PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید فن CPU یا از کاز انداختن پیغام هشدار

pashangi
09-05-2011, 21:43
با سلام
سیستم من وقتی روشن می شه بوق ممتد می زنه و میگه دور فن CPU خیلی پایین یا کلا تعطیل هستش:27:
و با زدن کلید F1 سیستم بالا می یاد (البته بدون مشکل):20:
با نرم افزار CPUID هم درجه حرارت CPU رو برای هر دو هسته به طور ماکزیمم 41 و 44 اعلام می کنه
حالا پیشنهاد شما دوستان چیه ؟:11:
من یه فن با هت سینک (یا بدون هت سینک) + خمیر سیلیکون بخرم (فن و هت سینک و خمیر سیلیکون چنده؟؟؟)
یا به این پیغام محل نزارم و از طریق بایوس غیر فعالش کنم (چطوری این کارو انجام بدم)
البته من CPU رو خوب تمیز و روغن کاری کردم که این اتفاق افتاد:21:
راستی Cpu amd با سوکت AM2 مدل3800+ هستش و مادربوردم Asus M2N-E هستش (سیستم عهد دقیانوس هستش ولی من باهاش کلی حال می کنم:8:)
با تشکر:11:

jafarian
09-05-2011, 22:34
با سلام
سیستم من وقتی روشن می شه بوق ممتد می زنه و میگه دور فن CPU خیلی پایین یا کلا تعطیل هستش:27:
و با زدن کلید F1 سیستم بالا می یاد (البته بدون مشکل):20:
با نرم افزار CPUID هم درجه حرارت CPU رو برای هر دو هسته به طور ماکزیمم 41 و 44 اعلام می کنه
حالا پیشنهاد شما دوستان چیه ؟:11:
من یه فن با هت سینک (یا بدون هت سینک) + خمیر سیلیکون بخرم (فن و هت سینک و خمیر سیلیکون چنده؟؟؟)
یا به این پیغام محل نزارم و از طریق بایوس غیر فعالش کنم (چطوری این کارو انجام بدم)
البته من CPU رو خوب تمیز و روغن کاری کردم که این اتفاق افتاد:21:
راستی Cpu amd با سوکت AM2 مدل3800+ هستش و مادربوردم Asus M2N-E هستش (سیستم عهد دقیانوس هستش ولی من باهاش کلی حال می کنم:8:)
با تشکر:11:

شمامحلی که برق cpu رومین میخوره رو درست نصب کردین....بایوس مینم یک دیفالت کنید سیو کنید بیاین بیرون ببینید درست میشه:20:

pashangi
10-05-2011, 14:50
اون کابل رو چک کردم بایوس رو هم قبلا هم دیفالت و هم آپدیت کردم بازم مشکل پابرجاست
البته قبلا و همین الان هم بعد از چند ساعت کار کردن سیستم خود به خود بدون دادن هیچ پیغامی سیستم ریست می شه
آنتی ویروسم کومودو:20: و آپدیت هستش و سیستم رو هم اسکن کردم
با CCleaner هم رجیستری رو یه حال اساسی دادم بازم سیستم ریست می شه:41:
راه حل دیگه ای به ذهنم نمی رسه :41:
ویندوز سیستم هم سون هستش به این یکی دیگه نمی خوام دست بزنم (برنامه و تنظیمات و... می پره و ضمنا اصلا حال این یکی رو اصلا ندارم:21:)
با تشکر :11:

pasargadd
10-05-2011, 16:17
دما همون 44 درجه است؟
ویندوزو عوض کنین.
هاردو اسکن ارور کنین.
ccleaner هم در موراد خاص استفاده کنین من هر موقع پاکسازی میکنم سرعت سیستم کم میشه یعنی از نظر من ویندوزو خراب میکنه با دخالتهایی که تو ریجستری انجام میده.