PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید پرینتر تا سقف 300 هزار تومان

land-dreams
04-05-2011, 10:51
سلام دوستان،مدتیه پرینتر 3کاره جوهر افشانی دارم،چون مصرف زیادی ندارم و تو خونه استفاده میشه مشکل خشک شدن جوهر برام زیاد اتفاق افتاده،حالا میخوام یه پرینتر لیزری رنگی یا سیاه سفید لیزری بخرم.
سوالم اینه که پرینترهای لیزری قابلیت شارژ دارند؟چون شنیدم تونرهای اونا قیمت بالایی دارند و اصلا برای من که تو هفته شاید یک یا دوبار پرینت میگیرم این کار مقرون به صرفه هست یا نه!
خودم دو مدل پرینتر سامسونگ CPL-315 و سامسونگ SCX-3200 رو انتخاب کردم،لطفا دوستان اگه مدل بهتری به ذهنشون میرسه بهم معرفی کنن در مورد شارژ شدنسون هم ممنون میشم اطلاعاتی بدن!:11:

FX
04-05-2011, 11:32
نظر من اینه تو سایت دیجی کالا بری (البته نه برای خرید که اگه دوست داشتی یه بحث دیگست)
تو قسمت پرینتر بسته به نوع ,قیمت و نکته خیلی مهم مشخصات کامل رو بگیری خودت خیلی چیزا دستگیرت میشه.
من اینجور چیزا رو میخام بگیرم اونجا میرم و همیشه هم مدل انتخابیم خیلی ازش راضی بودم
(بازم میگم برای به اصطلاح آمار در آوردن از وسیله مد نظر نه برای خرید که اگر هم قصدش رو داشتی که ....)

land-dreams
04-05-2011, 11:47
نظر من اینه تو سایت دیجی کالا بری (البته نه برای خرید که اگه دوست داشتی یه بحث دیگست)
تو قسمت پرینتر بسته به نوع ,قیمت و نکته خیلی مهم مشخصات کامل رو بگیری خودت خیلی چیزا دستگیرت میشه.
من اینجور چیزا رو میخام بگیرم اونجا میرم و همیشه هم مدل انتخابیم خیلی ازش راضی بودم
(بازم میگم برای به اصطلاح آمار در آوردن از وسیله مد نظر نه برای خرید که اگر هم قصدش رو داشتی که ....)
ممنون که کمک کردین،اتفاقا با این سایت آشنا هستم این دو مدل هم از اونجا پیدا کردم.ازش خرید هم داشتم و راضی هم بودم.من بیشتر بحثم رو شارژ شدنشه!
من 2برابر پول این جوهر افشان رو براش کارتریج خریدم،میخام از شر این مشکل راحت شم،اگه قرار باشه لیزری بگیرم بعد نشه شارژش کرد بعد کلی بخام پول تونرشو بدم اصلا نمیگیرم

mehran gorji
04-05-2011, 11:58
سلام دوستان،مدتیه پرینتر 3کاره جوهر افشانی دارم،چون مصرف زیادی ندارم و تو خونه استفاده میشه مشکل خشک شدن جوهر برام زیاد اتفاق افتاده،حالا میخوام یه پرینتر لیزری رنگی یا سیاه سفید لیزری بخرم.
سوالم اینه که پرینترهای لیزری قابلیت شارژ دارند؟چون شنیدم تونرهای اونا قیمت بالایی دارند و اصلا برای من که تو هفته شاید یک یا دوبار پرینت میگیرم این کار مقرون به صرفه هست یا نه!
خودم دو مدل پرینتر سامسونگ CPL-315 و سامسونگ SCX-3200 رو انتخاب کردم،لطفا دوستان اگه مدل بهتری به ذهنشون میرسه بهم معرفی کنن در مورد شارژ شدنسون هم ممنون میشم اطلاعاتی بدن!:11:
مدل های سامسونگ را من تایید نمیکنم.
hp 1515n دستگاه بی نظیری است 280 تومن.شارژ میشن و مصرفیشون تو بازار ریخته.لیزری رنگی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
scx-3200 مثل 315 دردسر ریستر داره.
دستگاه اشغالی است.
hp laserjet pro 1132 صدونود تومن

land-dreams
04-05-2011, 13:48
مدل های سامسونگ را من تایید نمیکنم.
hp 1515n دستگاه بی نظیری است 280 تومن.شارژ میشن و مصرفیشون تو بازار ریخته.لیزری رنگی
scx-3200 مثل 315 دردسر ریستر داره.
دستگاه اشغالی است.
hp laserjet pro 1132 صدونود تومن
سلام ممنون،میشه بگین چرا سامسونگ رو توصیه نمیکنید؟نظرتون راجع به HP 1518 چیه؟

mehran gorji
04-05-2011, 14:17
سلام ممنون،میشه بگین چرا سامسونگ رو توصیه نمیکنید؟نظرتون راجع به HP 1518 چیه؟
1518 سه برگ سریعتر از 1515 میزنه دستگاه خوبیه.
چون با صاحبش بدم.:27::27::27::27::27:
علت رو بالا بت گفتم.
من کلا سامسونگ رو تایید نمیکنم.
عقیده من اینکه دستگاهی بخری که مواد مصرفیش تو بازار ریخته باشه.

land-dreams
04-05-2011, 14:43
1518 سه برگ سریعتر از 1515 میزنه دستگاه خوبیه.
چون با صاحبش بدم.:27::27::27::27::27:
علت رو بالا بت گفتم.
من کلا سامسونگ رو تایید نمیکنم.
عقیده من اینکه دستگاهی بخری که مواد مصرفیش تو بازار ریخته باشه.
صحیح!با صاحبش بدین.پس از نظر شما شارژ میشه دیگه!مشکلی از این نظر نداره!خودم هم میتونم شارژ کنم یا بهتره بیرون برام انجام بدن؟
راستی با گارانتی بگیرم یا نه؟

mehran gorji
04-05-2011, 16:33
صحیح!با صاحبش بدین.پس از نظر شما شارژ میشه دیگه!مشکلی از این نظر نداره!خودم هم میتونم شارژ کنم یا بهتره بیرون برام انجام بدن؟
راستی با گارانتی بگیرم یا نه؟
بودن گارانتی.
شارژش اصول داره.
میتونم بعد از اینکه hp خریدی راهنماییت کنم.
اخه با صاحب hp خوبم.:21:

land-dreams
04-05-2011, 19:11
بودن گارانتی.
شارژش اصول داره.
میتونم بعد از اینکه hp خریدی راهنماییت کنم.
اخه با صاحب hp خوبم.:21:
بله بله،راستی میگن که بعد از شارژ کیفیت چاپش مثل اول نیست،درسته؟

mehran gorji
04-05-2011, 19:14
بله بله،راستی میگن که بعد از شارژ کیفیت چاپش مثل اول نیست،درسته؟
نه تا 4 بار شارژ میکنی 1 درام میندازی.
درام روش کاغذ رد میشه و باعث فرسوده شدن میشه.مصرفیه.که خوشبختانه ماله اچ پی فراوانه

land-dreams
04-05-2011, 19:22
نه تا 4 بار شارژ میکنی 1 درام میندازی.
درام روش کاغذ رد میشه و باعث فرسوده شدن میشه.مصرفیه.که خوشبختانه ماله اچ پی فراوانه
چه میکنه این اچ پی،میگم پول میگیری از شرکتش؟ولی حالا بی شوخی دستتون درد نکنه تو بازار هم میگن اچ پی!میگن هم خوب کار میکنه و سگ جونه!هم مواد مصرفیش تو بازار زیاده!اگه خدا بخاد یه 1518 میگیرم
راستی یه سوال این پرینتر 3کاره که دارم هم اچ پی هست.فقط به خاطر خشک شدن جوهر میخام عوضش کنم،آخه 5-6 روز باش پرینت نگیرم جوهرش خشک میشه.ولی از یکی پرسیدم گفت من 4ساله دارم شده 1ماه هم باش کار نکردم ولی خشک نشده،چرا برا من اینجوره؟از چی میتونه باشه؟

mehran gorji
04-05-2011, 20:32
چه میکنه این اچ پی،میگم پول میگیری از شرکتش؟ولی حالا بی شوخی دستتون درد نکنه تو بازار هم میگن اچ پی!میگن هم خوب کار میکنه و سگ جونه!هم مواد مصرفیش تو بازار زیاده!اگه خدا بخاد یه 1518 میگیرم
راستی یه سوال این پرینتر 3کاره که دارم هم اچ پی هست.فقط به خاطر خشک شدن جوهر میخام عوضش کنم،آخه 5-6 روز باش پرینت نگیرم جوهرش خشک میشه.ولی از یکی پرسیدم گفت من 4ساله دارم شده 1ماه هم باش کار نکردم ولی خشک نشده،چرا برا من اینجوره؟از چی میتونه باشه؟
بستگی به جوهر شارژ داره.
اگه جوهر خوب باشه بستگی داره قبلا به چه شکل ازش استفاده میکردی.
اگر قبلش هفته یا ماه به ماه پرینت میگرفتی هد ضعیف میشه.و این مشکل پیش میاد.هد نباید تنبل باشه.
حلال بزن برچسپ را بردار و هواگیری کن

land-dreams
05-05-2011, 10:52
بستگی به جوهر شارژ داره.
اگه جوهر خوب باشه بستگی داره قبلا به چه شکل ازش استفاده میکردی.
اگر قبلش هفته یا ماه به ماه پرینت میگرفتی هد ضعیف میشه.و این مشکل پیش میاد.هد نباید تنبل باشه.
حلال بزن برچسپ را بردار و هواگیری کن
بابا خیر سرش جوهرش اصلی بود!نمیدونم شکل خاصی نداشت،یه موقع میشد هرروز پرینت میگرفتم،یه موقع هم نه 6-7 روز کاری باهاش نداشتم.حالا این حلال زدن چه جوری هست؟منظورم اینه که کدوم برچسب؟برچسب کارتریج؟هواگیری چطوریه؟هد چی هست؟اصلا من از بیخ عربم اصلا از پرینتر سر در نمیارم!:41:

land-dreams
05-05-2011, 11:00
راستی من هر دفعه رفتم جوهر بخرم،نمیدونستم که به یارو هم گفتم مشکلم اینه،اما هیچ کسی نگفت که کارتریجت شارژ میشه!پرسیدم هم که راهی نداره؟گفتن نه باید یه کارتریج نو بخری؟حالا واقعا وقتی خشک میشه باید یه نو گرفت؟:23:

mehran gorji
05-05-2011, 12:09
بابا خیر سرش جوهرش اصلی بود!نمیدونم شکل خاصی نداشت،یه موقع میشد هرروز پرینت میگرفتم،یه موقع هم نه 6-7 روز کاری باهاش نداشتم.حالا این حلال زدن چه جوری هست؟منظورم اینه که کدوم برچسب؟برچسب کارتریج؟هواگیری چطوریه؟هد چی هست؟اصلا من از بیخ عربم اصلا از پرینتر سر در نمیارم!:41:
روی هد 2 میل حلال میریزی.
هم,ن برچسبی که شماره کرتریج روش نوشته.
کیت شارژ که خریدی تو اموزش تصویری شارژ کارتریج است

land-dreams
05-05-2011, 12:44
روی هد 2 میل حلال میریزی.
هم,ن برچسبی که شماره کرتریج روش نوشته.
کیت شارژ که خریدی تو اموزش تصویری شارژ کارتریج است
متشکر،فقط میشه بگین این هد کجاست؟:43:

mehran gorji
05-05-2011, 18:46
متشکر،فقط میشه بگین این هد کجاست؟:43:

Negar1998
09-05-2011, 00:56
مشکل پرینتر های سامسونگ اینه که بعد از دو یا سه بار شارژ باید چیپ شون رو اپدیت کنی
حالا هر مدلی میخواد باشه از 60 تومنی لیزری تا 300 تومنی!
ولی اچ پی و کانن این مشکل رو ندارن
من هم مدل 2035 اچ پی رو توصیه میکنم قیمتش هم 240 تومنه
و هم یه مدل 2055 که 290 تومنه
اینا در هر دقیقه 30 برگ میزنن و کارتریجشون تا 3000 برگ هم جواب میده
البته بستگی به شارژ داره

mehran gorji
09-05-2011, 10:21
مشکل پرینتر های سامسونگ اینه که بعد از دو یا سه بار شارژ باید چیپ شون رو اپدیت کنی
حالا هر مدلی میخواد باشه از 60 تومنی لیزری تا 300 تومنی!
ولی اچ پی و کانن این مشکل رو ندارن
من هم مدل 2035 اچ پی رو توصیه میکنم قیمتش هم 240 تومنه
و هم یه مدل 2055 که 290 تومنه
اینا در هر دقیقه 30 برگ میزنن و کارتریجشون تا 3000 برگ هم جواب میده
البته بستگی به شارژ داره
ما در صفحه قبل در مورد لیزر رنگی بحث داشتیم در مورد پرینتر تک رنگ نبود

land-dreams
09-05-2011, 12:17
میگم برادر مهران به نظر شما با این تفاسیر بهتر نیست من یکبار کارتریج همین پرینتر جوهر افشان 3کاره خودم رو شارژ کنم بعدش اگه جواب نداد برم سراغ لیزری؟

mehran gorji
09-05-2011, 13:01
میگم برادر مهران به نظر شما با این تفاسیر بهتر نیست من یکبار کارتریج همین پرینتر جوهر افشان 3کاره خودم رو شارژ کنم بعدش اگه جواب نداد برم سراغ لیزری؟
ادمیزاد حکم بشرو داره
اره خوب شارژ کن اگه نیازتو براورده نکرد اونوقت لیزری بخر.
در هر حال من در خدمتم

land-dreams
09-05-2011, 17:54
ادمیزاد حکم بشرو داره
اره خوب شارژ کن اگه نیازتو براورده نکرد اونوقت لیزری بخر.
در هر حال من در خدمتم
میخواستیم پرینتر بخریم به کجا رسیدیم!راستش این کارتریجها رو من تو آبجوش گذاشتم بار اول بد نبود اما هر چی کلین زدم بدتر شد،در ضمن خود کارتریج رو که رو کاغذ یا دستمال کاغذی میزنی همه رنگها رو نشون میده،چه مشکی،چه رنگی،ولی موقع پرینت کارتریج مشکی که اصلا حال نداره،رنگی هم فقط زرد رو خوب میزنه!عیب از کجاست؟
باید کم کم عنوان تاپیک رو هم عوض کنم:31:
شرمنده!

mehran gorji
10-05-2011, 08:43
میخواستیم پرینتر بخریم به کجا رسیدیم!راستش این کارتریجها رو من تو آبجوش گذاشتم بار اول بد نبود اما هر چی کلین زدم بدتر شد،در ضمن خود کارتریج رو که رو کاغذ یا دستمال کاغذی میزنی همه رنگها رو نشون میده،چه مشکی،چه رنگی،ولی موقع پرینت کارتریج مشکی که اصلا حال نداره،رنگی هم فقط زرد رو خوب میزنه!عیب از کجاست؟
باید کم کم عنوان تاپیک رو هم عوض کنم:31:
شرمنده!
هد را وقتی روی دستمال میکشی باید جوهر روان بیاید.
بهتر است موقع پرینت در تنظیمات کیفیت چاپ را از normal به best تغییر دهید تا بهتر شود