بوده

ولی تو کتاب ما یعنی 89-90 بعضی درسا حذف شده

اونو میگن

misaghilb
25-05-2011, 18:17
بچه ها کسی تاریخ ادبیاتارو یکجا نداره بذاره اینجا ؟

ALt3rnA
25-05-2011, 18:53
من 3 درسم مونده معنیاش + کل دانش های ادبی + شعر حفظی
دیشب کلا نخوابیدم ! هر کار کردم اضطراب نزاشت ! به جاش امروز دو سه تا چرت زدم
امشبم فکر نکنم بخوابم .
لعتتت به این درس
دانش های ادبی پدرمو در میاره حالا ببینین :(

paula
25-05-2011, 20:03
سلام من بالاخره تموم كردم
دانش ادبيات ها رو هم از روي منتشران ميتوني نكاه كني اكه داشته باشي
كلوم داره درد ميكنه خيلي هم خستم اميدوارم هممون فردا ٢٠ بشيم

mami_m2
25-05-2011, 22:19
بابا امتحانات ساله سوم اونقدر ها هم که فکر میکنید سخت نیست! زیاد به خودتون فشار نیارید بهترین روش برای کاهش اضطراب ورزشه اگه صبح امتحان زود بیدار شید و ورزش صبحگاهی رو انجام بدید توی تمرکز ذهن و کاهش اضطراب سره جلسه امتحان خیلی تاثیر داره یه لیوان آب پرتقال هم بزنید بالا که محشره انشاالله همتون موفق باشید

ALt3rnA
25-05-2011, 22:35
خوب من بخش مهم کارم یعنی معنیا تموم شد .
باید دانش های ادبی رو بخونم و شعرا رو حفظ کنم الان + مقدمه ی فصل ها
بعدم از رو گاج نمونه سوالا رو بخونم .
بعدم اگه وقت موند یه دور دیگه معنی ها رو از روی گلواژه میخونم .
ببینیم چی میشه !

یه لیوان آب پرتقال هم بزنید بالا که محشره انشاالله همتون موفق باشید
اتفاقا همین الان دارم میزنم :دی

FEARR
25-05-2011, 22:50
آقا حذفيات كتاب چه درس هايي هستش ميشه لطف كنيد بگيد؟

ALt3rnA
26-05-2011, 02:33
ساعت 3 و 30 دقیقه بلاخره تموم شد .
موفق باشید همگی

Eshghe_door
26-05-2011, 03:22
بالاخره تموم شد

خدا کنه یه نمره ی بالای 15 بگیریم فردا

شب بخیر همگی

ALt3rnA
26-05-2011, 08:08
امتحانو دادیم !
خیلی آسون نبود ؟ نسبت به سالای قبل به نظرم خیلی ساده تر بود !
من کلا درآمد ها رو نخوندم قید 20 رو زده بودم .

Eshghe_door
26-05-2011, 08:50
18 اینا میشم!

یعنی گل بگیرن منو با این درس خوندنم!

1شنبه هم حسابان داریم

ما که کلا تمرین های کتابو حل نکردیم تو طول سال

بجاش یه دفتر 200 برگ پر کردیم

نمیدونم میخوام چه خاکی به سرم بکنم

ALt3rnA
26-05-2011, 08:52
18 اینا میشم!

یعنی گل بگیرن منو با این درس خوندنم!

1شنبه هم حسابان داریم

ما که کلا تمرین های کتابو حل نکردیم تو طول سال

بجاش یه دفتر 200 برگ پر کردیم

نمیدونم میخوام چه خاکی به سرم بکنم
به نظر من جزوه رو بیخیال شو
یه منتشران بگیر اگه نداری
بعدم تمرینای کتاب رو قشنگ حل کن ! به هر حال کاریه که خودم میکنم . فقط کتاب

pooria_googooli
26-05-2011, 09:38
برای حسابان از تمرین های کتاب غافل نشید خیلی خیلی مهمن .

shakerifar
26-05-2011, 09:42
این همه فصل آخرخوندم1 نمره هم ازش نیومد واقعا که
اینونوزده میشم بریم واسه حسابان فصل 1و2و3 هیچی بلد نیستم

petr-cech
26-05-2011, 10:43
امتحان خیلی آسونی بود ( به نسبت سال های قبل واقعاً ساده بود)

آماده می شویم برای درس شیرین زیست شناسی :31:

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

این همه فصل آخرخوندم1 نمره هم ازش نیومد واقعا که
اینونوزده میشم بریم واسه حسابان فصل 1و2و3 هیچی بلد نیستم

از فصل اخر که سوال اومده بود

paula
26-05-2011, 12:35
سلام
امتحان اسون بود فكر كنم ١٨تا١٩بشم ولي درك مطلبهاش يكي ميخواست اول سوالارو بهت ميفهمود تا بتوني جواب بدي
و اما حسابان من ٥٧٨ صفحه جزوه دارم كه كتاب امسال و سال كذشته رو شامل ميشه كي بياد اينو بخونه ولي توي طول سال همه ٥٧٨ صفحه رو ١٠٠ بار امتحان ميكرفت هيج تازه ما ٢ ماه اخر درس نداشتيم كه مونده باشه و درس نداده باشه تازه هر هفته هم بهمون حرف ميزد كه تنبليد من كه فقط كتابو ميخونم جون واقعا كشكه دو روز واسش زياده بايدجاي هندسه و حسابانو عوض ميكردن

M A M M U T
26-05-2011, 13:02
امتحانو دادیم !
خیلی آسون نبود ؟ نسبت به سالای قبل به نظرم خیلی ساده تر بود !
من کلا درآمد ها رو نخوندم قید 20 رو زده بودم .
باز تو حرف زدی:دی کجاش آسون بود.... اتفاقا خیلی هم نکته های ظریف داشت یعنی قبول شدنش آسون بود اما 20 گرفتن سخت بود....

درك مطلبهاش يكي ميخواست اول سوالارو بهت ميفهمود تا بتوني جواب بديتایید میشه در حد بوندس لیگا....اون جا که گفته بود منظور "پیکان " رو مشخص کنید من درتمام مدت فکر میکند که "نوک تیر"!!! چه ربطی به بیهقی داره؟؟آخرش فهمید منظورش پیک ها هست:دی

ساعت 3 و 30 دقیقه بلاخره تموم شد . من یکه شب تمومش کردم دلت بسوزه:دی

سلام بچه ها اگه سوالم یه کم خارج از بحثه ببخشید!!!! متولدین ۷۲ یعنی خیلی از سال سومیها میتونن از کشور خارج شن و یه سفر موقت رو داشته باشن ? مثلا میشه وثیقه گذاشت؟ با این که ربطی نداشت ولی تا جایی که میدونم نه نمیشه....

xerxes again
26-05-2011, 13:51
تا الان کلاس حسابان مدرسه بودم.
معلم گفت بچسبید به کتاب. کتاب ، کتاب بی خیال جزوه
ادبیات با این که در طول سال نخوندم اصلاَ (حتی همه ترم 1 هم یادم رفته بود) چهارشنبه هم فقط فصل آخرو خونده بودم
اگه طرف ... باشه و بخواد نمره کم کنه خودشو جرم بده بیشتر از 0.25 نمیتونه غلط پیدا کنه. الان کلیدو نیگا کردم کف کردم به هر حال آن چه تونسته ایم لطف خدا بوده است:31:
من فقط یه دور معنی ها رو خوندم و یه دور معنی کلمه ها از آخر کتاب و 20 دقیقه شعر حفظ کردم. شما اشتب زدی از گاج خوندی خیلی زیاده. امتحان نهایی اصلاَ آرایه و این سوسول بازیا نمیاد.

rezapr2
26-05-2011, 14:29
خوش به حال خودمون

سوال 9 رو ياد داشتم ولي اتز زير دستم در رفت كامل ننوشتمش

بعد از امتحان تا نيم ساعت پيش اعصابم داغون بود

Arash_K7
26-05-2011, 14:52
کی میگه ادبیات ساده بود؟!
اصلا نمیشد نمره کامل رو بگیری . پر از نکات ظریف بود
از سال های قبل بسی سخت تر بود !
19 - 18.5 میشم

a.z.p.z
26-05-2011, 15:30
اره باو خیلی سخت بود سوتی اینا ادم زیاد میداد ... من اصلا نرسیدم ترم 1 رو بخونم ! ولی خوب مهم اینه که قبول میشم .
امتحان بعدی هم زیست هست هرجوری حساب میکنم اونم باز نمیرسم تموم کنم ! خیلی زیاده ...
اخه من تازه روز قبل امتحان میشینم درس رو برای اولین بار میخونم !:13:

Eshghe_door
26-05-2011, 16:08
دیگه حالا اینجا دروغ نگین که آسون بود

کجاش آسون بود با اون دانش های ادبی؟!

من 18 میشم

آرزو به دل شدیم یه بار بیایم بگیم 20 میشم!

بچه ها یعنی میگین جزوه رو نخونیم؟

معلم ما گفت هم جزوه واجبه هم کتاب وگرنه قبول نمیشین

آیا واقعا (خداوکیلی) معلمای شما گفتن فقط کتابو بخونین؟

یه دوست دیرینه دارم اونم گفت من فقط کتابو خوندم نمره ی خوب گرفتم

M A M M U T
26-05-2011, 16:34
این مو ضوع که هرکس میاد یکی میگه سخت بود و یکی دیگه میگه آسون بود بیشتر به این خاطره که ما انتظارات متفاوتی از خودمون داریم....مثلا کسی به خودش القا کرده که بیشتر از 17 نمیشه وقتی میاد 19 میگیره خب معلومه که به نظرش امتحان آسون بوده اما به عنوان مثال کسی که برای مثلا 19 درس خونده و 17 میگیره به نظرش امتحان سخت میاد....کلا زیاد نمیشه نظرات رو در نظر گرفت.:دی احساسی هستن بیشترشون:دی

امتحان بعدی هم زیست هست هرجوری حساب میکنم اونم باز نمیرسم تموم کنم ! خیلی زیاده ...
اخه من تازه روز قبل امتحان میشینم درس رو برای اولین بار میخونم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله متاسفانه حجم زیست خیلی زیاده...یه چیزی در مایه های دینی....اما خوش حال باش حسابان نداریم:دی
من میدونم این ریاضی ها چه زحمتی میکشن برا حسابان و درساشون.... اما خدایی رشته ی تجربی همش حفظیه....من خودم امسال که تجربی بودم به اندازه ی 1/4 همیشه درس خوندم.....(پارسال ریاضی بودم گرچه سال دوم زیاد فرق نداره...)
اما یه سوال فنی:دی
تو حوزه ی امتحانی شما تقلب میشه؟در چه سطحی؟زیاد یا کم؟
ما تقلب داریم اما نه خیلی زیاد اما خب هنوز هم وجود داره...

Eshghe_door
26-05-2011, 16:46
این مو ضوع که هرکس میاد یکی میگه سخت بود و یکی دیگه میگه آسون بود بیشتر به این خاطره که ما انتظارات متفاوتی از خودمون داریم....مثلا کسی به خودش القا کرده که بیشتر از 17 نمیشه وقتی میاد 19 میگیره خب معلومه که به نظرش امتحان آسون بوده اما به عنوان مثال کسی که برای مثلا 19 درس خونده و 17 میگیره به نظرش امتحان سخت میاد....کلا زیاد نمیشه نظرات رو در نظر گرفت.:دی احساسی هستن بیشترشون:دی

بله متاسفانه حجم زیست خیلی زیاده...یه چیزی در مایه های دینی....اما خوش حال باش حسابان نداریم:دی
من میدونم این ریاضی ها چه زحمتی میکشن برا حسابان و درساشون.... اما خدایی رشته ی تجربی همش حفظیه....من خودم امسال که تجربی بودم به اندازه ی 1/4 همیشه درس خوندم.....(پارسال ریاضی بودم گرچه سال دوم زیاد فرق نداره...)

ما هم تو حوزه مون تقلب داریم

ولی نه همیشه

تو روزه بعضی از مراقبا:2:

ALt3rnA
26-05-2011, 17:07
بابا ما یه کلوم گفتیم ساده بود هرچی خواستین گفتینا !
من برای این که ساده بود دلیل دارم ! مثل سالای قبل جدول نداده بود واسه تاریخ ادبیات !
واسه شعر حفظیا شعراش ساده تر بود و هیچ کدوم اینجوری نبود که مصرع دوم رو بده اول رو بخواد
معنیاش خیلی ساده تر شده بود !
کسی که میگه سخت بود مسلما سوالای سالای قبلو ندیده

اما یه سوال فنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو حوزه ی ما برمک جلوی من میشینه ! من جرات تقلب ندارم اما اون تقریبا هر امتحانی یه بار بر میگرده یه سوالو میپرسه . مراقبمون هم شوته اگه اوضاع مناسب بود بش میرسونم دیگه ! :دی صرفا برای اینکه عوضیا منو نشوندن زیر پنجره هر کاری هم که میکنم میگن جات همینه و عوض نمیشه ! نور خورشید پدرمو در آورد .

من تا حالا این برنامه گزینه 2 رو ندیدم . به نظرم ضررش از سودش بیشتره . شما با حرفای اینا کار ندااشته باشید . امتحان نهایی توی فرجه هاش واقعا وقت استراحت نیست هر امتحانی رو که دادید واسه بعدیش شروع کنید . اگه وقت زیادی میخواست خوب جا نمیمونید و اگه وقت کمی خواست دوباره دوره میکنید واسه 20 ! اینکه گفته بود وقت ادبیات خیلی کمه گند زده بود تو روحیه بچه های ما ! :دی

من الان بیدار شدم بعد 2 روز شب نخوابی و مصیبت ! خواب دل انگیزی بود :دی یکی دو ساعت دیگه حسابان رو شروع میکنم ! توصیه میکنم شما هم شروع کنید از امروز !

فعلا

M A M M U T
26-05-2011, 17:42
بابا ما یه کلوم گفتیم ساده بود هرچی خواستین گفتینا !
من برای این که ساده بود دلیل دارم ! مثل سالای قبل جدول نداده بود واسه تاریخ ادبیات !
واسه شعر حفظیا شعراش ساده تر بود و هیچ کدوم اینجوری نبود که مصرع دوم رو بده اول رو بخواد
معنیاش خیلی ساده تر شده بود !
کسی که میگه سخت بود مسلما سوالای سالای قبلو ندیده

تو حوزه ی ما برمک جلوی من میشینه ! من جرات تقلب ندارم اما اون تقریبا هر امتحانی یه بار بر میگرده یه سوالو میپرسه . مراقبمون هم شوته اگه اوضاع مناسب بود بش میرسونم دیگه ! :دی صرفا برای اینکه عوضیا منو نشوندن زیر پنجره هر کاری هم که میکنم میگن جات همینه و عوض نمیشه ! نور خورشید پدرمو در آورد .

من تا حالا این برنامه گزینه 2 رو ندیدم . به نظرم ضررش از سودش بیشتره . شما با حرفای اینا کار ندااشته باشید . امتحان نهایی توی فرجه هاش واقعا وقت استراحت نیست هر امتحانی رو که دادید واسه بعدیش شروع کنید . اگه وقت زیادی میخواست خوب جا نمیمونید و اگه وقت کمی خواست دوباره دوره میکنید واسه 20 ! اینکه گفته بود وقت ادبیات خیلی کمه گند زده بود تو روحیه بچه های ما ! :دی

من الان بیدار شدم بعد 2 روز شب نخوابی و مصیبت ! خواب دل انگیزی بود :دی یکی دو ساعت دیگه حسابان رو شروع میکنم ! توصیه میکنم شما هم شروع کنید از امروز !

فعلا
من اگه بخوام تقلب کنم میشه اما به ریسکش نمیارزه...تازه بچه های مارو که میشناسی همشون از دم حسودن و تقلب نمیدن...مگه از بچه های باحال تقلب بگیرم که اونم ممکنه اشتباه باشه....
راستی یه موضوع دیگه:اکثر مراقب ها تقلب بچه ها رو میبینن اما چون حوصله ی دردسر ندارن نادیده میگیرن....چون اگه بخوان خیلی جدی رفتار کنن باید صورت جلسه کنن و از این حرفا تازه یارو هم که زیر بار نمیره و بعد یه ساعت الافی و خودتون میدونید که....

paula
26-05-2011, 17:43
توی حوزه ی ما ریاضیا جرات این کارو نداریم ولی انسانیا همیشه به یکیشون تذکر میدن
برای حسابانم یه نمونه سوال توی سایت آموزش پرورش هست که دی ماه امتحان گرفتن خیلی سوالاش آسونه و آبکیه ببینینش امیدوار میشید به زندگی :31:

petr-cech
26-05-2011, 17:58
دوستان عزیز تجربی

هیچ وقت نگید که زیست سخته ...
مثلاً درس اختصاصی هست

اگه از الان روزی 3.6 فصل بخونید ( حالا شما بگیر 4 فصل کی به کیه ) تموم میشه.

paula
26-05-2011, 20:32
بچه ها یه سوال من کلید سوال های حسابان دی ماه رو نگاه میکردم برای نوشت جملات فارسی هم 0.25 تا .05 اختصاص دادن یعنی اگه اونا رو ننویسیم نمره کم میشه؟آخه با ما فقط بصورت نوشتن ریاضی کار کردن نه نوشتن انشا در مورد حسابان:13::41::18:

Borhan72
27-05-2011, 15:18
سلام بروبچ...
اينجا انگار همه تجربی و رياضين... :31:
بذارين يه انسانيم داشته باشيم... :31:
امتحانا تا الان فوق العاده ساده بودن... مخصوصآ دين و زندگی...
بعدش رياضی داشتيم كه من يه كم وسطش هنگ كردم و 2 تا فرمولو اشتباه نوشتم... :31:
5 شنبه هم يعنی ديروز ادبيات داشتيم... اونم خوب بود، ولی عالی نبود... چون باورتون نميشه، معلم ادبيات نداشتيم... :18:

pooria_googooli
27-05-2011, 15:24
بچه ها یه سوال من کلید سوال های حسابان دی ماه رو نگاه میکردم برای نوشت جملات فارسی هم 0.25 تا .05 اختصاص دادن یعنی اگه اونا رو ننویسیم نمره کم میشه؟آخه با ما فقط بصورت نوشتن ریاضی کار کردن نه نوشتن انشا در مورد حسابان:13::41::18:
دوست عزیز اینقدر روی اون کلید تمرکز نکنید . درسته که مهمه ولی وقتی اون مصحح میبینه که کامل نوشتی دلیلی نداره نمرت رو کم کنه . کما اینکه با یک جمله در پایان کلید سوالات دست مصحح رو باز گذاشتن. این جمله : " مصححین محترم , لطفا برای راه حل های درست دیگر بارم را به تناسب تقسیم نمایید." یعنی حتما نباید اون چیزی که مینویسی با کلید عین هم باشه فقط باید کامل باشه و از مطالب کتاب باشه . موفق باشی

alisun
27-05-2011, 15:26
بابا این حسابان خیلی سخته!هیچی بلد نیستم.

pooria_googooli
27-05-2011, 16:46
بابا این حسابان خیلی سخته!هیچی بلد نیستم.
چرا اینقدر این درس رو برا خودتون بزرگش میکنید . نا سلامتی رشته ی شما ها ریاضی . باید عاشق این درس باشید . بخون پسر تو میتونی:20:

a.z.p.z
27-05-2011, 17:03
چرا اینقدر این درس رو برا خودتون بزرگش میکنید . نا سلامتی رشته ی شما ها ریاضی . باید عاشق این درس باشید . بخون پسر تو میتونی:20:

ببین پسر اگه همه مثه تو فکر میکردن این همه بدبختی نداشتن - فکر میکنی هرکی داره درس میخونه عاشق درساش
هست؟!!! امروزه هر کسی برای درس درس نمیخونه !

xerxes again
27-05-2011, 17:05
فصل 3 و 4 و 5 رو تقریباَ خوندم.
البت به جز اثبات ها. چه گلی به سر اثباتا بگیریم؟ من که فردا شب می خونمشون چون اگه بیاد آسون میاد.
تو یک ساعت آینده هم فصل 2 رو می خونم. فصل 1 هم که دهنش سرویس از بس پرته.
راستی صورت قضیه ها رو یادتون باشه چون دیفرانسیل از قضیه ها جاخالی دادن ممکنه این جام بدن.

pooria_googooli
27-05-2011, 17:09
ببین پسر اگه همه مثه تو فکر میکردن این همه بدبختی نداشتن - فکر میکنی هرکی داره درس میخونه عاشق درساش
هست؟!!! امروزه هر کسی برای درس درس نمیخونه !
خب وقتی یکی میره رشته ریاضی پس فردام میره یه رشته مهندسی که صد برابر این حسابان نیاز به ریاضی خوندن داره پس نباید اینقدر واسه خودش سختش کنه .
واسه اینکه اسپم نباشه : اثبان نمیدن اگرم بدن خیلی آسونه مطمئن باشید اثباتهای سخت نمیاد .تمرین های مربوط به آهنگ تغییر رو خیلی خوب حل کنید و همینطور تمام آهنگ تغییر هایی که تو سالای پیش اومده معمولا از همونا سوال میاد .

a.z.p.z
27-05-2011, 17:17

اره داداش زیست خیلی زیاد هست این بچه های ریاضی میگفتن وای دینی چقدر زیاد هست خیلی سخته و ...
خداییش زیست 2برابر دینی هست اخه زیست رو هم حفظ کنی قاطی میکنی باید مفهومی یاد بگیری مخصوصا فصل
های 6 7 8 9
*تقلب من کف دستم مینویسم -:31: بعضی وقت ها هم ورق ریز میذارم توی کفشم بعد درش میارم میذارم زیر پاسخ
نامه مینویسم - تو خیلی از مکان ها راحت میشه تقلب کرد ولی یه چیزی داریم به اسم تخم که خیلی ها ندارن !

Atefe_72
27-05-2011, 17:21
اثباتای فرمولا رو بخونیم؟؟؟؟
من ندیدم جایی بیاد:23:

pooria_googooli
27-05-2011, 17:29
اثباتای فرمولا رو بخونیم؟؟؟؟
من ندیدم جایی بیاد:23:
این کتاب سال اولی هست که ازش امتحان میگیرن و اثباتم مطلبی هست که داخل کتابه . پس احتمالش هست که بیاد .

Headphone
27-05-2011, 18:07
اثباتارو حتما بخونيد ... اونقدر ها هم سخت نيستن!...خصوصا اثبات هايي كه توي مسائل داريم ، فوق العاده مهمن

و اما درباره ي تقلب :

تو حوزه ي ما تقلب بيداد ميكنه ، تاجايي كه خود مراقب ها هم ( همشون !!!!! البته بجز مدير حوزه ) به بچه ها تقلب

مي رسونن. ميان بالا سر من جواب سوالا رو ازم ميپرسن ميرن به بقيه ( دوستاشون ، فاميلاشون و ...) ميگن ،

البته منم از همين نقطه ضعفشون استفاده مي كنم ، اگه بعدا يه زماني يه سوالي رو بلد نباشم ، بهشون ميگم

جوابشو برام بيارن

آها راستي بچه ها من شنيدم اگه نمره ي درست از 19 بالاتر باشه توي كنكور نمره كامل رو تاثير ميدن؟؟؟ درسته ؟؟؟

خودم فكر نميكنم اينطوري باشه مگه كشكه ؟؟؟؟؟؟

sam_sami_2000
27-05-2011, 20:28
فکر نکنم از اثبات ها بیاد ! مگه هندسه هست ؟

ALt3rnA
27-05-2011, 21:25
از اثبات ها دلیلی نداره نیاد ! مگه فقط هندسه باید اثبات داشته باشه ؟!
بخونید حتما !
من آخرای فصل دوئم . امشب کتاب تموم میشه (فصلای 4 و 5 رو یه دور قبل امتحانا خوندم )
اثبات های مربوط به دنباله ها ... زوج و فرد و صعودی نزولی ... خواص قدر مطلق ... به خصوص اثبات های مربوط به حد و مشتق خیلی مهمن !

pooria_googooli
27-05-2011, 22:23
دوستان از فعالیت های کتاب غافل نشید . خیلی مهمن . احتمال اومدنشون تو امتحان وجود داره .

XFIGHT3R
27-05-2011, 23:10
آقا اینجا یکی از این دبیرای علوی گفته که من طراح سوالم !!! همه دارن با کله میرن کلاس خصوصی هاش !
چون اولین باره که میخواد از این کتاب سوال نهایی بیاد احتمالش خیلی زیاده که مولف های کتاب خودشون طراح سوالات باشن.

pooria_googooli
27-05-2011, 23:21
بابا چرته مگه یارو دیوانست بیاد بگه منن طراح سوالم . میگیرن پدرشو در میارن

Diazepam
28-05-2011, 09:53
دوستان این علوی چه جوریاست؟ اگه کسی میدونه یکم توضیح بده...من نفهمیدم پیش دانشگاهیه یا کلاس خصوصیه یا چیچیه...لطفا یکی توضیح بـــده

pooria_googooli
28-05-2011, 10:37
من بقیه شهر ها رو نمیدونم . ولی تو کاشان مثلا تبلیغ میکرد برای کلاس فیزیک با بهترین دبیر شهرمون بعد فقط اون دبیره 2 جلسه اول رو میومد جلسه سوم به بعد دیگه یکی دیگه میومد .

ALt3rnA
28-05-2011, 10:49
من فصل 4 رو تموم کردم ! تا عصر فصل آخر هم تموم میشه . بعدش دیگه کاری ندارم جز اینکه سوالای سالای قبل رو حل کنم . یه سری از سولای کتابم علامت زدم تا دوباره بخونم .
+
بچه ها من هرچی نمونه سوال حسابان دارم : هاشمی ... منتشران ... قلمچی ... هیچکدوم بارم بندیشو ننوشته ! کسی نیست بدونه چجوریه بارم بندی حسابان ؟ به چیا نمره میدن ؟ چه چیزایی رو حتما بنویسیم ؟

+
یه سوال ! توی محاسبه ی حد حتما باید از قضایای خود کتاب استفاده کنیم ؟ مثلا حد رادیکال سینوس اول باید بگیم برابره با رادیکال حد سینوس بعد حل کنیم ؟! خیلی چرته که

pooria_googooli
28-05-2011, 11:09
دوست عزیز یه سر بزن به سایت آموزش پرورش . هم سوال هم حلش هست . داخل حلش ریز بارم بندی هست . قشنگ متوجه میشی که چجوری باید بنویسی . فقط یادت باشه جوابایی که مینویسی باید از قضایای خود کتاب باشه . مثلا داخل کتاب هم ارزی cos وجود نداره . اگه همچین حدی اومد باید تبدیلش کنی به sin بعد بنویسی . موفق باشی.

M A M M U T
28-05-2011, 11:24
دوستان یه مسئله ای هست گه بعضی ها میگن که با توجه به کلید تصحیح میشه یا نه ......
اولا باید به عرضتون برسونم که مصحح ها اینقدر آدم های تنبلی هستن که اصلا به کلید توجه نمیکنن....یعنی مثلا همینطور ت...می نمره میدن....(البته انسان های شریف هم هستند که واقعا با توجه به بارم نمره میدند.توهین به اونا نباشه)
افرادی که میرن تصحیح ورقه فقط برا پولش میرن..... دیگه کاری به وجدان و اینا ندارن....پس خیلی به نمره هاتون اطمینان نداشته باشید چون شاید شما درست نوشته باشین اما در کشور عدالت گستر ما!!!! همواره باید انتظار چنین اتفاق هایی هم باشید...

rezapr2
28-05-2011, 11:32
تو كليد ها
كلمات مهم رو مينويسن
شما هم اگر كلمات كليدي پاسخ رو نوشته باشي بين پاسخت نمرتو ميگيري

تصحيح 50برگ مساوي15ساعت اضافه كاره خب دوست دارن سريع تر تموم شه

شما اگه پاسخ يه سوالو دوبار بنويسي شايد يارو حواسش نباشه نمره جفتشو بده

M A M M U T
28-05-2011, 11:42
آقا اینجا یکی از این دبیرای علوی گفته که من طراح سوالم !!! همه دارن با کله میرن کلاس خصوصی هاش !
طراح سوال که تو قرنطینس فکر کنم....

paula
28-05-2011, 11:54
من که دیگه حالم از حسابان بهم میخوره توی طول سال تمام هم و غم ما این حسابان بود که نمرموم خوب شه و بقیه درسارو بیخیال میشدیم حالا هم هرکدوم از صفحات حسالانو ورق میزنم یه حالت کسل بودن بهم دست میده تمام 17 آزمون منتشران تک تک نمونه سوالاشو حل کردیم دوبار ازش امتحان دادیم علاوه بر این کل حسابان به دونیم تفسیم کردیم اونم یه بار امتخان دادیم فصل اول تمرینای گاج قرمزو حل کردیم به نظرتون با این همه تلاش توی طول سال و نمراتی که از یه معلم بسیار سخت گیر کمتر بچه ای میتونه بگیره مثلا 9.75 از 10 حسابانو میتونم خوب بگیرم؟؟؟:40::40::40:

xerxes again
28-05-2011, 12:18
من زیاد نخوندم. فقط آخر مشتق خوندم و فصل 3 و 4 رو ورق زدم. بعد از ظهر هم اثباتا رو نیگا میکنم بقیشم با خداست.
ولی من واسه 20 میرم.

mami_m2
28-05-2011, 12:24
چرا از امتحان می ترسیم؟

سلامت نیوز : اضطراب امتحان یکی از اضطراب‌های موقعیتی است که با عملکرد و پیشرفت تحصیلی میلیون‌ها دانش‌آموز و دانشجو رابطه تنگاتنگ دارد. ترس و تشویق، شک و تردید، عدم قدرت تصمیم‌گیری، احساس بیچارگی، حساسیت و عصبانیت زیاد از واکنش‌های مختلف رفتاری دانش‌آموزان مضطرب است.

تقریبا هر کسی نگرانی و اضطراب‌هایی را تجربه می‌کند، ولی برخی دانش‌آموزان به نحوی اضطراب پیدا می‌کنند که هنگام امتحان نمی‌توانند آموخته‌های قبلی‌شان را روی کاغذ بیاورند و این به طور وسیعی در نمرات آنان تاثیر می‌گذارد. اثرات منفی اضطراب امتحان بر پیشرفت تحصیلی در تحقیقات زیادی تایید شده است و علت عمده افت عملکرد دانش‌آموزان مضطرب این است که آنان نمی‌توانند به بخش‌های مرتبط با تکلیف توجه کنند و افکار نامربوطی به ذهنشان خطور می‌کند که مانع پیشرفت آنها می‌شود.

شاید بتوان گفت برجسته‌ترین ویژگی اضطراب امتحان این است که توان اندیشیدن را علیرغم تمام قابلیت‌ها و آمادگی های قبلی از شخص سلب می‌کند.

دانش‌آموزان دچار اضطراب امتحان یا به طور کامل دچار وقفه می‌شوند یا این که به سوالات، پاسخ‌هایی ناقص می‌دهند، در نتیجه آنها از رسیدن به اهدافی که بخوبی شایستگی آن را دارند، باز می‌مانند. وقفه ممکن است راهی برای غلبه بر اضطراب یا غلبه بر خطری که فرد آن را پیامد حتمی امتحان می‌داند باشد و ترس از پیامدهای امتحان یکی از ویژگی‌های بسیار مهم افراد دچار اضطراب امتحان است.

بسیاری از افراد دچار اضطراب امتحان دارای تفکر سیاه و سفید هستند. یعنی آنها عملکردشان را در امتحان یا به صورت «کاملا موفقیت‌آمیز» یا «کاملا ناموفق» در نظر می‌گیرند. غیر از این دو وضعیت، از نظر آنها شق دیگری وجود ندارد. این نوع تفکر در بسیاری از آنان باعث می‌شود همواره در این ترس باشند که نتواند در حد انتظارات ایده‌آلشان (انتظارات بسیار بالا) ظاهر شوند و چه بسا این امر منجر به اهمال‌کاری در آنها می‌شود، در نتیجه این وضعیت ممکن است منجر به ارزیابی‌های بسیار منفی از عملکردشان شود.

عوامل فردی و شخصیتی در ایجاد اضطراب امتحان

در مورد عوامل فردی و شخصیتی موثر در ایجاد اضطراب امتحان به عوامل زیر می‌توان اشاره کرد:

1.‌ اضطراب عمومی: بین اضطراب امتحان و اضطراب عمومی که یک خصیصه و صفت شخصیتی ‌است و در افراد مختلف میزان آن فرق می‌کند، رابطه وجود دارد.

2. عزت‌نفس: عزت نفس میزان ارزش و اعتباری است که یک فرد در زمینه‌های مختلف زندگی بویژه خانوادگی، تحصیلی، اجتماعی و جسمانی برای خود قائل است، افراد دارای عزت‌نفس بالا توانایی برخورد شایسته با امتحان و مشکلات آن را در خود می‌بینند و برعکس افراد دارای عزت نفس پایین به دلیل عدم اعتماد به توانایی‌های خود، عملکرد ضعیفی ارائه می‌دهند.

خودارزیابی مثبت به عنوان سپر یا نیرویی در مقابل اضطراب به فرد کمک می‌کنند. دانش‌آموزان با خود پنداره منفی با کوچک‌ترین دگرگونی در موقعیت امتحان خود را می‌بازند و نمی‌توانند سازگاری حاصل نمایند.

3. هوش: هوش یک توانایی ذهنی و شناختی‌ است، مطالعات مختلف نشان داده‌اند بین هوش و اضطراب امتحان رابطه معناداری وجود دارد. کودکان دارای بهره‌ هوشی متوسط در مقایسه با کودکان دارای بهره‌ هوشی بالا و پایین از اضطراب ناتوان‌کننده‌تری رنج می‌برند.

4. ارزیابی شناختی: اصولا تصویر ذهنی و ارزیابی شناختی هر فرد با موقعیت و شکست او رابطه دارد. اغلب دیده شده است دانش‌آموزانی که از اضطراب امتحان رنج می‌برند افکار منفی و غیرواقع‌بینانه‌ از خود دارند، خود را آدم لایق و شایسته‌ای نمی‌دانند و بشدت از شکست می‌ترسند.

در واقع این اضطراب نیست که به طور مستقیم به کاهش عملکرد و نمره پایین فرد در یک آزمون منجر می‌شود، بلکه افکار افراد ناموفق که اضطراب به دنبال خویش می‌آورد، عامل اصلی این مساله است.

5. عدم آمادگی: آمادگی کافی برای دادن امتحان بسیار مهم است. اگر دانش‌آموزانی احساس کنند آمادگی بسیار کمی برای امتحان دارند، عملکرد ضعیفی را از خودشان خواهند داد. گاهی اضطراب امتحان به خاطر نداشتن آمادگی کافی امتحان‌دهنده است، به گونه‌ای که هر اندازه میزان آمادگی پایین‌تر باشد، اضطراب شدیدتر خواهد بود.

6ـ توجه و تمرکز: برخی از صاحب‌نظران معتقدند بازدهی و عملکرد دانش‌آموزان دارای اضطراب امتحان بالا به میزان زیادی به کیفیت توجه و تمرکز آنان در خلال امتحان مربوط می‌شود. فرد مضطرب به علت توجه به تشویق و نگرانی خود هنگام امتحان به محتوای اصلی امتحان توجه کمتری می‌کند و این مساله به عملکرد پایین وی منجر می‌شود.

7ـ روش‌های مطالعه نادرست: برای انجام یک امتحان رضایت‌بخش فقط خواندن و حفظ کردن کافی نیست و باید از تمرین‌های مختلف مثل تمرین فکر و تمرین «به خاطر آوردن» اطلاعات استفاده کرد. پژوهشگران معتقدند که کاهش اضطراب امتحان به تنهایی برای بهبود پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان کافی نیست؛ بلکه به طور همزمان لازم است که عادت‌ها و روش‌های مطالعه دانش‌آموزان دارای اضطراب امتحان اصلاح شود.

8ـ انتظارات دانش‌آموز: یکی از عوامل موثر در پیشرفت تحصیلی، تصور و برداشت دانش‌آموز از توانایی خود در هر درس و انتظار موفقیت در آن درس است، معمولا افراد دارای اضطراب امتحان به موفقیت‌های ارزیابی‌کننده با انتظارات بدبینانه پاسخ می‌دهند.

باورهای غیرمنطقی تداوم‌بخش اضطراب امتحان

ترس از شکست: نظام ارزشی جوامع امروزی شامل باورهایی درخصوص ارزش و ضرورت موفقیت (پیشرفت)‌ است. یقینا فردی که پیشرفت خوبی در زندگی دارد، رضایتمندی زیادی در زندگی احساس می‌کند. با این حال بسیاری از افرادی که با تمام وجود «اصل موفقیت» را قبول دارند، هنگام مواجهه با امتحان آنقدر دچار اضطراب می‌شوند که ضعیف عمل کرده و در نهایت خود را با ناکامی مواجه می‌سازند.

خودکم‌بینی: این ایده که «من باید موفق شوم» به طور ضمنی به این نکته اشاره دارد که برای نحوه عملکرد و میزان موفقیت معیاری مطلق وجود دارد و با این معیار باید درباره من به عنوان یک فرد قضاوت شود. اگر عملکرد من در حدی کمتر از این معیار موفقیت باشد، من فرد بی‌ارزشی هستم. خودکم‌بینی یکی از عوامل موثر در تشدید اضطراب امتحان در افراد است.

کمال‌گرایی: برخی افراد سخت بر این باورند که باید بدون چون و چرا و در همه مواقع در حد کامل ظاهر شوند. آنها خود را موظف می‌دانند همیشه در کلاس شاگرد اول باشند، حتما به بهترین دانشگاه راه یابند و همیشه به عنوان اولین نفر باشند. این افراد همیشه درصددند تصویر ذهنی ممتازی از خود در ذهنشان داشته باشند. ترس از شکست برای این دسته از افراد کمال‌گرا به عنوان یک عامل زیربنایی مهم اضطراب امتحان است و زمانی که خواسته‌های این افراد برآورده نمی‌شود، واکنش آنان به صورت احساس گناه و خودمتهم‌سازی نمایان می‌شود.

نیاز به تایید: شکی نیست که دوست داشته شدن و مورد تایید قرار گرفتن از سوی برخی افراد و در برخی از مواقع ارزش زیادی دارد، اما تایید شدن توسط همگی افراد و در همه مواقع نه ضرورتی دارد و نه امکان‌پذیر است. افرادی که این باورهای غیرمنطقی را از خود دور سازند، در اصل زمینه‌ای فراهم می‌کنند که با اضطراب کمتر امتحان را پشت سر بگذارند.

وقفه و عدم تحمل ناکافی: هنگامی که افراد با وجود آمادگی کافی‌شان در امتحان دچار وقفه می‌شوند، احساس می‌کنند کنترل خود را از دست داده‌اند و برای چند لحظه احساس وحشت می‌کنند. این افراد می‌دانند که جواب سوال را بلدند، اما در به خاطر آوردن آن احساس ناتوانی می‌کنند. این افراد در صورتی که نتوانند بر احساس ناکامی‌شان غلبه کنند، انعطاف خود را آنقدر از دست می‌دهند که نمی‌توانند پاسخ‌های مناسب و راه‌حل‌های دیگر را جستجو کنند.

نگرانی درباره اضطراب امتحان: نگرانی درباره اضطراب امتحان مشکلی مضاعف است. افراد دچار اضطراب امتحان هر بار که قرار است امتحان بدهند نه تنها درباره خود امتحان نگران و دلواپسند، بلکه از این که دچار اضطراب شوند در هراسند. این افراد درماندگی، ناامیدی و ترحم‌جویی به حال خود را نهادینه ساخته و رد شدن در امتحان را برای خود تضمین می‌کنند.

اهمیت مطالعه در کاهش اضطراب امتحان: مطالعه مانند انجام هر کار یا فعالیتی دیگر نیازمند استفاده از روش درست است. می‌توان گفت یکی از دلایل افت تحصیلی و اضطراب‌های امتحان دانش‌آموزان این است که شیوه مطالعه آنها طبق اصول صحیح نیست نه این که لزوما کم مطالعه می‌کنند.

منبع :روزنامه جام جم

Diazepam
28-05-2011, 12:25
چه جالب اینجا کسی رشتش انسانی نیست ! خب اینقدر از حسابان نگید یکم از فلسفه منطق بگید ، من اینجا احساس غریبی میکنم:31: بگذریم این بهونه ای بود که بگم یکم درباره علوی (در تهران) توضیح بدید. خوبه برم یا نه؟؟؟می ارزه بابتش پول بدم یا نـــه؟ کلا توضیح بدید.:19:
الان یکی میگه من حسابان رو خوندم تموم شد الان میخوام فلان کارو بکنم:31:

xerxes again
28-05-2011, 14:46
راستی فینال cl از دست رفت. ... به برنامه ریزی یوفا و آموزش پرورش همزمان.
فردا تا قبل از امتحان هم اخبار مخبار نمی بینم چون اگه بارسا باخته باشه روحیه ام می پره.:31:

Atefe_72
28-05-2011, 18:42
من هنوز ۳تا فصل اولو نخوندم :19:
به نظرتون چه شکلی بخونم؟؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
28-05-2011, 18:49
من هنوز ۳تا فصل اولو نخوندم :19:
به نظرتون چه شکلی بخونم؟؟؟؟؟؟؟
از رو کتاب بخون . تمریناشو حل کن ! زیاد طول نمیکشه میرسی .

+

من کلا کارام تموم ! :دی فقط خدا کنه آهنگ تغییراش مثل یکی دو صفحه ی آخر کتاب نباشه اصلا حوصله ی اونهمه راه حل ندارم . با توجه به اینکه مشتق ضمنی و نماد dx هم نمیشه استفاده کرد !

+
من عمرا برای هر مشتق بیام قاعده ی زنجیره ای رو یه بار بنویسم ! همینه که هس !

Headphone
28-05-2011, 20:00
آقا «جواب آخر» سوال 3 تمرينات دوره اي ص 197 رو برام ميذاريد مرسي

sam_sami_2000
28-05-2011, 20:10
تمرینات دوره ای رو نمیخواد

Headphone
28-05-2011, 20:14
تمرینات دوره ای رو نمیخواد
كي گفته نميخواد؟؟؟؟:18::13:مگه جزء كتاب نيست؟؟؟

sam_sami_2000
28-05-2011, 20:26
كي گفته نميخواد؟؟؟؟:18::13:مگه جزء كتاب نيست؟؟؟

ما 3 تا معلم ریاضی تو مدرسه داریم هر 3 تا گفتن واسه نهایی نیازی نیست دوره ای هارو بخونید هیچ سالی ازشون سوال نیومده

pooria_googooli
28-05-2011, 20:27
آقا «جواب آخر» سوال 3 تمرينات دوره اي ص 197 رو برام ميذاريد مرسي
من کتاب رو ندارم . این همون تمرین دوره ای هست که توش آهنگ تغییر اومده؟؟؟ اگه اونه تو امتحان نمیاد .

Gam3r
28-05-2011, 20:29
چه جالب اینجا کسی رشتش انسانی نیست ! خب اینقدر از حسابان نگید یکم از فلسفه منطق بگید ، من اینجا احساس غریبی میکنم:31: بگذریم این بهونه ای بود که بگم یکم درباره علوی (در تهران) توضیح بدید. خوبه برم یا نه؟؟؟می ارزه بابتش پول بدم یا نـــه؟ کلا توضیح بدید.:19:
الان یکی میگه من حسابان رو خوندم تموم شد الان میخوام فلان کارو بکنم:31:

بیا من و تو با هم صحبت کنیم انسانی

خب ، چه خبر انسانی ؟ امتحان هارو خوب دادی انسانی ؟ خودت خوب هستی انسانی ؟ :31:
اصلا چرا لفظ انسانی یک کلمه ی مریض هست ؟! مثل تکواز " باز " ، مثلا بچه باز یا زن باز و ... !!

کلا کلمه ی انسانی هم یک لفظ مریض هست !! :دی

Headphone
28-05-2011, 20:31
ما 3 تا معلم ریاضی تو مدرسه داریم هر 3 تا گفتن واسه نهایی نیازی نیست دوره ای هارو بخونید هیچ سالی ازشون سوال نیومده
اين اولين ساليه كه از اين كتاب امتحان ميگيرن

بعدشم يعني تو نميخواي بلدشون باشي؟

حداقل براي كنكورت!

حالا هر كي ميتونه جوابشو برام بنويسه

pooria_googooli
28-05-2011, 20:39
دوست عزیز برای بلد شدن وقت زیاده . الان که وقت داری این سوال رو حل نکن . سطح این سوال خیلی بالاست حلش زمان بره . همه کس بلد نیست حل کنه . پس بیخیالش شو :20:

Electronic-Arts
28-05-2011, 20:40

حداقل براي كنكورت!

متاسفانه تو دهن همه افتاده که اولین ساله از این کتاب میگیرن و .....
-۱چون اولین ساله آسون میگیرن
-۲مطالب مورد بحث مثل اثبات ها و تمرینات دوره ای تو کتاب پارسال بوده و هیچوقت هم نیومده بنابراین امسال هم نمیاد

sam_sami_2000
28-05-2011, 20:44

حداقل براي كنكورت!

بله عزیز این سوالات دوره ای سطحش خیلی بالاست .

Headphone
28-05-2011, 20:48
فقط ميخواستم از جوابش مطمئن بشم ، ولي من هيچوقت ريسك نمي كنم يه دفعه ديدي اومد

ALt3rnA
28-05-2011, 20:58
حتما تمرین دوره ای ها رو حل کنید !
یکی از آشنایان گفت از یکی از مشاورای خیلی خوب تهران پرسیده گفته کاملا احتمالش هست بیاد !
بعدش هم کی گفته خیلی خفنه و سطحش بالاست ؟
یه قیف بود که باید تشابه بلد بودید !
دو تا آهنگ تغییر هم داشت که جوابشون دو خط هم نمیشد
یکی هم تو مثلثات بود که مدل سازی بود فقط !
اتفاقا اگه بخونید باعث میشه سوالای آهنگ تغییر رو راحت تر حل کنید .

بله عزیز این سوالات دوره ای سطحش خیلی بالاست .
شما کتاب نشر الگو رو ندیدی ؟ چند تا از دوستای من ازون کتاب خوندن واسه امتحان . من نه میگم تا اون حد سخت و نه اینکه زیادی ساده بگیرید .

+
اگه کسی کتاب رو تموم کرده توصیه میکنم از روی قلمچی بخونه . البته سوالاش سخت تره ! اما بارم سوالاش نزدیک تره به امتحان دی ماه . (اگه سوالیشو بلد نبودید خیلی مضطرب نشید)

paula
28-05-2011, 21:02
من بالاخره تمومش کردم البته اونم چه دوری فقط جزومو ورق زدم
راستی یه سوال از بچه iهای ریاضی همتون پسر هستید کسی هست اینجا ریاضی باشه و دختر؟؟

ALt3rnA
28-05-2011, 21:07
راستی یه سوال از بچه iهای ریاضی همتون پسر هستید کسی هست اینجا ریاضی باشه و دختر؟؟
اون عاطفه خانوم صفحه ی قبل فکر کنم ریاضی بودن .

+
یه سوال از همه : شما چه کتابایی رو کار کردید امسال ؟ هر درسی ؟

ALt3rnA
28-05-2011, 21:18
صفحات مهم حسابان :
1
107
87
77
65
61
53
39
42
40
20
19
13
9
6
3
114
8
116
123
128
129
135
136
160
165
191
196

اینا رو واسم یکی از دوستام اس کرد گفتم اینجام بزارم شاید کسی نیاز داشت یا کتابو هنوز نخونده بود . نمره گرفتین ما رم دعا کنید :دی

paula
28-05-2011, 21:20

+

معلمای ما بیشتر جزوه میگفتن ولی توی همون چزوه از سوال ها گاج - نوبل- سوالای امتحان نهایی استفاده میکردن
راستی خودتون چی؟

Headphone
28-05-2011, 21:25

+

والا من اوايل سال خيلي به كتاب هاي كمك درسي ( تست) گير مي دادم ولي كم كم فهميدم هيچ چيز مهمتر از

كتاب درسي نيست... تا جايي كه با همين متن كتاب خوندن رتبه ام تو كانون تا مرز 1 رقمي (10) رسيد

ولي به نظر من حسابان گاج سفيد بهترين كتاب تست حسابانه

من اين كتاب ها رو تا حدي خوندم :

1.شيمي مبتكران

2.فيزيك انرزي اتمي

3.هندسه گاج
.
.
.

Headphone
28-05-2011, 21:39
آها راستي بچه ها من شنيدم اگه نمره ي درست از 19 بالاتر باشه توي كنكور نمره كامل رو تاثير ميدن؟؟؟ درسته ؟؟؟

خودم فكر نميكنم اينطوري باشه مگه كشكه ؟؟؟؟؟؟

??????????????????

ALt3rnA
28-05-2011, 21:47
من قلمچی شرکت نکردم . یعنی دو سه تا آزمون اول رو دادم بعد دعوام شد باشون اومدم بیرون واسه همین رتبه ی خاصی هم ندارم ! ولی کاملا با این حرف شما که میگید کتاب درسی موافقم !
من اول سال شیمی رو از روی مبتکران میخوندم ! اما واقعا نمره هام خیلی بد بود ! تا اینکه تصمیم گرفتم از کتاب بخونم ! بعد یه مدت حتی سوالای مبتکران هم واسم آب خوردن شد .

کتابایی که خوندم اینا بودن امسال :

حسابان :آموزش الگو 2 جلدی - تست الگو (این دو تا محشرن ! ) - دیفرانسیل رمزینه (فقط حد و مشتقش رو البته ! عالیه ! سال بعد حتما بخرید ) -3495 سوال حسابان مبتکران (اینو تابستون کار کردم . سوالاش واقعا سختن)
فیزیک : رمزینه . واقعا خوب بود . خیلی کمکم کرد
عربی : سبز قلمچی . (بهترین کتاب دنیا ! )
ادبیات گاج سبز
جبر : خوشخوان (واقعا سوالاش خوب بود . بعضیاش سوالای المپیاد بود )

درسای دیگه فقط کتاب درسی بود .

Headphone
29-05-2011, 09:45
بچه ها چيكار كرديد؟؟

خوب بود ؟؟

براي من كه خيلي آسون بود...

Atefe_72
29-05-2011, 10:22
سوالاش خیلی اسون بود...اصن انتظار نداشتم در این حد اسون باش!!!!من سوال ۱۴ رو به روش تعریف اثبات نکردم :9:حالاهیچی نمره نمی گیرم؟؟؟؟؟؟

snima6
29-05-2011, 10:24
حسابان رو پیکار کردید؟
از نطر من که سطحش خوب بود و سخت نبود

M A M M U T
29-05-2011, 10:24
من اول سال شیمی رو از روی مبتکران میخوندم ! اما واقعا نمره هام خیلی بد بود ! تا اینکه تصمیم گرفتم از کتاب بخونم ! بعد یه مدت حتی سوالای مبتکران هم واسم آب خوردن شد .

همش از تاثیرات برفی بود:دی

بعدش هم کی گفته خیلی خفنه و سطحش بالاست ؟
اون سطحش بلا نیس.تو سطحت بالاس:دی
دوستان من همش جلوی خودم رو میگرم که فحش نامو*سی ندم به این طراح امتحان زیست....
این سوالا دوباره به خودش بدی نمیتونه حل کنه....سوال 24 خیلی سخت بود و اصلا نمیشه جوابش داد....
بقیش هم خیلی سخت تر از سالای قبل بود......
الآن لابد تو گزینه دو میاد خیلی محترمانه میگه امتحان ساده بود و همش از کتاب بود.....خیلی نفهم هستن متاسفانه:41:

petr-cech
29-05-2011, 10:31
همش از تاثیرات برفی بود:دی

اون سطحش بلا نیس.تو سطحت بالاس:دی
دوستان من همش جلوی خودم رو میگرم که فحش نامو*سی ندم به این طراح امتحان زیست....
این سوالا دوباره به خودش بدی نمیتونه حل کنه....سوال 24 خیلی سخت بود و اصلا نمیشه جوابش داد....
بقیش هم خیلی سخت تر از سالای قبل بود......
الآن لابد تو گزینه دو میاد خیلی محترمانه میگه امتحان ساده بود و همش از کتاب بود.....خیلی نفهم هستن متاسفانه:41:

آره بابا
این چه امتحانی بود :37:

بعضی از سوالاش اصلاً آدم نمی فهمید که چی می خواد

خیلی امتحان مزخرفی بود

Electronic-Arts
29-05-2011, 10:35
بچه ها چيكار كرديد؟؟

خوب بود ؟؟

بابا نابغه امتحان به این سختی این رو میگی آسون بود؟

Arash_K7
29-05-2011, 10:41
سلام!
حسابان متوسط بود ، بین 18.5 تا 17.5 میشم .
اثبات سوال 14 تو کتاب بود؟!

Headphone
29-05-2011, 10:57
بابا نابغه امتحان به این سختی این رو میگی آسون بود؟
تعريف امتحان سخت از نظر من :

1. سوالاش كاملا مفهومي و خارج كتاب باشن

2.براي حل سوال نياز به فكر كردن به راه حل هاي مختلف باشه

...

كدوم سوال اين امتحان خارج از كتاب بود؟! يعني واقعا اگه فقط و فقط يه دور تمريناي كتابو حل ميكرديم ، سوالاش مثل آب خوردن بود...

Electronic-Arts
29-05-2011, 10:58
تعريف امتحان سخت از نظر من :

1. سوالاش كاملا مفهومي و خارج كتاب باشن

2.براي حل سوال نياز به فكر كردن به راه حل هاي مختلف باشه

...

كدوم سوال اين امتحان خارج از كتاب بود؟! يعني واقعا اگه فقط و فقط يه دور تمريناي كتابو حل ميكرديم ، سوالاش مثل آب خوردن بود...

سوالاش خیلی اسون بود...اصن انتظار نداشتم در این حد اسون باش!!!!من سوال ۱۴ رو به روش تعریف اثبات نکردم :9:حالاهیچی نمره نمی گیرم؟؟؟؟؟؟

حسابان رو پیکار کردید؟
از نطر من که سطحش خوب بود و سخت نبود

بچه ها چيكار كرديد؟؟

خوب بود ؟؟

ماشالله چه قدر نابغه تو p30world بوده و ما نمیدونستیم , نرم افزار های امنیتی زیاد و قوی رو سیستم نصب کنید که C.I.A یه وقت ip تونو نفهمه بیاد بدزدتتون

vahid-p
29-05-2011, 11:03
دیفرانسیل رمزینه (فقط حد و مشتقش رو البته ! عالیه ! سال بعد حتما بخرید )
من اینو به همه توصیه نمی کنم. مگر برای دو رقمیا و تک رقمیا و سه رقمی های منطقه یکی. بقیه دور این کتاب رو خط بکشن. مخصوصا پیش دانشگاهیش. حالا حسابانش بد نیست. چون واقعا مسائل رو زیادی پیچونده که تو کنکور از این خبرا نیست و تست هاش خیلی زیاده. مثلا فصل دستگاه اعداد پیش دانشگاهی که فصلی خیلی ساده ای است و شاید یک تست تو کنکور بیاد 300 تست تالیفی براش طرح کرده !!!!!!!!!!

Headphone
29-05-2011, 11:50
بستگي به مصححش داره ، اگه آدم باحالي باشه نمرشو بهت ميده.

مگه با چه روشي حلش كردي ؟

ALt3rnA
29-05-2011, 11:54
حسابان خووووب بود ! :دی
20 میشم ! :دی
کلید حسابان رو هم ازینجا ببینید !

+
بچه ها من اینهمه بتون گفتم فقط کتابو بخونید ! دیدید ساده بود و جزوه و اینا نیاز نداشت ؟ (کسی که میگه سخته یعنی کتابو خوب نخونده چون این از کتاب خیلی ساده تر بود ! )
+
به نظرم بارم رو بد تقسیم کردن ! ولی شانس خوب من چون هیچ منبعی نداشتم واسه هر سوال کلی نوشتم ! 8 صفحه شد ! سوال 3 رو با 3 تا راه حل کردم مثلا ! طرف سادیسم هم داشته باشه (متاسفانه معلم حسابانای اینجا دارن) بیشتر از 25 صدم نمیتونه کم کنه !
در کل راضیم :دی

من اینو به همه توصیه نمی کنم. مگر برای دو رقمیا و تک رقمیا و سه رقمی های منطقه یکی. بقیه دور این کتاب رو خط بکشن. مخصوصا پیش دانشگاهیش. حالا حسابانش بد نیست. چون واقعا مسائل رو زیادی پیچونده که تو کنکور از این خبرا نیست و تست هاش خیلی زیاده. مثلا فصل دستگاه اعداد پیش دانشگاهی که فصلی خیلی ساده ای است و شاید یک تست تو کنکور بیاد 300 تست تالیفی براش طرح کرده !!!!!!!!!!
ببین به نظرم توضیح غیر ضروری نداده !
مثلا تو هم ارزی هاش ! من هیچ کتاب دیگه ای رو ندیده بودم اینقدر قشنگ شرایط استفاده از هم ارزی رو بگه ! من قبلا با خودم میگفتم چرا هر جور با هم ارزی بری یه جواب متفاوت میده ! مشکلمو واقعا حل کرد !

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

سوالاش خیلی اسون بود...اصن انتظار نداشتم در این حد اسون باش!!!!من سوال ۱۴ رو به روش تعریف اثبات نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالاهیچی نمره نمی گیرم؟؟؟؟؟؟
نترس اصلا !
زیر کلیدش اینو نوشته :
"لطفا برای راه حل های صحیح غیر راهنمای تصحیح به تناسب بارم را تقسیم نمایید "
شما اگه راحت درست باشه نمرشو میگیری .
(اگه راه حلت در سطح کتاب نباشه به هر نحو (هپیتال ... هم ارزی ... مشتق ضمنی ...) نمره نمیگیری واضحا )

xerxes again
29-05-2011, 11:59
یـــــــــــس
امتحانو به احتمال بسیار 20 می گیرم.
سوال 14 رو از اون یکی تعریف اثبات کردم. راه حلم تو سوال 10 کلاَ با کلید فرق می کنه. البته درسته.

شما کتاب نشر الگو رو ندیدی ؟ چند تا از دوستای من ازون کتاب خوندن واسه امتحان .
این کتاب مفت نمیارزه. جدی می گم کاملاَ تو جو کتاب سال پیشه. انگار نه انگار کتاب عوض شده. بی خود مختونو با این کتاب تخمیر نکنین. من حسابانو فقط از جزوه معلممون می خونم که تکه. مثلاَ یکی از سخت ترین سوالای 89 رو تو جزوه دیفرانسیلش حل کرده بود یکی از بچه ها که رتبه اش 124 شده بود گفت تا اون سوالو دیدم بدون فکر کردن زدم(حتی عدداش هم همون بو

ALt3rnA
29-05-2011, 12:18
این کتاب مفت نمیارزه. جدی می گم کاملاَ تو جو کتاب سال پیشه. انگار نه انگار کتاب عوض شده. بی خود مختونو با این کتاب تخمیر نکنین. من حسابانو فقط از جزوه معلممون می خونم که تکه. مثلاَ یکی از سخت ترین سوالای 89 رو تو جزوه دیفرانسیلش حل کرده بود یکی از بچه ها که رتبه اش 124 شده بود گفت تا اون سوالو دیدم بدون فکر کردن زدم(حتی عدداش هم همون بو
!!!
دوست عزیز من تعصبی رو هیچ کتابی ندارم . گفتم که کتاب اصلی که خوندم الگو بوده اما تو بخش حد و هم ارزی رفتم از رمزینه خوندم !
اما واقعا کامله سوال هاشم عالین ! دبیر حسابان ما امتحاناش واقعا خوف بودن امسال ! میگفت شما تیزهوشین باید سوال سخت هم بتونین جواب بدید واسه همین سوالایی رو که از ما امتحان میگرفت هنوز نفهمیدم از کجا میاورد ! (من تقریبا تمام کتب حسابان موجود تو بازار رو دارم) اما واقعا سخت بودن . با این حال بر خلاف بقیه که بصورت فله ای تست میزدن من همیشه از همین الگو خوندم هیچوفت هم نمرم زیر 19 نشد .
اینکه شما میگید تو جو سال قبله ... اگه منظور مباحثش هست که اتفاقا من برای همین خوشم میاد ازش که کلی چیز اضافه توضیح داده . اگه هم تغییرات مربوط به بخش حد رو میگید من مشکلی نداشتم با کتاب !
به هر حال به جرات مبگم سخت ترین کتاب حسابان موجوده . سوالا و تست هاش کم و گلچین شدن و واقعا قشنگن .
البته گفتم کسی که هدفش از همون اول امتحان نهایی بوده میره قلمچی یا کتاب درسیو میخونه
کسی هم که مثل من هدفش این بوده که ریاضیش قوی شه مسلما به همین یه کتاب و کلا سطح کنکور قانع نمیشه
در مورد جزوه شما هم که من چون ندیدم چیزی نمیتونم بگم . شاید واقعا بهترین جزوه ی دنیا بود ! اما کسایی که جزوه ندارن باید کتاب بخرن و من برای اونا گفتم که اگه کسی به بهترین رتبه و بهترین نمره فکر میکنه نباید به خودش ساده بگیره

+

بچه هایی که زیانشون خوبه : توصیه میکنم امروز جبر یا عربی بخونید . به خصوص کسایی که مثل من معلمشون جزوه گفته و لای کتاب درسیم باز نکردن . نمیگم نخونید نمیرسینا اما از پشت تلویزیون نشستن که مفید تره .
عربی هم میتونید بخونید اگه تا اونموقع یادتون میمونه .

xerxes again
29-05-2011, 12:36
به هر حال به جرات مبگم سخت ترین کتاب حسابان موجوده . سوالا و تست هاش کم و گلچین شدن و واقعا قشنگن.
کسی هم که مثل من هدفش این بوده که ریاضیش قوی شه مسلما به همین یه کتاب و کلا سطح کنکور قانع نمیشه سخت ترین کتاب موجود بودن حسن نیست واسه کنکور ولی شما اگه به فکر خوندنی مهم نیست من نمی دونستم.(البته بعضیا میگن فلان معلم و کتاب این قدر خوبه که اصلاَ نمی فهمی چی میگه)

در مورد جزوه شما هم که من چون ندیدم چیزی نمیتونم بگم . شاید واقعا بهترین جزوه ی دنیا بود ! اما کسایی که جزوه ندارن باید کتاب بخرن و من برای اونا گفتم که اگه کسی به بهترین رتبه و بهترین نمره فکر میکنه نباید به خودش ساده بگیره من مدرسه دولتیم که به جز همین معلم فقط سه چهار تا معلم خوب دیگه داره. اما این کارش واقعاَ درسته. از تمام مدارس کرج میان مدرسه ما میشینن سر کلاسش.

اینکه شما میگید تو جو سال قبله ... اگه منظور مباحثش هست که اتفاقا من برای همین خوشم میاد ازش که کلی چیز اضافه توضیح داده . اگه هم تغییرات مربوط به بخش حد رو میگید من مشکلی نداشتم با کتاب ! این کتاب همون کتاب سال قبل الگوئه که یه مقدار ویرایش شده. کسی که به فکر کنکوره این کتاب اصلاَ به دردش نمیخوره.

ALt3rnA
29-05-2011, 13:02
سخت ترین کتاب موجود بودن حسن نیست واسه کنکور ولی شما اگه به فکر خوندنی مهم نیست من نمی دونستم.(البته بعضیا میگن فلان معلم و کتاب این قدر خوبه که اصلاَ نمی فهمی چی میگه)
این کتاب همون کتاب سال قبل الگوئه که یه مقدار ویرایش شده. کسی که به فکر کنکوره این کتاب اصلاَ به دردش نمیخوره.
بله برای کنکور بهترین کتاب گاج سفیده چون همش تست کنکوره . اما کسی که سال سومه باید برای سال سوم بخونه . من امسال یک تست هم نزدم و همه رو تشریحی خوندم .
برای تست زدن وقت هست وقت کم نمیاره کسی تو پیش . هر چیزی به وقت خودش . الان شما تست بزنی تاثیرش خیلی کمتر ازونیه که فکر میکنی . بم اثبات شده . خیلی از نکات ریز رو هم یادت میره .

من مدرسه دولتیم که به جز همین معلم فقط سه چهار تا معلم خوب دیگه داره. اما این کارش واقعاَ درسته. از تمام مدارس کرج میان مدرسه ما میشینن سر کلاسش.
من مدرسه ی تیزهوشانم و یدونه (حتی یدونه) دبیر خوب هم نداره بر خلاف تصور همه ! اگه من و دوستام چیزی بلدیم همش به لطف کتابایی مثل الگو و گاج و مبتکران بوده .
قدر این نعمات رو بدونید . همه که معلم خوب ندارن . نظر سنجی کردیم محبوب ترین معلم شد معلم هندسه ! میدونی چرا ؟
هیچکار خاصی نکرد فقط کتاب درسی رو تموم کرد . جزوه و اینام در حد حل تمرینای کتاب بود !
بر عکس بقیه معلمای ما توهم برشون داشته علامه ی دهر ان ! جزوه میگن که باید تو طول سال 3 تا دفترو پر کنی ! آخرشم جزوشون به درد عمه اشون میخوره بس که مزخرفه . جدا میگم من اگه فیزیک رمزینه رو نداشتم امسال یک کلمه هم فیزیک بلد نبودم .

Diazepam
29-05-2011, 13:11
دوستان کسی چیزی از علوی نمیدوونه؟

Headphone
29-05-2011, 13:22
بله برای کنکور بهترین کتاب گاج سفیده چون همش تست کنکوره . اما کسی که سال سومه باید برای سال سوم بخونه . من امسال یک تست هم نزدم و همه رو تشریحی خوندم .
برای تست زدن وقت هست وقت کم نمیاره کسی تو پیش . هر چیزی به وقت خودش . الان شما تست بزنی تاثیرش خیلی کمتر ازونیه که فکر میکنی . بم اثبات شده . خیلی از نکات ریز رو هم یادت میره .

من مدرسه ی تیزهوشانم و یدونه (حتی یدونه) دبیر خوب هم نداره بر خلاف تصور همه ! اگه من و دوستام چیزی بلدیم همش به لطف کتابایی مثل الگو و گاج و مبتکران بوده .
قدر این نعمات رو بدونید . همه که معلم خوب ندارن . نظر سنجی کردیم محبوب ترین معلم شد معلم هندسه ! میدونی چرا ؟
هیچکار خاصی نکرد فقط کتاب درسی رو تموم کرد . جزوه و اینام در حد حل تمرینای کتاب بود !
بر عکس بقیه معلمای ما توهم برشون داشته علامه ی دهر ان ! جزوه میگن که باید تو طول سال 3 تا دفترو پر کنی ! آخرشم جزوشون به درد عمه اشون میخوره بس که مزخرفه . جدا میگم من اگه فیزیک رمزینه رو نداشتم امسال یک کلمه هم فیزیک بلد نبودم .

درسته كه معلم توي درس بچه ها تاثير داره ، ولي به نظر من مهمترين چيز خود دانش آموز و تلاش و پشتكار و يه كمي هم استعدادشه ، ما معلممامون بد نبودن ولي فقط نميشد به جزوه ي اونا اتكا كرد

تست زدن از همين الان خيلي خوبه ، ولي نه اينكه بياي روش هاي تستي و كوتاه ياد بگيري ، همين تست ها رو با روش تشريحي حل كن و مفهومي يادشون بگير . مگه ضرري داره ؟! خيلي هم خوبه

XFIGHT3R
29-05-2011, 13:39
دوستان کسی چیزی از علوی نمیدوونه؟
چنتا از دوستای من تابستون سال قبل رفتن 1 میلیون دادن واسه تدریس همه درسا ولی آخر سر هیچ کدوم راضی نبودن ! میگفتن تو کلاس معلم مثالای فوق راحتی رو حل میکرد ما هم فکر میکردیم که دیگه حسابان و فیزیک و ... فول شدیم ولی وقتی که مدرسه شروع شد ... !

الان دیگه بعضی از کتابا هستن که از معلم خصوصی هم بهترن ...

xerxes again
29-05-2011, 13:49

معلم اگه خوب باشه کمکت می کنه. ما فقط معلم دریاضی و شیمی درست حسابی داریم تو مدرسه بقیه کلاَ شوتن.

Gam3r
29-05-2011, 14:08
هــــم ، تاپیک از پست های تک خطی و بی محتوا رسید به پست های مفید که آدم وقتی میخونه واقعا لذت میبره ... احسنتم !
مخصوصا مطالب برای جوجه سال دومی ای مثل من جالب هست ! خصوصا بحث در رابطه با کتاب های کمک آموزشی ... چون مدرسه ای که ما توش داریم ادامه تحصیل میدیم ، بد ترین دبیرهای شهر رو داره !!

من تصمیم داشتم برای سال سوم ( که امتحاناتمون نهایی هست ) تمام کتاب های گلواژه رو بخرم .
هم به عنوان تست و حل مسئله ، هم به عنوان آموزش و درس نامه هایی که داره ...

خصوصا وقتی پست چند تا بچه ها ، به خصوص پست محمد عزیز ( آلتِرنا ) رو خوندم گفتم از شما که امسال سوم هستید هم بپرسم ،
به نظرتون ، تمام سری گلواژه رو بخرم خوبه ؟
یا کتاب های بهتری هم به منظور درس نامه ، تست ، حل مسئله به همراه پاسخ تشریحی وجود داره ؟

مثلا :

معلمای ما بیشتر جزوه میگفتن ولی توی همون چزوه از سوال ها گاج - نوبل- سوالای امتحان نهایی استفاده میکردن

والا من اوايل سال خيلي به كتاب هاي كمك درسي ( تست) گير مي دادم ولي كم كم فهميدم هيچ چيز مهمتر از

كتاب درسي نيست... تا جايي كه با همين متن كتاب خوندن رتبه ام تو كانون تا مرز 1 رقمي (10) رسيد

ولي به نظر من حسابان گاج سفيد بهترين كتاب تست حسابانه

من اين كتاب ها رو تا حدي خوندم :

1.شيمي مبتكران

2.فيزيك انرزي اتمي

3.هندسه گاج
.
.
.

کتابایی که خوندم اینا بودن امسال :

حسابان :آموزش الگو 2 جلدی - تست الگو (این دو تا محشرن ! ) - دیفرانسیل رمزینه (فقط حد و مشتقش رو البته ! عالیه ! سال بعد حتما بخرید ) -3495 سوال حسابان مبتکران (اینو تابستون کار کردم . سوالاش واقعا سختن)
فیزیک : رمزینه . واقعا خوب بود . خیلی کمکم کرد
عربی : سبز قلمچی . (بهترین کتاب دنیا ! )
ادبیات گاج سبز
جبر : خوشخوان (واقعا سوالاش خوب بود . بعضیاش سوالای المپیاد بود )

درسای دیگه فقط کتاب درسی بود .

الان انقدر کتاب درسی معرفی شده که آدم میمونه کدوم رو بگیره ...
گاج سفید ، مبتکران ، خوش خوان ، دو سالانه ، رمزینه ، گلواژه و ... کدوم ؟!

پ ن : جوجه دومی ها که امکان شرکت در بحث های شمارو دارن ؟! :دی

alone_boy
29-05-2011, 15:36
دوستان به نظرتون امتحان حسابان امروز راحت بود؟
من با اين كه كلي خونده بودم ولي زير 10 ميگيرم:41:
دقيقا چيزايي كه معلممون فرصت نكرده بود برامون بگه اومده بود:41:

M A M M U T
29-05-2011, 15:40
من کتابای گلواژه رو خریدم ولی هیچ کدوم رو نخوندم:دی

بد نیست بخری خوبه....

Gam3r
29-05-2011, 16:24
من کتابای گلواژه رو خریدم ولی هیچ کدوم رو نخوندم:دی

بد نیست بخری خوبه....

من خودم گلواژه برای سال دوم رو دارم و خیلی راضی هستم ...
فقط میخوام ببینم ، اگه کتاب های بهتر و انتخاب های بهتری هست اونا رو بگیرم بخونم !

برای مطالعه ی آزاد نمیخوام که چیزهای خیلی سخت کار کنه و آدم از اون درس بدش بیاد !
در حد امتحان نهایی و کنکور و پرسش های کتبی و شفاهی کلاسی باشه ...

Electronic-Arts
29-05-2011, 17:38
دوستان به نظرتون امتحان حسابان امروز راحت بود؟
من با اين كه كلي خونده بودم ولي زير 10 ميگيرم:41:
دقيقا چيزايي كه معلممون فرصت نكرده بود برامون بگه اومده بود:41:
خیر دوست عزیز راحت نبود ولی ما این جا نابغه زیاد داریم جوابتون رو هم تو پیغام خصوصی میدم

LΩRD
29-05-2011, 18:56
هــــم ، تاپیک از پست های تک خطی و بی محتوا رسید به پست های مفید که آدم وقتی میخونه واقعا لذت میبره ... احسنتم !
مخصوصا مطالب برای جوجه سال دومی ای مثل من جالب هست ! خصوصا بحث در رابطه با کتاب های کمک آموزشی ... چون مدرسه ای که ما توش داریم ادامه تحصیل میدیم ، بد ترین دبیرهای شهر رو داره !!

من تصمیم داشتم برای سال سوم ( که امتحاناتمون نهایی هست ) تمام کتاب های گلواژه رو بخرم .
هم به عنوان تست و حل مسئله ، هم به عنوان آموزش و درس نامه هایی که داره ...

خصوصا وقتی پست چند تا بچه ها ، به خصوص پست محمد عزیز ( آلتِرنا ) رو خوندم گفتم از شما که امسال سوم هستید هم بپرسم ،
یا کتاب های بهتری هم به منظور درس نامه ، تست ، حل مسئله به همراه پاسخ تشریحی وجود داره ؟

مثلا :

الان انقدر کتاب درسی معرفی شده که آدم میمونه کدوم رو بگیره ...
گاج سفید ، مبتکران ، خوش خوان ، دو سالانه ، رمزینه ، گلواژه و ... کدوم ؟!

پ ن : جوجه دومی ها که امکان شرکت در بحث های شمارو دارن ؟! :دی

سلام به شما دوست عزیز

من به شخصه نظرم رو اینجا مینویسم شاید به دردت بخوره ...

مورد اول اینکه هیچ انتشاراتی همه ی درس هاش خوب نیست ... ! مثلا در درس شیمی کتاب مبتکران کتاب فوق العاده ای هست اما در رابطه با حسابان سوالهای خیلی سنگینی داره

مورد دوم اینکه شما اصلا نباید از سال سوم شروع به تست زدن کنی ! چون همه چی رو با تست یاد میگیری و در امتحانات نهایی که باید کامل و تشریجی پاسخ بدی به مشکل بر میخوری

مورد سوم اینکه تا حد امکان از کتاب های آموزشی استفاده نکن ! فقط فقط کتاب رو بخون و از کتاب های کمک آموزشی به عنوان درک بهتر درس استفاده کن بدین صورت که :
واسه هر درسی به خصوص دروسی مثل فیزیک ، شیمی ، ریاضی و هر درسی که توش ضعیف هستی کتاب های مسئله رو بگیر و همون روزی که معلم درس میده تمام و کمال توی کلاس حاضر باش و درس رو به دقت گوش کن و بعد از ظهر تمام تمرینات مخصوص اون مبحث که توی کتاب کمک آموزشی اومده حل کن

واسه معرفی کتاب هم من بهت بگم که تا حد زیادی به خودت بستگی داره که با خوندن کدوم کتاب راحت تر میفهمی ...

اما پیشنهاد من :

عربی (3) : گاج سبز محوری و ایاد فیلی
شیمی (3) : انتشارات مبتکران
هندسه (2) : اتشارات رمزینه
حسابان : واسه آموزش کتاب سبز کانون و واسه تمرین کتاب گاج قرمز
دین و زندگی ( خیلی ها بهش اهمیت نمیدن ولی بدون کسایی که با مطالعه ی درست این درس موفق شدن توی یه دانشگاه خوب قبول بشن ) : کتاب آیات و نکات گاج و کتاب دین و زندگی جامع کنکور انتشارات مبتکران
جبر و احتمال : گاج - پرسمان ( کتاب مشکی )
زبان : اصلا نیازی به کتاب کمک آموزشی نداره و با کلاس زبان رفتن کارت راه میوفته
فیزیک : انتشارات مبتکران
زبان فارسی : انشارات گاج کتاب سبز محوری

شاد باشید :40:

ALt3rnA
29-05-2011, 20:30
خوبی محمد جان ؟
عرضم به حضورت که حتما اینکار رو بکن !
گلواژه ی درس های عربی - شیمی - دین و زندگی - ادبیات - زبان فارسی رو من یه هفته قبل امتحانا گرفتم و دیدم کتابای واقعا خوبین
کتاب ادبیاتش خیلی خوبه ! در سطح گاج سبز و حتی بعضی جاها از گاج هم بهتره با اینکه حجمش شاید حدودا یک سوم باشه
کتاب دین و زندگیش هم تستاش خوبه هم اینکه درسو کامل طبقه بندی کرده و نیاز نداری از رو کتاب درسی بخونی
کتاب شیمی هم درسنامه داده و کامل سوالای امتحان نهایی رو بررسی کرده
زبان فارسیش به خصوص عالیه ! من کلی وقت دنبال یه زبان فارسی ساده و کم حجم بودم . کتاب سبز و دو جلد سبطی رو داشتم اما این حجمش کمه و خوراک دو روز مونده به امتحانه

اما من توصیه جدی میکنم و اینکه تا واقعا نیاز نداشتی کتاب نگیر ! در اینصورت خودت لاشم باز نمیکنی ! یعنی وقتی کتاب رو کار کن که درسای معلم و کتاب درسیتو خوب فهمیده باشی . حالا اگه چند تا سوال دیدی که نتونستی حل کنی خودت ترغیب میشی بیشتر کار کنی تا تواناییت بیشتر شه . پس کتاب رو واسه اینکه نیاز داری بخر نه واسه اینکه ممکنه بش نیاز پیدا کنی

موفق باشی

خیر دوست عزیز راحت نبود ولی ما این جا نابغه زیاد داریم جوابتون رو هم تو پیغام خصوصی میدم
عزیز من نابغه چیه ؟گزینه دو با هر آدم گره گوری مصاحبه کرد همه 20 میشدن !

+

بچه ها من اساسی رفت تو حالم ! ظاهرا همه 20 میشن . کاش امتحانو سخت تر میدادن که بالای 19 کم داشته باشیم . :(
(در حالت فعلی حق خیلیا ضایع میشه بخاطر رقابت نزدیک)

Electronic-Arts
29-05-2011, 21:22
عزیز من نابغه چیه ؟گزینه دو با هر آدم گره گوری مصاحبه کرد همه 20 میشدن !

شما هروقت با چشمای خودت کارنامه اون افراد رو دیدی باور کن تازه الان با این همه نرم افزارهای ادیت و ... دیگه واقعا نمیشه فهمید نمره واقعی هر کی چند میشه بعدشم منم باشم که تو تلویزیون باهام مصاحبه کنن میگم 20 میشم تا جلو مردم ضایع نشم بگن یارو خنگه

ALt3rnA
29-05-2011, 21:39
شما هروقت با چشمای خودت کارنامه اون افراد رو دیدی باور کن تازه الان با این همه نرم افزارهای ادیت و ... دیگه واقعا نمیشه فهمید نمره واقعی هر کی چند میشه بعدشم منم باشم که تو تلویزیون باهام مصاحبه کنن میگم 20 میشم تا جلو مردم ضایع نشم بگن یارو خنگه
مگه هوش به نمرست !؟ اونم نمره ی امتحان نهایی که فقط نشونگر میزان حفظ بودنه ؟!
توی همون گزینه دو خیلیا توی درسای دیگه میگفتن 17 یا 15 میشن . یعنی فقط تو حسابان همه فکر حفظ آبرو میوفتن ؟
به هر حال امتحانش نه المپیاد ریاضی بود که فکر کردن بخواد نه وقت کم داشت .
اولا که از کتاب بود دوما 2:30 وقت داشت .
حالا اگه به این میگی سخت دیگه نظر شماست . شاید من چون امتحان خیلی سخت تری رو تصور میکردم که بدن به نظرم آسون رسید .
موفق باشی

sam_sami_2000
29-05-2011, 22:15
مگه هوش به نمرست !؟ اونم نمره ی امتحان نهایی که فقط نشونگر میزان حفظ بودنه ؟!
توی همون گزینه دو خیلیا توی درسای دیگه میگفتن 17 یا 15 میشن . یعنی فقط تو حسابان همه فکر حفظ آبرو میوفتن ؟
به هر حال امتحانش نه المپیاد ریاضی بود که فکر کردن بخواد نه وقت کم داشت .
اولا که از کتاب بود دوما 2:30 وقت داشت .
حالا اگه به این میگی سخت دیگه نظر شماست . شاید من چون امتحان خیلی سخت تری رو تصور میکردم که بدن به نظرم آسون رسید .
موفق باشی

دوست عزیز من چند صفحه قبل رو خوندم شما مثل اینکه کتاب های زیادی کار کردی و اصلا برات کاری نداشته.
من نمیگم سوالات اونقدر سخت بود ولی باید قبول کنیم که سوالات عوض شده بود. اقلا 2-3 نمرش چیزهایی زیر ذره بین رفته بود که توی هیچ سالی مد نظر نبوده.

ALt3rnA
29-05-2011, 22:33
دوست عزیز من چند صفحه قبل رو خوندم شما مثل اینکه کتاب های زیادی کار کردی و اصلا برات کاری نداشته.
من نمیگم سوالات اونقدر سخت بود ولی باید قبول کنیم که سوالات عوض شده بود. اقلا 2-3 نمرش چیزهایی زیر ذره بین رفته بود که توی هیچ سالی مد نظر نبوده.
باشه من تسلیم اصلا !
حالا اینکه بگیم سخت و آسون چه فرق میکنه مثلا ؟
من به همه بچه ها گفتم کتاب تغییر کرده ! گفتم فقط از کتاب بخونن و بیخیال تمرین دوره ای و اثباتا نشن ! که دیدید اثبات هم اومد ! من کتاب درسی رو تو حدود 7 ساعت تموم کردم واقعا نیازی به داشتن دانش ریاضی قوی نبود کافی بود سوالا رو یه دور نگاه کنید ! در ضمن امتحان ادبیاتو دادیم گفتم که اگه برای 20 میرین از همون عصرش شروع کنید . اکثر سوالای امتحان از کتاب درسی یا در سطح کتاب درسی بودن .
حالا خداییش اینکه یه نفر از روز آخر نشسته شروع کرده دو فصل از کتاب خونده دو فصل از جزوه هر چیم سخت بوده گفته بیخیال نمیاد این چه ربطی به کتاب کمک درسی خوندن یا فرضا قوی بودن درس ریاضی بنده داره ؟!
من راهشو گفتم . اگه کسی هست که از همون موقع شروع کرده باشه و تمرینای کتابو کامل خونده باشه و چیزی رو پشت گوش ننداخته باشه و با این حال زیر 19 بشه من قبول میکنم امتحان سخت بوده !

به هر حال امیدوارم تحربه شه برای امتحانی مثل فیزیک تا دوباره همه نیان بگن جزوه بخونیم یا کتاب

+

بچه ها یه چیزی !
فهمیدم سوال 4 رو 90 درصد بچه ها غلط دارن !
توی حل نا معادله مجموعه جواب میشد {1} و 2 تا بینهایت فک کنم ! خیلیا 1 رو ننوشتن ! میشه 25 صدم
توی رسم شکل هم اگه کسی توی نمودار اعداد طول و عرض رو ننوشته و کامل نکشیده نمودارو اینم 25 تا نیم نمره غلطه
ایشالا که همه درست نوشته باشن

Eshghe_door
29-05-2011, 23:09
بچه ها من امتحانمو زیاد خوب ندادم

یعنی خیلی پشیمونم...

دو تا سوال بعد اینکه از سر جلسه پاشدم یادم افتاد جوابش...

چرا منم ریاضی ام و دخترم -- اسم مدرسه ام بعد همه ی امتحانا میگم، الان بگم آبروم میره

sam_sami_2000
29-05-2011, 23:15
باشه من تسلیم اصلا !

به هر حال امیدوارم تحربه شه برای امتحانی مثل فیزیک تا دوباره همه نیان بگن جزوه بخونیم یا کتاب

آقا من این حرفتو خیلی قبول دارم فقط کتاب! البته ما واسه فیزیک فقط و فقط متاسفانه جزوه معلممون رو خوندیم که 3 برابر کتاب هست و البته همه تعریف ها + آزمایش ها رو توش توضیح داده. امیدوارم به مشکل برنخوریم.

M A M M U T
29-05-2011, 23:36

خودتو عصبانی نکن فشارت میره بالا:دی
حیف ریاضی نیستم وگرنه منم یه نظری میدادم
----------------------
من امروز رو زمین خوندم...فردا صبح رو هم زمین میخونم از فردا ساعت 1 انگلیس رو شروع میکنم....

alisun
29-05-2011, 23:40
من خیلی ناراحتم به خاطر اینکه حسابان زیر 10 می شوم.ما معلم خوب در شهرمان نداریم.

ALt3rnA
30-05-2011, 00:09
چرا منم ریاضی ام و دخترم -- اسم مدرسه ام بعد همه ی امتحانا میگم، الان بگم آبروم میره
متوجه این پارت نشدم
چرا آبروت بره ؟ :-؟

خدای نکرده نمره بد گرفتی ؟ در اونصورت بعد امتحانا هم که نمیتونی بگی :دی
البته من نمره زیر 15 رو بد میدونم . 15 تا 17 میشه متوسط 17 به بالا هم خوبه دبگه !

vahid-p
30-05-2011, 00:30
من خیلی ناراحتم به خاطر اینکه حسابان زیر 10 می شوم.ما معلم خوب در شهرمان نداریم.
معمولا تو منطقه سه برا یکی دو درس حداقل از این مشکلا هست ( منم خودم منطقه سه ای هستم ). مثلا سال قبل جبر و احتمال دبیری بود که من خودم می رفتم براش سوالا رو حل می کردم تا یاد بگیره. واقعا خنده دار بود. ولی خب چون شرایط بد بود، گفتیم نباید منتظر بشینیم و از اواسط سال شروع کردیم و پیک گلواژه رو از همون بهمن اسفند شروع کردیم به خوندن. و همش خودمون به فکر بودیم و برای محکم کاری هم دبیر حسابانمون یکی دو جلسه برامون تدریس کرد و به هر حال آخر شدیم 20 .
اگه واقعا بخوای می تونی جبران کنی . امسال تابستون خوب خوب بشین از اول مفهومی بخون ریاضی رو. موفق باشی.

Headphone
30-05-2011, 01:26
بچه ها یه چیزی !
فهمیدم سوال 4 رو 90 درصد بچه ها غلط دارن !
توی حل نا معادله مجموعه جواب میشد {1} و 2 تا بینهایت فک کنم ! خیلیا 1 رو ننوشتن ! میشه 25 صدم
توی رسم شکل هم اگه کسی توی نمودار اعداد طول و عرض رو ننوشته و کامل نکشیده نمودارو اینم 25 تا نیم نمره غلطه

بيخيال بابا!!:31:
اينجوريا هم نيست كه تا يه عدد روي نمودار ننوشته باشي ، ...ي ازت نمره كم كنن

مصحح ها اكثرا هواي بچه ها رو دارن!

هر چند كه خودم نوشتمشون! انقدرها هم نگران نباشد:20::46:

xerxes again
30-05-2011, 05:54
معمولا تو منطقه سه برا یکی دو درس حداقل از این مشکلا هست ( منم خودم منطقه سه ای هستم ). مثلا سال قبل جبر و احتمال دبیری بود که من خودم می رفتم براش سوالا رو حل می کردم تا یاد بگیره. واقعا خنده دار بود. ولی خب چون شرایط بد بود، گفتیم نباید منتظر بشینیم و از اواسط سال شروع کردیم و پیک گلواژه رو از همون بهمن اسفند شروع کردیم به خوندن. و همش خودمون به فکر بودیم و برای محکم کاری هم دبیر حسابانمون یکی دو جلسه برامون تدریس کرد و به هر حال آخر شدیم 20 .
اگه واقعا بخوای می تونی جبران کنی . امسال تابستون خوب خوب بشین از اول مفهومی بخون ریاضی رو. موفق باشی.
مطمئنم از دبیر جبر و احتمال ما بدتر نبوده. یه بارم همه نرفتیم سر کلاسش بازم از رو نرفت. سوالا رو غلط حل می کرد بعد می گفتیم آقا غلطه می گفت امکان نداره. بعد که می فهمید غلطه واسه خودمون دست می زدیم.
اون قدر دهنشو صاف کردیم که بقیه معلما میومدن می گفتن اینقدر اینو اذیت نکنید. خودش می گفت من کتاب ریاضی پودمانی گاج نوشتم هر جلسه بهش می گفتیم این کتابت چاپ شد یا خالی بستی؟

ALt3rnA
30-05-2011, 06:55
بيخيال بابا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينجوريا هم نيست كه تا يه عدد روي نمودار ننوشته باشي ، ...ي ازت نمره كم كنن

مصحح ها اكثرا هواي بچه ها رو دارن!

هر چند كه خودم نوشتمشون! انقدرها هم نگران نباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینو که کم میشه مطمئنم !
منم نوشتم اما فقط بخاطر اینکه توی قلمچی که نمونه سوالا رو حل میکردم یه سوال این تریپی داده بود گفته بود حتما عدد گذاری یادتون نره
آره اینجا بعضی دبیراش با مرامن ! دبیرای درسای عمومی و درس شیمی خوبن (جز عربی )
اما دبیرای ریاضی و عربی این شهر بدون استثنا واقعا آدمای .... تک تکشونو میشناسم
این گزینه 2 خیلی باحاله میگه آقا شما 75 صدم به بچه ها ارفاق کنید دیگه ! :دی

مطمئنم از دبیر جبر و احتمال ما بدتر نبوده. یه بارم همه نرفتیم سر کلاسش بازم از رو نرفت. سوالا رو غلط حل می کرد بعد می گفتیم آقا غلطه می گفت امکان نداره. بعد که می فهمید غلطه واسه خودمون دست می زدیم.
اون قدر دهنشو صاف کردیم که بقیه معلما میومدن می گفتن اینقدر اینو اذیت نکنید. خودش می گفت من کتاب ریاضی پودمانی گاج نوشتم هر جلسه بهش می گفتیم این کتابت چاپ شد یا خالی بستی؟
عین دبیر جبر ما !
اما این دبیر ما وقتی جوون بود خیلی برو بیا داشت ! کلاس کنکوریش شماره یک بود تو چند تا استان اطراف شاید !
اما پیر شد دیابت گرفت یه چشمش کور شد اونیکی چشمش 30 درصد بینایی داره گوشاش کلا نمیشنوه حرف هم درس نمیزنه به براکت میگه بزاکت :دی
من ازش سوال میپرسیدم همش میگفت تو میخوای منو مسخره کنی ! بعد من جلوی بچه ها هرچی میگفت جوابشو میدادم ! این بود که تا آخر سال خیلی از بچه ها 2 بار آورده بودشون پای تابلو سوال حل کنن من یکی رو 5-6 بار آورد که 2 بارش فقط تو یه روز بود . همیشه هم سخت ترین سوالا رو میداد !
بعد که دید سوالاشو بلدم (اکثر مباحث جبر رو واسه المپیاد خونده بودیم قبلا) یهو شد رفیق صمیمی ما ! منم دیگه اونموقع ها بود که کلا بیخیال هرچی معلمه شدم ! نشستم همه درسا رو خودم خوندم !
این وسط بعضی دبیرا خیلی با مرام بودنا ! مثلا من سر کلاس حسابان جلوی معلم به جای که تمرینای خودشو حل کنم از کتابای دیگه حل میکردم اینم چون نمرم خوب میشد بم گیر نمیداد ! دمش گرم !
همین معلم حسابانه باعث شد ریاضیم خوب شه اصلا ! من سال اول دبیرستان ترم 2 ریاضیم 14 شد اگه اشتباه نکنم ! : ))

xerxes again
30-05-2011, 07:27
منم نوشتم اما فقط بخاطر اینکه توی قلمچی که نمونه سوالا رو حل میکردم یه سوال این تریپی داده بود گفته بود حتما عدد گذاری یادتون نره همین که واحد بندی کنی کافیه فکر کنم. منم عددای مهم (اونجایی که همین دیگه رو قطع می کردن گذاشتم).
من فقط سوال 10 رو شک دارم چون از یه راه دیگه رفتم. فکر کردم این راهی که تو کلید زده خارج از کتابه. راهم درسته و به احتمال بسیار 20 میشم. سوال 2 هم جمله عمومی دنباله رو ننوشتم. بارم داشت؟ البته این مدرسه ای که حوزه ماست معلماش کلی حال میدن. سر هندسه که کلی ارفاقیدن. راستی سوال 17 هندسه حذف شد چون اثباتش تو پیوست بوده.

ALt3rnA
30-05-2011, 08:04
من فقط سوال 10 رو شک دارم چون از یه راه دیگه رفتم. فکر کردم این راهی که تو کلید زده خارج از کتابه.
منم راه دیگه رفتم نترس .
با رادیکال نوشتم بعد به توان رسوندم

من تنها نگرانیم اینه که به خاطر بد خطیم یارو *** نریزه

M A M M U T
30-05-2011, 08:27
اما پیر شد دیابت گرفت یه چشمش کور شد اونیکی چشمش 30 درصد بینایی داره گوشاش کلا نمیشنوه حرف هم درس نمیزنه به براکت میگه بزاکت :دی ! : ))
:16::16::16:
بیچاره 45 سالشه:دی

Atefe_72
30-05-2011, 09:26
[/QUOTE]بستگي به مصححش داره ، اگه آدم باحالي باشه نمرشو بهت ميده.

مگه با چه روشي حلش كردي ؟[/QUOTE]

روشم درس نیس میدونم:41:
از این سوال که ناامیدم.......سوال ۱ دنبالشو ننوشتم سوال ۳ و۱۳ (رسم نمودار) هم فارسی جلوش هیچی ننوشتم!!!حالانمره نمیگیرم از اینا؟؟

xerxes again
30-05-2011, 09:29
از این سوال که ناامیدم.......سوال ۱ دنبالشو ننوشتم سوال ۳ و۱۳ (رسم نمودار) هم فارسی جلوش هیچی ننوشتم!!!حالانمره نمیگیرم از اینا؟؟
فارسی نمی خواد جوابت درس باشه طرف می فهمه که فهمیدی

pooria_googooli
30-05-2011, 09:39
امتحان نهایی دادید امتحان بورسیه دانشگاه mit ندادید که . :31:درسته تو بارم بندی برا هر چیزی .25 گذاشتند ولی مطمئن باشید مصحح ها خوب تصحیح میکنن . نمیان کاری کنن نمره طرف الکی کم شه . من خودم زمانی که امتحان جبر و احتمال داشتم جواب سوالارو کامل کامل ننوشتم ولی چون درست بود نمرشو گرفتم شدم 19.75 . یعنی اگه مصحح طبق بارم بندی تصحیح میکرد من 17 میشدم .

Eshghe_door
30-05-2011, 09:43
متوجه این پارت نشدم
چرا آبروت بره ؟ :-؟

خدای نکرده نمره بد گرفتی ؟ در اونصورت بعد امتحانا هم که نمیتونی بگی :دی
البته من نمره زیر 15 رو بد میدونم . 15 تا 17 میشه متوسط 17 به بالا هم خوبه دبگه !

نه میگم بعد امتحانا

ولی الان

جیززهههههههههه

امتحان بعدی : زبان

خداوکیلی زبانو دیگه اگه 20 نشم برم بمیرم دیگه

زبان درس آسونیه فقط باید تمریناشو خیلی خوب حل کنیم

چون عین کتاب میدن

مخصوصا شکل دار هارو

کی زبان رو شروع کرده؟

ALt3rnA
30-05-2011, 09:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیچاره 45 سالشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به من میگی !؟
اصا باورت نمیشه از مرادی بپرس !
یه بار همین داشت میرفت تو دفتر مرادی به اون عظمت رو ندید با سر رفت تو سینش ! من بلند گفتم بچه ها عینکشو باز یادش رفته ! هرچی نگاه کرد نفهمید کی بود وگرنه پدرمو در میاورد :دی

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

نه میگم بعد امتحانا

ولی الان

جیززهههههههههه

امتحان بعدی : زبان

زبان درس آسونیه فقط باید تمریناشو خیلی خوب حل کنیم

چون عین کتاب میدن

مخصوصا شکل دار هارو

کی زبان رو شروع کرده؟
باشه من یادم میمونه ها ولی ! :دی بعد امتحانا باید بگی ! :-"
من حساب کردم دیدم خیلی عمقی بخوای بخونی 4 ساعت بیشتر وقت نمیخواد ! ینی واسه اونایی که زبانشون خوبه ...
به هر حال چون خوشم نمیاد دیر شروع کنم بعد ناهار شروع میکنم درسو !
کل کتاب یه ساعت 3 ساعت هم حفظ استرس ها ! :دی

M A M M U T
30-05-2011, 10:44
کی زبان رو شروع کرده؟

من به خیریت املا ها رو خوندم.... بقیش هم فکر نکنم سه ساعت بیشتر کارداشته باشه.....
ظهر ساعت دو تا 5 میخونم تموم میشه...

vahid-p
30-05-2011, 12:45
مطمئنی هم کلاسی نبودیم ما :27: . ولی بازم دبیر شما سوال رو حل می کرده ولی غلط. معلم ما هر سوالی که کمی پیچیده بود بچه های کلاس می گفتن با هم :" وحید برو که هنگ کرد " . :31:
اگه بخوام سوتیاش رو بگم که یه کتاب جوک می شه. یه امتحان هم سوال داده بود، بعد سوالی بود که خیلی سوال جالبی بود و از شانس روزگار من درست نوشتم، حالا خودش هی می گفت که نه این سوال از صورت سوال اشتباست. حالا بیا درستش کن. بعد رفتیم همون دبیر حسابان ( که واقعا دبیر خوبی بود و سر کلاسش فقط ما ----- اطلاعات بودیم ) گفت این سوال با اینکه خیلی حالت استثنائی هست ولی سوال درسته و جواب منم درست بود !!!! . یعنی اون معلمه با سوال خودش هم دعوا داشت :27:

من تنها نگرانیم اینه که به خاطر بد خطیم یارو *** نریزه
دقیقا یکی از دوستام درسش خیلی خوب بود، ولی دست خطش زیاد واضح نبود. برا همین با اینکه می شد 20 گرفت 17 !!!!
اونم هندسه.

ho3in0861
30-05-2011, 13:34
معلم جبر ما خیلییی خنده بود:31:
میگفت من از سال 48 درس میدم:18:
درس هم نمیداد فقط از رو کتاب گام به گام تمرینا و درسا رو روخونی میکرد ما هم مینوشتیم:19:
ترم اول رو شانس اوردیم رفتیم کلاس وگرنه کل بچه ها می افتادن
حالا کتابی چیزی واسه جبر سراغ ندارید ما بخونیم؟:41:

Headphone
30-05-2011, 17:10
معلم جبر ما خیلییی خنده بود:31:
میگفت من از سال 48 درس میدم:18:
درس هم نمیداد فقط از رو کتاب گام به گام تمرینا و درسا رو روخونی میکرد ما هم مینوشتیم:19:
ترم اول رو شانس اوردیم رفتیم کلاس وگرنه کل بچه ها می افتادن
حالا کتابی چیزی واسه جبر سراغ ندارید ما بخونیم؟:41:
آموزش نشر الگو خوبه
ولي الان يه ذره براي اين كتاب ديره

ALt3rnA
30-05-2011, 17:12
حالا کتابی چیزی واسه جبر سراغ ندارید ما بخونیم؟
عزیزم :دی داداش :دی
کتاب درسی ! :دی

امتحانتو دادی میتونی بعدا الگو یا خوشخوان کار کنی

Alamate Soal
30-05-2011, 18:10
بچه ها سال سوم چندتا درسو ميشه تبصره گذاشت و بايد چند گرفت واسه تبصره ؟

M A M M U T
30-05-2011, 18:41

به نظرم این مدل تفکرات خیلی استرس زا هست...
آدم نباید به نتیجه ی امتحان فکر کنه.البته اینی که گفتم بیشتر شبیه شعاره:دی
اما اگه شما با این تفکر که حتما باید 20 بشم برید سر جلسه اگه خدای نکرده 20 نشید اون موقع پیدا کردن تمرکز اعصاب خیلی سخته و باعث نا امیدی میشه.....
احساس میکنم بهترین حالت اینه که ما تمام تلاشمون رو بکنیم تا بعد از امتحان حتی اگه نمره ای که دوست نداریم رو نگرفتیم اون موقع دیگه ناراحت نمیشیم چون حداقل تلاشمون رو کردیم....
(خدایی اینقدر از نصیحت بدم میاد:دی)

عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داداش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتاب درسی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شدید موافقم البته به نظرم اگه جزوه هم دارید بخونید که اونم مهمه...
مثلا در کتاب ریاضی ما از بسیاری از مطالب مثال حل کرده اما درسش نداده و یا برعکس":دی
لذا(!!!!) اگه من مثلا فقط کتاب میخوندم خب ممکن بود اون مسائل رو حل نکنم....احساس میکنم اول برید جزوه ی معلم رو بخونید....اگه وقت داشتید مسائل کتاب رو حل کنید.... سوالای امتحان نهایی رو حل کنید...اگه وقت آوردید که عمرا وقت نمی آرید:دی برید گلواژه و اینا رو بخونید....تست رو هم بیخیال چون به هیچ دردی نمیخوره

Arash_K7
30-05-2011, 19:06
اخ اخ جبر رو نگین که 1 ماه دبیر نداشتیم بعدم خورد به پنج شنبه ها که همش کلا تعطیل بود ..
درس رو نتونست تموم کنه گفت برین کتاب کمک آموزشی بخرین :13:
راستی این کتاب علوی که رایگانه و نمونه سوال داره رو گرفتین؟

راستی سوال 17 هندسه حذف شد چون اثباتش تو پیوست بوده.
عزیز ...
اثابتش تو پیوست نبود ، تمرین کتاب بود ...

Atefe_72
30-05-2011, 19:08
ستون آخرpronunciation ص ۹۳ از چه لحاظ دسته بندی شده؟؟؟

xerxes again
30-05-2011, 19:26
مطمئنی هم کلاسی نبودیم ما :27: . ولی بازم دبیر شما سوال رو حل می کرده ولی غلط. معلم ما هر سوالی که کمی پیچیده بود بچه های کلاس می گفتن با هم :" وحید برو که هنگ کرد " . :31:
اگه بخوام سوتیاش رو بگم که یه کتاب جوک می شه. یه امتحان هم سوال داده بود، بعد سوالی بود که خیلی سوال جالبی بود و از شانس روزگار من درست نوشتم، حالا خودش هی می گفت که نه این سوال از صورت سوال اشتباست. حالا بیا درستش کن. بعد رفتیم همون دبیر حسابان ( که واقعا دبیر خوبی بود و سر کلاسش فقط ما ----- اطلاعات بودیم ) گفت این سوال با اینکه خیلی حالت استثنائی هست ولی سوال درسته و جواب منم درست بود !!!! . یعنی اون معلمه با سوال خودش هم دعوا داشت :27:

کلاَ مثه این که معلم جبرا مشکل دارن. سوال حل نمی کرد که توی احتمال پیوسته 3 تا مثال زد که 2 تاش مثال کتاب بود(کتاب 7 تا مثال داره با 17-18 تا تمرین) همون سوال کتابو غلط حل می کرد. ما رفتیم پیشه معلم حسابانمون گفت من فقط یه بار سال 84 جبر تدریس کردم برید دفتر شاگردامو بگیرید اگه می خواید(چون معلم ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیله جزوه اینا رو خودش می نویسه ولی جبر و گسسته رو کلاَ یه سال تدریس کرده جزوه اشو نداره) من دفتر یکی از شاگرداشو گرفتم فقط فصل 1 و 2 توش بود اون یکیشو گم کرده بود. فقط بحث رابطه اشو مختصر نوشتم از کل جزوه ایو یارو چند صفحه بیشتر شد.

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

اخ اخ جبر رو نگین که 1 ماه دبیر نداشتیم بعدم خورد به پنج شنبه ها که همش کلا تعطیل بود ..
درس رو نتونست تموم کنه گفت برین کتاب کمک آموزشی بخرین :13:
راستی این کتاب علوی که رایگانه و نمونه سوال داره رو گرفتین؟

عزیز ...
اثابتش تو پیوست نبود ، تمرین کتاب بود ...
این کتاب علوی رو جلو حوزه به ما دادن. چیز خاصی نیست. همون سوالای یکی دو سال اخیره.
تمرین کتاب بود ولی اثباتش تو پیوست بود. باید پیوستو می خوندی تا ثابت کنی یکتاست. ما که از برهان خلف رفتیم. چند تا از دوستام سر امتحان ادبیات که مراقبشون معلم هندسه اون مدرسه بوده بهشون گفته هندسه ها رو صحیح کردیم دهخدا زیر 16 نداشت. سوال 17 هم حذف کردن 3 تا 0.5 نمره اشو دادن به سوالای هندسه فضایی.
ما هم جبرمون پنجشنبه بود. فکر کنم 4 تا تعطیلی داشتیم. 1 جلسه سر کلاس نرفتیم. 1 جلسه 1 مهر بود. 1 جلسه بعد از این که نرفتیم سر کلاسش باهاش دعوا می کردیم که به فلان دلیل نیومدیم. جلسه سوم سال که ما هنوز نشناخته بودیمش 3 تا سوال کتابو حل کرد که سومی شو غلط کرد کلاَ جلسه به این گذشت که بفهمه چه کرده. با این حال ما جبر از بقیه کلاسا جلوتر بودیم و 3هفته به پایان سال مثلاَ تموم شد.

Electronic-Arts
30-05-2011, 19:44
نوابغ از همین الان بیان پست بدن دیگه عقب میمونین ها!!! زود بگین زبان آسون بود 20 میشم

alone_boy
30-05-2011, 19:54
بچه ها سال سوم چندتا درسو ميشه تبصره گذاشت و بايد چند گرفت واسه تبصره ؟
من شنديم اگه معدلت بالاي 12 باشه ميتوني 3 تا رو تبصره بزاري
ميگن اگر فقط يك درس رو بيفتي خودشون ميزارن تبصره(البته اين فقط شنيدم ولي بالايي رو مطمئنم)

ALt3rnA
30-05-2011, 20:14
برای تبصره باید معدل بالای 12 و نمره بالای 7 باشه اگه درست یادم باشه

alisun
30-05-2011, 21:51
سئوال 17 هندسه خذف نشده است.احتمالا شایعه است.

ALt3rnA
30-05-2011, 22:03
مطمئن باشید حذف نشده !
+
آیا میدانید توی کتاب انگلیسی Lesson Two نداریم ؟ به جاش Lesson Tow داریم ! :دی

ALt3rnA
31-05-2011, 08:12
لعنت به این امتحان !
یه بار شد من بیام از جلسه بیرون و مطمئن باشم 20 میشم ؟
اون سوال کلوز تست برای بانک زدید Send یا organize ؟؟

Eshghe_door
31-05-2011, 08:54
من organize رو زدم

و فک میکنم درسته! "البته هیچ تضمینی نیس که یه فکر درس از آب دربیاد!"

Reza_994
31-05-2011, 09:10
من send البته organize هم میشد !
چون گفته بود بانک ها بنظرم send بهتر بود

یدونه از این تلفظ ها رو اشتباه زدم

ALt3rnA
31-05-2011, 09:19
منم سند زدم

xerxes again
31-05-2011, 09:29
organize می شد چون اگه send بود باید to می داشت.

سئوال 17 هندسه خذف نشده است.احتمالا شایعه است.
مطمئن باشید حذف نشده ! من میگم مصحح خودش گفت به ما ابلاغ کردن نمره اشو پخش کنین. باور نمی کنین به ...م:31:
از هر کی دلتون می خواین بپرسین، بپرسین. همه میگن که نصف اثباتش(اونی که تو کلید اومده) تو پیوست بوده. فقط مطمئن نیستن که حذفش کردن یا نه.
TRUE و FALSE رو چی زدین؟
من F,T,F زدم.