PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ سیستم به خاطر ویندوز، چرا؟

bbkagp
09-05-2011, 07:57
سلام

ویندوز 7 من یه هو هنگ می کنه (کاملا خشک و بی حرکت) میشه. کسی می تونه حدس بزنه چرا؟؟؟؟؟

چندتا چیز معلومه:
1) سخت افزاری نیست. چون من چندتا هارد دارم که بقیه ویندوزها ارور نمی دن فقط این یکیه
2) مشکل از هارد هم نیست. چون وقتی یه ویندوز دیگه رو روی این هارد ریکاور کردم مشکلی نداشت
3) احتمال ویروس هم کمه چون سیستم رو کلا اسکن کردم
4) ویندوز جنییون هست، فکر کنم از اون هم نباشه

jafarian
09-05-2011, 08:13
سلام

ویندوز 7 من یه هو هنگ می کنه (کاملا خشک و بی حرکت) میشه. کسی می تونه حدس بزنه چرا؟؟؟؟؟

چندتا چیز معلومه:
1) سخت افزاری نیست. چون من چندتا هارد دارم که بقیه ویندوزها ارور نمی دن فقط این یکیه
2) مشکل از هارد هم نیست. چون وقتی یه ویندوز دیگه رو روی این هارد ریکاور کردم مشکلی نداشت
3) احتمال ویروس هم کمه چون سیستم رو کلا اسکن کردم
4) ویندوز جنییون هست، فکر کنم از اون هم نباشه

اول یک با یک ویندوز سون دیگه تست کنید به حالت خام بیاین بالا هیچ برنامه ای نصب نباشه... درایورهای قطعات همه رو آپدیت کنید ...دمای سیستم با HWinfo تست کنید....درضمن کابلهای دستگاه DVD و اگرمودم USB قطع کنید اگرهم کارتی تو اسلات مین دارین به غیرازگرافیک دربیارین:20:

bbkagp
09-05-2011, 08:46
اول یک با یک ویندوز سون دیگه تست کنید به حالت خام بیاین بالا هیچ برنامه ای نصب نباشه... درایورهای قطعات همه رو آپدیت کنید ...دمای سیستم با HWinfo تست کنید....درضمن کابلهای دستگاه DVD و اگرمودم USB قطع کنید اگرهم کارتی تو اسلات مین دارین به غیرازگرافیک دربیارین:20:
من چندتا هارد رو سیستم دارم که ویندوز دارن. تست سخت افزاری و امتحان با یه ویندوز دیگه فقط با یه ریستارت برام ممکنه. تست کردم. حتی یه ویندوز دیگه رو روی این هارد امتحان کردم. مشکلی نداشتن. مشکل از این ویندوزه. نمی دونم هم از چیه؟