PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن مادر برد بصورت اتفاقی!

armmman1
05-05-2011, 19:23
مادر برد سوکت 478 مارک ASRock با مدل p4i45d+ هست که بعضی وقتها رو شن میشه بعضی وقتها هم نه
در ضمن وقتی روشن میشه ساعتها بدون مشکل کار میکنه از پاور هم نیست (عوض کردم) خازنها و بقیه قطعات هم ظاهرا سالم هستند ؛ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

EXTREME
05-05-2011, 21:40
اگه پاور رو عوض کردید باید دکمه ی سوئیچ پاور که مال کیسه رو چک کنید برای اینکار جای دکمه ی power switch رو با دکمه ی
ریست عوض کنید ببینید با دکمه ی ریست روشن میشه یا نه یا میتونید با اتصال کوتاه پیچ گوشتی به پاور سوئیچ اینکارو بکنید
اگه با ریست روشن شد یعنی دکمه ی پاور روی کیس خرابه و اگه باز هم روشن نشد
اتصالات پاور روی مین و کابل برق رو چک کنید
درست نشد این مشکل ممکنه مربوط به مین باشه

jafarian
05-05-2011, 21:52
مادر برد سوکت 478 مارک ASRock با مدل p4i45d+ هست که بعضی وقتها رو شن میشه بعضی وقتها هم نه
در ضمن وقتی روشن میشه ساعتها بدون مشکل کار میکنه از پاور هم نیست (عوض کردم) خازنها و بقیه قطعات هم ظاهرا سالم هستند ؛ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

شماازداخل ستاپ مین دیفالت کنید یاازطریق جامپربایوس مین خالی کنید:20:

armmman1
07-05-2011, 15:48
با تشکر از دقت نظر شما دو دوست محترم
موارد فوق نیست مین رو بیرون کیس چک کردم و بایوس رو بارها ریست کردم اگه نکته دیگه راهنمایی بفرمایید بازهم ممنون میشم

EXTREME
07-05-2011, 15:52
مواردی رو که من گفتم چی چک کردید؟
چک کردن دکمه ها کابل ها؟
اگه با این ها هم مشکل حل نشد مین ایراد داره

mehran gorji
08-05-2011, 10:17
با تشکر از دقت نظر شما دو دوست محترم
موارد فوق نیست مین رو بیرون کیس چک کردم و بایوس رو بارها ریست کردم اگه نکته دیگه راهنمایی بفرمایید بازهم ممنون میشم
بایوس را اپدیت کنید.

armmman1
08-05-2011, 18:41
با تشکر از دوستان آپ دیت بایوس رو انجام دادم و همزمان سی پی یو رو هم عوض کردم فعلا که ظاهرا مشکل رفع شده اگه دوباره قفل کرد مجددا مطرح می کنم از همه دوستان خصوصا آقا مهران ممنونم