PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل win media 11 به 10

shahriar9876
02-06-2006, 20:24
با سلام کسی می دونه چطوری می شه win media 11 رو به 10 تبدیل کرد؟ یا پاکش کرد؟

shahriar9876
03-06-2006, 14:46
دوسان خواهشا کمک کنین!

shahriar9876
05-06-2006, 00:21
پس حداقل بگین چه طوری پاکش کنم؟

MaFia
05-06-2006, 00:23
من کهUninstall كردم
بعد 10 رو باز نصب كردم
مشكلي هم نداشت

Omran_MB
05-06-2006, 18:14
مافيا جان ميشه بگي چطوري unistall كردي؟؟؟

william
05-06-2006, 21:54
سلام این ادرس دنبال کن
START--RUN--REGEDIT--HKEY LOCAL MACHINE--SOFTWARE--MICROSOFT--WINDOWS--CURRENT
VERSION--UNINSTALL
دنبال wmp11 یا هر application دیگری که قصد دارید uninstall کنید بگردید و روش کلیک کنید بعد در صفحه سمت راست
گزینه ای با نام uninstallstring رو پیدا کنید و روش 2 بار کلیک کنید. در قسمت value data ادرس کپی کنید و رجیستری ببندید.
حالا در قسمت run ادرس pase کنید. application مورذ نظر برداشته میشه

shahriar9876
06-06-2006, 00:48
بسیار ممنون ولی نشد! نمی دونم چرا این طوریه بازم پیغام میده که نمی شه ورپنش رو عوض کرد در صورتی که کلش و پاک کردم و تو رجیستری هیچی نیس خواهش می کنم بازم کمکم کنین ممنون.
اینم عکسش وقتی می خوام 10 رو بریزم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

william
06-06-2006, 14:03
سلام
معمولا به سه طریق ویندوز بر می دارند. یکی از طریق add/remove یکی از طریق add/remove windows component یکی همین راهی که برات گفتم که مطمن ترین راه. خودم چندین بار امتحان کردم جواب داده. پیغام شما رو دیدم. مشخص که هنوز مدیا پلیر روی سیستم نصب. شما مگه مدیا پلیر 11 بر نداشتید؟ اگه درست برداشته باشید و از سرویس pack 2 ا استفاده میکنید احتیاجی نیست مجدد نصب کنید خودش اتومات به ورژن قبلی بر می گرده. شما یکی از فایلای صوتی با مدیا پلیر باز کنید ببینید چه پیغامی می ده. roll back هم بد نیست امتحان کنید.
VERSION--UNINSTALL
دنبال Windows Media Format Runtime بگردید و روش کلیک کنید بعد در صفحه سمت راست
گزینه ای با نام uninstallstring رو پیدا کنید و روش 2 بار کلیک کنید. در قسمت value data ادرس کپی کنید و رجیستری ببندید.
حالا در قسمت run ادرس pase کنید. و enter و ادامه برنامه.

shahriar9876
06-06-2006, 23:50
سلام
معمولا به سه طریق ویندوز بر می دارند. یکی از طریق add/remove یکی از طریق add/remove windows component یکی همین راهی که برات گفتم که مطمن ترین راه. خودم چندین بار امتحان کردم جواب داده. پیغام شما رو دیدم. مشخص که هنوز مدیا پلیر روی سیستم نصب. شما مگه مدیا پلیر 11 بر نداشتید؟ اگه درست برداشته باشید و از سرویس pack 2 ا استفاده میکنید احتیاجی نیست مجدد نصب کنید خودش اتومات به ورژن قبلی بر می گرده. شما یکی از فایلای صوتی با مدیا پلیر باز کنید ببینید چه پیغامی می ده. roll back هم بد نیست امتحان کنید.
VERSION--UNINSTALL
دنبال Windows Media Format Runtime بگردید و روش کلیک کنید بعد در صفحه سمت راست
حالا در قسمت run ادرس pase کنید. و enter و ادامه برنامه.
آقا خیلی ممنون از همکاریتون ولی به هیچ وجه متوجه نمیشم که چرا پاک نمیشه!عکسهای گرفته شده گویای همه چی هس.بازم ممنون که کمکم میکنین.