PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رم؟؟؟

nimahandsomboy
14-05-2011, 16:07
با سلام

من 2 تا مشکل دارم

مین من اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2تا رم 256 دارم و دیروز یه رم 1 گیگ خریدم یعنی کلا 3 تا رم میشه

من فقط میتونم 2 تا رم جا بزنم تو 2تا اسلایت هم رنگ اولی

هر کاری میکنم نمیتونم تو اسلایت سومی ...سومین رم را جا بزنم هم 256 امتهان کردم هم 1 گیگ را جا نمیره ولی تو 2 تای دیگه راحت جا میره

یه مشکل دیگه دارم

تو ویندوز 7 نمیتونم کارت صدا را نصب کنم چیکار کنم؟؟

ولی تو xp کارت صدا نصب هست و به خوبی کار میکنه

EXTREME
14-05-2011, 16:24
شاید رم رو برعکس جا میزنید باید موقع جا زدن رم هم پینهاشو بدید کنار تا جا بخوره اگه همون رم تو اسلات دیگه جا میره تو اون اسلات هم باید جا بره
روی اسلات چهارم بزارید رم سوم رو
معمولا ویندوز سون خودش باید درایور صدا رو بشناسه ولی اگه نشناخت برید تو همون سایت گیگابایت و درایورهای مربوط به سون رو دانلود کنید

water_lily_2012
14-05-2011, 16:30
لينكي كه گذاشتيد مشكل داره. نمي تونم بررسي كنم.

mami_m2
14-05-2011, 18:58
دوست عزیز مین بورد شما فقط رم های مدل DDR1 رو ساپورت میکنه من پیشنهاد میکنم 2 تا رم یک گیگ از نوع DDR1 بخرید و روش سوار کنید مشکل نصب درایور کارت صدا هم بر میگرده به ورژن دریوارتون که احتمالا ویندوز سون رو ساپورت نمیکنه البته بهتره رو یک سیستمه قدیمی نصبه ویندوز 7 رو بیخیال بشی چون بد از کارایی و سرعت سیستمت کم میکنه همین ویندوز اکسپی فعلا برات خوبه تا وقتی سیستمت رو ارتقا بدی حالا خود دانی! من سایت gigabyte رو گشتم اما مدل مینه شما درایور ویندوز 7 براش وجود نداشت اگه خودت پیدا کردی بگیر نصب کن موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
14-05-2011, 19:58
من فکر کردم ایشون گفتند رم 256 هم تو اسلات سوم نمیره اگه فقط 1 گیگ تو اسلات سوم نمیره پس به قول دوستمون از طرف مین ساپورت نمیشه چون شکاف رم ddr2 یا رم ddr 1 فرق داره

sam166
14-05-2011, 20:02
در مورد نصب صدا من هم روی یک سیستم دیگه همین مشکل رو داشتم
ولی یه سی دی از شرکت دریاسافت خریداری کردم به نام
Driver Collection
که همه درایور ها توش هست و تونستم کارت صدا رو نصب کنم