PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز از روی بک آپ

momo
13-05-2011, 14:19
با سلام

دوستان من وایو 14 fx دارم چطور میتونم از روی بک آپ که کارخونه روی لپ تاپ گذاشته ویندوزم رو دوباره نصب کنم به طوری که فقط درایو c یعنی اونی که ویندوز داخلشه برگرده و بقیه درایو های هاردم دست نخورده بمونند؟

piroooz
13-05-2011, 14:51
با سلام

دوستان من وایو 14 fx دارم چطور میتونم از روی بک آپ که کارخونه روی لپ تاپ گذاشته ویندوزم رو دوباره نصب کنم به طوری که فقط درایو c یعنی اونی که ویندوز داخلشه برگرده و بقیه درایو های هاردم دست نخورده بمونند؟
دیسک ریکاوری که تهیه کردید ؟!!...
کافیه دیسک را بزارید و بعد از بالا امدن Vaio Recovery گزینه مریوطه(درایو c ) را انتخاب کنید ...
در غیر اینصورت هم میتونید با زدن کلید F10 (درایو ریکاوری که مخفی هست ) نوت بوک را عین روز اول کنید

momo
13-05-2011, 15:12
دیسک ریکاوری که تهیه کردید ؟!!...
کافیه دیسک را بزارید و بعد از بالا امدن Vaio Recovery گزینه مریوطه(درایو c ) را انتخاب کنید ...
در غیر اینصورت هم میتونید با زدن کلید F10 (درایو ریکاوری که مخفی هست ) نوت بوک را عین روز اول کنید

دوست عزيز منظور از كليد f10 چيه يعني چيكار كنم؟

momo
13-05-2011, 16:36
يه بار اين كارو كردم ارور ميده كه درايو c وجود نداره يا خيلي كوچيكه در صورتي كه درايو c من 35 گيگا بايته حالا چيكار كنم؟

piroooz
13-05-2011, 22:58
يه بار اين كارو كردم ارور ميده كه درايو c وجود نداره يا خيلي كوچيكه در صورتي كه درايو c من 35 گيگا بايته حالا چيكار كنم؟
شما دیسک ریکاوری نگرفتین؟
علت اروری که میده اینه که ایمیج اولیه که با F10 میخواهید ریکاوری کنید فقط یک درایو بوده و چون الان شما چند تا درایو دارین نمیتونه فقط درایو C را برگردونه ...
فقط میتونید گزینه Complete را انتخاب کنید

M.F.
13-05-2011, 23:05
کامپیوترم سه تا بوق میزنه بالا نمیاد

momo
14-05-2011, 09:10
چرا ريكاوري روي سي دي هم گرفتم اما الان در دسترسم نيست يعني الان اگه با سي دي ها ريكاوري كنم مشكل حله؟

Pami
14-05-2011, 11:07
تو پست های بالا گفته شده دوست عزیز
دیسک اول ریکاوری رو میزارین داخل دستگاه و با اون بوت میکنین و وارد مراحل ریکاوری میشین

SnoWall
20-05-2011, 23:56
دوستان خسته نباشید.
من فکر کنم یک اشتباه اساسی کردم، فراموش کرده ام که یسک ریکاوری بگیرم و وقتی هم میخوام از ایمیجی که داخل C مخفی هست بگیرم...میگه وجود نداره...حالا چیکار کنم ؟!

با تشکر از اساتید....(فکر کنم بدبخت شدم !!! :31:)

momo
09-06-2011, 00:01
شما دیسک ریکاوری نگرفتین؟
علت اروری که میده اینه که ایمیج اولیه که با F10 میخواهید ریکاوری کنید فقط یک درایو بوده و چون الان شما چند تا درایو دارین نمیتونه فقط درایو C را برگردونه ...
فقط میتونید گزینه Complete را انتخاب کنید

تو پست های بالا گفته شده دوست عزیز
دیسک اول ریکاوری رو میزارین داخل دستگاه و با اون بوت میکنین و وارد مراحل ریکاوری میشین

دوستان من الان با دی وی دی های بک آپ امتحان کردم اما باز هم میگه نمیتونه درایو c رو برگردونه و باید کامل بر گردونید چیکار کنم؟

slmz
09-06-2011, 11:17
من الامن ویندوز عوض کردم و ویندوزم بالا نمیاد میتونم این کار رو کنم و بعد ار روی دی وی دی ریکاوری ادامه بدهم ؟

navid2500
17-06-2011, 11:36
دوستان من الان با دی وی دی های بک آپ امتحان کردم اما باز هم میگه نمیتونه درایو c رو برگردونه و باید کامل بر گردونید چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز

شما هنگام بالا امدن و بوت شدن لپ تاپ کلید f10 رو بزنید وارد سیستم ریکاوری میشه
و اونجا می تونید فقط درایو c ریکاوری کنید

من خودم برای بار اول برای اطمینان تمام فایل هامو ریختم روی یه هارد ولی بعد از ریکاوری دیدم فقط درایو ویندوز
ریکاوری شده فقط یادت باشه ریستور فکتوری نکنی

Ali Smart
10-07-2011, 14:31
سلام دوستان اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه!!
من سی دی بکاب رو دارم اما اون درایو بکاب رو ندارم ( بارتیشن بندی کردم):41:
حالا واسه نصب ویندوز از روی بکاب چیکارباید کنم.(الان ویندوزنصب کردم ولی درایور هیچکدومش نصب نیست)
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:37:

lllo181lll
25-01-2013, 21:11
آموزش ریکاوری لپ تاپ وایو رو براتون گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metanat74
22-01-2017, 21:52
سلام.من ریکاوری ویندوز قبلیمو تو یه درایو جداگانه ریکاوری دارم.به قسمت ریکاوری سیستم لپ تاب که میرم.ویندوز بالا میاد.چیکار باید بکنم برای نصبش؟اولین بارمه لطفا کمک کنید

iranshik
18-04-2017, 08:34
سلام و وقت بخیر به همه عزیزان..
من یه سوال دارم اونایی که میدونن جواب بدن خواهشا
ویندوز UFI و معمولی فرقشون چیه؟

موفق و پایدار و البته شیک باشید:n01: