PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرينتر مناسب براي چاپ كاغذهاي چند لايه

hadi_en
12-05-2011, 06:39
سلام دوستان
ما تو شركتمون براي چاپ كاغذهاي چند لايه (دولايه يا سه لايه كاربن دار) از پرينترهاي سوزني EPSON DFX-9000 استفاده مي كنيم. بد نيست اما اولا كيفيت چاپ پرينترهاي سوزني عالي نيست ، دوما بعد از تعداد زيادي پرينت كيفيت خيلي پايين مياد.
سؤالي كه داشتم اينه كه پرينتري سراغ نداريد كه هم كيفيت ليزري رو داشته باشه و هم بتونه روي اين كاغذها چاپ بندازه ؟؟ ..... ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

mehran gorji
12-05-2011, 08:03
سلام دوستان
ما تو شركتمون براي چاپ كاغذهاي چند لايه (دولايه يا سه لايه كاربن دار) از پرينترهاي سوزني EPSON DFX-9000 استفاده مي كنيم. بد نيست اما اولا كيفيت چاپ پرينترهاي سوزني عالي نيست ، دوما بعد از تعداد زيادي پرينت كيفيت خيلي پايين مياد.
سؤالي كه داشتم اينه كه پرينتري سراغ نداريد كه هم كيفيت ليزري رو داشته باشه و هم بتونه روي اين كاغذها چاپ بندازه ؟؟ ..... ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
تنهاباید از dotmatrix ها استفاده کنید

hadi_en
12-05-2011, 09:22
تنهاباید از dotmatrix ها استفاده کنید

يه مدت تو فكر Line Printer ها بودم كه متوجه شدم واسه اين كار جواب نميده ، خب تو همين dotmatrix ها بهترين مدل به نظرتون كدومه؟

mehran gorji
12-05-2011, 09:37
يه مدت تو فكر Line Printer ها بودم كه متوجه شدم واسه اين كار جواب نميده ، خب تو همين dotmatrix ها بهترين مدل به نظرتون كدومه؟
برای a4 epson lq300
برای a3 epson lq2180
دستگاه هایی هستند که لوازمشان همه جا ریخته و مواد مصرفی ارزان و گاراتی رسمی مادیران

mehran gorji
15-05-2011, 09:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@3.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@1.jpg