PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز روی نوت بوک

rassool
12-05-2011, 22:05
سلام دوستم میخاد یه نوت بوک بده که براش ویندوز نصب کنم میگه سی دی رام نداره واسه همین میخاستم ببینم چجوری باید ویندوز روش نصب کنم ویندوز کپی کنم رو فلش بعد از رو فلش نصب کنم؟ بوتش چجوریه میشه کاری کرد از رو فلش بوت شه؟ و اینکه میخام روش ویندوز سون نصب کنم ویندوز لپ تاب روش نصب میشه یا باید ویندوز مخصوص نوت بوک بگیرم . پیشاپیش ممنون از جوابتون:11:

ata.royalfalcon
12-05-2011, 22:57
آموزش کامل بوت کردن فلش برای نصب ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rassool
12-05-2011, 23:53
ممنون واقعا راه دیگه ای نداره؟

SAMCRO
13-05-2011, 00:04
آموزش کامل بوت کردن فلش برای نصب ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اگه اشتباه نکنم باید مادر برد هم ساپرت کنه بوت از طریق فلش رو ....

rassool
13-05-2011, 00:12
فکر کنم نوت بوک سونی هست حتما ساپورت میکنه دیگه مگه میشه نکنه اگه نکنه پس چجوری روش ویندوز نصب کنم؟

piroooz
13-05-2011, 00:15
بله مادربورد هم باید پشتیبانی کنه که اغلب نوت بوک های کنونی این قابلیت را دارن ...
در مورد نصب هم راه خیلی ساده اینه که نرم افزار Flash Boot را نصب گنید و فایل ایمیج مربوط به ویندوز را بهش بدید و تمام ...
یکسری تنظیمات جزئی هم توی بایوس باید انجام بدید

SAMCRO
13-05-2011, 00:19
فکر کنم نوت بوک سونی هست حتما ساپورت میکنه دیگه مگه میشه نکنه اگه نکنه پس چجوری روش ویندوز نصب کنم؟
ممکنه نکنه باید امتحان کنی ...
خوب می تونی یه dvd rom از نوت بوک یکی در اری وصلش کنی به این ..

malihe mohammadloo
07-05-2014, 20:42
ذوستان یکی نوت بوکشو به من داد، اصلا بالا نمیومد میخواست روش ویندوز نصب کنه، منم چون رمش 1 بود و چون قبلا روش ویندوز اکس پی نصب بود دوباره براش ویندوز اکس پی نصب کردم، و چون نوت بوک هست و دی وی رام نداره از روی فلش اینکارو کردم، نصب شدو تموم شد به خوبی و خوشی، اما الان بعضی وقتا که نوت بوکو روشن میکنه بالا نمیاد و احتیاج داره که ری استارتش کنه تا دوباره بالا بیاد، به نظرتون اشکال کارم تو چی بود؟

و اینکه میشه از طریق شبکه کردن نوت بوک با پی سی روش ویندوز نصب کنم؟