PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار برای مقایسه (حرفه ای ها کمک کنند)

mehran_286
04-05-2011, 14:41
سلام خدمت همه شما :40:

من یه لپ تاپ دارم که روش هر روز اطلاعات میریزم و یه بخشی از این اطلاعات در pc موجوده

حالا دنبال یه نرم افزار می گردم که به زیر شاخه ها(اطلاعات داخل فولدر) لپ تاپم دسترسی پیدا کنه و با کامپیوتر مقایسه کنه و فایل های جدید یا اپدیت شده رو بریزه رویه سیستمم

اصلا همچین کاری امکان پذیره ؟؟؟

هر دو دستگاه شبکه هستند و فول پریمیژن

با تشکر

mehran_286
04-05-2011, 19:42
lانقدر سخت بود که کسی جواب نداد

نرم افزار های زیادی پیدا کردم ولی اکثرشون فایل های داپلیکیت رو داخل یک فولدر پیدا می کنند

کار سخت شد :31:

Ship Storm
05-05-2011, 12:05
چندتایی نرم افزار هست ولی اینکه نحوه کارکرد چون خودم کار نکردم نمیدونم نحوه عملکردشون چطوره
==
Scooter Software Beyond Compare
Araxis Merge Professional
ExamDiff Pro
UltraCompare Professional

===

UltraCompare Professional | نرم افزار مقایسه دوفایل مختلف با یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ExamDiff | مقایسه فایل ها و فولدرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehran_286
07-05-2011, 12:19
دوستان هر دو نرم افزار به خوبی جواب داد وفوق العاد حرفه ای بود

با تشکر