PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال درموردSONY FW 590 GLB

amo_sedi
13-05-2011, 01:05
با سلام خدمت دوستان گل و زحمت کش سایت
چند تا سوال درموردSONY FW 590 GLB داشتم

1: اگه من ویندوز XP نصب کنم میتونم دوباره با DVD ریکاوری خودش ویندوز 7 رو نصب کنم؟

2:DVD رایترم بعضی DVD یا CD ها رو نمیخونه زیادم باهاش کار نکردم ایا این مشکل ربطی به ویندوز داره یا نه؟

3:ممنون

piroooz
13-05-2011, 14:36
با سلام خدمت دوستان گل و زحمت کش سایت
چند تا سوال درموردSONY FW 590 GLB داشتم

1: اگه من ویندوز XP نصب کنم میتونم دوباره با DVD ریکاوری خودش ویندوز 7 رو نصب کنم؟

2:DVD رایترم بعضی DVD یا CD ها رو نمیخونه زیادم باهاش کار نکردم ایا این مشکل ربطی به ویندوز داره یا نه؟

3:ممنون
1- بله ...
2- خیر این مشکل هیچ ربطی به سیستم عامل نداره ... به دو عامل بستگی داره : دیسک خش دار و ضعیف شدن لنز ...
3 - خواهش میکنم

amo_sedi
13-05-2011, 22:41
ممنون
یعنی با اینکه من زیاد با dvd رایترم کار نکردم لنزش ضعیف شده؟
من هاردمو پارتیشن کردم اگه موقع ریکاوری کردن ریکاوری درایو c رو بزنم میشه ویندوزو ریکاوری کرد چون اول تمام هارد یکی بوده الان که پارتیشن شده 4 تاس مشکلی پیش نمیاد

piroooz
13-05-2011, 22:50
ممنون
یعنی با اینکه من زیاد با dvd رایترم کار نکردم لنزش ضعیف شده؟
من هاردمو پارتیشن کردم اگه موقع ریکاوری کردن ریکاوری درایو c رو بزنم میشه ویندوزو ریکاوری کرد چون اول تمام هارد یکی بوده الان که پارتیشن شده 4 تاس مشکلی پیش نمیاد
اگه CD یا DVD مورد نظر شما سالم باشه احتمال اینکه لنزش ضعیف شده باشه هست (در ضمن آخرین آپدیت مربوط به DVD RW تون را دانلود و نصب کنید )
در مورد سوال دوم با توجه به اینکه خودم به این مورد برخوردم اگه بخواهید فقط درایو c را برگردانید با پیغامی مبتنی بر اینکه شما نمیتوانید این کار را انجام بدید مواجه میشید و فقط میتونید گزینه Complete را انتخاب کنید ...

amo_sedi
13-05-2011, 22:55
ببخشید
الان که dvd رو میزارم به صورت خام نشونش میده در حالی که رایت شده و اطلاعاتم داخلش هست
اخرین اپدیتو از کجا گیر بیارم؟
اگه گزینهcomplete بزنم بقیه درایوام فرمت میشه؟

piroooz
13-05-2011, 23:25
ببخشید

الان که dvd رو میزارم به صورت خام نشونش میده در حالی که رایت شده و اطلاعاتم داخلش هست
اخرین اپدیتو از کجا گیر بیارم؟بله DVD RW تون مشکلی نداره ولی بهتره آخرین آپدیتش را از سایت سونی بگیرید ... بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه گزینهcomplete بزنم بقیه درایوام فرمت میشه؟
بله ...دقیقا عین روز اولی که لب تاپ را تحویل گرفتید