PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه برای ساخت درایو مجازی چیه ؟

reza-atom
05-05-2011, 13:18
سلام دوستان من یه نرم افزار دارم که برای اجراش نیاز به گذاشتن dvd هست بهترین راه برای حل این مشکل چیه ؟ نرم افزار alchohol برای اینکار میتونه باشه ؟ بعد طریقه ی ساختنش رو هم اگه بگین ممنون میشم .

jafarian
05-05-2011, 13:28
سلام دوستان من یه نرم افزار دارم که برای اجراش نیاز به گذاشتن dvd هست بهترین راه برای حل این مشکل چیه ؟ نرم افزار alchohol برای اینکار میتونه باشه ؟ بعد طریقه ی ساختنش رو هم اگه بگین ممنون میشم .

شما به وسیله این برنامه که پایین لینک کردم ازDVD خودتون یک فایل ISO درست میکنید بعدش فایل ISO که درست کردین به وسیله همین برنامه داخل درایومجازی قرارمیدین:20:

لینک دانلود+سریال
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza-atom
05-05-2011, 14:21
دوست عزیز من فایل iso گرفتم از dvd و ظاهراً یه dvd drive مجازی ساختم از اون ولی باز هم موقع اجرای برنامه با error مواجه میشم.

jafarian
05-05-2011, 15:09
شما فرمت فایلی که ساختین ISO نشون میده اگراینطوریه باید رو فایلی که ساختین برطبق عکس پایین کلیک راست کنید ورروی شکل آیکن power iso برین واین گرینه رو انتخاب کنیدMount image to drive بعد فایل ISO شما وارددرایو مجازی میشه کارتمومه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dusti55
05-05-2011, 15:15
این نوع نرم‌افزارها زیاد هستند مانند:
ویژوال.سی.دی
Virtual CD
دمون‌تولز
Demon Tools
نرم‌افزارهای رایت معمولاً امکانات جانبی مثل ساخت درایو مجازی دارند مانند نرو یا الکل۱۲۰٪
ولی اخیراً از ویژوال‌کلون‌درایو (Virtual Clone Drive) بیشتر استفاده می‌کنم. این نرم‌افزار رایگان و کم‌گنج و خوشکاره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadifi
05-05-2011, 16:11
با سلام بر دوستان عزیز

به نظر بسیاری از مردم بهترین نرم افزار ساخت فایل iso و درایو مجازی نرم افزار UltraISO است

FX
05-05-2011, 16:29
Alcohol 120% عالی هستش.کاری هم نداره.
بعد اجرای برنامه از سمت چپ گزینه IMAGE MAKING WIZARD رو میزنی و محل ریختن ایمیج رومیدی .
بعد از اتمام ایمیج گرفتن رو فایل ایجاد شده RightClick میکنی و گزینه MOUNT IMAGE رو میزنی.

ya abbas
05-05-2011, 16:52
برنامه DAEMON Tools هم عالیه!
کارکردن باهاش راحته و پسوند های زیادی و می خونه