PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : asus n 53sv new revision دو تا سوال دارم

rezaldo
06-05-2011, 11:02
با سلام خدمت دوستان
من asus n 53sv new revision گرفتم دو تا مشکل دارم

1.چطوری میتونم ویندوز 7 ultimate نصب کنم وقتی میخوام نصب کنم تا اخرای نصب که میره restart میشه

2.من بازی pes 11 رو روش نصب کردم اما اصلا اجرا نمیده تو تنظیماتش زده گرافیک اینتل داخل control panel nvida هم رفتم هر چی تغییر دادم بازم نشد

ممنون اگه کسی راهنمایی کنه :D

rezaldo
06-05-2011, 20:50
کسی نمیدونه؟

rezaldo
07-05-2011, 11:37
ای بابا چرا هیچ کس جواب نمیده

biostar
07-05-2011, 18:32
تنظیمات گرافیک رو باید خدوت انجام بدی .
برخی بازی ها نمی تونند بین گرافیک ها سوییچ کنند

در سایت Nvidia هم راهنمایی کرده.

اگر هم ویندوز دستگاه رو خودت ریختی باید درایور ها رو از سایت nvidia دانلود کنی و نصب کنی

rezaldo
07-05-2011, 19:47
من تمام تنظیمات رو تغییر دادم قربون شکلت اما نشد که نشد.یعنی امکانش نیست رو این لبتاب منpes 11 رو اجرا کنم؟:41:

biostar
08-05-2011, 10:18
من چون خودم با این گرافیک ها کار نکردم اطلاعی ندارم

بهتره در کلوب ایسوس در بخش بحث و تبادل نظر هم مطرح کنی

اگر هم راهش رو پیدا کردی بیا یه تاپیک راهنما بزن که اکثرا اول کار این مشکل رو دارند :دی

biostar
08-05-2011, 10:35
بیا راه حلش رو پیدا کردم !

درایور زیر رو دانلود و نصب می کنی :

1)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2)
بعد از دانلود این فایل را اجرا میکنی و کاری که انجام میده این هستش که اون رو extract میکنه
پس برو به شاخه ی C:\temp و میتونی فولدر extract شده رو ملاحظه کنی

اما این نکته رو هم توجه کن که فعلا درایور رو نصب نکن چون باید فایلی رو replace کنی .( فقط بزار از حالت zip خارجش کنه و بعد خارج شو)

3)
فایل زیر رو دانلود کن ، حجمش خیلی کم هست . حدودKb 87

4)

الان این فایل رو جایگزین NVMI.i nf در فولدری که extract کردی بکن

5)
setup.exe رو کلیک کن و بعد بزار تا درایور به طور کامل نصب بشه

6)
در ادرس زیر هم میتونی patch ها رو پیدا کنی و لذتش رو ببری.
برای بازی pes

rezaldo
08-05-2011, 12:23
بازی رو نصب کردم اما بهم این error و میده.pro evolution soccer 2011 has not been installed من توی settings بازی هم که میرم توی قسمت specifications همه چیز روی good هست و ابی رنگه.چکار کنم مشکل از کجاست

biostar
08-05-2011, 23:15
این دیگه مشکل از بازی هست و نه لپتاپ.
در بخش بازی ها مطرح کن ;)

بازی رو مجددا از اول نصب کنی و کلیه فایل های قبلی هم باید کامل پاک شده باشه

حالا این ها به کنار. مشکل گرافیک رفع شد؟

rezaldo
09-05-2011, 11:17
سلام مشکلم حل شد برای حلش باید درایورهای گرافیک رو از سایت ایسوز دانلود کرد

از شما هم متشکرم

creator_65
30-05-2011, 13:27
سلام.آقا بابت راهنمایی هاتون ممنون، اما من هنوز مشکل دارم ، آخه فایل دوم نمیشه دانلود کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این آدرس جواب نمیده، میشه خواهشا راهنمایی ام کنید.ممنون

Empire of time
28-06-2011, 23:26
دوست عزیز rezaldo یعنی فقط کافیه که من آخرین درایور کارت گرافیکو از سایت ایسوس دانلود کنم؟ کدومش intel یا Nvidia ؟

naser57
20-07-2011, 09:44
با سلام
منم نزديك يك ماه اين سيتسم روگرفتم.
سيستم خوبي هست
من مشكلم تنها در كار با فتوشاپ هست. من اين سيستم رو بيشتر براي كار طراحيم گرفته بودم
24ساعت باهاش بازي فيلم همه چيز كار ميكنم مشكلي نداره. ولي به محض اينك فتوشاپ كار ميكنم وسط طراحيم هنگ ميكنه صفحه كامل سياه ميشه وچاره يي جز خاموش كردن از طريق پاور ندارم
نميدونم مونده ام ببرم گارانتي.
ويندوز هم دوباره نصب كردم توي ويندوز اورجينالش هم اينطوري بود وتوي ويندوز انترپرسيا هم دوباره نصب كردم همين مشكل رو داشت
اساتيد راهنماييم كنند.

naser57
21-11-2011, 12:04
با سلام
منم نزديك يك ماه اين سيتسم روگرفتم.
سيستم خوبي هست
من مشكلم تنها در كار با فتوشاپ هست. من اين سيستم رو بيشتر براي كار طراحيم گرفته بودم
24ساعت باهاش بازي فيلم همه چيز كار ميكنم مشكلي نداره. ولي به محض اينك فتوشاپ كار ميكنم وسط طراحيم هنگ ميكنه صفحه كامل سياه ميشه وچاره يي جز خاموش كردن از طريق پاور ندارم
نميدونم مونده ام ببرم گارانتي.
ويندوز هم دوباره نصب كردم توي ويندوز اورجينالش هم اينطوري بود وتوي ويندوز انترپرسيا هم دوباره نصب كردم همين مشكل رو داشت
اساتيد راهنماييم كنند.
سلام بابا اي ول بعد از سه ماه يكي پيدا نشده جواب بده..مرسي

hamid.7003
21-11-2011, 18:33
جواب سوالت اینجا

(BLIZZARD)
23-11-2011, 11:56
اقا این مشکلات بیشتر نرم افزارین نه سخت افزاری شما برو به start task managerبعد برو processes فتو شاپو پیدا کن راست کلیک رویه set piriority رو تغییر بده اگه بزاری تو low سیستم کمترین رمو میکشه و تو set iffinityبه سیستم می گی که چقدر از cpu ورداره حالا پایین بالا کن اینا رو ببین درست میشه