PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ تا سقف 2 میلیون

1navid
15-05-2011, 10:34
سلام
یه لپ تاپ می خوام واسه کار گرافیکی و مهندسی (3d max -vray ) دسکتاپم قویه ولی لپ تاپ ندارم خواستم یه لپ تاپ بگیریم که موقعی که بیرونم بتونم باهاش رندرام رو بگیریم دوستان اگه می شه بهم چند تا مدل معرفی کنند اصلا هم رو برند خواصی تعصب ندارم مشخصتی که می خوام داشته باشه ( رم بالا -سندی بریچ - ترجیها ssd هم داشته باشه ):31:
ممنون

salar_aziz
15-05-2011, 22:42
سلام نوید جان
خوبی؟
تو بخش سیستم من بهت زحمت میدادم و گفتی برو لپ تاپ بگیر.گفتم شاید نتیجه تحقیقاتم بدردت بخوره.
من بین hp 6090 و asus n53sv و asus n53sn موندم که n53sv از دوتای دیگه سطحش پایینتره.
من خودم کم کم داشتم میرفتم واسه خرید 6090 که شنیدم یه مدل شاخ از lenovo میخواد طی چند روز آینده بیاد که به خاطر همین ssd داشتنش(64gb داره) سرعت لود ویندوز و مدت روشن شدن و آماده به کار شدنش 10 ثانیه است!!!
به نظر من یکم صبر کن. ولی خوب زیاد هم با 6090 فرق نداره اما ممکنه خیلی گرونتر از 6090 باشه.

موفق باشی

1navid
16-05-2011, 14:42
سلام نوید جان
خوبی؟
تو بخش سیستم من بهت زحمت میدادم و گفتی برو لپ تاپ بگیر.گفتم شاید نتیجه تحقیقاتم بدردت بخوره.
من بین hp 6090 و asus n53sv و asus n53sn موندم که n53sv از دوتای دیگه سطحش پایینتره.
من خودم کم کم داشتم میرفتم واسه خرید 6090 که شنیدم یه مدل شاخ از lenovo میخواد طی چند روز آینده بیاد که به خاطر همین ssd داشتنش(64gb داره) سرعت لود ویندوز و مدت روشن شدن و آماده به کار شدنش 10 ثانیه است!!!
به نظر من یکم صبر کن. ولی خوب زیاد هم با 6090 فرق نداره اما ممکنه خیلی گرونتر از 6090 باشه.

موفق باشی
مرسی واسه معرفیت من این سه تا رو دیده بودم خودم هم از مدل lenovo خوشم میاد ولی می خواستم بدونم به غیر از اینا چیز دیگه هم هست یا نه این سه مدل همشون تایمینگ رمش فکر کنم 9 باشه باسشون هم پایینه ولی چاره ای نیست
دیگه لپ تاپ لازم شدم ( به همون دلیلی که به شما پیشنهاد دادم لپ تاپ بگیرید ) تا2 میلیون می تونم هزینه کنم شاید یه خورده هم بیشتر

songilgook
29-07-2011, 05:43
سلام دوستان^^
داشتم تو تاپیک های قبلی به نتیجه میرسیدم که لطف کردن و تاپیکو بستن حالا خواهشا کمک کنین و فک کنین میخواین برای خودتون بخرین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این نتیجه رسیده بودیم که اینا خوبن برای کارهای گرافیک-بازهای3بعدی-تماشا و ساخت فیلم های باکیفیت بالا و زیرنویسی-وبگردی-کارت گرافیک و رم و حافظه ی بالا- بلوتوث داشته باشه و خلاصه از همه سرتر باشه چون نه میخوام تعویضش کنم و نه بفروشمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رسیده بودیم به اینجا که سریهای F سونی از همشون بهترن و قیمتهاشونم خوبه که تازگیا3بعدی هم بازار داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا استادان گرام به این سوالات جواب بدن و راهنماییم کنن چون این سوال خیلیا ی دیگه هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سونی از مدلهایی که داره هیچکدومشون مودم داخلی ندارن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این مدل هم 3بعدیه؟ اگر مقایسه کنین این2مورد رو کدوم بهتره؟
SONY VAIO F Series VPC F227FX/B

و
SONY VAIO F Series VPC F223FX/B

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آیا این مدل در ایران موجوده؟قیمتش چنده؟
VPCF2290X CTO
VPCF2290X 2D/3D Configure-to-Orde

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینا هم سوالات دیگر دوستان بوده که ممکنه سوال منم باشن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان در مورده پردازنده Intel Core i7-2630QM و پردازنده Intel Core i7-740QM کدام بهترند ؟؟
و نظرتون در مورده دو سونی به مدل های

F223FX/B

VPC-F224FX

F136FX/B

VPC-F137FX

چیه ؟
ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرق این 2مدل چیه که یه جاS داره و یه جاB ؟!
VPCF224FX/S
VPC-F224FX/B

تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sabzefosfori
29-07-2011, 17:43
سلام يک لپ تاپ ميخوام که full hd led باشه و زير 15" نباشه
cpu هم corei7 باشه cash بالا ram بالا برند sony - asus باشه بهتره :11:

Xilevens
29-07-2011, 19:39
سلام
یه لپ تاپ می خوام واسه کار گرافیکی و مهندسی (3d max -vray ) دسکتاپم قویه ولی لپ تاپ ندارم خواستم یه لپ تاپ بگیریم که موقعی که بیرونم بتونم باهاش رندرام رو بگیریم دوستان اگه می شه بهم چند تا مدل معرفی کنند اصلا هم رو برند خواصی تعصب ندارم مشخصتی که می خوام داشته باشه ( رم بالا -سندی بریچ - ترجیها ssd هم داشته باشه ):31:
ممنون
دوست عزیز اگه فک میکنی با لپ تاپ هم میشه مث پی سی رندر گرفت واسه 3D max داری اشتباه میکنی
لپ تاپ ضعیفتره
خب بستگی به سطح کارتون و همینطور قدرت پی سی که داری هم داره
یه دفعه میشه مث فیل و فنجون میگی چه اشتباهی کردم لپ تاپ خریدم
با اینحال واسه رندر به Workstation ها فکر کن

1navid
30-07-2011, 17:46
دوست عزیز اگه فک میکنی با لپ تاپ هم میشه مث پی سی رندر گرفت واسه 3D max داری اشتباه میکنی
لپ تاپ ضعیفتره
خب بستگی به سطح کارتون و همینطور قدرت پی سی که داری هم داره
یه دفعه میشه مث فیل و فنجون میگی چه اشتباهی کردم لپ تاپ خریدم
با اینحال واسه رندر به Workstation ها فکر کن

عزیز خودم می دونم لپ تاپ ضعیف تره از pc هست هوم جور که گفتم pc قویه من برای کارایی بیرون لپ تاپ رو می خوام وقتی می رم پیش کارفرما پیش خودش کار رو ادیت کنم
اینم مشخصات pc
cpu :core i72600k
main:asus p8p67 pro
ram:g-skil 2*2(*2) 8GB 1600 cl7
vga:6870
power :700w silverstoon
cas: antec900
ssd:vertex3 128
cooler cpu: zerotherm nv120

Xilevens
30-07-2011, 22:03
عزیز خودم می دونم لپ تاپ ضعیف تره از pc هست هوم جور که گفتم pc قویه من برای کارایی بیرون لپ تاپ رو می خوام وقتی می رم پیش کارفرما پیش خودش کار رو ادیت کنم
اینم مشخصات pc
cpu :core i72600k
main:asus p8p67 pro
ram:g-skil 2*2(*2) 8GB 1600 cl7
vga:6870
power :700w silverstoon
cas: antec900
ssd:vertex3 128
cooler cpu: zerotherm nv120
دوست عزیز دنبال workstation باش
پی سیت خیلی قویه
ولی سخت بشه workstation زیر 2 تومن گیر بیاد

1navid
30-07-2011, 23:57
workstation چی هستش ؟؟

Xilevens
31-07-2011, 11:37
workstation چی هستش ؟؟
یک سری از کامپیوتر ها و نه صرفا لپ تاپ هستن که نسبتا قویتر هستن و کارایی بیشتر و بازده بهتری هم تو پردازش داده ها هم پردازش تصویر دارن
معمولا مناسب رندر گیری و استفاده از نرم افزارهای سنگین هستن ولی مثلا لپ تاپ های گیم مناسب بازی هستن و نرم افزارها به خوبی workstation ها روی اونها جواب نمیده
من در همین حد تونستم راهنماییتون بکنم
متاسفانه از جزئیات workstation ها چیزی نمیدونم
لازم به ذکره این لپ تاپ ها تخصصی هستن و همه جا و همه جوری گیر نمیان
یه چیز دیگه شاید کاری که شما میخواید از لپ تاپ بکشید در حد لپ تاپ های مالتی مدیا یا گیمینگ باشه
در این صورت بهتره چند مدلی رو از دوستان یا آشنایان بگیرید و امتحان کنید ببینید جوابگوی نیازتون هست یا نه
موفق باشید

songilgook
05-08-2011, 22:00
خب لپ تاپمو انتخاب کردم.......... بای دوستان:11:

1navid
06-08-2011, 17:43
یک سری از کامپیوتر ها و نه صرفا لپ تاپ هستن که نسبتا قویتر هستن و کارایی بیشتر و بازده بهتری هم تو پردازش داده ها هم پردازش تصویر دارن
معمولا مناسب رندر گیری و استفاده از نرم افزارهای سنگین هستن ولی مثلا لپ تاپ های گیم مناسب بازی هستن و نرم افزارها به خوبی workstation ها روی اونها جواب نمیده
من در همین حد تونستم راهنماییتون بکنم
متاسفانه از جزئیات workstation ها چیزی نمیدونم
لازم به ذکره این لپ تاپ ها تخصصی هستن و همه جا و همه جوری گیر نمیان
یه چیز دیگه شاید کاری که شما میخواید از لپ تاپ بکشید در حد لپ تاپ های مالتی مدیا یا گیمینگ باشه
در این صورت بهتره چند مدلی رو از دوستان یا آشنایان بگیرید و امتحان کنید ببینید جوابگوی نیازتون هست یا نه
موفق باشید
من اونقدر ها هم نمی خوام ازش کار بکشم که چون بیشتر رندر هام رو باpc میگیرم فقط می خوام جوری باشه که پیش کارفرما لنگ نمونم همین ولی نمی خوام اصلا اذیتم هم بکنه