PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید یک مودم جدید

Life24
11-05-2011, 10:04
سلام
ما با سیتسم خونه یک مودم معمولی adsl داشتیم و کار میکردیم
چند وقت پیش یک لپ تاپ گرفتیم . الان نیاز هست با اون هم کانکت بشم به اینترنت.
الان باید چه نوع مودمی بخرم؟
یعنی باید مودم وایرلس بخرم بعد بزارم جای مودم فعلی پیش کیس خونه.
بعد هر وقت خواستم مثلا با لپ تاپ بمر مودم وایرلس رو روشن کنم و از روی لپ تاپ مودم رو پیدا کنم و به اینترنت وصل بشوم؟
و اگر از سیستم خونه خواستم وصل بشم با همین وایرلس وصل میشم که کابلش وصل هست به کیس خونه درسته؟
اگر بله چه نوع مودمی وایرلسی باید بخرم؟ بروم هر مودم وایرلسی که به پولم خورد بخرم؟ نوع خاصب نباید باشه با توه به کارم؟
ممنون از شما :40:

water_lily_2012
11-05-2011, 10:08
وايرلس بگير كه هم PC هم لپ تاپ و هم موبايل اگر داري بتوني با همه به اينترنت وصل بشي.

Life24
11-05-2011, 10:15
وايرلس بگير كه هم PC هم لپ تاپ و هم موبايل اگر داري بتوني با همه به اينترنت وصل بشي.
سلام
پس اشتباه نگفتم نه؟
باید مودم وایرلس بگیرم
بله میخوام بزارمش پیش کیس خونه و از لپ تاپ تو سایر جاهای منزل هم باهاش استفاده کنم
نوع نداره؟ هر چی پولم به مودم خورد از نوع وایرلس بگیرم درسته؟ فرق ندراه؟>

IVAN
11-05-2011, 11:30
فرق که دارن ولی برای شما زیاد محسوس نیست.
برندای عالی:
Linksys
Zyxel
Asus
و بعضیها که در حد مطلوب هستن:
D-Link
TP-Link
SMC
Edimax
Comtrend
و ...
محصولات دیگه ای هم هستن ولی اینها رو راحت میتونید تهیه کرده و استفاده کنید. من بهتون TP-Link رو توصیه میکنم که هم خوش قیمت هستن و هم راحت میتونید باهاش کار کنید. قیمت هم برای یک مودم وایرلس از حدود 40 شروع میشه و تا 300 و بیشتر هم میرسه.

Mageed
11-05-2011, 15:04
چرا میخوای وایرلس بگیری برای خونه
میدونی این امواج چقدر خطرناک هستن مخصوصا برای بچه ها و خانم های باردار(توضیح کامل دارم و یه کلیپ خفن از تاثیر منفی امواج که ببینید کف میکنید)اگه خواستید چشم
میتونی برای اتصال به PC یا لپ تاپ از یه مودم معلومی استفاده کنی
مودم من ASUSE DSL X13 که هم لَن داره هم یو اس بی قیمتش هم حدود 40 تومنه
بهتره یو اس بی رو بزنی به هرکدوم که قوی تره وبا سیستم ضعیف تر از لَن استفاده کنی

Life24
11-05-2011, 15:29
چرا میخوای وایرلس بگیری برای خونه
میدونی این امواج چقدر خطرناک هستن مخصوصا برای بچه ها و خانم های باردار(توضیح کامل دارم و یه کلیپ خفن از تاثیر منفی امواج که ببینید کف میکنید)اگه خواستید چشم
میتونی برای اتصال به PC یا لپ تاپ از یه مودم معلومی استفاده کنی
مودم من ASUSE DSL X13 که هم لَن داره هم یو اس بی قیمتش هم حدود 40 تومنه
بهتره یو اس بی رو بزنی به هرکدوم که قوی تره وبا سیستم ضعیف تر از لَن استفاده کنی
خوب برادر سیستم داخل خونه در اتاق هست
و لپ تاپ در وسط منزل
چطوری به هم وصل کنم :13:

water_lily_2012
11-05-2011, 15:41
چون شما نياز داريد به لپ تاپ وصل كنيد پس نياز به وايرلس داريد. راه ديگر نداريد.

msi674
11-05-2011, 15:48
به نظر منم باید وایرلس بگیری و TP-link رو معرفی میکنم
خودم هم چند وقتی هس که دارم ازش استفاده میکنم و راضیم
اگه بخوایم به این مضرات هم زیاد توجه کنیم که باید کلا بیخیال زندگی شیم برای نمونه همین موبایل !

Mageed
11-05-2011, 15:51
چه عرض کنم والا بعضی وقتها آدم مجبور میشه
ولی همین تاپیک شما باعث شد همین الان یه تحقیق کوچیک راجع به مضرات امواج بکنم خدایی من باشم این کارو نمیکنم
لا اقل سعی کن وقتی کار طولانی داری با کابل وصل کنی و حتما حتما حتما وقتی کار نداری خاموشش کنی
ایشالله همیشه سلامت باشی

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

چون شما نياز داريد به لپ تاپ وصل كنيد پس نياز به وايرلس داريد. راه ديگر نداريد
داداشی همیشه یه راهی هست
مردان بزرگ به بنبست نمیخورند یاراهی .......

water_lily_2012
11-05-2011, 16:08
اگر به ضرر امواج مودم وايرلس باشه. امواجي در فضا هست كه هميشگي هست و ضرر اونها خيلي بيشتره و حتي ذكر كردند كه سرطان زا هم هست.
اين امواج شامل امواج موبايل، صدا و سيما، ماهواره ها و از همه بدتر امواجي كه دستگاه پارازيت روي شبكه هاي ماهواره مي اندازه، اگر مضرات امواج پارازيت را بررسي كنيد مي بينيد كه مودم در مقابل اون هيچه، هيچ.

reb
11-05-2011, 16:37
چه عرض کنم والا بعضی وقتها آدم مجبور میشه
ولی همین تاپیک شما باعث شد همین الان یه تحقیق کوچیک راجع به مضرات امواج بکنم خدایی من باشم این کارو نمیکنم
لا اقل سعی کن وقتی کار طولانی داری با کابل وصل کنی و حتما حتما حتما وقتی کار نداری خاموشش کنی
ایشالله همیشه سلامت باشی

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

داداشی همیشه یه راهی هست
مردان بزرگ به بنبست نمیخورند یاراهی .......
داداش چطور تلفن بیسیم ضرر نداره ولی مودم ضرر داره؟

Mageed
11-05-2011, 16:39
صحبت شما در مورد ضرر امواج دور و برمون درسته ولی استدلال مناسبی برای اینکه باید بی خیال ضرر وایرلس شد نیست
کافییه یه تحقیق کوچیک راجع به مضرات وایرلس بکنی
یا علی

water_lily_2012
11-05-2011, 16:44
منظور اينكه شما هر روز ضرر زيادي از اين امواج نصيبتون ميشه. بي خيال ضرر مودم وايرلس بشيد.

Mageed
11-05-2011, 16:48
داداش چطور تلفن بیسیم ضرر نداره ولی مودم ضرر داره؟

آقایون مثل اینکه اشتباه شده من که نگفتم فقط وایرلس ایراد داره همه ی امواج برای سیستم اعصاب بدن مخصوصا مغز مشکل ایجاد میکنند
چرا؟
ساده ترین توضیح:مغز برای ارسال فرامین خودش به بدن از امواج مغناطیسی استفاده میکنی و تمامی امواجی که شما و دوستمون گفتید از دسته همین امواج هستند و با ایجاد میدان مغناطیسی باعث اختلال میشن حالا این امواج راجع به انسان بالغ ضرر کمتری دارند ولی در مورد بچه ها و مخصوصا در مورد خانمهای باردار باید اجتناب بشه
حالا این صحبتها دلیل این نیست که ما کلا از هرچی تکنولوژی وایرلس هست اجتناب کنیم
ولی بهتر تا حد مقدور از این ضررها در امان باشیم

Mageed
11-05-2011, 16:56
منظور اينكه شما هر روز ضرر زيادي از اين امواج نصيبتون ميشه. بي خيال ضرر مودم وايرلس بشيد

تمام مواردی که گفتید درست ولی یه سری فرقهایی هست
مثلا تمام موارد بالا از یه منبعی با فاصله کما بیش زیاد از محل زندگی شما به شما میرسه تو سایت نارنجی یه مطلب هست(نقل قول ازلوس آلاموس:محل انجام پروژه منهتن برای ساخت نخستین بمب اتمی جهان)تاثیرات بسیار بدتر تو حوالی محل اصلی انتشار است
حالا اگه خواستی راجع به مثالی مثل تصاعع امواج در حوالی محل انتشار و برخورد با درجه های مختلف و... صحبت میکنیم
بازم میگم :شاید یه روزی خودم مجبور بشم از وایرلس استفاده کنم ولی تا حد توان سعی میکنم محیط خونمو برای خودم و خونوادم امن نگه دارم از هر جهت

msi674
11-05-2011, 22:57
موافقم :10: