PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن سیستم پس از تعویض هارددیسک

borlandology
05-05-2011, 12:02
سلام
از دیروز تا الان 10 بار اتفاق افتاده. هارد سیگیت 1 ترا گرفتم.
دمای قطعات بالا نیست. لینک زیر یه عکسه که از hardware Monitor گرفتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیستم ریست میشه حدود 2ثانیه خاموشه و بعد دوباره روش میشه.
من در کیسم بازه یعنی هوا اصلا محبوس نیست. هر دوماه هم توش رو باد میگیرم. آخرین بار 2 روز پیش بود.
کابلهای اتصال هارد رو چک کردم نه پاور نه ساتا به نظر مشکلی ندارن.
کلافم کرده لطفا کمک کنید.

jafarian
05-05-2011, 22:07
سلام
از دیروز تا الان 10 بار اتفاق افتاده. هارد سیگیت 1 ترا گرفتم.
دمای قطعات بالا نیست. لینک زیر یه عکسه که از hardware Monitor گرفتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیستم ریست میشه حدود 2ثانیه خاموشه و بعد دوباره روش میشه.
من در کیسم بازه یعنی هوا اصلا محبوس نیست. هر دوماه هم توش رو باد میگیرم. آخرین بار 2 روز پیش بود.
کابلهای اتصال هارد رو چک کردم نه پاور نه ساتا به نظر مشکلی ندارن.
کلافم کرده لطفا کمک کنید.

اگراین اتفاق داخل ویندوز میفته که شما این فایل هیدن که آدرسش این پایین قرارمیدم به همراه پوشه مربوطه واسم آپلود کنید اینجا بزارین:20:

فایل هیدنی که باید آپلودبشهC:\Windows\Minidump

borlandology
05-05-2011, 23:12
در واقع اون چیزی که شما میفرمائید. پیش فرضش روی kernel memory dump هست. که مسیرش میشه %SystemRoot%\MEMORY.DMP اما چیزی به این اسم ساخته نشده (من تمام فایلهای هیدن رو شو کردم).
.................................................. ............
من قبل از ازسال این پاسخ با یکی از اساتید مشورتی کردم و ایشون گفتن مشکل نه cpu هست و نه hdd بلکه از رم یا مادربرده. و الحق که درست هم گفتن.
من 4 گیگ رم دارم اما متاسفانه با مارک و باس مختلف دوتا کینک استون 1 گیگ و یه پتریوت 1 گیگ و یکی هم adata 1 گیگ.
اینا رو تا الان یک به یکی امتحان کردم (هر بار با یکی بوت کردم و همون کارایی که باعث ریست میشد رو میکنم اما ریستی نیست دیگه) تا الان تک تک که گذاشتم ریستی نداشتم.
همین الان هم دوتا کینگها رو گذاشنم مشکلی نیست.
ایشون گفتن اگه یک یک مشکلی نیست رمها سالمن . ذوتا دوتا امتحان کن اگر مشکل بود رمها با هم مشکل دارن.