PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب نرم افزار در Windows 7

IQBoy
09-05-2011, 15:47
سلام،
من یه بازی رو می خواستم تو ویندوز 7 نصب کنم ولی ارور زیر رو نمایش میده دوستان اگر می تونن کمک کنن ممنون میشم.:eh:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bane_soheil
09-05-2011, 19:12
برین تو دی وی دییه بازی بعد پوشه driver رو پیدا کنین و محتویات اونو نصب کنین البته بجز درایور های گرافیک

IQBoy
09-05-2011, 19:53
برین تو دی وی دییه بازی بعد پوشه driver رو پیدا کنین و محتویات اونو نصب کنین البته بجز درایور های گرافیک

درسته، ولی من این کار رو می کنم ببینید دوباره چی میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممکنه تو ویندوز 7 این فایل رو اجرا نکنه؟

saeed774
09-05-2011, 20:13
این فایل رو دانلود و اجرا کن : به احتمال زیاد مشکلت رو حل میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IQBoy
09-05-2011, 22:04
ممنون، ولی هنوز مشکل پا برجاست.
با TweakNow RegCleaner هم سیستم رو چک کردم ولی هیچ تفاوتی نکرد.
مطمئنا اشکال از خود ویندوز هست، چون برای نصب فایل vcredist و فایل نصب اصلی یه پیغام خطا میده.

ALIREZA4006
12-05-2011, 15:06
سلام و درود
من تازه لپ تاپ خریدم مدلش DELL XPS L502 هست ویندوز آن 7 هست هر کاری می کنم برنامه نصب نمیشه و در انتهای کار قطع میشه ؟
حتی بازی نصب می کنم نیمه کاره قطع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو یکی از سایت ها نوشته ؟ کمکم کنید نتونستم اجرا کنم !!!!!!!!!

-------------------------------------
سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر کاربر ويندوز 7 بتا شده ايد احتمالا در نصب برخی نرم افزار ها به مشکل بر خورده اید. بعد از شروع مرحله نصب، پنچره خود به خود بسته مي شود. به هر حال اين ویندوز هنوز در مرحله بتا است و قرار نيست که بدون مشکل باشد. اما نگران نباشید. راه حل ساده ای براي رفع اين مشکل وجود دارد. در واقع اين مشکل به دلیل باگ يکي از نرم افزارهای داخلي ویندوز 7 است. تنها کاری که باید بکنيد این است که به Command Prompt بروید ( به عنوان Administrator ) و اين دستور را آنجا تايپ کنید:

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions /va /f

دکمه Enter را بزنید. حالا کامپیوتر را ریستارت کنيد. مشکل حل شده است و حالا مي توانید نرم افزار ها را روی ويندوز 7 نصب کنید.

IQBoy
13-05-2011, 00:51
سلام و درود
من تازه لپ تاپ خریدم مدلش DELL XPS L502 هست ویندوز آن 7 هست هر کاری می کنم برنامه نصب نمیشه و در انتهای کار قطع میشه ؟
حتی بازی نصب می کنم نیمه کاره قطع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی بدون هیچ گونه پیغام خطایی، پنجره نصب نرم افزار بسته میشه؟
توی Processes هم نیست؟
هر نرم افزاری نصب می کنید اینطوری میشه؟ یا فقط بعضی ها؟

joe_satriani
13-05-2011, 16:22
با سلام
دوست عزيزم خوب خود فايل شايد مشكل داره و خراب هست!!
و يا اينكه اصلا براي ويندوز 7 نوشته نشده است و فقط با XP مياد

موفق باشيد.