PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اونایی که نت لیمیتر دارند کلیک کنند!

SevenCity
15-05-2011, 09:23
سوال:
نت لیمیتر من نشون میده پروسس host process for windows services در حال اپلوده 70 تا 90 بایت ناقابله حتی اگر دانلودی نداشته باشم این پروسز در حال اپلوده (به صورت متوالی و بدون قطعی) اطمینان دارم قبلا اینجوری نبوده از ویروسی نبودن هم مطمئنم حالا میخوام ببینم ایا این پروسس شما هم به صورت متوالی در حال اپلوده؟ لطفا نت لیمیترتونو ببینید و جواب بدین
با تشکر

ata.royalfalcon
15-05-2011, 09:36
سلام
من خودم وايمكس ايرانسل دارم و از اين نرم افزار استفاده ميكنم .
در حالت عادي من نديدم چيزي آپلود بشه !!!
پيشنهادم اينه كه روي اون راست كليك كنيد و ارتباط يا كانكشن رو قطع كنين.

SevenCity
15-05-2011, 09:51
قطع نمیشه
----------

alivw71
15-05-2011, 13:07
واسه من یه فایلی به اسم svhost.exe هی پهنای باندمو پر میکرد . فایروال نصب کردم جلوی اتصال این فایل به اینترنتو گرفتم.

SevenCity
15-05-2011, 14:38
این ادرس :
239.255.255.250:1900
بستمش
اصلا نمیدونم چی بود

saurron
15-05-2011, 19:39
مال من هم قبلا اینجوری بود تا وقتی که سرعتشو محدود کردم به 1بایت.

sky1sky
21-09-2014, 19:00
سلام از نرم افزار نت لیمیتر استفاده می کنم ولی گاهی اوقات موقع اتصال فرض کنید مرور گر کروم و یا سایر برنامه ها مثل انتی ویروس کاسپر اسکای روی فرایند مربوطه در نت لیمیتر که کلیک می کنیم و علامت مثبت کنار فرایند می زنم گاهی 20 و تعدادی بیشتر مثل 100 یا200 عدد کانکشن برای فرایند مربوطه ایجاد می کندکه ازما بین این همه کانکشن تعداد محدودی ازان ها در حال انتقال داده هستند
ایا این تعداد زیاد کانکشن طبیعی هست یا خیر ؟؟؟ البته وقتی که اینترنتت قطع هست و یا فرایند های مربوطه در حال اجرا نیستند این همه کانکشن نیست
حتی در سیستمی که ویندوزش را تازه عوض کردم و عاری از ویروس هست چک کردم همین روند ادامه دارد و برای مرور گر و مسنجر ویک سری پروسه های دیگه کلی کانکشن ایجاد می کند !

برای نمونه یک پست گذاشتم در اینجا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی

mmz63s
21-09-2014, 21:05
من این مشکلو ندارم .
شاید مربوط به آپدیت ویندوز باشه ، آپدیتشو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه !

sky1sky
21-09-2014, 21:18
من این مشکلو ندارم .
شاید مربوط به آپدیت ویندوز باشه ، آپدیتشو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه !

سلام اپدیت ویندوز غیر فعال هست و سرویس های اپدیت ویندوز رو disable کردم و این مشاهدات بعد از اعمال و بستن کلیه اپدیت برنامه ها وویندوز هست اپدیت کروم و گوگل هم غیرفعال هست و اما موقع اتصال تعداد خیلی زیادی کانکشن ایجاد می کنه
و هم چنین موقع استفاده از مسنجر اسکایپ (اپدیت این هم غیر فعاله) و یا فعال بودن انتی ویروس کاسپر اسکای:n03:
:n03:
خواهشا کمک کنید چه بلایی سر سیستم ام اومده :n03:

sky1sky
10-10-2014, 10:45
سلام ظاهرا این تاپیک کم طرفداره !!!! سوال: ایا میشه از فایل netstat.dll (که ذخیره می کنه عملیات اپلیکیشن ها رو) نرم افزار نت لیمیتر بک اپی چیزی گرفت که به محتویات عملکرد اپلیکیشن ها بعدا اگر ویندوز نصب کنیم و دوباره نرم افزار رو نصب کنیم ، دسترسی داشته باشیم ؟؟