PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال و مشکل با ویندوز 7

pcsoft
08-05-2011, 05:18
سلام دوستان خسته نباشید.
1- ویندوز 7 سیستمم Label های درایو ها رو به Local Disk تغییر داده و عوض نمی کنه.
با Acronis Disk Director و خود Manager ویندوز هم اسم درایو رو عوض کردم نشد.

2- می خوام Service Pack 1 واسه ویندوز 7 دانلود کنم البته ویندوزم با Vlite قبلا کرک شده و از اینا هستش که موقع نصب خودشو کرک می کنه.
که احتمالا موقع نصب Service Pack گیر بده و باید از رجیستری پاکش کنم.
یه بار که خواستم نصبش کنم قبلا(نسخه آزمایشی سرویس پک 1) اینقدر گیر داد که از خیرش گذشتم.
می خواستم بدونم نصب بکنم یا نه؟
pcsoft
08-05-2011, 09:33
مشکل بعدی:
موقع بوت اگه دی وی دی Hiren 's Boot توش نباشه پیغام Bootmgr is Missing میده که نشون میده MBR خراب شده.

jax2
08-05-2011, 21:26
تو هر ویندوز سون ای که من دیدم نشده اسمدرایو رو عوض کرد الا با یه بار فرمت اون درایو
ولی نظر منه
برای mbr هم فایل زیر رو اخل و باز کنید
فایل bootmgr داخلش رو در درایو c کپی کنید

pcsoft
09-05-2011, 20:35
تو هر ویندوز سون ای که من دیدم نشده اسمدرایو رو عوض کرد الا با یه بار فرمت اون درایو
ولی نظر منه
برای mbr هم فایل زیر رو اخل و باز کنید
فایل bootmgr داخلش رو در درایو c کپی کنید
سلام.
تمامی مشکلاتی که عرض کردم بخاطر Snow Transformation Pack بود و با پاک کردنش مشکل کامل حل شد!
این نرم افزار محیط ویندوز 7 رو شبیه Apple Snow Leopard می کرد.
امیدوارم سازندگان این نرم افزار یعنی گروه Windows X در نسخه های بعد مشکلاتی از این قبیل رو حل کنند.
حتی مشکل MBR هم حل شد(عجیبه)
ALIREZA4006
12-05-2011, 15:04
سلام و درود
من تازه لپ تاپ خریدم مدلش DELL XPS L502 هست ویندوز آن 7 هست هر کاری می کنم برنامه نصب نمیشه و در انتهای کار قطع میشه ؟
حتی بازی نصب می کنم نیمه کاره قطع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو یکی از سایت ها نوشته ؟ کمکم کنید نتونستم اجرا کنم !!!!!!!!!

------------------------------------- سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--

اگر کاربر ويندوز 7 بتا شده ايد احتمالا در نصب برخی نرم افزار ها به مشکل بر خورده اید. بعد از شروع مرحله نصب، پنچره خود به خود بسته مي شود. به هر حال اين ویندوز هنوز در مرحله بتا است و قرار نيست که بدون مشکل باشد. اما نگران نباشید. راه حل ساده ای براي رفع اين مشکل وجود دارد. در واقع اين مشکل به دلیل باگ يکي از نرم افزارهای داخلي ویندوز 7 است. تنها کاری که باید بکنيد این است که به Command Prompt بروید ( به عنوان Administrator ) و اين دستور را آنجا تايپ کنید:

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions /va /f

دکمه Enter را بزنید. حالا کامپیوتر را ریستارت کنيد. مشکل حل شده است و حالا مي توانید نرم افزار ها را روی ويندوز 7 نصب کنید.