PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا مشکل از مادربورده؟

Quan
11-05-2011, 18:57
سلام اول از همه مشخصات سيستم من اينه:

مادربورد : GA-MA770T-UD3
گرافبک : GIGABYTE - ATI RADEON HD 5750 - 1GB
پردازنده :‌ AMD Phenom II X4 955
رم : 2G SuperTalent 1333
پاور : GP785B

اين مشکلي که من پيدا کردم اينه زماني سيستم روي Stand By (همچنين گاهي اوقات که خاموشش ميکنم بعد ميخوام دوباره روشنش کنم ) وقتي باز ميخوام برم سر وقتش موقع روشن شدن يه بوق کـــــش دار کوچـيک ميزنه بعد قطع ميشه بعد هم که کلا سيستم روشنه ولي تصوير ندارم ...

گفتند مشکل رم هس بردم گارانتي گفتند مشکلي نداره...
گفتند گرافيک رو چک کن دو سه دفعه رفت گارنتي ، دفعه اول گفتن سالمه دفعه بعد گفتن درستش کرديم
پاورت باعث مشکل دار شدنش شده ( پاور قبليم اين بود GP535A ) ...
بعد که اومدم امتحان کردم باز روز از نو روزي از نو ...

گفتم اگه مشکل سي پي يو هم باشه زمانايي هم که روشن ميشه اون وقت نميتونستي هيچ کاري بکني
(پس از اين نيست چون موقع هايي که روشن ميشه راحت ميتوني کار کني)...

زماني که گرافيکو داده بودم گارانتي يه گرافيک ضعيفتر انداختم روش 128 ازونايي که برق رو از مادربورد ميگيره
جواب ميداد مشکل هم نداشت...( گفتم پس حتما پاورم ضعيفه که گرافيک مستقيم از پاور برق ميگيره جواب نميده)...

رفتم پاور GP785B گرين رو گرفتم اومدم خونه که امتحان کنم ببينم در چه وضعه باز حالم گرفته شد...

تا اينجا فقط ميمونه مادربردم که مطمئنا زير سر خودشه....

حالا از بزرگواران ميخوام منو در اين زمينه راهنمايي بفرمايند................

چيکار کنم خســــــــــــــــــــــت ه شدم والا...

ببخشد طولاني شد..

fayyaz
11-05-2011, 19:08
BIOS آپدیت کردی؟

jafarian
11-05-2011, 19:43
سیستم عامل تابحال چنج کردین رو یک سیستم عامل دیگه امتحان کنید...بایوس مین دیفالت کنید ازداخل ستاپ...درایورهای سیستم آپدیت کنید...بایوس مینم آپدیت بشه بعدخبرش بدین:20:

Quan
14-05-2011, 10:10
من صداي بوقش رو ميزارم اينجا شايد بهتر بشه فهميد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
14-05-2011, 10:51
من صداي بوقش رو ميزارم اينجا شايد بهتر بشه فهميد :

این صدایی که ازسیستم شما میاد نه مربوط به ram نه vga نه cpu شمادرمرحله اول اونکاری که گفتم انجام بدین مخصوصا اول از همه بایوس مین ازداخل سایت سازنده مین آپدیت کنید درضمن قبلش که بخواین آپدیت کنید ورژن مادربورد مشخص کنید مثلا به اینصورت نوشته میشه GA-MA770T-UD3 rev. 1.0 توسایت پایین ازیکی خود مین شما هست برین بهتر متوجه میشین اول ورژن مادربورد مشخص کنید.

sadatnia
14-05-2011, 11:42
سلام اول از همه مشخصات سيستم من اينه:

مادربورد : GA-MA770T-UD3
گرافبک : GIGABYTE - ATI RADEON HD 5750 - 1GB
پردازنده :‌ AMD Phenom II X4 955
رم : 2G SuperTalent 1333
پاور : GP785B

اين مشکلي که من پيدا کردم اينه زماني سيستم روي Stand By (همچنين گاهي اوقات که خاموشش ميکنم بعد ميخوام دوباره روشنش کنم ) وقتي باز ميخوام برم سر وقتش موقع روشن شدن يه بوق کـــــش دار کوچـيک ميزنه بعد قطع ميشه بعد هم که کلا سيستم روشنه ولي تصوير ندارم ...

گفتند مشکل رم هس بردم گارانتي گفتند مشکلي نداره...
گفتند گرافيک رو چک کن دو سه دفعه رفت گارنتي ، دفعه اول گفتن سالمه دفعه بعد گفتن درستش کرديم
پاورت باعث مشکل دار شدنش شده ( پاور قبليم اين بود GP535A ) ...
بعد که اومدم امتحان کردم باز روز از نو روزي از نو ...

گفتم اگه مشکل سي پي يو هم باشه زمانايي هم که روشن ميشه اون وقت نميتونستي هيچ کاري بکني
(پس از اين نيست چون موقع هايي که روشن ميشه راحت ميتوني کار کني)...

زماني که گرافيکو داده بودم گارانتي يه گرافيک ضعيفتر انداختم روش 128 ازونايي که برق رو از مادربورد ميگيره
جواب ميداد مشکل هم نداشت...( گفتم پس حتما پاورم ضعيفه که گرافيک مستقيم از پاور برق ميگيره جواب نميده)...

رفتم پاور GP785B گرين رو گرفتم اومدم خونه که امتحان کنم ببينم در چه وضعه باز حالم گرفته شد...

تا اينجا فقط ميمونه مادربردم که مطمئنا زير سر خودشه....

حالا از بزرگواران ميخوام منو در اين زمينه راهنمايي بفرمايند................

چيکار کنم خســــــــــــــــــــــت ه شدم والا...

ببخشد طولاني شد..

سلام دوست عزیز
با رایت کردن بایوس مشکلت برطرف میشه

Quan
14-05-2011, 14:08
این صدایی که ازسیستم شما میاد نه مربوط به ram نه vga نه cpu شمادرمرحله اول اونکاری که گفتم انجام بدین مخصوصا اول از همه بایوس مین ازداخل سایت سازنده مین آپدیت کنید درضمن قبلش که بخواین آپدیت کنید ورژن مادربورد مشخص کنید مثلا به اینصورت نوشته میشه GA-MA770T-UD3 rev. 1.0 توسایت پایین ازیکی خود مین شما هست برین بهتر متوجه میشین اول ورژن مادربورد مشخص کنید.

کدوم rev رو بايد گرفت؟

jafarian
14-05-2011, 14:23
کدوم rev رو بايد گرفت؟

شمارو جعبه مین خودتون با رو برد نگاه کنیدیک گوشش نوشته مثلا rev1 یا یک شماره دیگه اما اولش rev هست حتما.

Quan
14-05-2011, 14:31
شمارو جعبه مین خودتون با رو برد نگاه کنیدیک گوشش نوشته مثلا rev1 یا یک شماره دیگه اما اولش rev هست حتما.

rev 1.0 هست...
آخرين ورژن F10 رو بگيرم ؟

jafarian
14-05-2011, 14:36
rev 1.0 هست...
آخرين ورژن F10 رو بگيرم ؟

شما اول F8 بگیرین آپدیت کنید درست نشد F10 بگیرین.