PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال کامپیوتر با پرینتر

paria86
06-05-2011, 09:17
با سلام و تشکر از فروم بسیار خوب دوستان

من پرینتر مدل اچ پی سی 4100 دارم و سی دی مربوطش رو نصب کردم .اما وقتی میخوام کنترل پنل پرینتر اضافه کنم نمیدونم کدوم پورت رو انتخاب کنم و have disk رو هم که انتخاب می کنم نمیدونم چه ادرسی بدم و کدوم فایل رو انتخاب کنم.

پرینتر اضافه میشه اما وقتی مطلبی می خوام پرینت بگیرم انگار ارتباط کامپیوتر و پرینتر قطع و اتفاقی نمی افته.ممنون میشم کمک کنید.

mehran gorji
08-05-2011, 07:34
با سلام و تشکر از فروم بسیار خوب دوستان

من پرینتر مدل اچ پی سی 4100 دارم و سی دی مربوطش رو نصب کردم .اما وقتی میخوام کنترل پنل پرینتر اضافه کنم نمیدونم کدوم پورت رو انتخاب کنم و have disk رو هم که انتخاب می کنم نمیدونم چه ادرسی بدم و کدوم فایل رو انتخاب کنم.

پرینتر اضافه میشه اما وقتی مطلبی می خوام پرینت بگیرم انگار ارتباط کامپیوتر و پرینتر قطع و اتفاقی نمی افته.ممنون میشم کمک کنید.
اگر از راه have e disk این کار رو میکنید.باید داخل سی دی فایل اتوران را اپن کنیدو
توصی من این است نرم افزار پرینتر را از add e remov پاک کنید و از device and printer هم پاک کنید و سیستم را ریستارت کنید.و بعد از امدن پیغام fund new hardwar سی دی را داخل بزارید و نکس اوکی تا اخر.
به صورت اتورانی از سی دی نصب نکنید.
بعد از اینکه سخت افزاری نب شد نرم افزار خودش بالا میاد و نصب میشه.
از کابل پرینتر هم اطمینان حاصل کن

paria86
12-06-2011, 19:39
اگر از راه have e disk این کار رو میکنید.باید داخل سی دی فایل اتوران را اپن کنیدو
توصی من این است نرم افزار پرینتر را از add e remov پاک کنید و از device and printer هم پاک کنید و سیستم را ریستارت کنید.و بعد از امدن پیغام fund new hardwar سی دی را داخل بزارید و نکس اوکی تا اخر.
به صورت اتورانی از سی دی نصب نکنید.
بعد از اینکه سخت افزاری نب شد نرم افزار خودش بالا میاد و نصب میشه.
از کابل پرینتر هم اطمینان حاصل کن

ممنون بابت پاسخگویی

متاسفانه تمام کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم ولی پیغام میده نمیتونه یو اس بی رو بشناسه،البته من کیبورد و موسم هم یو اس بی هستند.

mehran gorji
12-06-2011, 19:43
c4100 به راحتی نصب میشه.
ویندوزو عوض کن یا روی ویندوز دیگه امتحان کن.
کابل usb را عوض کن کابل شیلددار بزار

paria86
12-06-2011, 21:30
c4100 به راحتی نصب میشه.
ویندوزو عوض کن یا روی ویندوز دیگه امتحان کن.
کابل usb را عوض کن کابل شیلددار بزار

من هم روی ویندوز سون و هم رو ویندوز ایکس پی امتحان کردم هر دو همین خطا رو نشون میده و اینکه
من تقریبا یک سال پیش از پرینترم استفاده میکردم کابل مشکلی نداشت ،اما بدلایلی دیگه نشد استفاده کنم ،ممنون باز راهی که گفتین رو امتحان می کنم.راستی کابل شیلد دار چه نوع کابلی هست؟
mehran gorji
13-06-2011, 07:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

compi
13-06-2011, 08:41
با درود به شما
از قسمت Control Panel\Hardware and Sound\Devices and Printers
روی پرینتر راست کلیک کن و set as default printer رو ببین تیک داره یا نه
اگه تیک نداشت تیک دارش کن اگر با این کار مشکلت حل نشد از قسمت
Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools برو به قسمت سرویسها از اونجا پرینتر اسپولر رو انتخاب کن و استارتش کن
خبرش رو به من بده
پیروز باشی

mehran gorji
13-06-2011, 17:10
ادامه سوالات در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید