PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Trend_Micro_Titanium_Maximum_Security_2011_v3.0.13 03

foad62
17-05-2011, 05:02
دوستان ، لطفا کسی در مورد نصب صحیح این ورژن اطلاع داره توضیح بده که پیر من رو درآورده این آنتی ویروس
من از اولین روزی که سیستم گرفتم تا حالا جز نود 32 آنتی ویروس دیگه ای نصب نکردم و به این آنتی ویروس و مخصوصا طریق نصبش آشنایی ندارم.
لطفا کمکم کنید

AlexanderMahone
23-05-2011, 17:26
دوستان ، لطفا کسی در مورد نصب صحیح این ورژن اطلاع داره توضیح بده که پیر من رو درآورده این آنتی ویروس
من از اولین روزی که سیستم گرفتم تا حالا جز نود 32 آنتی ویروس دیگه ای نصب نکردم و به این آنتی ویروس و مخصوصا طریق نصبش آشنایی ندارم.
لطفا کمکم کنید
بعد از وارد کردن سریال و قبول کردن قرارداد کاربری به صورت اتوماتیک نصب میشه توی درایو C و شما تنهاکاری رو که باید انجام بدید بعد از نصب اینه که به اینترنت وصل بشید و اونو اکتیو کنید و بعد اپدیت و بعد از نصب فایروال رو غیر فعال نکنید چون نرم افزار فایروال نداره و اونی که به عنوان فایروال بوستر نصب میکنه مکمل فایروال ویندوزه برای اینکه دقت و قدرت بیشتری رو به کاربر بده .فقط تنها بدی این نرم افزار اینه که گزینه های تنظیمی زیادی رو نداره و فقط روی بدافزار های جدیدتمرکز داره برخلاف انتیویروس های دیگه اما واقعا قدرتمند عمل میکنه:11: