PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بازکردن فایل rar

FOURTH RETURN
11-05-2011, 11:24
من یه فایل فشرده rar دانلود کردم رمزش هم درست وارد میکنم اما اکسترکت نمیشه چه کار کنم؟ چند تا نرم افزار بازیابی پشورد رو امتحان کردم اما اصلا این فایل رار رو شناسایی نمیکنن که بخوان پسوردش رو بدست بیارن راهی هست که فایلهای درون این رو بکشم بیرون؟

jafarian
11-05-2011, 11:30
من یه فایل فشرده rar دانلود کردم رمزش هم درست وارد میکنم اما اکسترکت نمیشه چه کار کنم؟ چند تا نرم افزار بازیابی پشورد رو امتحان کردم اما اصلا این فایل رار رو شناسایی نمیکنن که بخوان پسوردش رو بدست بیارن راهی هست که فایلهای درون این رو بکشم بیرون؟

پسوورد فایل حروف بزرگ و کوچیک داره درسته مثل همونی که تو سایت درج شده وارد کردین درضمن اگرنرم افزارمیتونید آدرس همون برنامه رو اینجا بزارین تا تست کنم خبرش بدم:20:

joe_satriani
11-05-2011, 15:10
با سلام
چه پیغامی بهتون میده؟
شاید به درستی دانلود نشده
یا پارت پارت هست

موفق باشید.

FOURTH RETURN
11-05-2011, 17:22
با سلام
چه پیغامی بهتون میده؟
شاید به درستی دانلود نشده
یا پارت پارت هست

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hkhafan
11-05-2011, 18:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ؛

دوست عزیز ، مهم ، قسمت پایانی پیام هستش که متأسفانه تو عکس مشخّص نیست.

FOURTH RETURN
11-05-2011, 21:32
سلام ؛

دوست عزیز ، مهم ، قسمت پایانی پیام هستش که متأسفانه تو عکس مشخّص نیست.

! D:\Documents and Settings\User\My Documents\Downloads\Compressed\World War II Pacific Heroes-Kamyab.com.zip: CRC failed in the encrypted file World War II Pacific Heroes-Kamyab.com\Pacific Heroes 2.exe (wrong password ?)

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

نمیشه فایل رار رو با دینامیتی چیزی منفجر کرد:31:

jafarian
11-05-2011, 21:36
! D:\Documents and Settings\User\My Documents\Downloads\Compressed\World War II Pacific Heroes-Kamyab.com.zip: CRC failed in the encrypted file World War II Pacific Heroes-Kamyab.com\Pacific Heroes 2.exe (wrong password ?)

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

نمیشه فایل رار رو با دینامیتی چیزی منفجر کرد:31:

نوشته تو سطرآخرم رمزعبوراشتباهه اسم سایتی که اینو گرفتین میدین؟

hkhafan
11-05-2011, 22:34

نمیشه فایل رار رو با دینامیتی چیزی منفجر کرد:18:

سلام ؛

شما کلّاً تو کار خشن آلات هستی انگار ( آقا جنگ جهانی تموم شده ها ):31:
دوست عزیز قاعدتاً باید با این کار کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی وقتی دیدمش فکر کردم بازی خوبیه ! ، منم دانلودش کردم ولی همین ایراد رو میگیره ، به احتمال فراوون مشکل از فایل دانلودی هستش و نمیشه کاریش کرد ، باید از جای دیگه دانلودش کنید.

اینم یه اسپم! : به شخصه خیلی هیتلر رو دوست دارما.

موفّق باشید

FOURTH RETURN
12-05-2011, 09:26
نوشته تو سطرآخرم رمزعبوراشتباهه اسم سایتی که اینو گرفتین میدین؟

نه دوست عزیز رمز درسته

FOURTH RETURN
12-05-2011, 09:33
سلام ؛

شما کلّاً تو کار خشن آلات هستی انگار ( آقا جنگ جهانی تموم شده ها ):31:
دوست عزیز قاعدتاً باید با این کار کنه:

ولی وقتی دیدمش فکر کردم بازی خوبیه ! ، منم دانلودش کردم ولی همین ایراد رو میگیره ، به احتمال فراوون مشکل از فایل دانلودی هستش و نمیشه کاریش کرد ، باید از جای دیگه دانلودش کنید.

اینم یه اسپم! : به شخصه خیلی هیتلر رو دوست دارما.

موفّق باشید

نه کار نمیکنه راه ذیگه ای نیست فایلهای رار رو یه طوری باز کرد؟

آره من کلا تو فاز ww2 هستم اگه میشد تاریخ رو به عقب برگردوند من دوست داشتم خودم در این جنگ شرکت کنم
هنوز هم که هنوزه بازی ای که جنگ جهانی رو به خوبی ترسیم کنه ساخته نشده

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

اون خدا بیامرز رو توی آواتارم میبینی؟ بر فراز رایشتاگ نازیها یکی از تاثیرگذارترین عکسهای تاریخ

hkhafan
12-05-2011, 09:44
نه کار نمیکنه راه ذیگه ای نیست فایلهای رار رو یه طوری باز کرد؟

آره من کلا تو فاز ww2 هستم اگه میشد تاریخ رو به عقب برگردوند من دوست داشتم خودم در این جنگ شرکت کنم
هنوز هم که هنوزه بازی ای که جنگ جهانی رو به خوبی ترسیم کنه ساخته نشده

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

اون خدا بیامرز رو توی آواتارم میبینی؟ بر فراز رایشتاگ نازیها یکی از تاثیرگذارترین عکسهای تاریخ

سلام ؛

یه سری برنامه هست واسه باز کردن رمز فایل های فشرده ولی من که تاحالا نتونستم با هیچکدوم حتّی یه پسورد رو پیدا کنم...اگه خود فایل ایراد داشت ، میشد اون قسمت سالمش رو کشید بیرون ولی اینو نمیدونم .
شما اگه واست مهمّه میتونی یه ایمیل به مسئول اون سایت بزنی ، شاید جواب دادن
یا یه لینک دانلود دیگه پیدا کن و خودتو راحت کن.
---------------------------------------------------------------
پس در جبهه ی مقابل هم قرار داریم :3::31:....برو اونور متّفق :31:

hkhafan
12-05-2011, 09:50
اگه راه اوّل جواب نداد ، از این لینک دانلود کن ، امتحان شده است :

FOURTH RETURN
12-05-2011, 13:51
اگه راه اوّل جواب نداد ، از این لینک دانلود کن ، امتحان شده است :

ممنون اما من میخواستم بدونم راه دیگه ای هم هست یا نه:11: