PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب های شبکه مسعود حسینقلی پور رو کسی خونده؟

surena_iran2564
04-05-2011, 10:33
سلام
چند روز دیگه نمایشگاه کتاب هست و میخوام چند تا کتاب خوب فارسی راجع به ccnp بگیرم.
کسی کتاب های مهندس حسینعلی پور رو مطالعه کرده یا اطلاعی ازشون داره که بگه کیفیت آموزشی کتاب هاش چطور هست ؟
یا کتاب های حسین محسن زاده ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

khelane
05-05-2011, 22:14
منم همینطور امروز دوستم یهدونه خرید اموزش بکه مال شرکت comptia مترجمش هم اسمش علیرضا فاملیشو یادم نیست موندم خودم چی بگیرم الان تو تهران هست بهش بگم چی واسم بیاره

saieed_ahmadi
23-05-2011, 22:19
سلام
من کتاب CCNA ایشون (حسینقلی پور) رو خواندم خیلی کتاب خوبی بود البته این حرفو با مقایسه با کتاب های دیگه می گم یعنی من 4 تا کتاب ccna خوندم از جمله کتاب اقای محسن زاده اونا هم کتاب های خوبی هستن ولی این خیلی سریع ادمو راه می ندازه و کلیت کار رو بهت می ده

E.G_band
30-09-2014, 21:09
اگه کسی این کتاب رو برای فروش داره خبرم کنه.......:n16:

deceptive
01-04-2016, 18:28
با سلام د.ست عزیز کتابهای اقای مسعود حسینقلی پور نسبتا کتابهای خوبی هستن اما اگه بدنبال کتاب ccna هستی یه کتاب فارسی رایگان بصورت پی دی اف در سایتهای مختلف هست که بنظرم خیلی روان تر و مفید تر توضیح داده . اقا حسینقلی پور بنظر بنده کاملا چندتا کتاب مرجع رو که درون سی دی همراه کتاب هست رو بصورت قارسی برای دوستان علاقه مند به یادگیری این مبحث قرار داده و فکر نمیکنم خودشون تست کرده باشن . چون شبکه های فریم ریلی رو کاملا اشتباه و خیلی ناشیانه پیاده سازی کردن .