PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد موضوعات عجیب و غریب

Mool Tee
11-05-2011, 17:11
سلام. این تاپیکو ایجاد کردم تا شاید تاپیک خوبی بشه.یه بحت عجیب بیارید وسط و در موردش بحث کنید.
اول خودم یه بحت رو میارم. این ویدئو رو ببینید. میگن توی این ویدئو روج مایکل جکسونو تو خونش دیدن. بنظرتون عجیب نیست؟
به نظر خودم غیر واقعی و الکی هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:(منبع خاصی نداره. منبعش 4Shared هست)

B U L U T
11-05-2011, 18:03
به نظر من چنین چیز های فقط ادیت های هستند بعضی فقط برای تفریح یا اهداف خاصی میسازن!
بدون مدرک و منبع معتبر نمیشه به راحتی نظر داد که واقعا مایکل هست یا نه .
چنین ویدیوه ها وتصاویر همیشه فاقد اعتبار هستند.

shabe.saket
11-05-2011, 19:48
اینم ببینید دربارش نظر بدید.
توی تاپیک یوفوها هم کذاشته بودم.
جالبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shabe.saket
11-05-2011, 20:04
منم اون ویدئوی مایکل جکسون و دیدم.
نکته ای که توش جلب توجه میکنه اینه که چرا دوربین به محض دیدن این صحنه سریع عکس العمل نشون نمیده که سریع برگرده سمتش و جلوتر بره تا ببینه اون چی بود رد شد؟ فیلم همونجا قطع میشه.
گزارشگرا اونجا دارن گزارش تهیه میکنن که دوربین اتفاقی اون صحنه رو میبینه. شما جای فیلم بردار باشی چی کار میکنی؟
من باشم میدووم سمتش تا بیشتر فیلم بگیرم و ببینم چیه؟
پس به احتمال زیاد افکت ه.

Mool Tee
11-05-2011, 22:09
اینم ببینید دربارش نظر بدید.
توی تاپیک یوفوها هم کذاشته بودم.
جالبه:

کاملا معلومه انیمیشنه.؟؟؟؟!!!!

shabe.saket
11-05-2011, 23:03
جدآ؟ به نظر من اصلآ انیمیشن نمیاد.
مرسی از نظرت.

Mool Tee
12-05-2011, 10:25
جدآ؟ به نظر من اصلآ انیمیشن نمیاد.
مرسی از نظرت.

کاملا که نه ولی به نظر یکم غیر واقعی میاد:13::46::46::40::40::11:

Mool Tee
12-05-2011, 10:50
این هم عجیب است.دانشمندا یه بیگانه ی فضایی رو تو سیبری پیدا کردن اینم عکساش»
(توی موضوع تاپیک هم فضای:فضایی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
....

rhea
13-05-2011, 16:55
این هم توضیحی درباره شفا یافتن های ادعایی !

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

ادامه پست بالایی :

Mool Tee
13-05-2011, 21:02
این هم توضیحی درباره شفا یافتن های ادعایی !

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

ادامه پست بالایی :

جالب بود. ممنون از موضوعت.:5::46::40:

Mahdi/s
13-05-2011, 21:09
سـلام...

عنوان تاپیک
بحث در مورد موضوعات عجیب و غریب
عنوان انجمن
موضوعات علمی بحث و تبادل نظر در مورد کلیه موضوعات علمی ...

خوب کاملا مشخصه این تاپیک جاش تو این انجمن نیست..و فکر میکنم باید منتقل بشه متفرقه....
اما از اونجایی که این انجمن نه مدیر داره نه ادمین ها توجهی بهش دارن اگه سازنده تاپیک لطف کنه متفرقه تاپیک رو ادامه بدید ممنون میشم..چون تا شما بحثتون داغ بشه تازه یکی یادش میوفته این تاپیک باید پاک بشه....
موفق باشید..:20:

shabe.saket
13-05-2011, 23:59
حرف alone boy عزیز درسته.
من یه پیشنهاد دارم.
یه ذره موضوع رو علمی تر کنیم.
موضوعات علمی که عجیب ه رو بیشتر ذکر کنیم.

Mool Tee
14-05-2011, 15:37
چرا کسی نمیاد موضوعی رو بنویسه.تاپیک خشک و خالی باقی موند آخه.

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

اینم واسه دوستان عزیز.

کشف لاشه يك حيوان عجيب الخلقه در مشکین شهر
لاشه اين حيوان كه بيشتر شبيه پرندگان گوشتخوارفيلم هاي علمي ، تخيلي ( از نسل دايناسورهاي پرنده ) مي باشد توسط تني چند از اهالي اين روستا كشف شده است . لاشه يك حيوان عجيب الخلقه و شبيه موجودات ماقبل تاريخ در حوالي روستاي آق بولاغ از توابع شهرستان مشگين شهر كشف شد .
به گزارش خبرنگار ايرنا ، لاشه اين حيوان كه بيشتر شبيه پرندگان گوشتخوارفيلم هاي علمي ، تخيلي ( از نسل دايناسورهاي پرنده ) مي باشد توسط تني چند از اهالي اين روستا كشف شده است .
لاشه اين جانور تقريبا سالم بوده و شاهدان عيني حتي احتمال مي دهند كه تنها چند روز از مرگ اين حيوان گذشته باشد .

اين گزارش حاكيست كه يكي از اهالي اين روستا لاشه اين جانور را پنهان ساخته و ماموران محيط زيست مشگين شهر در تلاش براي دست يابي به اين لاشه مي باشند .

برخي از روستاييان مي گويند لاشه اين حيوان را از نزديك مشاهده كرده اند و احتمال مي دهند كه اين جانور در غاري در نزديكي روستا مي زيسته است .

خبرنگار ايرنا به همراه مسوول و چند نفر از مامو ران حفاظت محيط زيست مشگين شهر به اين روستا مراجعه كرده و ادعاهاي چندين نفر از روستاييان را مبني بر مشاهده اين جانور عجيب را استماع كرده است .

آنها همچنين به محل كشف اين جانور مراجعه و شاهد آثاري از كشف شدن چنين موجودي در غاز مورد اشاره روستاييان بوده اند .

خبرنگار ايرنا همچنين عكسي كه يكي از روستاييان از لاشه اين حيوان گرفته است را بدست آورده است .

مقام هاي محلي در شهرستان براي اطلاع از صحت و سقم اين ماجرا بسيج شده اند .

اين لاشه بسيار شبيه نسل منقرض دايناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاريخ است ، بر اساس تحقيقات علمي آخرين نسل دايناسورها ي پرنده موسوم به 'تي ركس ' يا دايناسور ستمگر مربوط به دوره 'كرتاسه ' در 65 ميليون سال پيش مي باشد .

Mool Tee
14-05-2011, 15:55
جدیدترین تحقیق در مورد وجود آدم فضایی ----- منبعش هم (عصر ایران)

براساس گزارش دیلی میل، بنابراین درحالی که هاوکینگ معتقد است بیگانگان فضایی می توانند در یکی از ۴۰ هزار سیاره دیگر سکونت داشته باشند، اسمیت معتقد است که این ارزیابیها بسیار خوش بینانه است.
یک ستاره شناس و استاد دانشگاه هاروارد پس از مطالعه بر روی تمام ۵۰۰ سیاره مشابه زمین که تاکنون کشف شده اند اعلام کرد که احتمالا ما زمینی‌ها در جهان تنها هستیم و موجودات فضایی وجود ندارند.
مهز : هوارد اسمیت استاد برجسته فیزیک نجوم در داشنگاه هاروارد ضمن اعلام اینکه به احتمال بسیار زیاد ما در جهان تنها هستیم گفت: “شرایط بی‌نهایت سخت و دمای بسیار بالا حتی در این سیارات این فکر را بر می انگیزند که هیچ امیدی برای یافتن اشکال دیگر حیات هوشمند در جهان وجود ندارد.”
وی افزود: “ما بررسی کردیم که بخش وسیعی از سیارات و منظومه های خورشیدی دیگر به طور بنیادی با سیاره و منظومه ما متفاوتند و موانع بسیاری در ایجاد حیات به اشکالی که می شناسیم وجود دارند.”
این اظهارات در شرایطی گفته شد که سال گذشته استفان هاوکینگ فیزیکدان نجوم دانشگاه کمبریج و کاشف سیاه چاله ها اعلام کرد که تقریبا مطمئن است که اشکال بیگانه در بخشهای دیگر جهان وجود دارند و ما باید از ملاقات با آنها دوری کنیم چرا که احتمالا برخورد دوستانه ای با ما نخواهند داشت.
به عبارتی دیگر، ما دو گزینه پیش روی خود داریم: اول اینکه مورد هجوم و حمله موجودات فضایی باهوشتر و قویتر از خود قرار بگیریم و یا محکوم به تنهایی ابدی شویم.
هوارد اسمیت در خصوص بررسیهای خود توضیح داد: “ما دریافتیم سیاراتی که تاکنون به عنوان سیارات مشابه زمین در سایر منظومه ها یافته ایم شرایط بسیاری سختی برای ایجاد حیات دارند. یافته های جدید ما نشان می دهد که ما می توانیم در جهان تنها باشیم. تعداد بسیار کمی منظومه خورشیدی و سیارات مشابه ما وجود دارند.”
براساس گزارش دیلی میل، بنابراین درحالی که هاوکینگ معتقد است بیگانگان فضایی می توانند در یکی از ۴۰ هزار سیاره دیگر سکونت داشته باشند، اسمیت معتقد است که این ارزیابیها بسیار خوش بینانه است.
اسیمت افزود: “هر نوع امیدی از تماس با بیگانگان فضایی به یک حباب نسبتا کوچک در فضای اطراف زمین که شاید هزار و ۲۵۰ سال نوری دورتر از سیاره ما است محدود می شود

B3HZ@D
14-05-2011, 16:00
دوست عزیز این منابعی که معرفی کردن اصلا اعتباری ندارن

نه برای اون پرنده منبع معتبری ارائه شده و نه برای آدم فضایی ها

اون پرنده رو هم به غیر از خبرگزاری های ایرانی , هیچ خبرگزاری دیگه ای پوشش نداده
فکر نکنم حقیقت داشته باشه

Mool Tee
14-05-2011, 16:45
دوست عزیز این منابعی که معرفی کردن اصلا اعتباری ندارن

نه برای اون پرنده منبع معتبری ارائه شده و نه برای آدم فضایی ها

اون پرنده رو هم به غیر از خبرگزاری های ایرانی , هیچ خبرگزاری دیگه ای پوشش نداده
فکر نکنم حقیقت داشته باشه

راستش خودم هم نمی دونم.:46:

badboys_87
14-05-2011, 17:22
توی سایت نیک صالحی نوشته بود اون لاشه متعلق به سگه....

rhea
14-05-2011, 17:35
چرا کسی نمیاد موضوعی رو بنویسه.تاپیک خشک و خالی باقی موند آخه.

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

اینم واسه دوستان عزیز.

کشف لاشه يك حيوان عجيب الخلقه در مشکین شهر
لاشه اين حيوان كه بيشتر شبيه پرندگان گوشتخوارفيلم هاي علمي ، تخيلي ( از نسل دايناسورهاي پرنده ) مي باشد توسط تني چند از اهالي اين روستا كشف شده است . لاشه يك حيوان عجيب الخلقه و شبيه موجودات ماقبل تاريخ در حوالي روستاي آق بولاغ از توابع شهرستان مشگين شهر كشف شد .
به گزارش خبرنگار ايرنا ، لاشه اين حيوان كه بيشتر شبيه پرندگان گوشتخوارفيلم هاي علمي ، تخيلي ( از نسل دايناسورهاي پرنده ) مي باشد توسط تني چند از اهالي اين روستا كشف شده است .
لاشه اين جانور تقريبا سالم بوده و شاهدان عيني حتي احتمال مي دهند كه تنها چند روز از مرگ اين حيوان گذشته باشد .

اين گزارش حاكيست كه يكي از اهالي اين روستا لاشه اين جانور را پنهان ساخته و ماموران محيط زيست مشگين شهر در تلاش براي دست يابي به اين لاشه مي باشند .

برخي از روستاييان مي گويند لاشه اين حيوان را از نزديك مشاهده كرده اند و احتمال مي دهند كه اين جانور در غاري در نزديكي روستا مي زيسته است .

خبرنگار ايرنا به همراه مسوول و چند نفر از مامو ران حفاظت محيط زيست مشگين شهر به اين روستا مراجعه كرده و ادعاهاي چندين نفر از روستاييان را مبني بر مشاهده اين جانور عجيب را استماع كرده است .

آنها همچنين به محل كشف اين جانور مراجعه و شاهد آثاري از كشف شدن چنين موجودي در غاز مورد اشاره روستاييان بوده اند .

خبرنگار ايرنا همچنين عكسي كه يكي از روستاييان از لاشه اين حيوان گرفته است را بدست آورده است .

مقام هاي محلي در شهرستان براي اطلاع از صحت و سقم اين ماجرا بسيج شده اند .

اين لاشه بسيار شبيه نسل منقرض دايناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاريخ است ، بر اساس تحقيقات علمي آخرين نسل دايناسورها ي پرنده موسوم به 'تي ركس ' يا دايناسور ستمگر مربوط به دوره 'كرتاسه ' در 65 ميليون سال پيش مي باشد .

اسکلت یک سگ سان ( شغال ) است که تکه هایی از آن کنده شده است!

:27:

Mool Tee
14-05-2011, 17:47
ممنون از نظراتتون.

dashhosein38
18-07-2011, 12:25
به نظر من چیز عجیب چیزی که تجربی نباشه
مثلا انسان ها یه سر دارند و این برامون عادی شده اگه یه ادم دو سر ببینیم عجیبه ؟اگه همه ادما دوتا سر داشتن یکی یه سر داشت از نظر همه عجیب بود
دوستان تعریف شما از مقوله عجیب چیه؟

nafas
18-07-2011, 22:59
دوستان بنظرم یکم موضوعات رو علمی تر کنین مثلا اگه عکسی چیزی قرار میدید نظر کارشناسی چیزی اگه دربارش هست هم بزارید
مثلا همین عکسای بالا میتونه یه دانشمند روشون نظر داده باشه که مثلا اینا حویانات جهش یافته هستن !
خیلی راحت از ظریق علمی هم ثابت بشن !
یه جهش ژنتیکی میتونه رخ بده !
هیچ چیزی غیر ممکن نیست !!!!!

مثلا :
خروس تخم گذار ! این خودش یه چیز عجیبی هست !

حسین حصاری که این خروس نادر و کمیاب را برای بازدید عموم در قفسی چوبی به نمایش گذاشته است، اظهار داشت: چندی قبل این حیوان عجیب را از زنی روستایی در بخش تحت ‏جلگه خریداری کرده و به شهر آوردم تا مردم بتوانند از نزدیک این پدیده نادر و خارق‏العاده را تماشا کنند.
فارس: مسئول موزه حیات وحش نیشابور گفت: خروسی که در یک پدیده عجیب و نادر علمی و پزشکی، با تقلید حرکات مرغان، هر روز برای صاحبش یک تخم می‏گذارد به موزه حیات وحش منتقل شد.
حسین حصاری که این خروس نادر و کمیاب را برای بازدید عموم در قفسی چوبی به نمایش گذاشته است، اظهار داشت: چندی قبل این حیوان عجیب را از زنی روستایی در بخش تحت ‏جلگه خریداری کرده و به شهر آوردم تا مردم بتوانند از نزدیک این پدیده نادر و خارق‏العاده را تماشا کنند.
وی با اشاره به اینکه این خروس مرغ‏نما، هر روز یک عدد تخم سالم و درشت را تحویل او می‏دهد، اضافه کرد: چند روز قبل، یکی از گردشگران ایتالیایی که دامپزشک نیز بود به موزه حیات وحش آمد و با مشاهده این موجود جالب، یادآور شد که خروس مشکل ژنتیکی داشته و از نوع جانوران دوجنسی است که در سراسر دنیا فقط تعداد انگشت‏شماری از آنها مشاهده شده است.
وی با بیان اینکه در طول 40 سال گذشته چنین خروسی با دارا بودن این مشخصات را مشاهده نکرده و حتی در سایر کتابها و مجلات داخلی و خارجی نیز با مورد مشابهی روبرو نشده است، گفت: این خروس عجیبالخلقه دارای صدایی بم و کلفت است و نحوه قوقولی قوقوی آن نیز بسیار خاص و منحصر به‏فرد است و با سایر خروسها تفاوت زیادی دارد.
حصاری با تاکید بر اینکه تخم‏های به دست آمده از این خروس خارق‏العاده، کاملاً سالم و طبیعی است، افزود: رفتار و حرکات این حیوان نادر، چیزی بین رفتار مرغ و خروس بوده و حرکات عجیب و غریبی از او سر می‏زند، اما اغلب اوقات کاملاً معمولی و طبیعی است.
وی که هفته گذشته موفق به تاکسیدرمی کردن جنین یک گوساله عجیب و ناقص‏الخلقه و آماده‏سازی برای به نمایش گذاشتن آن در موزه حیات وحش نیشابور شده بود، خاطرنشان کرد: همچنین در حال حاضر 17 مرغ شاخدار و تعدادی جوجه ‏مرغ شاخدار را در پارک حیات وحش نیشابور در کیلومتر 35 جاده مشهد به نیشابور نگهداری می‏کنم که در نوع خود در کشور کم‏نظیر است.
وی با بیان اینکه حتی باغ پرندگان اصفهان فاقد مرغ شاخدار است، افزود: چندی قبل مدیر این باغ درخواست قابل ‏توجهی را برای خرید مرغهای شاخدار پارک وحش نیشابور برای انتقال به اصفهان ارائه داد که با این پیشنهاد مخالفت شد، چرا که این حیوانات سرمایه بزرگی برای نیشابور هستند و به هیچ عنوان نباید از این منطقه خارج شوند.
حصاری با اشاره به اینکه با 5/3 میلیارد ریال سرمایه‏گذاری شخصی توانسته عملیات احداث پارک حیات وحش نیشابور را در زمینی به مساحت 50 هکتار به پیشرفت 35 درصدی نزدیک کند، گفت: متاسفانه مسئولان استان قولهای زیادی برای حمایت از این پروژه در نیشابور دادند که هیچ‏یک از آنها عملی نشد و مدت دو سال است که من بین شهرهای مشهد و تهران برای دریافت تسهیلات بانکی در رفت و آمد هستم، ولی هیچ نتیجه‏ای نگرفته‏ام.

جالبه حالا میدونیم حیوانات دوجنسه هم وجود داره