PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربوردم سوخت یکی گفت چون از توی برق کشیدی بیرون این جور شده.راست میگند؟

ali_disslove
11-05-2011, 17:57
با سلام

همین جور که توی عنوان گفتم مادربودرم بعد 1.5 سال سوخت شما تایید میکنید که چون بعد از هر بار استفاده از برق در میوردم این جور شده ؟

یا ماله دانلود های هر شب بوده ؟و اینکه روزی 10-12 ساعت روشن بود؟(دماش خیلی نرمال بود)

(مادربورد ایسوز)

fayyaz
11-05-2011, 18:08
خدا بهت صبر بده دوست عزیز

ممکنه از نوسانات برق اینطور شده باشه.از روی بد شانسی حفاظت پاور عمل نکرده [شاید....]

البته اگر روشن بوده و شما این کارو کرده باشین ممکنه از این باشه
موقع کشیدن چون اختلاف پتانسیل میخواد به صفر برسه تولید اضافه ولتاژ میکنه که شما
به صورت جرقه میبینی.اگر پاور شما درست عمل نکنه این جریان بالا وارد مادربورد مشیه
و بعدش دارفانی رو ودا میگه

ali_disslove
11-05-2011, 23:38
خدا بهت صبر بده دوست عزیز

ممکنه از نوسانات برق اینطور شده باشه.از روی بد شانسی حفاظت پاور عمل نکرده [شاید....]

البته اگر روشن بوده و شما این کارو کرده باشین ممکنه از این باشه
موقع کشیدن چون اختلاف پتانسیل میخواد به صفر برسه تولید اضافه ولتاژ میکنه که شما
به صورت جرقه میبینی.اگر پاور شما درست عمل نکنه این جریان بالا وارد مادربورد مشیه
و بعدش دارفانی رو ودا میگه

ممنون

یعنی در هنگام خاموشی همیشه از توی برق در میارم مشکلی پیش نمیاره ؟

من این کارو میکنم تا کامل برق از بورد خارج شه چون وقتی تو برقه حتی چراغ روی کیبوردم روشنه

V i r u s e r
12-05-2011, 00:55
ممنون

یعنی در هنگام خاموشی همیشه از توی برق در میارم مشکلی پیش نمیاره ؟

من این کارو میکنم تا کامل برق از بورد خارج شه چون وقتی تو برقه حتی چراغ روی کیبوردم روشنه
نیازی نیست در بیارید
ولب اگر در بیارید در حالت خاموشی نباید مشکلی پیش بیاد

mehran gorji
12-05-2011, 11:18
با سلام

همین جور که توی عنوان گفتم مادربودرم بعد 1.5 سال سوخت شما تایید میکنید که چون بعد از هر بار استفاده از برق در میوردم این جور شده ؟

یا ماله دانلود های هر شب بوده ؟و اینکه روزی 10-12 ساعت روشن بود؟(دماش خیلی نرمال بود)

(مادربورد ایسوز)
سعی کنید وقتی برق را از نوع میخواهید وصل کنید چند بار کلید پاور را بزنید تا تخلیه بار شود .
چون پاور کمی ولتاؤ رو تو خودش ذخیره میکنه.وقتی که عمل تخلیه بار را انجام نمیدهی ولتاژ نامعلومی وارد چیپ میشود.