PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی عجیب با پرینتر hp deskjet 2423

Lord007
06-05-2011, 21:49
سلام.من چند هفته ای هست که یه پرینتر رنگی جوهر افشان hp deskjet 2423 گرفتم.الان چند وقتی بود که همه چیو متمایل به آبی کمرنگ میگرفت.من دیدم سطح جوهر مشکیش پایینه رفتم جوهر بهش طزریق کردم،حالا که پرینت میگیرم اصلا هیچی چاپ نمی کنه و کاغذو سفید میده بیرون!
کسی می دونه مشکل از چیه؟

Lord007
07-05-2011, 09:51
کسی نظری نداره؟

EXTREME
07-05-2011, 10:23
سلام.من چند هفته ای هست که یه پرینتر رنگی جوهر افشان hp deskjet 2423 گرفتم.الان چند وقتی بود که همه چیو متمایل به آبی کمرنگ میگرفت.من دیدم سطح جوهر مشکیش پایینه رفتم جوهر بهش طزریق کردم،حالا که پرینت میگیرم اصلا هیچی چاپ نمی کنه و کاغذو سفید میده بیرون!
کسی می دونه مشکل از چیه؟
احتمال داره سوراخ های نازل بسته شده باشه

یک تست clean از پرینترتون بگیرید

درست نشد بگید
تست کلین هم میگیرید بار اول که گرفتید دستگاه رو خاموش کنید و نیم ساعت بعدش مجددا تست بگیرید اگه درست نشد بگید
با توجه به اینکه چند هفته هم هست که گرفتید پس کارتریج باید جوهر داشته باشه و نیاز به شارژ نیست

mehran gorji
08-05-2011, 07:18
کسی می دونه مشکل از چیه؟
بعد از اینکه عمل کلین را انجام دادید نشد.باید هواگیری شود با کیت هواگیری

EXTREME
08-05-2011, 15:02
اگه بازم با کلین درست نشد
سر هد رو جدا کنید و به مدت 30 ثانیه تو آب جوش بزارید خشک کنید و دوباره تست کلین بگیرید نشد 15 دقیقه بعدش اینکارو بکنید اگه بازم نشد
با توجه به اینکه موقع پرینت سفید میده بیرون من این احتمال رو میدم که سنسوری که کاغذ ازش رد میشه خراب باشه

Negar1998
09-05-2011, 00:40
بعد از اینکه تزریق کردی باید با گیت هواگیری هواگیری میکردی چون که بعد از تزریق هوا بین جوهر و هد میمونه
اگه هم گیت هوا گیری نداری میتونی از جایی که جوهر ریختی آروم فوت کنی تا جوهر از طرف هد بیرون بیاد

mehran gorji
09-05-2011, 10:06
سی کنید از حلال مخصوص استفاده کنید و حلال بیرونی را داخل هد بریزید و هواگیری کنید.یا اینکه حلا را 2 میل تزریق کنید و بزارید 1ساعت بماند تا جذب هد شود و بعد از ان هواگیری کنید.و عمل کلین را باز هم انجام دهبد