PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن سیستم در بعضی اوقات

^^ HAMID ^^
14-05-2011, 20:43
سلام دوستان

کامپیوتر من یه مشکل عجیب داره اینه که گاهی اوقات که دکمه پاور سیستم رو میزنم روشن میشه ولی بوق نمیزنه و بالا نمیاد که بعدش من دکمه ریست رو میزنم و سیستم یوق میزنه و بالا میاد . البته همیشه اینطور نیست و خوب بالا میاد . ولی مثلا توی بایوس تنظیم میکنم که سره یه تایمی کامپیوتر رو روشن کنه میبینم که روشن میکنه ولی بوق نمیزنه و بالا نمیاد . پی سی رو من جدید خریدم و چند ماهی میشه و فکر کنم از اولش هم همینطور بود . مشخصات سیستم من :

cpu : core i5

ram : 4 gb dominator

vga : force 3d 5770

main board : giga p55 ud3p

power : green gp 685b

یه همفکری کنیم ببینیم چه مرگشه ! :دی

EXTREME
14-05-2011, 20:50
بایوس مین رو آپدیت کنید نتیجرو بگید
اگه درست نشد بگید تا ببینیم مشکل از کجاست

^^ HAMID ^^
14-05-2011, 20:55
آقا ایول سرعت :دی

این آپدیت بایوس مثل اینکه کاره ریسکی هست . بعد من اصلا بلد نیستم این کار رو . یه توضیح میدین .

بعد اگه مشکل پیش اومد میشه خودم درستش کنم یا باید بدم بیرون تعمیر کنن ؟

Dj_aghamajid
14-05-2011, 21:02
کاری نداره!
شما برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد ورژن F9 رو دانلود کن و بعد EXTRACT کن و بعدش هم نصب!

EXTREME
14-05-2011, 21:33
آقا ایول سرعت :دی

این آپدیت بایوس مثل اینکه کاره ریسکی هست . بعد من اصلا بلد نیستم این کار رو . یه توضیح میدین .

بعد اگه مشکل پیش اومد میشه خودم درستش کنم یا باید بدم بیرون تعمیر کنن ؟
نرم افزار فلش بایوس داخل سی دی مین هست اونو نصب کنید
آخرین ورژن بایوس مربوط به مین خودتون رو از سایت گیگابایت دانلود کنید نرم ازار فلش بایوس رو اجرا کنید
آنتی ویورس و نرم افزار های اضافه رو ببنید بعد از تو نرم افزار یک گزینه هست که نوشته update frome files اونو بزنید بعد فایل بایوسی که هم نام با مدل مینتون هست رو انتخاب کنید
open کنید میپرسه آیا میخواین آپدیت انجام بشه شما yes میزنید بعد یکم طول میکشه آپدیت که توموم شد از شما میخواد سیستم رو ریست کنید شما بزنید yes تا ریست بشه بعد وارد بایوس بشین بایوس رو یه دور دیفالت کنید
بعد نتیجرو بگید

vorojak_au
14-05-2011, 21:52
منم خیلی میترسم آپلود کنم نمیدونم چرا هرجا میرم میگن ریکسیه منم میترسم آپدت نمیکنم میبرم بیروم 5تومن ازم میگیرن درسش میکنن

EXTREME
14-05-2011, 22:07
منم خیلی میترسم آپلود کنم نمیدونم چرا هرجا میرم میگن ریکسیه منم میترسم آپدت نمیکنم میبرم بیروم 5تومن ازم میگیرن درسش میکنن
اگه اصولی انجام بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

^^ HAMID ^^
15-05-2011, 00:47
دم همتون گرم . من برم قشنگ تحقیق کنم و مقدمات کارو فراهم کنم و فردا برم تو کارش . خبر میدم.

^^ HAMID ^^
16-05-2011, 05:20
آقا من بایوس رو آپدیت کردم خیلی هم راحت بود . سی دی هم نمیخواست همون اولش دکمه end رو میزدی میرفتی توی qflash بعد بایوس دانلودی رو هم ریخته بودم روی فلش و اینا خلاصه آپدیت کردم . فعلا که داره کار میکنه و مشکلی نداره . تا ببینیم در آینده چی میشه .

با تشکر از همه دوستان .

^^ HAMID ^^
18-05-2011, 08:34
بچه ها .

سیستم بعد از یک روز کامل خاموش بودن امروز همین الان اومدم روشن کنم دوباره همونطور شد . بوق نزد و مجبورشدم ریست کنم تا سیستم بیاد بالا .

اشکال از چی میتونه باشه ؟

EXTREME
18-05-2011, 13:58
باید رم گرافیک و پاور رو چک کنید
جای رم هارو هم عوض کنید ببینید درست میشه یا نه