PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی از بین بردن محدودیت تعداد کاربران همزمان در (هرکس می تونه مشارکت بکنه)Remote Desktop

esyo
14-05-2011, 12:21
سلام
دوستان امشب این آموزش رو در این سایت دیدم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sktop%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87)
ولی من به هیچ روشی نتونستم این محدودیت رو از بین ببرم
دو کامپیوتر خونه رو شبکه کردم به صورت work group بعد طبق آموزش فایلش هم پیش رفتم ولی به هیچ عنوان نتوستم این محدودیت رو بردارم.
روی ویندوز های
7 64 bit
7 32 bit
vista 32 bit
xp 32
xp 64
امتحان کردم نشد که نشد
آیا در ریموت اکسس میشه تعداد کانکشن ها رو تعیین کرد؟
ممنون میشم شما هم امتحان کنید و نتیجه رو اینجا بگید
با تشکر

دانلود کتاب الکترونیکی چگونگی از بین بردن محدودیت تعداد کاربران همزمان در Remote Desktop

در این کتاب الکترونیکی قصد داریم به معرفی ابزاری بپردازیم که با استفاده از آن محدودیت موجود در سیستم عامل های کلاینتی ماکروسافت برداشته گردد، منظور از محدودیت مورد نظر به تعداد استفاده کاربران از یک کامپیوتر به صورت همزمان مربوط می گردد.

به صورتی که در سیستم عامل های خانواده کلاینتی مایکروسافت از قبیل:

Windows XP
Windows Vista
Windows 7

فقط یک کاربر می تواند از کامپیوتر در یک زمان استفاده نماید، کاربر مورد نظر یا در پشت کنسول کامپیوتر و به صورت فیزیکی در حال استفاده از کامپیوتر می باشد، و یا از راه دور اقدام به برقراری ارتباط Remote Desktopنموده است و به کامپیوتر متصل شده است، در هر دو حالت فوق فقط یکی از دو کاربر می توانند از کامپیوتر استفاده نمایند، یعنی اگر کاربری از راه دور به یک کامپیوتر متصل شود، آن کاربری که به صورت فیزیکی و در پشت کامپیوتر قرار دارد امکان کار را نخواهد داشت و به بلعکس.

در این کتاب الکترونیکی راه حلی را خواهید آموخت که محدودیت فوق را برطرف کرده و امکان استفاده چندین کاربر همزمان از یک کامپیوتر به صورت از راه دور و همین طور کاربری که به صورت فیزیکی در حال کار با کامپیوتر است را فراهم آورید.

تمامی مفاهیم به شیوه ایی بسیار ساده و قابل درک عنوان شده است و سعی شده است از بیان مطالبی که کاربردی نمی باشند تا حد امکان پرهیز گردد.

با مطالعه مفاهیم این کتاب، خواهید توانست امکانی را فراهم نمایید که چندین کاربر از راه دور به یک کامپیوتر Remote Desktop برقرار کرده و در حالی که همگی آنان از همان کامپیوتر به صورت راه دور و همزمان استفاده می نمایند در عین حال نیز کاربری که در پشت کامپیوتر قرار دارد به فعالیت خود ادامه دهد و هیچ مشکلی در عملکرد تمامی کاربران به صورت همزمان به وجود نخواهد آمد.

عنوان های مربوط به قسمت های مختلف کتاب را در زیر مشاهده می نمایید:

معرفی و توضیح محدودیت موجود در استفاده از Remote Desktop
معرفی محاسن استفاده از روش فوق
معرفی چگونگی پیاده سازی و برطرف نمودن محدودیت Remote Desktop در سیستم عامل های Windows XP & Windows 7

مطالعه مفاهیم این کتاب برای تمامی کسانی که می خواهند از شرایط مختص به ارتباط Remote Desktop در شبکه استفاده نمایند و همین طور کاربرانی که بعنوان مدیر شبکه در حال فعالیت در محیط های کاری Workgroup or Domainمی باشند توصیه می گردد.
برای دانلود نرم افزار آموزش داده شده می توانید آن را از سایت سافت گذر دانلود نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esyo
17-05-2011, 21:17
از دوستان کسی تونسته با این برنامه کار بکنه؟

vipnn
19-05-2011, 01:28
من توی ویندوز ۷ تونستم این کارو کنم - ویندوز ات مولتی‌ سشن می‌شه - اگه ۳ نفر ریموت شن به کامپیوتر ۳ تا دسکتاپ مختلف می‌بینن - اینطور نیست که همه روی یه دسکتاپ کار کنن -

ولی‌ پیشنهاد می‌کنم این کارو نکنی‌ - ۶ ۷ ماه پیش این کارو کردم - یادم نیست دقیقا چی‌ شد - ولی‌ یادمه مجبور شدم بده ۱ ماه ویندوز رو عوض کنم

esyo
19-05-2011, 07:12
من هم می خوام هر نفر یک دسکتاپ داشته باشه
ولی من هر کار کردم نشد به محض اینکه ریموت میشم گسی که پشت سیستم هست (یعنی کنسول)می یاد بیرون
اصلا هم زمان نتونستم کار کنم
من دو کامپیوتر رو بیشتر شبکه نکردم

vipnn
19-05-2011, 08:36
یکی از مشکلاتی که برا من پیش اومد این بود که یوزر لوکال دسکتاپ و فیل هاش سیو نمیشود -
البته دوستم که پشت دستگاه میشست اینو میگفت - من از ریموت استفاده میکردم و مشکلی نداشتم .
ویندوس ات چیه ؟

hassanshaikhi
19-05-2011, 12:03
وقتی Terminal service نصب کردی هر یوزر همزمان میتونه یک session داشته باشه.
برای اینکه افراد دیگه بتونن همزمان استفاده کنن باید یک یوزر دیگه بسازی.

esyo
19-05-2011, 13:58
بسیار بسیار ممنونم
این موضوع رو خیلی جاها مطرح کرده بودم ولی به نتیجه ای نرسیده بودم
الان اشکال کارم رو فهمیدم
با تشکر

esyo
20-05-2011, 07:32
من یک سیستم قدیمی تو خونه دارم و یک سیستم جدید و یک تلویزیون ال سی دی
می خوام سیستم جدید رو به عنوان سرور معرفی کنم و با سیستم قدیمی ریموت بشم و با تلویزیون هم فیلم نگاه کنم.
آیا من می تونم همزمان با یک یوزر بازی بکنم و با یک یوزر دیگه که تحت ریموت هست فیلم نگاه کنم؟(یعنی فیلم رو به ال سی دی منتقل بکنم؟)

hassanshaikhi
20-05-2011, 18:08
من یک سیستم قدیمی تو خونه دارم و یک سیستم جدید و یک تلویزیون ال سی دی
می خوام سیستم جدید رو به عنوان سرور معرفی کنم و با سیستم قدیمی ریموت بشم و با تلویزیون هم فیلم نگاه کنم.
آیا من می تونم همزمان با یک یوزر بازی بکنم و با یک یوزر دیگه که تحت ریموت هست فیلم نگاه کنم؟(یعنی فیلم رو به ال سی دی منتقل بکنم؟)

منظورتون این هست که با سیستم جدید بازی کنید و با سیستم قدیمی که به سیستم جدید ریموت شده فیلم ببینید؟
اگه ویندوز سرور 2003 یا 2008 روی سیستم جدید که میخای به عنوان سرور ازش استفاده کنی نصب باشه امکان پذیر هست. فقط باید ای سی دی رو به سیستم قدیمی وصل کنی نه جدید!!!
فقط یه مشکلی وجود داره اینه که چون همزمان هم میخای بازی کنی و هم میخای فیلم ببینی کارت صدات نمیتونه همزمان کار کنه فکر کنم باید یه کارت صدا دیگه بگیری!