PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Recovery asus Eee pc 1001 pxd

Arian_pacino
12-05-2011, 17:13
سلام به همه ی دوستان من یک نت بوک ایسوس 1001pxdدارم
یه روزی تسمیم گرفتم ویندوز عوض کنم قبل اینکار موقعی که ریست کردم با زدن دکمه f9 وارد ریکاوری شدم
اونجا 3تا گزینه بود اولی ریکاوری بود دومی بک آپ بود و سومی کنسل
من بک آپ رو زدم ، راستی اینو باید بگم که یک هارد ساتا1 با تبدیل ساتا به usb به نت بوک وصل کردم
وقتی وارد بک آپ شدم اونجا ازم درایوی که برای بک آپ گیری رو خواست من هاردم رو انتخواب کردم و شروع به بک آپ گیری کرد
وقتی تمام شد ریست شد بعد وارد ویندوز شدم فایلهایی که بک آپ گرفته بود رو کپی کردم درون درایو d
حالا داستان تازه شروع شد
موقعی که خواستم ویندوز بریزم کل درایو هارو پاک کردم حتی درایو ریکاوری ، ولی یک فضای 15gb خالی گذاشتم
خلاصه ویندوز را ریختم
مشکلم شروع شد
حالا که رست میکنم و با زدن دکمه f9 میخوام وارد ریکاوری بشم هیچ اتفاقی نمیفته و وارد ویندوز خودم میشه
برنامه acronis true image home 2011 ریختم و یک درایو مخفی (ریکاوری) ساختم
حالا میخوام اون فایلهایی که بک آپ گرفته بود رو وارد این درایو کنم تا درست بشه ولی نمیدونم چجوری
من از شما دوستان کمک میخوام تا مشکلم حل بشه آیا اصلا امکان داره؟
راستی اون فایلهایی که بک آپ گرفته را نام میبرم:
فولدر های boot - eg - image - sources و یک فایل bootmgr
ببخشید که طولانی شد

Arian_pacino
18-05-2011, 05:15
kasi nabooood komak koneeeeeeeee

Pami
18-05-2011, 13:25
شما پارتیشن ریکاوری رو که حاوی اطلاعات منوی ریکاوری بود رو متاسفانه پاک کردید .
میتونید با استفاده از یک برنامه Bootable فایل منیجر یا حتی ورژن Linux Slax که از USB بوت میشه برای انتقال اطلاعات استفاده کنید ولی فکر نمیکنم کار کنه .

Arian_pacino
19-05-2011, 17:07
شما پارتیشن ریکاوری رو که حاوی اطلاعات منوی ریکاوری بود رو متاسفانه پاک کردید .
میتونید با استفاده از یک برنامه Bootable فایل منیجر یا حتی ورژن Linux Slax که از USB بوت میشه برای انتقال اطلاعات استفاده کنید ولی فکر نمیکنم کار کنه .

ممنون که پیگیر شدین
راجب این بوت یو اس بی هم ظورمو قبلا زدم کار نکرده اگه بازم راهی هست که بشه این فایلهارو ریخت توی درایو ریکاوری بهم بگین ، البته نمیدونم با اینکار دوباره میشه به حالت اول برگرده یا نه