PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پرینترم در ویندوز سون

samaram
09-05-2011, 11:59
به تازگی روی سیستمم ویندوز سون نصب کردم. اما یه مشکل مهم و عجیب با نصب پرینترم دارم.
پرینترم LaserJet1320
اول که ویندوز رو نصب کردم خودش بصورت اتومات پرینترم رو شناسایی کرد و از طریق آپدیت فایل های مورد نیاز تو قسمت آپدیت ویندوز، درایورش رو نصب کرد. در قسمت پرینترها این درایور براش اضافه شده: Hp LaserJet 1320 PCL5
حالا مشکلم اینجاست که گاهی اوقات مثلا وقتی میخوام یه صفحه رو پرینت بگیرم پشت سرش یه عالم برگه ی سفید که روی بعضی هاش کاراکترهای عجیب غریب چاپ شده پرینت میگیره. و بعضی وقتا هم دو تا صفحه رو رو یه برگه یک جا پرینت می گیره!
قبلا این مشکل رو با پرینتر 2015 داشتم. اون تو قسمت پرینترها دو تا درایور رو همزمان نصب میکرد. یکی آخرش PCL5 داشت و یکی PCL6 . دیفالت رو گذاشتم روی 6 و درست شد. اما این پرینترم فقط PCL5 داره
هر چی هم سعی میکنم دوباره و از روی سی دی مستقیم نصبش کنم با چنین پیغام خطایی روبرو میشم:
please use the add printer wizard to install the printer on this operation system
در صورتیکه من وقتی از add printer هم میخوام این پرینتر رو اضافه کنم در ادامه ی مراحلش اونجا که نام کارخونه و نوع پرینتر رو میخواد برای 1320 فقط همین PCL5 وجود داره که در واقع با اضافه کردنش میشه بازم همون آش و همون کاسه!

تو ویندوز اکس پی این مشکل رو نداشتم.

samaram
11-05-2011, 11:30
یعنی راهی نیست؟
تو ویندوز سون برای نصب پرینترم باید حتما از گزینه ی add printer استفاده کنم؟ چجوری میتونم پرینتر رو مستقیم از رو سی دی نصب کنم؟

mehran182
11-05-2011, 12:39
salam manam p leser1120 daram o ba moshkele nasb movajeh hastam age emkan dareh manam komak konid thanks