PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هدر رفتن ترافیک اینترنت

vb.mohsen
11-05-2011, 23:33
سلام دوستان من یه چند وقتیه یه مشکل اعصاب خورد کن پیدا کردم این مشکل بعد از نصب مجدد ویندوز بوجود اومد مشکل هم اینکه ویندوز خود به خود از اینترنت استفاده میکنه.همه آپدیت های اتوماتیک رو خاموش کردم.سرعت از دست دادن ترافیک هم خیلی کمه کمتر 1 کیلوبایت"البته متغیره"ولی رو سرعت و پینگ خیلی تاثیر میزاره و پدر حجم adsl رو در میاره دوستان واقعا به کمک احتایج دارم.مثلا برای کمک برنامه ای هست که باهاش بشه پروسس های که از اینترنت استفاده میکنند رو نشون بده؟در ضمن من از bit torrent استفاده میکنم که اونه همیشه زیر نظر دارم ولی بازم ....

joe_satriani
12-05-2011, 17:27
با سلام
شايد سيستم ويروسي هست
با يه آنتي ويروس آپديت شده سيستم رو اسكن كنيد

موفق باشيد.

vb.mohsen
12-05-2011, 22:30
آنتی ویروس به روز نود 32 رو دارم

mmiladd
13-05-2011, 16:26
سلام..

راه آخر رو اول برو.. كل هارد رو روت فرمت كن.. و بعد اگر باز درست نشد برين يقه Isp رو بگيريد..!

mjzaret
13-05-2011, 23:27
سلام..

راه آخر رو اول برو.. كل هارد رو روت فرمت كن.. و بعد اگر باز درست نشد برين يقه Isp رو بگيريد..!

فكر نكنم شما جواب درست و منطقي داده باشيد.

كاربرايي كه تازه عضو شده‌اند و سوالاتي مطرح مي‌كنند نياز به جواب دارند و با اين جوابهايي كه شما مي‌دهيد نمي‌تونيد مشكل دوستان رو حل كنيد.

شما به نوعي راه حلي براي سوال پيدا نكرده‌ايد و خيلي راحت مي‌نويسيد كه تمامي اطلاعاتشون رو از بين ببرند.

لطفاً در دادن پاسخ به سوالات كمي دقت بفرماييد.

شما نگاهي به نرم افزارهايي كه نصب كرده‌ايد بندازيد و ببينيد كدوم نرم افزار اينترنتي هست و به نوعي براي كارش نياز به اينترنت داره.

شاد باشيد :40:

mmiladd
14-05-2011, 09:20
سلام..

دوست من تاپيك هاي مشابه مثل اين زياد بوده و دوستان آخر سر هم به نتيجه نرسيدن..

بنده خودم همين مشكل رو داشتم كه با فرمت هارد هم درست نشد و به اين نتيجه رسيدم كه مشكل از Isp

بعيد مي دونم اين دوست ما با اين كارا به نتيجه برسه..!

vb.mohsen
14-05-2011, 12:21
دوستان به نظر م فقط یه راه داره اونم اینه که یه برنامه پیدا بشه که پروسسهای که از اینترنت استفاده میکنند رو نشون بده.یا حداقل همه دسترسی ها به اینترنت رو از کاربر بپرسه یا همچین چیزی؟

K A R I M I
14-05-2011, 14:03
دوستان به نظر م فقط یه راه داره اونم اینه که یه برنامه پیدا بشه که پروسسهای که از اینترنت استفاده میکنند رو نشون بده.یا حداقل همه دسترسی ها به اینترنت رو از کاربر بپرسه یا همچین چیزی؟
سلام
شما با استفاده از خود ویندوز میتونید بهمید که چه برنامه هایی دارند پهنای باند شما رو مصرف می کنند !
برای فراگیری این ترفند لطفا سه عکس زیر رو مشهاده بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mmiladd
14-05-2011, 14:50
سلام..

برنامه زير رو هم يه تست بزنيد..

vb.mohsen
14-05-2011, 21:12
تشکر.,......

zigorat1
20-07-2011, 16:03
سلام.
منم همین مشکل رو داشتم. بعد از کلی پرسوجو فهمیدم به خاطر یه تروجان هستش.
خلاصه هاردو فرمت کردم و یه ویندوز جدید نصب کردم. بالاخره درست شد.

quarttez
03-10-2012, 12:23
سلام
شما با استفاده از خود ویندوز میتونید بهمید که چه برنامه هایی دارند پهنای باند شما رو مصرف می کنند !
برای فراگیری این ترفند لطفا سه عکس زیر رو مشهاده بفرمایید :

ببخشید این عکس که گذاشتید لینکشون فیلتره. میشه دوباره آپلود کنید. نیاز فوری دارم

Pedram_IR
05-10-2012, 02:24
این رو اول امتحان کن بعد برو سراغ راه حل های دیگه:

کنترل پهنای باند اینترنت، NetLimiter 3 Pro v3.0.0.11
نرم افزار NETLIMITER نرم افزار و ابزاری برای کنترل ترافیک شبکه است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر نرم افزاری که در حال حاضر از اینترنت استفاده می کند و روی سیستم شما اجراء شده را کنترل کرده و به راحتی سرعت دانلود و آپلود را برای هر برنامه مشخص کنید. با استفاده از NETLIMITER می توانید پهنای باند اینترنت را بین نرم افزارهای استفاده کننده از اینترنت به مشارکت گذاشته و این مشارکت را با محدودیت سرعت دانلود و آپلود، بر روی سیستم اعمال کنید. برای استفاده از اینترنت و محدودیت پهنای باند خود، زمان مشخص را تعریف کنید که در تایم های مشخص، چه مقدار اجازۀ استفاده از پهنای باند و حجم اینترنت داده شود.

NetLimiter Pro نرم افزاری در زمینه شبکه و کنترل ترافیک شبکه میباشد که به کاربر این امکان را میدهد که به برنامه های کاربردی که بروی سیستم نصب شده ترافیک مشخصی را اختصاص دهید به این شکل که مثلا شما میخواهید یکی از برنامه های کاربردی نصب شده بروی سیست بیشتراز ۲ کیلوبایت بر ثانیه از ترافیک شبکه استفاده ننماید که با تنظیم در محیط برنامه این محدودیت ها اعمال میشود و به این ترتیب میتوان ترافیک شبکه یا اینترنت خود را به شکل تعیین شده کنترل نمود همچنین این برنامه شامل ابزار های دیگری نیز میباشد که بدین وسیله میتوان شبکه را مورد نظارت قرار داد و تغییراتی را اعمال نمود.

از اینجا دانلودش کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از رجیستر برنامه، حتماً اینترنت را قطع کنید:

Registration name: Peter Raheli
Registration code: C99A2-QSSUD-2CSBG-TSRPN-A2BEB

یا از اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]