PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ادامه تحصیل در جزیره کیش

troy200489
09-05-2011, 14:03
با سلام
امیدوارم حاله تک تک تون خوب باشه
بچه ها من دانشجو رشته مدیریت جهان گردی و هتل داری هستم
این ترم درسم تموم میشه می خوام کارشناسی مو تو جزیر کیش بخونم
تا اونجای که اطلاع دارم رشته من در دانشگاه علمی کاربردی جزیره کیش هست
حالا میخوام بدونم کسانی که تو جزیر کیش دانشجو هستن یا اصلان میدونن شهریه اش چقدره؟ بعدشم دانشگاه خوابگاه میده؟؟؟ کل شرایطش چی ؟؟
ممنون میشم منو راهنمای کنین

Mehran NZ
27-05-2011, 22:36
سلام داداش والا من امسال نمی دونی مثل چی خوندم برای ارشد ترم پیش هم واحد کم گرفتم که قبول شم ولی نشد که نشد یعنی مجاز شدم ولی با رتبه گند هنوزم که هنوزه تو شوکم
خلاصه کلام اینکه شاید من هم رفتم کیش البته اگه بین الملل گیلان قبول کنه که همین جا میرم راحت می کنم خودم و کنار خونمون هم کاسها بر گذار می شه من شخصا فکر می کنم خیلی بهتر از اینه که ادم یکسال پشت کنکور بمونه
برسیم به سوال شما که دانشگاه تهران که من دیدم قیمتها یک مقدار زیاده یعنی اول اینکه یک میلیون تومان شهریش از بین الملل گیلان و شیراز و چابهار بیشتره خوابگاه هم داره ولی قیمتهای اون هم زیاده برای دو نفره ترمی می افته برات یک میلیون و هفتصد تومن غذا هم کاملا آزاده یعنی غذا رو دانشگاه بهت نمیده مثل اینه که بری بیرون غذا بخوری
یعنی اینطور که من حساب کردم 4 ترم ارشد رو اگه حالا ترمی 4 تومن در نظر بگیرم با پول خوابگاه می شه چیزی در حدود 22-23 تومن تو این دو سال بالاخره خودتم خرج داری و کتاب و .. می خوای مخلص کلام اینکه می شه 25 تومن کلهمش ولی حداقلش اینه که مدرکش معتبر هست و هم برای آپلای شدن برای خارج خوبه و هم عضو هیئت علمی شدن!
در ضمن زیاد وقت نداری که تصمیم بگیری ( من هم همین طور) تا 20 ام همین ماه بیشتر وقت نیست حالا فردا بریم پردیس گیلان ببینم چی می گن خدا کنه که همین ما رو قبول کنه تموم شه دیگه یکسال پست کنکور نمونیم وقت تلف کردنی بیش نیست :19:
راستی دانشگاه شریف هم هست ولی این سایت لعنتیش نمی دونم چرا بالا نمیاد

mad-defy
12-06-2011, 08:38
کسی هم اگر واسه تحصیل در رشته معماری توی کیش اطلاعاتی داره ما رو منور کنه. ممنون