PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری!! خواهش میکنم کمک کنید

moeinset
13-05-2011, 12:05
با سلام آقا من یک لپتاپ ایسوز گرفتم
بعد اومدم خونه ویندوز نصب کنم
اول که باسی دی ویندوز xp live اومدم و یه نگاهی بهش انداختم
بعد شات دون کردم تا سی دی ویندوز سون بذارم اما دیگه کار نمیکنه! یه صفحه مشکی میاد و کرسر هم اول خط چشمک میزنه
هر سی دی بوت که میذارم اول شروع میکنه خوندن و بعد دی وی دی رام دو بار صدا میده و هیچ کاری نمیکنه!
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pasha-85
13-05-2011, 13:31
تنظیمات بایوس رو چک کنید ببینید بوت روی سیدی رام هست یا نه ..اگر بود یه بار بایوس رو ریست کنید و دوباره امتحان کنید ..اگر با win live بالا اومده باید seven رو هم بوت کنه ..اگر نکرد از یه سی دی دیگه استفاده کنید ..و اگر باز هم نشد روی یک هارد اکسترنال یک ایمیج ویندوز بریزید و با win live بالا بیاید و از همونجا ویندوز ایمیج رو اجرا کنید تا تو محیط گرافیکی همون ویندوز براتون نصب بشه ..در هر صورت فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشید ..مراحل رو انجام بدید و توضیحات رو اینجا بنویسید شاید مشکل چیز دیگه ای باشه

moeinset
13-05-2011, 16:55
تنظیمات بایوس رو چک کنید ببینید بوت روی سیدی رام هست یا نه ..اگر بود یه بار بایوس رو ریست کنید و دوباره امتحان کنید ..اگر با win live بالا اومده باید seven رو هم بوت کنه ..اگر نکرد از یه سی دی دیگه استفاده کنید ..و اگر باز هم نشد روی یک هارد اکسترنال یک ایمیج ویندوز بریزید و با win live بالا بیاید و از همونجا ویندوز ایمیج رو اجرا کنید تا تو محیط گرافیکی همون ویندوز براتون نصب بشه ..در هر صورت فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشید ..مراحل رو انجام بدید و توضیحات رو اینجا بنویسید شاید مشکل چیز دیگه ای باشه

مرسی خیلی خیلی ممنون
بله حواسم با بایوس نبود
درست شد
خیلی ممنون رفیق