PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Restore شدن خودکار ویندوز بعد از ری استارت

papa_toop
04-05-2011, 22:55
سلام خدمت دوستان

مشکل من ازون جا شروع شد که مدتی مسافرت رفتم و لب تاپ دست یکی از دوستام بود!!!وقتی نرم افزاری رو نصب میکنم یا فایلیو کپی میکنم یا حتی عکس دسکتاپ رو عوض می کنم همه چی بر میگرده به حالت اول!!!!
حتی restore piont هم وجود نداره و system restore رو هم از gpedit غیرفعال کردم ولی دوباره همه اینا مثل روز اول میشه!!!!!! لطفا راهنمایی کنید

سبز و پاینده باشید

saeed_136915
05-05-2011, 00:27
سلام یه نرم افزاری بود به اسم Deep Freeze که این کارو میکرد به احتمال زیاد اون نصبه

papa_toop
05-05-2011, 11:13
ممنون دوست عزیز
فکر کنم یه همچین چیزی باشه چون تو Tsk mgr هم دوتا پروسه هست به اسم DF5Serv.exe و FrzState2k.exe ولی تو add remove program هیچ خبری ازش نیست و حتی وقتی پروسه رو میبندم بعد از ری استارت همون آش و همون کاسه!!!!!

یه نرم افزاری نیست که جدا از add remove program خود ویندوز برنامه های نصب شده رو بشه uninstall کرد؟

سبز و پاینده باشید

jafarian
05-05-2011, 21:40
ممنون دوست عزیز
فکر کنم یه همچین چیزی باشه چون تو Tsk mgr هم دوتا پروسه هست به اسم DF5Serv.exe و FrzState2k.exe ولی تو add remove program هیچ خبری ازش نیست و حتی وقتی پروسه رو میبندم بعد از ری استارت همون آش و همون کاسه!!!!!

یه نرم افزاری نیست که جدا از add remove program خود ویندوز برنامه های نصب شده رو بشه uninstall کرد؟

سبز و پاینده باشید

اگربرنامه دیپ فریزباشه که گوشه ساعت عکسی شبیه خرسه طریقه پاک کردنشم ازطریق فایل ستاپ فقط میتونید آنیستالش کنیداین پست پایین بخونید توضیح داده:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

papa_toop
05-05-2011, 23:04
از راهنماییاتون ممنون مشکل با undeep freeze حل شد

سبز و پاینده باشید