PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید اکسس پوینت

mohsenfhm
05-05-2011, 20:55
با سلام خدمت همه اساتید :40:

من مدتی است می خوام یک اکسس پوینت بخرم :13: و زیاد از مدلهای مختلف سر در نمیارم :13:

حتما دو پورت لن داشته باشه یکی ورودی اینترنت و دیگری خروجی برای PC

قیمت حدود 70 :13:

خودم این مدل رو پسند کردم ! ممنون میشم کمک کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirkhan_0o0
06-05-2011, 12:36
منم یه مودم راوتر می خوام که بعدا هم بتونم ازش به عنوان مودم ای دی اس ال استفاده کنم اما چون هنوز منطقه ما تحت پوشش ای دی اس ال نیست و من دارم از سرویس وایرلس استفاده می کنم، بتونم از این مودم به صورت راوتر وایرلس استفاده کنم.
یعنی اینترنت رو روی کامپیوتر و Xbox به صورت کابلی و بر روی لپ تاپ به صورت وایرلس شیر کنم.
فعلا این لینک رو پید کرده ام.
شما هم یه نگاه بنداز ببین چیز بهتری پیدا نمی کنی:

mohsenfhm
07-05-2011, 16:51
کسی نیست ؟؟؟

sinaxex
07-05-2011, 19:26
با سلام خدمت همه اساتید :40:

من مدتی است می خوام یک اکسس پوینت بخرم :13: و زیاد از مدلهای مختلف سر در نمیارم :13:

حتما دو پورت لن داشته باشه یکی ورودی اینترنت و دیگری خروجی برای PC

قیمت حدود 70 :13:

خودم این مدل رو پسند کردم ! ممنون میشم کمک کنید .

مدل w8960n از تی پی لینک رو بهتون پیشنهاد میکنم

منم یه مودم راوتر می خوام که بعدا هم بتونم ازش به عنوان مودم ای دی اس ال استفاده کنم اما چون هنوز منطقه ما تحت پوشش ای دی اس ال نیست و من دارم از سرویس وایرلس استفاده می کنم، بتونم از این مودم به صورت راوتر وایرلس استفاده کنم.
یعنی اینترنت رو روی کامپیوتر و Xbox به صورت کابلی و بر روی لپ تاپ به صورت وایرلس شیر کنم.
فعلا این لینک رو پید کرده ام.
شما هم یه نگاه بنداز ببین چیز بهتری پیدا نمی کنی:

برای اینکه بخواهید بعدا از اینترنت ای دی اس ال استفاده کنید خوب الن اکثر اکسس پوینت ها دارای ورودی WAN هستند پس خیالتون راحت میتونه حتی همان مدلی که مد نظرتون هم هست کمک اتون کنه اما خوب من مدل Wrt120n از لینک سیس رو بهتون پیشنهاد میکنم

mohsenfhm
07-05-2011, 19:35
این که مودم ه !!!!!!!!

mohsenfhm
13-05-2011, 20:28
کسی نیست ؟؟؟؟

sinaxex
13-05-2011, 21:06
این که مودم ه !!!!!!!!
اکثر اکسس پونت ها حالت مودم هم دارند والا میشوند سوئیچ!
شما اگر میخواهید به صورت مجتمع روش کانکشن ppop ببندید کابل اصلی رو تو wan بزنید والا اگر بزنید تو یکی از پورت ها اکسس پونت بزنید و دز پروت دیگر میتونید خروجی بگیرید دقیقا مثل سوئیچ