PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریزش مو

mhpeyvand
08-05-2011, 20:35
آیا برس لیزری رشد مجدد مو پاور گراو مورد تایید بهداشت و پزشکان میباشد آیا استفاده از آن عوارضی ندارد که امروزه در اینترنت و فروشگاهها زیاد تبلیغ میشود لطفاً در این مورد خیال مرا مطمئن کنید و جواب را به ایمیل من ارسال نمایید%
با تشکر

morsadr
09-05-2011, 13:55
آیا برس لیزری رشد مجدد مو پاور گراو مورد تایید بهداشت و پزشکان میباشد آیا استفاده از آن عوارضی ندارد که امروزه در اینترنت و فروشگاهها زیاد تبلیغ میشود لطفاً در این مورد خیال مرا مطمئن کنید و جواب را به ایمیل من ارسال نمایید%
با تشکر

" برس لیزری رشد مجدد مو پاور گراو " :18: ؟؟؟؟؟ من که نمی دونم این چیه ولی میتونم بگم که فقط تبلیغاته و اثر درمانی نداره :13:

Dj_aghamajid
09-05-2011, 14:05
کاشت مو چطوره؟
تاثیری داره؟
نمیریزه؟
ارزش داره؟

J.Naderiii
10-05-2011, 20:04
با تشکر
power grow comb تاثیری نداره ولی میتونید hairmax تهیه کنید.

" برس لیزری رشد مجدد مو پاور گراو " :18: ؟؟؟؟؟ من که نمی دونم این چیه ولی میتونم بگم که فقط تبلیغاته و اثر درمانی نداره :13:
لیزر تبلیغات نیست. دستگاه لیزر hairmax توسط FDA تائید شده.

morsadr
11-05-2011, 14:11
لیزر تبلیغات نیست. دستگاه لیزر hairmax توسط FDA تائید شده.
میتونید اطلاعات کامل تری از این دستگاه و مکانیزم اثر و همچنین تائیدیه FDA را اینجا بذارید ؟
با تشکر :11:

J.Naderiii
12-05-2011, 00:03
میتونید اطلاعات کامل تری از این دستگاه و مکانیزم اثر و همچنین تائیدیه FDA را اینجا بذارید ؟
با تشکر :11:
سلام
شما میتونید جهت اطلاعات بیشتر به سایت اصلی مراجعه کنید:
hairmax.com
و یا به سایت ایرانی که این دستگاه رو عرضه میکنه مراجعه کنید:
hairmax.ir